[ΕΚΛΕΙΣΕ] Άπαντα και Απομνημονεύματα

Κανόνες Δ. Συζήτησης
ΠΡΟΣΟΧΗ ΕΙΣΤΕ ΣΤΟ ΑΡΧΕΙΟ !
ΕΔΩ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΚΛΕΙΣΕΙ !


1) ΔΕΝ ΖΗΤΑΜΕ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ! Αν είναι πραγματική ανάγκη στείλτε πρώτα email στο info [at] xariseto.gr ή στο 2312203040
2) Οταν πάρουμε ή δώσουμε κάτι ποστάρουμε και ευχαριστούμε-αξιολογούμε το μέλος
3) ΚΛΕΙΔΩΝΟΥΜΕ την αγγελία που ΞΕΚΙΝΗΣΑΜΕ (αφου πρώτα απαντήσει-ευχαριστήσει το μέλος που πήρε το αντικείμενο)!

ΔΙΑΒΑΣΤΕ τους ΒΑΣΙΚΟΥΣ ΟΡΟΥΣ ΧΡΗΣΗΣ!
Κλειδωμένο
Dimgtr
new member
new member
2
Δημοσιεύσεις: 6
Εγγραφή: 05 Φεβ 2018, 23:55
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Αγίας Βαρβάρας Αττικής
Φύλο: Άντρας
Επικοινωνία:

[ΕΚΛΕΙΣΕ] Άπαντα και Απομνημονεύματα

Δημοσίευση από Dimgtr » 06 Φεβ 2018, 00:36

Άπαντα Σουρή - 5 τόμοι
Απομνημονεύματα Κολοκοτρώνη - 3 τόμοι
Άπαντα Σολομού - 1 τόμος
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Dimgtr την 07 Μαρ 2018, 14:30, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
Δεν έχω τον χρόνο να στείλω εκτός Αθηνών. Παραλαβή από τον χώρο μου (δυτική Αθήνα) ή κάπου έξω κατόπιν συνεννοήσεως.

ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ

guzelina
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
Δημοσιεύσεις: 5096
Εγγραφή: 19 Σεπ 2010, 12:04
Νομός κατοικίας: Ν. Πιερίας
Δήμος - Κοινότητα: Πιερίων Πιερίας
Φύλο: Γυναίκα
Επικοινωνία:

[ΕΚΛΕΙΣΕ] Re: Άπαντα και Απομνημονεύματα

Δημοσίευση από guzelina » 06 Φεβ 2018, 07:14

Καλημερα θα με ενδιεφεραν πολυ ολα, εαν θελετε να τα μοιρασετε ιδιως του Κολοκοτρωνη και του Σολωμου.:)
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ
"Ο ΕΛΕΩΝ ΠΤΩΧΟΝ ΔΑΝΕΙΖΕΙ ΘΕΩ"
As you grow older you will discover that you have 2 hands.One for helping yourself,the other for helping others.

Εχω σοβαρο θεμα υγειας, παρακαλω υπομονη αν αργω.Στειλτε και πμ ,μπαινω βιαστικα και δεν εχω το χρονο να τσεκαρω ολες τις αγγελιες που δημοσιευω, επισης ξεχνω.
http://www.oramaelpidas.gr ΑΣ ΓΙΝΟΥΜΕ ΟΛΟΙ ΔΟΤΕΣ. ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΚΟΛΟ ΚΑΙ ΙΣΩΣ ΣΩΣΟΥΜΕ ΠΟΛΛΕΣ ΖΩΕΣ

ΑΠΟ ΑΥΡΙΟ ΕΝΑ ΚΑΛΥΤΕΡΟ XARISETO.GR

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΟΥΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΓΑΠΗ ΤΟΥΣ! ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΖΗΤΩ ΕΙΝΑΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑ, ΚΑΛΗ ΠΡΟΘΕΣΗ ΚΑΙ ΘΕΤΙΚΗ ΕΝΕΡΓΕΙΑ ΚΑΙ ΥΠΟΜΟΝΗ ΣΕ ΟΣΟΥΣ ΧΑΡΙΖΩ ΚΑΙ ΜΟΥ ΧΑΡΙΖΟΥΝ

Dimgtr
new member
new member
2
Δημοσιεύσεις: 6
Εγγραφή: 05 Φεβ 2018, 23:55
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Αγίας Βαρβάρας Αττικής
Φύλο: Άντρας
Επικοινωνία:

