Echelon2011: Ένα εγκάρδιο ευχαριστώ προς όλα τα μέλη

Τι σας άρεσε και τι όχι στο site του XariseTo.Gr. Απόψεις, Σχόλια, Προτάσεις ή οτιδήποτε πιστεύετε ότι θα ικανοποιήσει τις... επιθυμίες σας!
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Τι σας άρεσε και τι όχι στο site του XariseTo.Gr. Απόψεις, σχόλια, προτάσεις ή οτιδήποτε πιστεύετε ότι θα ικανοποιήσει τις... επιθυμίες σας!
Άβαταρ μέλους
elenica
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις: 2764
Εγγραφή: 20 Σεπ 2010, 09:09
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Νέας Φιλαδέλφειας Αττικής
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 38
Μπλούζα: M
Τραπ. λογ/σμός: Paypal
Επικοινωνία:

Re: Echelon2011: Ένα εγκάρδιο ευχαριστώ προς όλα τα μέλη

Δημοσίευση από elenica » 05 Δεκ 2015, 15:17

[/quote]Αν γινουν αυτα που προτεινεις τοτε το φορουμ θα μεινει μονο με τους διαχειριστες να σαι σιγουρος[/quote]

ΣΥΜΦΩΝΩ ΑΠΟΛΥΤΑ!! ;)
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος elenica την 05 Δεκ 2015, 16:22, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
εχω PAY-PAL
256-253

Αν ζητήσετε κάτι παρακαλώ να είστε συνεπής (10 μερες) αλλιώς η συναλλαγή ακυρώνεται.

Δεν χαριζω στο-
lanciateo,giotasar


Άβαταρ μέλους
vayia81
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
Δημοσιεύσεις: 5808
Εγγραφή: 19 Φεβ 2014, 11:25
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Θεσσαλονίκης
Φύλο: Γυναίκα
Τραπ. λογ/σμός: Εθνική
Τοποθεσία: Τούμπα
Επικοινωνία:

Re: Echelon2011: Ένα εγκάρδιο ευχαριστώ προς όλα τα μέλη

Δημοσίευση από vayia81 » 05 Δεκ 2015, 16:19

skarlet74 έγραψε:Καλημερα. Νομιζω πως ειναι ωρα να παρθουν ρηξικελευθες αποφασεις για τη ορθη λειτουργια του site. Νεοι κανονες απο την αρχη με την εμπερια του παρελθοντος.
1. Υποχρεωτικη συνδρομη 1Ε ανα πεντε συναλλαγες.
2. Υποχρεωτικα με την εγγραφη του νεου μελους να υπαρχει πρωτη αγγελια χαρισματος και οχι ζητησης.
3. Υποχρεωτικο οριο 5 συναλλαγες ανα μηνα για ολους και ολες ανεξαρτητως το βαθος χρονου.
4. Υποχρεωτικο οριο μεχρι 2 συναλλαγες με το ιδιο μελος μεσα στο ιδιο μηνα. Μονο ετσι σπανε οι κλικες.
5. Μηδενισμος στατιστικων ολων των μελων που εχουν παραπανω απο 300 ζητησεις τα τελευταια τρια χρονια. Το οριο υποτιθεται ειναι 180 με βαση τις 5 συναλλαγες του μηνα.
6.Αμεση εφαρμογη ποινων σε καθε αποκλιση. Η ελληνικη πραγματικοτητα και η λειτουργια της κοινωνιας μας απαιτει δυστυχως ποινες.
Ας αφησουμε τις δικαιολογιες "μικραινουν γρηγορα τα ρουχα" , "ζηταω και για αλλους".
Αυτοι ας γινουν οι κανονες.
Δεν βρισκομαστε ουτε στο ebay, ουτε σε ηλεκτρονικο καταστημα αγορων με 1.5Ε.
Ε οχι και 1 ευρώ ανα πέντε συναλλαγές!!! :z
Υπάρχουν και άνθρωποι που νοικιάζουν, που χρωστάνε και που μπορεί να είναι άνεργοι οικογενειάρχες και το 1 ευρώ γι αυτούς να είναι σημαντικό!
Έστω, στη χειρότερη...ανα 15/20 πες... :z
Εικόνα
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ

