Δώκαμε! Δώκαμε!(18+ λογο ακραιου σχολιασμου)

Τι σας άρεσε και τι όχι στο site του XariseTo.Gr. Απόψεις, Σχόλια, Προτάσεις ή οτιδήποτε πιστεύετε ότι θα ικανοποιήσει τις... επιθυμίες σας!
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Τι σας άρεσε και τι όχι στο site του XariseTo.Gr. Απόψεις, σχόλια, προτάσεις ή οτιδήποτε πιστεύετε ότι θα ικανοποιήσει τις... επιθυμίες σας!
Κλειδωμένο
Άβαταρ μέλους
byronas
Platinum Member
Platinum Member
15 10
Δημοσιεύσεις: 162
Εγγραφή: 08 Ιουν 2014, 15:34
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Αθήνας
Φύλο: Άντρας
Παπούτσι: 43
Μπλούζα: XL
Τραπ. λογ/σμός: Χέρι με Χέρι
Τοποθεσία: ΒΥΡΩΝΑΣ
Επικοινωνία:

Δώκαμε! Δώκαμε!(18+ λογο ακραιου σχολιασμου)

Δημοσίευση από byronas » 14 Ιούλ 2014, 19:31

καλησπερα!

ειμαι σχετικα κανουριο μελος του xariseto.gr, το βρηκα τωρα που αλαζω σπιτι και εκανα εκαθαρηση απο πραγματα που δεν χρησιμοποιω... οχι τα σκουπιδια μου, μη λειτουργηκα και σπασμενα πραγματα. ουτε οπως κανουν διαφορες κοπελες που χαριζουν μανο του 1ευρω απο την λαικη, μισο τελιωμενες κρεμες και κλπ σαβουρες.
σκεφτικα οτι μιας και εφτασα μια ηλικαι που δεν παιζω με psp και nintendo (3DS) ουτε οι συνομιληκοι φιλοι μου να τα δοσω, ετσι βρηκα και το site. μετα εδωσα και ενα φιλτρο για ενυδρειο απο τις top μαρκες, λειτουργηκοτατο, εναν αυτοματισμο ενυδρειου
2 θερμαστρες και μετα μερικους αρκαδες σε αριστη κατασταση (αυτοι που δεν ηταν σε καλη κατασταση δεν χαριστηκαν).

να τωρα που ειδα ενα καλο.... :yikes: 3 δοσομετρητές για το νερό που χρησιμοποιούμε στα ατμοσίδερα!!! :wall:
Ελεος!
ετσι μου ερχετε να βαλω 10 δοσομετρητες που μου δεινει μαζι το καθε πακετο απορυπαντικο για το πλυντηριο!
:hapi:
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος byronas την 14 Ιούλ 2014, 20:20, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.

θα προτιμουνται τα μελη που μπορουν να παραλαβουν απο Bύρωνα η Αγ. Δημήτριο (metro mall).
αποφευγω το ταχυδρομειο +δεν εχω λογαριασμο σε τραπεζα.



ΣΥΛΛΟΓΕΣ:
Asterix // Λουκυ λουκ // Isnogood


Άβαταρ μέλους
agganast
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις: 1354
Εγγραφή: 26 Σεπ 2009, 17:14
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Αμαρουσίου Αττικής
Φύλο: Γυναίκα
Τραπ. λογ/σμός: Εθνική
Επικοινωνία:

Re: Δώκαμε! Δώκαμε!

Δημοσίευση από agganast » 14 Ιούλ 2014, 19:52

Καλησπέρα!

Είμαι το μέλος agganast, που έχω βάλει την αγγελία για τους δοσομετρητές. Γιατί σας παραξενέυει τόσο πολύ αυτή η αγγελία; Μπορεί κάποια από τα μέλη να χρειάζονται αυτό το ποτηράκι είτε γιατί έχασαν το δικό τους είτε γιατί κάηκε από το ατμοσίδερο ή για άλλο λόγο και δεν θέλουν να χρησιμοποιούν το μπρίκι του καφέ για να γεμίσουν το ατμοσίδερο, ειδικά την ώρα που κάποιος άλλος θέλει να φτιάξει καφέ στο μπρίκι.