[ΕΚΛΕΙΣΕ] Re: Άπαντα και Απομνημονεύματα

Δημοσίευση από Dimgtr » 06 Φεβ 2018, 11:11

guzelina έγραψε:
06 Φεβ 2018, 07:14
Καλημερα θα με ενδιεφεραν πολυ ολα, εαν θελετε να τα μοιρασετε ιδιως του Κολοκοτρωνη και του Σολωμου.:)
Καλημέρα. Απ'ό,τι βλέπω δεν είστε Αθήνα και δυστυχώς δεν έχω τον χρόνο να στείλω επαρχία. Αν έχετε κάποιον στην Αθήνα να μπορεί να τα παραλάβει εκ μέρους σας, ευχαρίστως!
Δεν έχω τον χρόνο να στείλω εκτός Αθηνών. Παραλαβή από τον χώρο μου (δυτική Αθήνα) ή κάπου έξω κατόπιν συνεννοήσεως.

ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ

Άβαταρ μέλους
Ουρανία Αποστόλου
Platinum Member
Platinum Member
46
Δημοσιεύσεις: 299
Εγγραφή: 25 Δεκ 2016, 13:34
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Πειραιά
Φύλο: Γυναίκα
Επικοινωνία:

[ΕΚΛΕΙΣΕ] Re: Άπαντα και Απομνημονεύματα

Δημοσίευση από Ουρανία Αποστόλου » 06 Φεβ 2018, 13:18

Καλησπέρα σας. Θά ἤθελα,νά ἐκδηλώσω τό ἐνδιαφέρν μου γιά τά βιβλία μέ σειρά προτεραιότητας:1) ῎Απαντα Σουρή 2) ᾿Απομνημονεύματα Κολοκοτρώνη 3) ῎Απαντα Σολωμοῦ.
Από διαχείριση: Σε περιορισμό γιατί παίρνει συνεχώς αντικείμενα υπολογιστών και δεν χαρίζει καν

Dimgtr
new member
new member
2
Δημοσιεύσεις: 6
Εγγραφή: 05 Φεβ 2018, 23:55
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Αγίας Βαρβάρας Αττικής
Φύλο: Άντρας
Επικοινωνία:

[ΕΚΛΕΙΣΕ] Re: Άπαντα και Απομνημονεύματα

Δημοσίευση από Dimgtr » 06 Φεβ 2018, 22:32

Ουρανία Αποστόλου έγραψε:
06 Φεβ 2018, 13:18
Καλησπέρα σας. Θά ἤθελα,νά ἐκδηλώσω τό ἐνδιαφέρν μου γιά τά βιβλία μέ σειρά προτεραιότητας:1) ῎Απαντα Σουρή 2) ᾿Απομνημονεύματα Κολοκοτρώνη 3) ῎Απαντα Σολωμοῦ.
Περιμένω κατά σειρά προτεραιότητας μήπως απαντήσει η ενδιαφερόμενη από επαρχία, αλλιώς είμαι οκ. Θα προτιμούσα να σας δώσω μόνο το πρώτο που έχετε ζητήσει για να πάρει και κάποιος άλλος που τυχόν ενδιαφέρεται.
Δεν έχω τον χρόνο να στείλω εκτός Αθηνών. Παραλαβή από τον χώρο μου (δυτική Αθήνα) ή κάπου έξω κατόπιν συνεννοήσεως.

ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ

Άβαταρ μέλους
Ουρανία Αποστόλου
Platinum Member
Platinum Member
46
Δημοσιεύσεις: 299
Εγγραφή: 25 Δεκ 2016, 13:34
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Πειραιά
Φύλο: Γυναίκα
Επικοινωνία:

