[ΖΗΤΑΩ] Ζηταω να μου χαρίσουν σκυλο μινι μαλτεζ ή ημίαιμο μαλτεζάκι μεχρι 4-5 κιλάκια

Αγγελίες που έχουν κλείσει. Μην ζητάτε απο αυτές !
Κανόνες Δ. Συζήτησης
ΠΡΟΣΟΧΗ ΕΙΣΤΕ ΣΤΟ ΑΡΧΕΙΟ !
ΕΔΩ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΚΛΕΙΣΕΙ !


1) ΔΕΝ ΖΗΤΑΜΕ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ! Αν είναι πραγματική ανάγκη στείλτε πρώτα email στο info [at] xariseto.gr ή στο 2312203040
2) Οταν πάρουμε ή δώσουμε κάτι ποστάρουμε και ευχαριστούμε-αξιολογούμε το μέλος
3) ΚΛΕΙΔΩΝΟΥΜΕ την αγγελία που ΞΕΚΙΝΗΣΑΜΕ (αφου πρώτα απαντήσει-ευχαριστήσει το μέλος που πήρε το αντικείμενο)!

ΔΙΑΒΑΣΤΕ τους ΒΑΣΙΚΟΥΣ ΟΡΟΥΣ ΧΡΗΣΗΣ!
Κλειδωμένο
mavrkos
new member
new member
Δημοσιεύσεις: 3
Εγγραφή: 18 Δεκ 2016, 23:32
Νομός κατοικίας: Ν. Εύβοιας
Δήμος - Κοινότητα: Χαλκίδας
Φύλο: Γυναίκα
Επικοινωνία:

[ΖΗΤΑΩ] Ζηταω να μου χαρίσουν σκυλο μινι μαλτεζ ή ημίαιμο μαλτεζάκι μεχρι 4-5 κιλάκια

Δημοσίευση από mavrkos » 18 Δεκ 2016, 23:39

Ζηταω να μου χαρίσουν σκυλο μινι μαλτεζ ή ημίαιμο μαλτεζάκι μεχρι 4-5 κιλάκια να είναι εως τριων μηνών κατα προτίμηση θηλυκό.
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος mavrkos την 21 Δεκ 2016, 12:43, έχει επεξεργασθεί 2 φορές συνολικά.

marcor
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις: 1571
Εγγραφή: 20 Φεβ 2016, 19:17
Νομός κατοικίας: Ν. Βοιωτίας
Δήμος - Κοινότητα: Λειβαδιάς Βοιωτίας
Φύλο: Γυναίκα
Επικοινωνία:

[ΖΗΤΑΩ] Re: Ζηταω να μου χαρίσουν σκυλο μινι μαλτεζ

Δημοσίευση από marcor » 19 Δεκ 2016, 11:30

Κοιτα, επειδη τα μινι μαλτεζ δε τα χαριζουν ευκολα και μαλιστα τζαμπα, (εχω μινι μαλτεζ αυθεντικο, απο γνωστο το πηρα φαντασου και παλι του το χρυσοπληρωσα)
Μπες και ριξε μια ματια στα φιλοζωικα σωματεια. Και καλο θα κανεις και ισως βρεις.. Χτες ειδα σε φιλοζωικο σωματειο νησιου του ιονιου που εδιναν μικρο μαλτεζ..

Άβαταρ μέλους
KenMastersgr
Diamond Member
Diamond Member
45 42
Δημοσιεύσεις: 563
Εγγραφή: 03 Ιαν 2014, 08:34
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Αναβύσσου Αττικής
Φύλο: Άντρας
Επικοινωνία:

[ΖΗΤΑΩ] Re: Ζηταω να μου χαρίσουν σκυλο μινι μαλτεζ

Δημοσίευση από KenMastersgr » 19 Δεκ 2016, 16:10

Και Μαλτέζ, και 3μηνών και θυληκό..... λυπάμαι που θα στο πω, αλλά κανείς δεν θα σου χαρίσει. Όπως όμως είπε και το μέλος marcor μπορείς να κοιτάξεις σε φιλοζωικές σελίδες και στο FB που δίνουν ημίαιμα σκυλάκια, ακόμη και κουταβάκια 3 μηνών που είναι μικρόσωμα και έτσι και εσύ θα αποκτήσεις ένα σκυλάκι που θες και θα σώσεις ένα σκυλάκι απο τον δρόμο.
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ
**************************************************************************************************
1) Δεν στέλνω φακέλους έτοιμους για αποστολή πραγμάτων. Αν κάποιος δεχτεί να μου χαρίσει κάτι πρέπει να έχει λογαριασμό Alpha/Εμπορική, Eurobank ή Paypal να του κάνω εκεί κατάθεση τα χρήματα αποστολής ή αν είναι εντός Αττικής να πάω να τα παραλάβω ο ίδιος.
2) Δεν ακολουθώ σειρά προτεραιότητας σε ότι χαρίζω αλλά επιλέγω απο μόνος μου σε ποιον/α θα χαρίσω και παρακαλώ να το σεβαστείτε αυτό.
3) Η συλλογή μου με ρετρό video games
**************************************************************************************************

mavrkos
new member
new member
Δημοσιεύσεις: 3
Εγγραφή: 18 Δεκ 2016, 23:32
Νομός κατοικίας: Ν. Εύβοιας
Δήμος - Κοινότητα: Χαλκίδας
Φύλο: Γυναίκα
Επικοινωνία:

[ΖΗΤΑΩ] Re: Ζηταω να μου χαρίσουν σκυλο μινι μαλτεζ

Δημοσίευση από mavrkos » 20 Δεκ 2016, 14:58

Γεια σας το ξέρω οτι ειναι δύσκολο, αλλα το σκυλάκι προορίζεται για παρέα της κορούλας μου που ειναι 10 χρονων και δυστυχώς έχει τρέλα μ αυτη τη ράτσα... το ονειρεύεται, του χει βγαλει όνομα κλπ....εννοείται οτι αν ηταν πιο μεγαλη θα καταλάβαινε οτι αυτο που εχει σημασια, δν ειναι η ράτσα αλλα η ψυχούλα...

marcor
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις: 1571
Εγγραφή: 20 Φεβ 2016, 19:17
Νομός κατοικίας: Ν. Βοιωτίας
Δήμος - Κοινότητα: Λειβαδιάς Βοιωτίας
Φύλο: Γυναίκα
Επικοινωνία:

[ΖΗΤΑΩ] Re: Ζηταω να μου χαρίσουν σκυλο μινι μαλτεζ

Δημοσίευση από marcor » 20 Δεκ 2016, 15:58

Το πρωτο μας σκυλακι ηταν ημιαιμο μαλτεζακι με γιορκσαιρ. Ηταν κατασπρο,μαλλιαρο ισιο μαλλακι, μικροσωμο,με φατσα και χαρακτηριστικα μαλτεζ και η μονη διαφορα απο αυθεντικο ηταν οτι η ουριτσα δε γυριζε προς τη πλατη.
Πιστεψε με κανεις δεν εντοπιζε αυτη τη μικροδιαφορα και ολοι νομιζαν οτι ειναι original μαλτεζακι.
Δε νομιζω λοιπον οτι η μικρη σου θα εντοπισει κατι που δεν εβλεπαν ουτε οι πιο ειδικοι.
Γι'αυτο σου λεω να ψαχτεις για ημιαιμα μαλτεζ.. Ημιαιμο μπορει να βρεις. Αυθεντικο δε θα σου χαρισει κανεις και μαλιστα τοσο μικρο,θα το πουλησουν!
Εμεις,ο λογος που αγορασα αυθεντικο μετα απο αυτην ηταν γιατι δεν εβρισκα γρηγορα ημιαιμο και ο μπαμπας μου που την ειχε σαν παιδι του ηταν στα ορια της καταθλιψης..αλλιως δε θα αγοραζα..
Η μικρη σου θα δεθει μαζι του και ακομα και αν αργοτερα ανακαλυψει οτι δεν ειναι καθαρο μαλτεζ,δε θα τη νοιαζει καθολου!

Κοιτα στη φωτο.Αυτη ηταν η δικη μου ημιαιμη μαλτεζ.. Λες η κορουλα σου να μην της αρεσε κατι τετοιο? Εγω πιστευω θα ξετρελαθει
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή τη δημοσίευση.

mavrkos
new member
new member
Δημοσιεύσεις: 3
Εγγραφή: 18 Δεκ 2016, 23:32
Νομός κατοικίας: Ν. Εύβοιας
Δήμος - Κοινότητα: Χαλκίδας
Φύλο: Γυναίκα
Επικοινωνία:

[ΖΗΤΑΩ] Re: Ζηταω να μου χαρίσουν σκυλο μινι μαλτεζ

Δημοσίευση από mavrkos » 21 Δεκ 2016, 12:27

Εχετε απόλυτο δικιο, δεν το ειχα σκεφτει απλα οσα ημιαιμα μαλτεζάκια είχα δει ηταν διασταυρωση με μεγαλύτερα σκυλάκια ήταν μεγαλόσωμα και μένουμε σε μικρό διαμέρισμα αλλα το σημαντικότερο είναι οτι επειδή ο σκύλος θα είναι η συντροφια της μικρής να μπορει να τον σηκώνει , να τον φροντίζει κλπ....

Κλειδωμένο

Επιστροφή στο “ΑΡΧΕΙΟ ΕΥΒΟΙΑΣ (Κλειστές Αγγελίες)”