Τί προτείνετε; Να τα πετάξω στα σκουπίδια; Αυτό θα γίνει σίγουρα, αφού όμως έχουν εξαντληθεί όλες οι άλλες πιθανότητες. Τώρα που το σκέφτομαι, αν δεν τα πάρει κανείς, θα τα πάω σε ένα μαγαζί στη γειτονιά μου, που επισκευάζει διάφορες μικροσυσκευές μήπως και θέλει αυτός που το έχει να τα χαρίσει σε καμμιά πελάτισσα. Ή σε κάποιο στεγνοκαθαριστήριο.

Έχω και άλλες "τρελλές" αγγελίες, αν θέλετε να τις συζητήσουμε.
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ

Χαρίζω με την εξής προτεραιότητα: Προηγούνται τα μέλη που χαρίζουν και τα μέλη που μπορούν να παραλάβουν όσο πιο κοντά γίνεται στην περιοχή μου.

Άβαταρ μέλους
polvar
Συντονιστής
Συντονιστής
Δημοσιεύσεις: 39418
Εγγραφή: 22 Δεκ 2009, 12:30
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Θεσσαλονίκης
Φύλο: Άντρας
Τοποθεσία: Τούμπα
Επικοινωνία:

Re: Δώκαμε! Δώκαμε!

Δημοσίευση από polvar » 14 Ιούλ 2014, 20:02

Το έχουμε ξανασυζητήσει πολλές φορές το θέμα αυτό στον Σχολιασμό και καταλήξαμε ότι ο καθένας βάζει ό,τι αγγελία θέλει και αυτός που παίρνει κρίνει αν χρειάζεται το αντικείμενο τόσο ώστε να αξίζει την "δαπάνη" του 'ευχαριστώ' του

Άβαταρ μέλους
byronas
Platinum Member
Platinum Member
15 10
Δημοσιεύσεις: 162
Εγγραφή: 08 Ιουν 2014, 15:34
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Αθήνας
Φύλο: Άντρας
Παπούτσι: 43
Μπλούζα: XL
Τραπ. λογ/σμός: Χέρι με Χέρι
Τοποθεσία: ΒΥΡΩΝΑΣ
Επικοινωνία:

Re: Δώκαμε! Δώκαμε!

Δημοσίευση από byronas » 14 Ιούλ 2014, 20:04

μην το παιρνετε τοσο προσωπικα απλα αυτη βρεθηκε μπροστα μου! dont worry εχω και εγω "τρελες" ιδεες για αγγελιες!
αλλα δεν μιλησα για τρελα! αλλη λεξη σκεφτομουν οταν το εγραφα...
Spoiler:
καφριλα
.

να μου πεις... στην χωρα του
Spoiler:
καφρου
, ζητω η τρελα!

θα προτιμουνται τα μελη που μπορουν να παραλαβουν απο Bύρωνα η Αγ. Δημήτριο (metro mall).
αποφευγω το ταχυδρομειο +δεν εχω λογαριασμο σε τραπεζα.



ΣΥΛΛΟΓΕΣ:
Asterix // Λουκυ λουκ // Isnogood

Άβαταρ μέλους
byronas
Platinum Member
Platinum Member
15 10
Δημοσιεύσεις: 162
Εγγραφή: 08 Ιουν 2014, 15:34
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Αθήνας
Φύλο: Άντρας
Παπούτσι: 43
Μπλούζα: XL
Τραπ. λογ/σμός: Χέρι με Χέρι
Τοποθεσία: ΒΥΡΩΝΑΣ
Επικοινωνία:

Re: Δώκαμε! Δώκαμε!

