[ΕΚΛΕΙΣΕ] ΣΛΙΠ ΑΝΤΡΙΚΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ XL

Αγγελίες που έχουν κλείσει. Μην ζητάτε από αυτές !

Συντονιστής: polvar

Κανόνες Δ. Συζήτησης
ΠΡΟΣΟΧΗ ΕΙΣΤΕ ΣΤΟ ΑΡΧΕΙΟ !
ΕΔΩ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΚΛΕΙΣΕΙ !


1) ΔΕΝ ΖΗΤΑΜΕ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ! Αν είναι πραγματική ανάγκη στείλτε πρώτα email στο info [at] xariseto.gr ή στο 2312203040
2) Οταν πάρουμε ή δώσουμε κάτι ποστάρουμε και ευχαριστούμε-αξιολογούμε το μέλος
3) ΚΛΕΙΔΩΝΟΥΜΕ την αγγελία που ΞΕΚΙΝΗΣΑΜΕ (αφου πρώτα απαντήσει-ευχαριστήσει το μέλος που πήρε το αντικείμενο)!

ΔΙΑΒΑΣΤΕ τους ΒΑΣΙΚΟΥΣ ΟΡΟΥΣ ΧΡΗΣΗΣ!
Άβαταρ μέλους
nolan
Υπέρβαση ορίου ζήτησης
65 76
Δημοσιεύσεις: 896
Εγγραφή: 15 Σεπ 2013, 14:58
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Καλαμαριάς Θεσσαλονίκης
Φύλο: Άντρας
Επικοινωνία:

[ΕΚΛΕΙΣΕ] Re: Κοιτάξετε και πήτε τη γνώμη σας σ'αυτή την αγγελία

Δημοσίευση από nolan » 16 Ιουν 2017, 16:20

νομιζω οτι τα σλιπ ειναι σε καλη κατασταση.τα μπιμπικια βγαινουν παντου αν πλυθει το ρουχο 2-3 φορες. τα λαστιχα νομιζω αντεχουν και δεν θα εχουν προβλημα. ειναι κριμα 8 τεμαχια να πεταχτουν για μικροφθορες. αν φορουσα XL θα τα επαιρνα, αλλα φοραω M


ntite
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις: 1825
Εγγραφή: 03 Δεκ 2010, 18:50
Νομός κατοικίας: Κύπρος
Δήμος - Κοινότητα: Λευκωσίας Κύπρου
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 39
Τραπ. λογ/σμός: Εθνική
Επικοινωνία:

[ΕΚΛΕΙΣΕ] Re: Κοιτάξετε και πήτε τη γνώμη σας σ'αυτή την αγγελία

Δημοσίευση από ntite » 16 Ιουν 2017, 19:09

Καλησπέρα τα σλιπ δεν είναι καινούρια όπως περιγράφει το μέλος οπότε σύμφωνα με τους κανόνες μπορείτε να συνεννοηθείτε με το μέλος και να τα επιστρέψετε, σε περίπτωση που δεν συνεργαστεί το μέλος ζητάτε βοηθεια από ένα διαχειριστή
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ


Έχω λογαριασμό σε Εθνική τράπεζα(για Ελλάδα) και Τράπεζα Κύπρου
Περιμένω δέμα από :

Δεμ μπαινω πολύ συχνά στο site παρακαλώ υπομονη αν ζητήσετε κάτι. Εχω μετακομισει στην Κύπρο. Ευχαριστώ πολυ τα μέλη και την κοινότητα του χάρισε το που με βοηθησε σε μια πολύ δυσκολη περίοδο της ζωής μου

katerinaxaidari
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις: 1210
Εγγραφή: 13 Μαρ 2014, 13:18
Νομός κατοικίας: Ν. Ζακύνθου
Δήμος - Κοινότητα: Ζακύνθου
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 39
Μπλούζα: L
Τραπ. λογ/σμός: Πειραιώς
Επικοινωνία:

[ΕΚΛΕΙΣΕ] Re: Κοιτάξετε και πήτε τη γνώμη σας σ'αυτή την αγγελία

Δημοσίευση από katerinaxaidari » 16 Ιουν 2017, 23:52

Σας παρακαλω θεωρω μεγάλη αγένεια από τη μεριά σας αυτό που κάνατε.Επρεπε να συνενοηθείτε μαζί μου. Θα σας επιστρεψω τα χρήματα.Μην μου τα επιστρεψετε δεν μας κάνουν άλλωστε.Ευχαριστώ μην πατήσετε. Τα σλιπ ειναι μονο πλυμενα όχι φορεμένα.Παντα τα εσωρουχα τα πλένω πριν τα δοκιμάσουμε. Να είστε καλά. Ομως αγένεια πραγματικά απο μέρους σας.
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ

Έχω λογαριασμό e-banking στην Πειραιώς και paypal και λόγω μωρού μπορεί να καθυστερώ λιγάκι στις αποστολές-παραλαβές.
Με βολευουν κυρίως τα ελτα στις συναλλαγές μου, να είστε καλά και να χαμογελάτε!!!

katerinaxaidari
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις: 1210
Εγγραφή: 13 Μαρ 2014, 13:18
Νομός κατοικίας: Ν. Ζακύνθου
Δήμος - Κοινότητα: Ζακύνθου
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 39
Μπλούζα: L
Τραπ. λογ/σμός: Πειραιώς
Επικοινωνία:

[ΕΚΛΕΙΣΕ] Re: ΣΛΙΠ ΑΝΤΡΙΚΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ XL

Δημοσίευση από katerinaxaidari » 17 Ιουν 2017, 00:20

Κατόπιν της ασχημης συμπεριφοράς σας απέναντι μου σας επεστρεψα το 1 ευρώ και το συντομότερο δυνατό θα σας βάλω και τα υπόλοιπα. Κρίμα πραγματικά. Κρατήστε τα σλιπ ή ξαναχαρίστε τα σε κάποιον που να τα εκτιμήσει. Τα σλιπ ηταν μόνο πλυμένα καθως τα εσώρουχα εμεις τα δοκιμάζουμε πλυμένα.Δεν ήταν φορεμένα.
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ

Έχω λογαριασμό e-banking στην Πειραιώς και paypal και λόγω μωρού μπορεί να καθυστερώ λιγάκι στις αποστολές-παραλαβές.
Με βολευουν κυρίως τα ελτα στις συναλλαγές μου, να είστε καλά και να χαμογελάτε!!!

Άβαταρ μέλους
skrissos
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις: 6537
Εγγραφή: 15 Μαρ 2010, 14:12
Νομός κατοικίας: Ν. Καβάλας
Δήμος - Κοινότητα: Καβάλας
Φύλο: Άντρας
Τραπ. λογ/σμός: Πειραιώς
Επικοινωνία:

[ΕΚΛΕΙΣΕ] Re: Κοιτάξετε και πήτε τη γνώμη σας σ'αυτή την αγγελία

Δημοσίευση από skrissos » 17 Ιουν 2017, 09:11

Δε θέλω ούτε χρήματα ούτε τίποτα. Απλά έβαλα την αγγελία να τη δει ο κόσμος για να μη θεωρηθώ παράξενος. Αγένεια είναι από μέρους σας που αντί να γράφετε χαρίζω μεταχειρισμένα σλιπ γράφετε ότι χαρίζετε καινούργια. Δε μπορώ να το πιστέψω ότι με ένα πλύσιμο στο πλυντήριο κάνανε τόσα μικρά κομπάκια στη σέλα είναι στημένα οι ετικέτες ξεβάψανε και βγήκαν και τα λάστιχα από τη περιφέρεια. Έλεος δε τρώμε και κουτόχορτο......Και να κλείνω κάπου εδώ γιατί έχω πιο σοβαρές δουλειές να ασχοληθώ αν θέλεις στα στέλνω διαφορετικά τα δίνω στους άπορους της ενορίας μου. Στο ξανατονίζω ότι δε θέλω απο σένα χρήματα απλά στην επόμενη αγγελία που θα βάλεις να είσαι πιο ειλικρινής στις περιγραφές σου.
ΧΑΡΙΖΩ σ'ολους τους νομους ΔΕΝ ΣΤΕΛΝΩ ΜΕ ΚΟΥΡΙΕΡ εξυπηρετω και χαριζω μονο σε φιλικα προς εμενα προσωπα απο εδω μεσα γιατι η γαιδουρια ορισμενων μελων δεν εχει ορια. ΔΙΑΤΗΡΩ BLACK LIST... Δε σκαω πλεον αλλα χαριζω επιλεκτικα εκει που θελω..........................................................ΔΕ ΚΑΝΩ ΟΜΑΔΙΚΗ ΑΠΟΣΤΟΛΗ

ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ Εικόνα Εικόνα

katerinaxaidari
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις: 1210
Εγγραφή: 13 Μαρ 2014, 13:18
Νομός κατοικίας: Ν. Ζακύνθου
Δήμος - Κοινότητα: Ζακύνθου
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 39
Μπλούζα: L
Τραπ. λογ/σμός: Πειραιώς
Επικοινωνία:

[ΕΚΛΕΙΣΕ] Re: Κοιτάξετε και πήτε τη γνώμη σας σ'αυτή την αγγελία

Δημοσίευση από katerinaxaidari » 17 Ιουν 2017, 11:01

Σας εβαλα 1 ευρω και τα 50 λεπτα οταν εχει ο λογαριασμος. Δωστε τα να εξυπηρετηθει καποιος που θα τα εκτιμησει. Να ειστε καλά.
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ

Έχω λογαριασμό e-banking στην Πειραιώς και paypal και λόγω μωρού μπορεί να καθυστερώ λιγάκι στις αποστολές-παραλαβές.
Με βολευουν κυρίως τα ελτα στις συναλλαγές μου, να είστε καλά και να χαμογελάτε!!!

morfo212
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
Δημοσιεύσεις: 11195
Εγγραφή: 05 Ιαν 2010, 16:53
Νομός κατοικίας: Ν. Λέσβου
Δήμος - Κοινότητα: Μυτιλήνης Λέσβου
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 41
Μπλούζα: XL
Τραπ. λογ/σμός: Εθνική
Επικοινωνία:

[ΕΚΛΕΙΣΕ] Re: Κοιτάξετε και πήτε τη γνώμη σας σ'αυτή την αγγελία

Δημοσίευση από morfo212 » 17 Ιουν 2017, 11:28

Αποτυχημένες συναλλαγές είχαμε όλοι μας εδώ μέσα, ανάμεσα σε αυτούς και εγώ αλλά κανένας μας δεν αντέδρασε έτσι!!
Έχω πάρει παπούτσια ξεκολλημένα που περιγράφηκαν σαν καινούρια, ρολόγια που δεν δούλευαν, ρούχα ξεθωριασμένα αλλά δεν άνοιξα ποτέ θέμα. Ή επέλεγα να πατήσω ευχαριστώ και να βάλω το μέλος σε black list ή να διαμαρτυρηθώ στο μέλος και να μου επιστραφούν τα έξοδα ή να μην πατήσω το ευχαριστώ. Εσύ χωρίς να έχεις γράψει κάτι στην εν λόγω αγγελία επέλεξες το διασυρμό. Δεν ήταν σωστό!
Έχω E- BANKING στις τράπεζες Αγροτική- Πειραιώς ,Αλφα, Eurobank και Εθνική.Όταν μου καταθέτετε παρακαλώ να γράφετε το username σας και όταν με ενημερώνετε για την κατάθεση να μου στέλνετε και τη δ/νση σας μαζί γιατί δεν κρατάω παλιά μηνύματα και διευθύνσεις. Ζητάω μαύρες μπαλαρίνες ή άλλου χρώματοςΧαρίζω κηραλοιφές με βαλσαμόλαδο και μαστίχα Χίου ιδανική για δερματικές παθήσεις επίσης χαρίζω κηραλοιφές με βάλσαμο, τζίντζερ και κανέλα για μυϊκούς πόνους και άλλα πολλά ρίξτε μια ματιά ΕΔΩ!!!
Ας προσπαθήσουμε όλοι μαζί για ένα νέο xariseto.

katerinaxaidari
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις: 1210
Εγγραφή: 13 Μαρ 2014, 13:18
Νομός κατοικίας: Ν. Ζακύνθου
Δήμος - Κοινότητα: Ζακύνθου
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 39
Μπλούζα: L
Τραπ. λογ/σμός: Πειραιώς
Επικοινωνία:

[ΕΚΛΕΙΣΕ] Re: Κοιτάξετε και πήτε τη γνώμη σας σ'αυτή την αγγελία

Δημοσίευση από katerinaxaidari » 17 Ιουν 2017, 11:38

nolan έγραψε:
16 Ιουν 2017, 16:20
νομιζω οτι τα σλιπ ειναι σε καλη κατασταση.τα μπιμπικια βγαινουν παντου αν πλυθει το ρουχο 2-3 φορες. τα λαστιχα νομιζω αντεχουν και δεν θα εχουν προβλημα. ειναι κριμα 8 τεμαχια να πεταχτουν για μικροφθορες. αν φορουσα XL θα τα επαιρνα, αλλα φοραω M
Μακάρι να σας εκαναν πραγματικά να αξιοποιηθούν. Πας να κάνεις καλό και ακούς καθενός τα σχόλια. Δεν ειναι ακριβά άλλωστε αυτά ειχαμε τη δυνατότητα να αγοράσουμε. Φταίμε που με μια πλύση έγιναν ετσι; Αν μας εκαναν θα τα χρησιμοποιούσαμε.Δεν θα εδινα ποτε φορεμένα εσώρουχα άλλωστε.
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ

Έχω λογαριασμό e-banking στην Πειραιώς και paypal και λόγω μωρού μπορεί να καθυστερώ λιγάκι στις αποστολές-παραλαβές.
Με βολευουν κυρίως τα ελτα στις συναλλαγές μου, να είστε καλά και να χαμογελάτε!!!

Άβαταρ μέλους
nolan
Υπέρβαση ορίου ζήτησης
65 76
Δημοσιεύσεις: 896
Εγγραφή: 15 Σεπ 2013, 14:58
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Καλαμαριάς Θεσσαλονίκης
Φύλο: Άντρας
Επικοινωνία:

[ΕΚΛΕΙΣΕ] Re: Κοιτάξετε και πήτε τη γνώμη σας σ'αυτή την αγγελία

Δημοσίευση από nolan » 17 Ιουν 2017, 11:57

katerinaxaidari έγραψε:
17 Ιουν 2017, 11:38
nolan έγραψε:
16 Ιουν 2017, 16:20
νομιζω οτι τα σλιπ ειναι σε καλη κατασταση.τα μπιμπικια βγαινουν παντου αν πλυθει το ρουχο 2-3 φορες. τα λαστιχα νομιζω αντεχουν και δεν θα εχουν προβλημα. ειναι κριμα 8 τεμαχια να πεταχτουν για μικροφθορες. αν φορουσα XL θα τα επαιρνα, αλλα φοραω M
Μακάρι να σας εκαναν πραγματικά να αξιοποιηθούν. Πας να κάνεις καλό και ακούς καθενός τα σχόλια. Δεν ειναι ακριβά άλλωστε αυτά ειχαμε τη δυνατότητα να αγοράσουμε. Φταίμε που με μια πλύση έγιναν ετσι; Αν μας εκαναν θα τα χρησιμοποιούσαμε.Δεν θα εδινα ποτε φορεμένα εσώρουχα άλλωστε.
το γνωριζω προσωπικα οτι στοχος σας ειναι η αξιοποιηση αυτων που χαριζετε . μου εχετε στειλει πραγματα πολυ ομορφα και ποιοτικα, σε αριστη κατασταση και χωρις επιπλεον "ευχαριστω", μονο και μονο για να πιασουν τοπο. χιλια ευχαριστω, να στε παντα καλα!

:poze:

katerinaxaidari
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις: 1210
Εγγραφή: 13 Μαρ 2014, 13:18
Νομός κατοικίας: Ν. Ζακύνθου
Δήμος - Κοινότητα: Ζακύνθου
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 39
Μπλούζα: L
Τραπ. λογ/σμός: Πειραιώς
Επικοινωνία:

[ΕΚΛΕΙΣΕ] Re: Κοιτάξετε και πήτε τη γνώμη σας σ'αυτή την αγγελία

Δημοσίευση από katerinaxaidari » 17 Ιουν 2017, 13:24

Να είμαστε όλοι καλά και να μην αποθαρρυνουν κατι τετοια ατομα να σταματησουμε το εργο μας. Γιατί πραγματικά δεν ξεχνω το πόσο εχω ωφεληθεί από εδω σε πραγματικά δυσκολες στιγμές μου οικονομικά. Οι κρίσοι στην κρίση νομίζω απο το χαρισέ το δεν έχουν ανάγκη.
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ

Έχω λογαριασμό e-banking στην Πειραιώς και paypal και λόγω μωρού μπορεί να καθυστερώ λιγάκι στις αποστολές-παραλαβές.
Με βολευουν κυρίως τα ελτα στις συναλλαγές μου, να είστε καλά και να χαμογελάτε!!!

Κλειδωμένο

Επιστροφή στο “ΑΡΧΕΙΟ ΖΑΚΥΝΘΟΥ (Κλειστές Αγγελίες)”