[ΕΚΛΕΙΣΕ] ΣΛΙΠ ΑΝΤΡΙΚΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ XL

Αγγελίες που έχουν κλείσει. Μην ζητάτε από αυτές !

Συντονιστής: polvar

Κανόνες Δ. Συζήτησης
ΠΡΟΣΟΧΗ ΕΙΣΤΕ ΣΤΟ ΑΡΧΕΙΟ !
ΕΔΩ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΚΛΕΙΣΕΙ !


1) ΔΕΝ ΖΗΤΑΜΕ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ! Αν είναι πραγματική ανάγκη στείλτε πρώτα email στο info [at] xariseto.gr ή στο 2312203040
2) Οταν πάρουμε ή δώσουμε κάτι ποστάρουμε και ευχαριστούμε-αξιολογούμε το μέλος
3) ΚΛΕΙΔΩΝΟΥΜΕ την αγγελία που ΞΕΚΙΝΗΣΑΜΕ (αφου πρώτα απαντήσει-ευχαριστήσει το μέλος που πήρε το αντικείμενο)!

ΔΙΑΒΑΣΤΕ τους ΒΑΣΙΚΟΥΣ ΟΡΟΥΣ ΧΡΗΣΗΣ!
Κλειδωμένο
Άβαταρ μέλους
polvar
Συντονιστής
Συντονιστής
Δημοσιεύσεις: 39418
Εγγραφή: 22 Δεκ 2009, 12:30
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Θεσσαλονίκης
Φύλο: Άντρας
Τοποθεσία: Τούμπα
Επικοινωνία:

[ΕΚΛΕΙΣΕ] Re: Κοιτάξετε και πήτε τη γνώμη σας σ'αυτή την αγγελία

Δημοσίευση από polvar » 17 Ιουν 2017, 13:29

Υπάρχει συντεταγμένη διαδικασία σύμφωνα με τους κανόνες που ακολουθούμε και η οποία έχει προκύψει κατόπιν συσσώρευσης εμπειρίας από τη λειτουργια του χαρισετο.

Δεν θα κάνουμε δημόσια δίκη και το θέμα κλείνει εδώ και συγχωνεύεται με την αγγελία όπου χαρίστηκαν τα σλιπ

Η δική μου άποψη είναι ότι τα σλιπάκια είναι φθηνοκατασκευής και όχι φορεμένα
Οπότε ή τα επιστρέφει ο skrissos πίσω ή αν πρόκειται να κρατηθούν θα πρέπει τουλάχιστον να πατηθεί το 'ευχαριστώ' και να μην επιστραφούν πίσω τα έξοδα ή έστω να μην επιστραφούν τα υπολοιπα 0,50€


Άβαταρ μέλους
skrissos
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις: 6541
Εγγραφή: 15 Μαρ 2010, 14:12
Νομός κατοικίας: Ν. Καβάλας
Δήμος - Κοινότητα: Καβάλας
Φύλο: Άντρας
Τραπ. λογ/σμός: Πειραιώς
Επικοινωνία:

[ΕΚΛΕΙΣΕ] Re: ΣΛΙΠ ΑΝΤΡΙΚΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ XL

Δημοσίευση από skrissos » 17 Ιουν 2017, 14:58

katerinaxaidari έγραψε:
17 Ιουν 2017, 00:20
Κατόπιν της ασχημης συμπεριφοράς σας απέναντι μου σας επεστρεψα το 1 ευρώ και το συντομότερο δυνατό θα σας βάλω και τα υπόλοιπα. Κρίμα πραγματικά. Κρατήστε τα σλιπ ή ξαναχαρίστε τα σε κάποιον που να τα εκτιμήσει. Τα σλιπ ηταν μόνο πλυμένα καθως τα εσώρουχα εμεις τα δοκιμάζουμε πλυμένα.Δεν ήταν φορεμένα.
κοπέλα μου γράψε τη διεύθυνσή σου σε π.μ. να σου στείλω τα σλιπ....Φτάνει πια να τελειώνει το παραμύθι εδώ γιατί εχω και εγώ στόμα αλλά δε θέλω να το λερώσω με άτομα σαν και σενα. Και επειδή συνεχίζεις να αυθαδιάζεις θέλω και την κατάθεση (0,50 + 1,50 = 2 ευρό)
ΧΑΡΙΖΩ σ'ολους τους νομους ΔΕΝ ΣΤΕΛΝΩ ΜΕ ΚΟΥΡΙΕΡ εξυπηρετω και χαριζω μονο σε φιλικα προς εμενα προσωπα απο εδω μεσα γιατι η γαιδουρια ορισμενων μελων δεν εχει ορια. ΔΙΑΤΗΡΩ BLACK LIST... Δε σκαω πλεον αλλα χαριζω επιλεκτικα εκει που θελω..........................................................ΔΕ ΚΑΝΩ ΟΜΑΔΙΚΗ ΑΠΟΣΤΟΛΗ

ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ Εικόνα Εικόνα

katerinaxaidari
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις: 1210
Εγγραφή: 13 Μαρ 2014, 13:18
Νομός κατοικίας: Ν. Ζακύνθου
Δήμος - Κοινότητα: Ζακύνθου
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 39
Μπλούζα: L
Τραπ. λογ/σμός: Πειραιώς
Επικοινωνία:

[ΕΚΛΕΙΣΕ] Re: ΣΛΙΠ ΑΝΤΡΙΚΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ XL

Δημοσίευση από katerinaxaidari » 17 Ιουν 2017, 16:25

Θα στα βάλω εννοείται και στείλτα μου να τα δώσω όπου τα εκτιμήσουν. Αρχίζω και εγω black list!!!
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ

Έχω λογαριασμό e-banking στην Πειραιώς και paypal και λόγω μωρού μπορεί να καθυστερώ λιγάκι στις αποστολές-παραλαβές.
Με βολευουν κυρίως τα ελτα στις συναλλαγές μου, να είστε καλά και να χαμογελάτε!!!