Δημοσίευση από byronas » 14 Ιούλ 2014, 20:06

polvar έγραψε:Το έχουμε ξανασυζητήσει πολλές φορές το θέμα αυτό στον Σχολιασμό και καταλήξαμε ότι ο καθένας βάζει ό,τι αγγελία θέλει και αυτός που παίρνει κρίνει αν χρειάζεται το αντικείμενο τόσο ώστε να αξίζει την "δαπάνη" του 'ευχαριστώ' του

σχολιαζμος θα υπαρχει παντα! το ιδιο και οι
Spoiler:
καφροι
if you can't beat them ... be one of them.

θα προτιμουνται τα μελη που μπορουν να παραλαβουν απο Bύρωνα η Αγ. Δημήτριο (metro mall).
αποφευγω το ταχυδρομειο +δεν εχω λογαριασμο σε τραπεζα.



ΣΥΛΛΟΓΕΣ:
Asterix // Λουκυ λουκ // Isnogood

Άβαταρ μέλους
polvar
Συντονιστής
Συντονιστής
Δημοσιεύσεις: 39418
Εγγραφή: 22 Δεκ 2009, 12:30
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Θεσσαλονίκης
Φύλο: Άντρας
Τοποθεσία: Τούμπα
Επικοινωνία:

Re: Δώκαμε! Δώκαμε!

Δημοσίευση από polvar » 14 Ιούλ 2014, 20:12

Σας εξήγησα τι συμβαίνει
Δεν χρειάζονται ακραίοι χαρακτηρισμοί!

Άβαταρ μέλους
byronas
Platinum Member
Platinum Member
15 10
Δημοσιεύσεις: 162
Εγγραφή: 08 Ιουν 2014, 15:34
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Αθήνας
Φύλο: Άντρας
Παπούτσι: 43
Μπλούζα: XL
Τραπ. λογ/σμός: Χέρι με Χέρι
Τοποθεσία: ΒΥΡΩΝΑΣ
Επικοινωνία:

Re: Δώκαμε! Δώκαμε!

Δημοσίευση από byronas » 14 Ιούλ 2014, 20:19

λογο οτι ηταν σχολιασμος του εβαλα σποιλερ, δεν ειναι ακραιος ο σχολιασμος ισα ισα ακριβος στο στοχο του!

https://www.google.gr/url?sa=t&rct=j&q= ... 7sOo3ks0og

θα προτιμουνται τα μελη που μπορουν να παραλαβουν απο Bύρωνα η Αγ. Δημήτριο (metro mall).
αποφευγω το ταχυδρομειο +δεν εχω λογαριασμο σε τραπεζα.



ΣΥΛΛΟΓΕΣ:
Asterix // Λουκυ λουκ // Isnogood

Άβαταρ μέλους
polvar
Συντονιστής
Συντονιστής
Δημοσιεύσεις: 39418
Εγγραφή: 22 Δεκ 2009, 12:30
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Θεσσαλονίκης
Φύλο: Άντρας
Τοποθεσία: Τούμπα
Επικοινωνία:

Re: Δώκαμε! Δώκαμε!(18+ λογο ακραιου σχολιασμου)

Δημοσίευση από polvar » 14 Ιούλ 2014, 20:31

Τα πράγματα αυτά έχουν ειπωθεί πάρα πολλές φορές στην ενότητα Σχολιασμός όπως σας υπέδειξα
Πριν γραφτείτε ή και μετά είχατε όλο τον χρόνο να μελετήσετε τους προβληματισμούς της κοινότητας και τα συμπεράσματα στα οποία κατέληξε και να μην εγείρετε θέματα τα οποία έχουν απαντηθεί.
Δεν πρόκειται να αφήσω θέματα αυτού του τύπου ανοιχτά για να αναλωνόμαστε σε διαλόγους που έχουν ξαναγίνει και καυγάδες χωρίς αιτία

Το θέμα κλειδώνει

Κλειδωμένο

Επιστροφή στο “Σχολιασμός και ιδέες”