[ΕΚΛΕΙΣΕ] Re: Άπαντα και Απομνημονεύματα

Δημοσίευση από Ουρανία Αποστόλου » 07 Φεβ 2018, 13:05

Καλησπέρα σας. Εὐχαριστῶ γιά τήν ἄμεση ἀνταπόκριση. Θά ἤθελα,νά σᾶς παρακαλέσω στήν περίπτωση πού δέν βρεθεῖ κάποιος ἄλλος ἐνδιαφερόμενος,νά μοῦ χαρίζατε μαζί μέ τά ἄπαντα τοῦ Σουρή καί τά ἀπομνημονεύματα τοῦ Κολοκοτρώνη. Τά βιβλία θά φανοῦν πολύ χρήσιμα στά ἀνήψια μου,πού πάνε στό Γυμνάσιο καί ἐνδιαφέρονται πολύ γιά τήν ῾Ιστορία καί τήν Λογοτεχνία. Εὐχαριστῶ.
Από διαχείριση: Σε περιορισμό γιατί παίρνει συνεχώς αντικείμενα υπολογιστών και δεν χαρίζει καν

guzelina
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
Δημοσιεύσεις: 5096
Εγγραφή: 19 Σεπ 2010, 12:04
Νομός κατοικίας: Ν. Πιερίας
Δήμος - Κοινότητα: Πιερίων Πιερίας
Φύλο: Γυναίκα
Επικοινωνία:

[ΕΚΛΕΙΣΕ] Re: Άπαντα και Απομνημονεύματα

Δημοσίευση από guzelina » 07 Μαρ 2018, 07:21

Παρελαβα και σε ευχαριστω παρα παρα πολυ!
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ
"Ο ΕΛΕΩΝ ΠΤΩΧΟΝ ΔΑΝΕΙΖΕΙ ΘΕΩ"
As you grow older you will discover that you have 2 hands.One for helping yourself,the other for helping others.

Εχω σοβαρο θεμα υγειας, παρακαλω υπομονη αν αργω.Στειλτε και πμ ,μπαινω βιαστικα και δεν εχω το χρονο να τσεκαρω ολες τις αγγελιες που δημοσιευω, επισης ξεχνω.
http://www.oramaelpidas.gr ΑΣ ΓΙΝΟΥΜΕ ΟΛΟΙ ΔΟΤΕΣ. ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΚΟΛΟ ΚΑΙ ΙΣΩΣ ΣΩΣΟΥΜΕ ΠΟΛΛΕΣ ΖΩΕΣ

ΑΠΟ ΑΥΡΙΟ ΕΝΑ ΚΑΛΥΤΕΡΟ XARISETO.GR

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΟΥΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΓΑΠΗ ΤΟΥΣ! ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΖΗΤΩ ΕΙΝΑΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑ, ΚΑΛΗ ΠΡΟΘΕΣΗ ΚΑΙ ΘΕΤΙΚΗ ΕΝΕΡΓΕΙΑ ΚΑΙ ΥΠΟΜΟΝΗ ΣΕ ΟΣΟΥΣ ΧΑΡΙΖΩ ΚΑΙ ΜΟΥ ΧΑΡΙΖΟΥΝ

Άβαταρ μέλους
Aria
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
Δημοσιεύσεις: 23540
Εγγραφή: 03 Οκτ 2011, 14:44
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Περάματος Πειραιά
Φύλο: Γυναίκα
Επικοινωνία:

[ΕΚΛΕΙΣΕ] Re: Άπαντα και Απομνημονεύματα

Δημοσίευση από Aria » 07 Μαρ 2018, 09:47

Ουρανία Αποστόλου έγραψε:
07 Φεβ 2018, 13:05
Καλησπέρα σας. Εὐχαριστῶ γιά τήν ἄμεση ἀνταπόκριση. Θά ἤθελα,νά σᾶς παρακαλέσω στήν περίπτωση πού δέν βρεθεῖ κάποιος ἄλλος ἐνδιαφερόμενος,νά μοῦ χαρίζατε μαζί μέ τά ἄπαντα τοῦ Σουρή καί τά ἀπομνημονεύματα τοῦ Κολοκοτρώνη. Τά βιβλία θά φανοῦν πολύ χρήσιμα στά ἀνήψια μου,πού πάνε στό Γυμνάσιο καί ἐνδιαφέρονται πολύ γιά τήν ῾Ιστορία καί τήν Λογοτεχνία. Εὐχαριστῶ.
Επειδή το φόρουμ λέγεται "χαρισέτο" και όχι ζητησέτο" θέλετε να μας πείτε και πότε θα αρχίσετε να χαρίζετε ?
Τι ακριβώς δεν καταλαβαίνετε από τόσες συστάσεις που σας έχουν γίνει?

Κλειδωμένο

Επιστροφή στο “ΑΡΧΕΙΟ ΑΤΤΙΚΗΣ (Κλειστές αγγελίες)”