Παρακαλώ μη μου χαρίζετε τα σκουπίδια σας, ο κάδος ανακύκλωσης είναι πιο κοντά σας!Εικόνα

-Δεν κανω ομαδικές αποστολές
-Εχουμε γάτο πλέον :z

-Καμιά φορά πουλάω αντικείμενα δικά μας στo: Marketplace

Άβαταρ μέλους
vayia81
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
Δημοσιεύσεις: 5808
Εγγραφή: 19 Φεβ 2014, 11:25
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Θεσσαλονίκης
Φύλο: Γυναίκα
Τραπ. λογ/σμός: Εθνική
Τοποθεσία: Τούμπα
Επικοινωνία:

Re: Echelon2011: Ένα εγκάρδιο ευχαριστώ προς όλα τα μέλη

Δημοσίευση από vayia81 » 05 Δεκ 2015, 16:24

Poudim έγραψε:Συμφωνώ με το πυροτέχνημα του trelis (5/12 , 12:21 pm) καί επαναλαμβάνω το δικό μου . Κάθε 5 παραλαβές (λιγότερες ,ή περισσότερες αποφασίστε το εσείς) , κάθε μέλος να υποχρεούται να καταθέσει 1,50ευρώ υπέρ τoυ site , με κίνδυνο αποκλεισμού σε περίπτωση μή συμμόρφωσης . Καί 2ο πυροτέχνημα(μου άρεσε η ορολογία) , "κάθε μέλος να υποχρεούται - πάλι με κίνδυνο αποκλεισμού -. να κλικάρει τουλάχιστον μια φορά την εβδομάδα(συχνότερα , ή αραιότερα πάλι εσείς αποφασίζετε) , μία από τις διαφημίσεις του site . Καί οι 2 προτάσεις αποφέρουν άμεσο εισόδημα στην ιστοσελίδα , οπότε σύντομα θα μπορέσετε να αντιμετωπίσετε το κόστος της όποιας αναβάθμισης . Όταν φθάσει η αναβάθμιση , θα έχω προτάσεις για το site . Παρακαλώ μην μου απαντήσετε ότι δεν είμαστε Δικτάτορες , επειδή ο χαρακτηρισμός «ζήτουλας» , είναι από μόνος του δικτατορικός . Δεν θα ξεχάσω ποτέ το πόσο ενοχλήθηκα , όταν το σύστημα με ενημέρωσε – στο ξεκίνημα των συναλλαγών μου - ότι θα χαρακτηρισθώ ζήτουλας , πράγμα το οποίο απέφυγα λόγω της καλής θέλησης κάποιων μελών . Όσοι δε παίρνουν και δίνουν 1000(μην κολλήσουμε στον αριθμό ) σαφώς εμπορεύονται . Kι εγώ βοηθάω κάποιους ανθρώπους , και...ΕΚΠΛΗΞΗ !!! Έχουν όλοι , μά όλοι κομπιούτερ κι αν δεν έχουν Internet , με 1 ευρώπουλο την ώρα μπαίνου σε οποιοδήποτε site , ασφαλώς και στο xariseto , σε οποιοδήποτε Internet café , που υπάρχει και στο ποιο απομακρυσμένο χωριό . Κι εγώ σε τέτοιο ζώ . Ευχαριστώ για την ανοχή σας .
Άλλο πάλι και τούτο... Πολύ εύκολα τα μοιράζετε ολοι εσείς τα ευρώ!!! :} :P
Δεν έχετε προβλήματα επιβίωσης μάλλον...
Για μερικούς ανθρώπους πια είναι σημαντικά και τα λίγα ευρώ! Ετσι μας κατάντησαν, τι να κάνουμε τώρα! :z
Μην είστε πολύ large οπότε και μιλάτε εκ μέρους άλλων! :}

Φιλικά!