Άβαταρ μέλους
skrissos
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις: 6541
Εγγραφή: 15 Μαρ 2010, 14:12
Νομός κατοικίας: Ν. Καβάλας
Δήμος - Κοινότητα: Καβάλας
Φύλο: Άντρας
Τραπ. λογ/σμός: Πειραιώς
Επικοινωνία:

[ΕΚΛΕΙΣΕ] Re: ΣΛΙΠ ΑΝΤΡΙΚΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ XL

Δημοσίευση από skrissos » 17 Ιουν 2017, 18:14

καλά ξυπνητούρια.....μόλις καταθέσεις το ποσό των δυο ευρό μ'ενημερώνεις και σου στέλνω τα σλιπ για να τα χαρίσεις εκεί που θα τα εκτιμήσουν όπως λες. Εμείς είμαστε αχάριστοι και θα χαρώ πολύ να με τοποθετήσεις στη μαύρη σου λίστα γιατί στη δικιά μου μπήκες ήδη το γράφω και στην υπογραφή μου.
ΧΑΡΙΖΩ σ'ολους τους νομους ΔΕΝ ΣΤΕΛΝΩ ΜΕ ΚΟΥΡΙΕΡ εξυπηρετω και χαριζω μονο σε φιλικα προς εμενα προσωπα απο εδω μεσα γιατι η γαιδουρια ορισμενων μελων δεν εχει ορια. ΔΙΑΤΗΡΩ BLACK LIST... Δε σκαω πλεον αλλα χαριζω επιλεκτικα εκει που θελω..........................................................ΔΕ ΚΑΝΩ ΟΜΑΔΙΚΗ ΑΠΟΣΤΟΛΗ

ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ Εικόνα Εικόνα

Άβαταρ μέλους
skrissos
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις: 6541
Εγγραφή: 15 Μαρ 2010, 14:12
Νομός κατοικίας: Ν. Καβάλας
Δήμος - Κοινότητα: Καβάλας
Φύλο: Άντρας
Τραπ. λογ/σμός: Πειραιώς
Επικοινωνία:

[ΕΚΛΕΙΣΕ] Re: ΣΛΙΠ ΑΝΤΡΙΚΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ XL

Δημοσίευση από skrissos » 28 Ιουν 2017, 15:33

Το δέμα της επιστροφής έφυγε σήμερα με αριθμό CP350091532GR
ΧΑΡΙΖΩ σ'ολους τους νομους ΔΕΝ ΣΤΕΛΝΩ ΜΕ ΚΟΥΡΙΕΡ εξυπηρετω και χαριζω μονο σε φιλικα προς εμενα προσωπα απο εδω μεσα γιατι η γαιδουρια ορισμενων μελων δεν εχει ορια. ΔΙΑΤΗΡΩ BLACK LIST... Δε σκαω πλεον αλλα χαριζω επιλεκτικα εκει που θελω..........................................................ΔΕ ΚΑΝΩ ΟΜΑΔΙΚΗ ΑΠΟΣΤΟΛΗ

ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ Εικόνα Εικόνα

katerinaxaidari
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις: 1210
Εγγραφή: 13 Μαρ 2014, 13:18
Νομός κατοικίας: Ν. Ζακύνθου
Δήμος - Κοινότητα: Ζακύνθου
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 39
Μπλούζα: L
Τραπ. λογ/σμός: Πειραιώς
Επικοινωνία:

[ΕΚΛΕΙΣΕ] Re: ΣΛΙΠ ΑΝΤΡΙΚΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ XL

Δημοσίευση από katerinaxaidari » 11 Ιούλ 2017, 06:31

Παρελαβα τα σλιπάκια και είναι ξανά διαθέσιμα!!!
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ

Έχω λογαριασμό e-banking στην Πειραιώς και paypal και λόγω μωρού μπορεί να καθυστερώ λιγάκι στις αποστολές-παραλαβές.
Με βολευουν κυρίως τα ελτα στις συναλλαγές μου, να είστε καλά και να χαμογελάτε!!!

katerinaxaidari
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις: 1210
Εγγραφή: 13 Μαρ 2014, 13:18
Νομός κατοικίας: Ν. Ζακύνθου
Δήμος - Κοινότητα: Ζακύνθου
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 39
Μπλούζα: L
Τραπ. λογ/σμός: Πειραιώς
Επικοινωνία:

[ΕΚΛΕΙΣΕ] Re: ΣΛΙΠ ΑΝΤΡΙΚΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ XL

Δημοσίευση από katerinaxaidari » 04 Αύγ 2017, 15:48

Δόθηκαν εκτός. Κλείνει η αγγελία.
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ

Έχω λογαριασμό e-banking στην Πειραιώς και paypal και λόγω μωρού μπορεί να καθυστερώ λιγάκι στις αποστολές-παραλαβές.
Με βολευουν κυρίως τα ελτα στις συναλλαγές μου, να είστε καλά και να χαμογελάτε!!!

Κλειδωμένο

Επιστροφή στο “ΑΡΧΕΙΟ ΖΑΚΥΝΘΟΥ (Κλειστές Αγγελίες)”