(Υ.Γ Σε περίπτωση που θέλετε να ενισχύσετε το site...ορίστε... viewtopic.php?f=302&t=122779 )
Εικόνα
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ

Παρακαλώ μη μου χαρίζετε τα σκουπίδια σας, ο κάδος ανακύκλωσης είναι πιο κοντά σας!Εικόνα

-Δεν κανω ομαδικές αποστολές
-Εχουμε γάτο πλέον :z

-Καμιά φορά πουλάω αντικείμενα δικά μας στo: Marketplace

Άβαταρ μέλους
vayia81
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
Δημοσιεύσεις: 5808
Εγγραφή: 19 Φεβ 2014, 11:25
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Θεσσαλονίκης
Φύλο: Γυναίκα
Τραπ. λογ/σμός: Εθνική
Τοποθεσία: Τούμπα
Επικοινωνία:

Re: Echelon2011: Ένα εγκάρδιο ευχαριστώ προς όλα τα μέλη

Δημοσίευση από vayia81 » 05 Δεκ 2015, 16:37

Δεν πιστεύω οτι ο κανόνας του άμεσου χαρίσματος είναι αντιδημοκρατικός κτλ...
Με ολο μου το θάρρος! : - )

Κύριε echelon2011 γιατί να φύγετε? Που θα βρείτε καλύτερα? ;)
Μείνετε...απλά αν δε θέλετε...μη μπαίνετε τόσο συχνά! :} Είναι καλή πλατφορμίτσα αυτή! :}
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος vayia81 την 05 Δεκ 2015, 16:49, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
Εικόνα
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ

Παρακαλώ μη μου χαρίζετε τα σκουπίδια σας, ο κάδος ανακύκλωσης είναι πιο κοντά σας!Εικόνα

-Δεν κανω ομαδικές αποστολές
-Εχουμε γάτο πλέον :z

-Καμιά φορά πουλάω αντικείμενα δικά μας στo: Marketplace

Άβαταρ μέλους
demigian
Diamond Member
Diamond Member
22 78
Δημοσιεύσεις: 744
Εγγραφή: 01 Απρ 2015, 20:04
Νομός κατοικίας: Ν. Αχαΐας
Δήμος - Κοινότητα: Πάτρας
Φύλο: Οικογένεια
Παπούτσι: 37
Μπλούζα: L
Επικοινωνία:

Re: Echelon2011: Ένα εγκάρδιο ευχαριστώ προς όλα τα μέλη

Δημοσίευση από demigian » 05 Δεκ 2015, 16:40

Καλησπέρα και από μένα. Αν και καινούργια, αν και άτυχη γιατί δεν μπορώ με τίποτα να φτιάξω στατιστικά έχοντας παρόλα αυτά αγγελίες, μπορώ νομίζω, να εκφράσω τη γνώμη μου..Στενοχωριέμαι όταν τέτοια μέλη όπως το εν λόγω που συμπάθησα χωρίς να γνωρίζω καθόλου, αποχαιρετούν το Site. Αυτό δείχνει αγανάκτηση και όχι μόνο..ας γίνει μάθημα προς όλους μας. Επειδή έγινε νύξη για συμμετοχή οικονομική , θα ήθελα να επισημάνω ότι σε κάθε συναλλαγή δίνετε τουλάχιστον 1,5€, θα σας πειράξει αν δώσετε και ανα 5 ή δεν ξέρω σε πόσες συναλλαγές ένα συμβολικό ποσό για κάτι το οποίο σας έχει αποδώσει τόσα πολλά????Αυτή η πλατφόρμα χρειάζεται ανανέωση σε πάρα πολλά πράγματα..και το ξέρετε όλοι αυτό. Θα πρέπει λοιπόν να κοιτάξουμε το πως θα βολευτούμε τώρα τσαμπέ ή το καλό όλων των συνανθρώπων που έχουν πραγματικά ανάγκες και απευθύνονται στο Site?
Εννοείται πως συμφωνώ στο ότι θα πρέπει να μπουν φραγμοί και όρια στις ζητήσεις και τις παραλαβές όπως και στις κλίκες...
Επίσης θα πρέπει να προσμετράτε με κάποιον τρόπο και το αν οι άλλοι έχουν αγγελίες για χάρισμα ,ίσως ανεξάρτητα από το αν τελικά χαρίζονται τα εν λόγω πράγματα. Έχει διαφορά από κάποιον ο οποίος ζητάει , μπαίνει το (λάθος κατ' εμε ψυχολογικά- κοινωνικά και πολλά άλλα) άβαταρ και δεν έχει ούτε μια αγγελία χαρίσματος.
Αυτά και από εμένα .. :thank:

Άβαταρ μέλους
vayia81
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
Δημοσιεύσεις: 5808
Εγγραφή: 19 Φεβ 2014, 11:25
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Θεσσαλονίκης
Φύλο: Γυναίκα
Τραπ. λογ/σμός: Εθνική
Τοποθεσία: Τούμπα
Επικοινωνία:

Re: Echelon2011: Ένα εγκάρδιο ευχαριστώ προς όλα τα μέλη

Δημοσίευση από vayia81 » 05 Δεκ 2015, 17:03

Το θέμα είναι ενα:

Εαν δεν υπήρχαν οι συντονιστές, δε θα υπήρχε κάτι!

Ας κάνουμε το έργο τους, οσο πιο ανάλαφρο γίνεται! :}
Εικόνα
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ

Παρακαλώ μη μου χαρίζετε τα σκουπίδια σας, ο κάδος ανακύκλωσης είναι πιο κοντά σας!Εικόνα

-Δεν κανω ομαδικές αποστολές
-Εχουμε γάτο πλέον :z

-Καμιά φορά πουλάω αντικείμενα δικά μας στo: Marketplace

Poudim
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις: 2482
Εγγραφή: 29 Μάιος 2014, 10:03
Νομός κατοικίας: Ν. Μεσσηνίας
Δήμος - Κοινότητα: Λεύκτρου Μεσσηνίας
Φύλο: Άντρας
Τραπ. λογ/σμός: Πειραιώς
Επικοινωνία:

Re: Echelon2011: Ένα εγκάρδιο ευχαριστώ προς όλα τα μέλη

Δημοσίευση από Poudim » 05 Δεκ 2015, 17:12

vayia81 έγραψε:
Poudim έγραψε:Συμφωνώ με το πυροτέχνημα του trelis (5/12 , 12:21 pm) καί επαναλαμβάνω το δικό μου . Κάθε 5 παραλαβές (λιγότερες ,ή περισσότερες αποφασίστε το εσείς) , κάθε μέλος να υποχρεούται να καταθέσει 1,50ευρώ υπέρ τoυ site , με κίνδυνο αποκλεισμού σε περίπτωση μή συμμόρφωσης . Καί 2ο πυροτέχνημα(μου άρεσε η ορολογία) , "κάθε μέλος να υποχρεούται - πάλι με κίνδυνο αποκλεισμού -. να κλικάρει τουλάχιστον μια φορά την εβδομάδα(συχνότερα , ή αραιότερα πάλι εσείς αποφασίζετε) , μία από τις διαφημίσεις του site . Καί οι 2 προτάσεις αποφέρουν άμεσο εισόδημα στην ιστοσελίδα , οπότε σύντομα θα μπορέσετε να αντιμετωπίσετε το κόστος της όποιας αναβάθμισης . Όταν φθάσει η αναβάθμιση , θα έχω προτάσεις για το site . Παρακαλώ μην μου απαντήσετε ότι δεν είμαστε Δικτάτορες , επειδή ο χαρακτηρισμός «ζήτουλας» , είναι από μόνος του δικτατορικός . Δεν θα ξεχάσω ποτέ το πόσο ενοχλήθηκα , όταν το σύστημα με ενημέρωσε – στο ξεκίνημα των συναλλαγών μου - ότι θα χαρακτηρισθώ ζήτουλας , πράγμα το οποίο απέφυγα λόγω της καλής θέλησης κάποιων μελών . Όσοι δε παίρνουν και δίνουν 1000(μην κολλήσουμε στον αριθμό ) σαφώς εμπορεύονται . Kι εγώ βοηθάω κάποιους ανθρώπους , και...ΕΚΠΛΗΞΗ !!! Έχουν όλοι , μά όλοι κομπιούτερ κι αν δεν έχουν Internet , με 1 ευρώπουλο την ώρα μπαίνου σε οποιοδήποτε site , ασφαλώς και στο xariseto , σε οποιοδήποτε Internet café , που υπάρχει και στο ποιο απομακρυσμένο χωριό . Κι εγώ σε τέτοιο ζώ . Ευχαριστώ για την ανοχή σας .
Άλλο πάλι και τούτο... Πολύ εύκολα τα μοιράζετε ολοι εσείς τα ευρώ!!! :} :P
Δεν έχετε προβλήματα επιβίωσης μάλλον...
Για μερικούς ανθρώπους πια είναι σημαντικά και τα λίγα ευρώ! Ετσι μας κατάντησαν, τι να κάνουμε τώρα! :z
Μην είστε πολύ large οπότε και μιλάτε εκ μέρους άλλων! :}

Φιλικά!
Αγαπητή vayia81 , όταν κάποιος έχει παραλάβει 50 , 100 , ή 165 φορές/αντικείμενα , σημαίνει ότι έχει πληρώσει τουλάχιστον 50x1.50= 75ευρώ , 100x1.50= 150ευρώ κ.ο.κ. Όμως ακόμη κι άν παρέλαβε πολλά εξ'αυτών από τον χώρο του εκάστοτε χαρίζοντος , χωρίς τα ταχυδρομικά έξοδα των ΕΛΤΑ , σημαίνει ότι πήγε κι ήρθε με λεωφορείο , ή metro στην καλλίτερη περίπτωση , οπότε ξεπέρασε κατά πολύ το 1,50ευρώ των ΕΛΤΑ . Όταν λοιπόν κάποιος...αναξιοπαθής , έχει την τύχη να φτιάξει το νοικοκυριό του , ή να ντύσει την οικογένειά του με τα μικροποσά που προανέφερα καί χάρην της ιστοσελίδας , άς δώσει καί κάτι στο "χαρισέτο" , που τούκανε την "χάρη" . Δέν είμαι large με τα χρήματα άλλων καί έχω υποστεί την οικονομική σύνθιψη της πλειοψηφίας , αλλά θα επιμείνω στην πρότασή μου , την οποία θεωρώ ανταποδοτική καί δίκαιη . Αυτά , καί δεν θα επανέλθω .
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Poudim την 05 Δεκ 2015, 18:19, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ

Χαρίζω φυτά κάππαρης

Έχω win-bank μόνον στην Πειραιώς . Σε άλλες Τράπεζες πιστώνω το Α' 10ήμερο κάθε 2μήνου , ή 3μήνου .
Η προσεγμένη , ευπαρουσίαστη και ασφαλής συσκευασία του αντικειμένου που χαρίζουμε , δείχνει ΠΡΩΤΟΝ ότι δεν τόχουμε για τα σκουπίδια και ΔΕΥΤΕΡΟΝ ότι σεβόμαστε τον παραλήπτη !
Μην πλησιάσεις ποτέ τράγο από μπροστά , γάϊδαρο από πίσω και ηλίθιο από πουθενά .

Άβαταρ μέλους
Aliki1984
Υπέρβαση ορίου ζήτησης
Δημοσιεύσεις: 2780
Εγγραφή: 30 Μαρ 2014, 01:22
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Ζωγράφου Αττικής
Φύλο: Γυναίκα
Επικοινωνία:

Re: Echelon2011: Ένα εγκάρδιο ευχαριστώ προς όλα τα μέλη

Δημοσίευση από Aliki1984 » 05 Δεκ 2015, 18:07

Ρε παιδιά (συγνώμη για το ρε) τι ακριβώς συζητάμε; Είμαστε σε μια κοινότητα που έχει κάποιους κανόνες. Κι εγώ διαφωνώ με κάποιους από αυτούς και το έχω γράψει στο παρελθόν, (μιας και με κυνηγάει μια ατυχία με όσα χαρίζω, - αν κάποιος δει πόσες ακυρώσεις είχα, πόσες φορές μου ζήτησαν κάτι και δεν ξαναέγραψαν, ή πόσοι με χάλια στατιστικά έγιναν καπνός, θα γελαει- χώρια που έπρεπε να έχω δύο ευχαριστώ παραπάνω από τους συντονιστές για τη διαφήμιση στο fb - την οποία θα έκανα και κάνω όπου μπορώ, αλλά μιας και υπήρχαν σχετικές αγγελίες και εγώ έχω πρόβλημα, χρειαζόμουν και δεν μπήκαν ποτέ), παρόλα αυτά όπως είπα υπάρχουν κανόνες. όποιος νιώσει ότι δεν μπορεί να ακολουθήσει, αποχωρεί. Κι εγώ αν νιώσω ότι αδικουμαι, θα αποχωρήσω. Αλλά είναι νομίζω ανούσιο να λέω στους διαχειριστές τι να κάνουν και τι όχι. Δικό τους το καρπούζι δικό τους και το μαχαίρι... Σίγουρα θα υποπεσουμε σε κάποιο παράπτωμα (εγώ πχ έχω χαρίσει πολλές φορές πριν περάσει το 24ωρο) γιατί δεν θυμόμουνα καν ότι υπάρχει τέτοιος κανόνας. Είναι τόσοι πολλοί που κάποιος θα μας ξεφύγει. Το θέμα είναι να υπάρχει καλή διάθεση από μέρους μας να λυθεί το όποιο πρόβλημα προκύπτει. Τουλάχιστον αυτό πιστεύω εγώ. Όσο γι αυτούς που "πνίγονται " από τους κανόνες εδώ, υπάρχουν αντίστοιχες σελίδες στο φβ χωρίς κανόνες... Μπορούν να απευθυνθούν εκεί. Ξέρετε όμως τι πιστεύω ότι φταίει; Έχουμε τόσα προβλήματα πλέον στη ζωή μας και τόση πίεση που αρπαζομαστε με το παραμικρό... Βλέπουμε τα πράγματα πιο άσχημα απ ο,τι πραγματικά είναι...
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ

Εδώ οι συλλογές μου με νομίσματα, γραμματόσημα, αλληλογραφίες, κάρτες, κτλ

Προτιμώ το ταχυδρομείο λόγω φορτωμένου προγράμματος.
Έχω Πειραιώς. Μπορώ και Εθνική, αλλά πρέπει να βάλω άλλον.
Αν δείτε καθυστερώ κάποια αποστολή ή κατάθεση, σημαίνει το ξέχασα! Σας παρακαλώ στείλτε μου ένα πμ να μου το θυμίσετε! 'Ενα μυαλό είναι αυτό!
(να στείλω πιατάκι μπλε στο μέλος olem)
Κατά καιρους [απαγορευετε η πωληση] καποια πραγματα σε διαφορες σελιδες (χειροποίητα ή 2ο χερι ρουχα μου και παπουτσια)

Άβαταρ μέλους
VickyV
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
Δημοσιεύσεις: 18029
Εγγραφή: 02 Σεπ 2012, 15:59
Νομός κατοικίας: Ν. Καρδίτσας
Δήμος - Κοινότητα: Καρδίτσας
Φύλο: Γυναίκα
Τραπ. λογ/σμός: Εθνική
Επικοινωνία:

Re: Echelon2011: Ένα εγκάρδιο ευχαριστώ προς όλα τα μέλη

Δημοσίευση από VickyV » 05 Δεκ 2015, 18:33

vayia81 έγραψε:Το θέμα είναι ενα:

Εαν δεν υπήρχαν οι συντονιστές, δε θα υπήρχε κάτι!

Ας κάνουμε το έργο τους, οσο πιο ανάλαφρο γίνεται! :}
μα πως! οι συντονιστες φταινε για ολα!! ειναι φασιστες, κανουν καταχρηση της ιδιοτητας τους, δεν εφαρμοζουν τους κανονες αλλα κυνηγουν αυτους που το κανουν!
αυτο που εχω να πω απο την με την εμπειρια μου δεν ειναι καθολου ευκολο αυτο που κανουμε για τον απλουστατο λογο οτι πρεπει να κηνηγαμε απο πισω τα μελη που επιλεγουν να μην εφαρμοσουν αυτο που συμφωνησαν κατα την εγγραφη τους. οτι γινεται, γινεται για το καλο ολων μας ωστε να οφελουμαστε απο το σαιτ.
ας κατσει να σκεφτει ο καθενας τι θα εκανε αν καποια στιγμη εκλεινε και δεν υπηρχε πια το χαρισετο...
θα στειλω πραγματα σε:
εστειλα πραγματα σε:
περιμενω πραγματα απο:
εκανα καταθεση :
θα παρω πραγματα απο:
----------------------------------------------------------------------------------------------

εχω λογαριασμο εθνικη
δεν κανω ομαδικες, δεν προλαβαινω

Άβαταρ μέλους
Aliki1984
Υπέρβαση ορίου ζήτησης
Δημοσιεύσεις: 2780
Εγγραφή: 30 Μαρ 2014, 01:22
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Ζωγράφου Αττικής
Φύλο: Γυναίκα
Επικοινωνία:

Re: Echelon2011: Ένα εγκάρδιο ευχαριστώ προς όλα τα μέλη

Δημοσίευση από Aliki1984 » 05 Δεκ 2015, 18:38

vickyvaitsi έγραψε:
vayia81 έγραψε:Το θέμα είναι ενα:

Εαν δεν υπήρχαν οι συντονιστές, δε θα υπήρχε κάτι!

Ας κάνουμε το έργο τους, οσο πιο ανάλαφρο γίνεται! :}
μα πως! οι συντονιστες φταινε για ολα!! ειναι φασιστες, κανουν καταχρηση της ιδιοτητας τους, δεν εφαρμοζουν τους κανονες αλλα κυνηγουν αυτους που το κανουν!
αυτο που εχω να πω απο την με την εμπειρια μου δεν ειναι καθολου ευκολο αυτο που κανουμε για τον απλουστατο λογο οτι πρεπει να κηνηγαμε απο πισω τα μελη που επιλεγουν να μην εφαρμοσουν αυτο που συμφωνησαν κατα την εγγραφη τους. οτι γινεται, γινεται για το καλο ολων μας ωστε να οφελουμαστε απο το σαιτ.
ας κατσει να σκεφτει ο καθενας τι θα εκανε αν καποια στιγμη εκλεινε και δεν υπηρχε πια το χαρισετο...
Έχετε δίκιο. Αλλά και αυτοί που διαμαρτυρονται από τη μεριά του ο καθένας έχει δίκιο... Το θέμα είναι να βρεθεί η χρυσή τομή... Όσο αυτό είναι εφικτό.
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ

Εδώ οι συλλογές μου με νομίσματα, γραμματόσημα, αλληλογραφίες, κάρτες, κτλ

Προτιμώ το ταχυδρομείο λόγω φορτωμένου προγράμματος.
Έχω Πειραιώς. Μπορώ και Εθνική, αλλά πρέπει να βάλω άλλον.
Αν δείτε καθυστερώ κάποια αποστολή ή κατάθεση, σημαίνει το ξέχασα! Σας παρακαλώ στείλτε μου ένα πμ να μου το θυμίσετε! 'Ενα μυαλό είναι αυτό!
(να στείλω πιατάκι μπλε στο μέλος olem)
Κατά καιρους [απαγορευετε η πωληση] καποια πραγματα σε διαφορες σελιδες (χειροποίητα ή 2ο χερι ρουχα μου και παπουτσια)

Κλειδωμένο

Επιστροφή στο “Σχολιασμός και ιδέες”