[ΖΗΤΑΩ] Συμβουλές για δώρο γενεθλίων σε 2χρονο αγόρι.

Κανόνες Δ. Συζήτησης
Διαβάστε τους κανόνες της κατηγορίας
Αν βρείτε κάποιο θέμα που δεν ισχύει πλέον παρακαλούμε πατήστε την αναφορά για να το ελέγξουμε και να το σβήσουμε
Απάντηση
Άβαταρ μέλους
milko
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις: 4824
Εγγραφή: 08 Ιαν 2016, 00:02
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Δραπετσώνας Πειραιά
Φύλο: Γυναίκα
Επικοινωνία:

[ΖΗΤΑΩ] Re: Συμβουλές για δώρο γενεθλίων σε 2χρονο αγόρι.

Δημοσίευση από milko » 04 Φεβ 2017, 20:46

Δεν θυμαμαι την μαρκα και δεν γραφει πανω τπτ.. Δεν ηταν κατι αναγνωρισιμο. Οταν το πρωτοειδα λεω, αμαν θα σπασει την ιδια μερα, ολο πλαστικο ειναι εκτος απο το μπροστινο μπαστουνακι! Ομως αντεχει μια χαρα, το εχουμε σχεδον ενα χρονο με χρηση 3-4 φορες την εβδομαδα, δεν εχει παθει απολυτως τιποτα!
Και το καλαθακι ειναι πολυ χρησιμο- ολο μαζευει κανα πιο ομοφρο φυλλο η κουκουναρι πηγαινοντας :D
Το μονο που πιστευω ειναι αρκετα συμμαντικο εαν υπαρχει θεμα χωρου οταν πατε για βολτες- να διπλωνει.. Απο αυτο εξερταται αρκετα και η τιμη του. Το δικο μας δεν διπλωνει. εαν χρειαζεστε να το κουβαλησετε μεχρι/απο το σημειο που μπορει να κανει ελευθερα το παιδακι, ειναι συμμαντικο.
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ
ΕΔΩ ΟΙ ΣΥΛΛΟΓΕΣ ΜΟΥ
ΖΗΤΑΩ:
* γραμματοσημα

•Με μερικα μελη βολευομαστε με κοινες αποστολες/παραλαβες.

οφειλω 0,30: eltsa,Giorgoslitsa,Euphoria9. 1,20:eirini_78. 0,20:zoe2401
μου οφειλει: vaggosdespoina διαφορα από ομαδικη;

Άβαταρ μέλους
zoe2401
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις: 1669
Εγγραφή: 07 Ιούλ 2014, 12:45
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Γλυφάδας Αττικής
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 37
Τραπ. λογ/σμός: Πειραιώς
Επικοινωνία:

[ΖΗΤΑΩ] Re: Συμβουλές για δώρο γενεθλίων σε 2χρονο αγόρι.

Δημοσίευση από zoe2401 » 06 Φεβ 2017, 10:36

alisa020 έγραψε:
04 Φεβ 2017, 20:31
Τι μάρκα είναι? Είναι ανθεκτικό γενικά?
ειναι πολυ ανυεκτικα και εχουν καλη ισορροπια το μονο που φθειρεται με την πολλη χρηση ειναι οι λαβες αλλα πουλανε ανταλλακτικα
εμεις πηγαινουμε καθε μερα στο σχολειο με αυτα τωρα
https://micro-scooters.gr/ δες εδω εχει ολα τα μοντελα και αυτο που ειναι με καθισμα(αχρηστο το καθισμα κατα τη γνωμη μου καλυτερα να μαθει απο την αρχη να κανει πατινι)
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ

Τωρα πια εχουμε τρια παιδακια!!!! Γι αυτο ισως καθυστερω λιγο την αποστολη η την αναγνωση μηνυματων
Απο δω και περα θα κανω σπανια αποστολες γιατι η κατασταση στα ελτα της περιοχης μου εχει ξεφυγει απο τα ορια και δε μπορω να καθομαι με τις ωρες να περιμενω να εξυπηρετηθω ενω κλαιει το μικρο και να μη δεχονται και ομαδικες αποστολες κιολας

Άβαταρ μέλους
alisa020
Diamond Member
Diamond Member
59 39
Δημοσιεύσεις: 793
Εγγραφή: 19 Ιαν 2013, 11:09
Νομός κατοικίας: Ν. Αρκαδίας
Δήμος - Κοινότητα: Τυρού Αρκαδίας
Φύλο: Γυναίκα
Τραπ. λογ/σμός: Εθνική
Επικοινωνία:

[ΖΗΤΑΩ] Re: Συμβουλές για δώρο γενεθλίων σε 2χρονο αγόρι.

Δημοσίευση από alisa020 » 06 Φεβ 2017, 13:47

Ζωή με προβληματισες, πιστεύεις ότι δεν θα καθήσει στο κάθισμα? Αν δεν θα κάτσει να πάρω το απλό τότε.
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ Εκτελω και ζηταω Αμεσες συναλλαγες. Χαιρομαι οταν γνωριζω ευγενικα και τυπικα μελη.

Περιμενω καταθεση απο:
Περιμενω να παραλάβουν:
Χρωσταω 1€ σε zoe2401

Άβαταρ μέλους
zoe2401
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις: 1669
Εγγραφή: 07 Ιούλ 2014, 12:45
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Γλυφάδας Αττικής
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 37
Τραπ. λογ/σμός: Πειραιώς
Επικοινωνία:

[ΖΗΤΑΩ] Re: Συμβουλές για δώρο γενεθλίων σε 2χρονο αγόρι.

Δημοσίευση από zoe2401 » 08 Φεβ 2017, 09:26

alisa020 έγραψε:
06 Φεβ 2017, 13:47
Ζωή με προβληματισες, πιστεύεις ότι δεν θα καθήσει στο κάθισμα? Αν δεν θα κάτσει να πάρω το απλό τότε.
οχι δεν ειπα αυτο βλεπω παιδακια στην παιδικη χαρα να καθονται απλα νομιζω πως μπορει να κανει πατινι απο περιπου 20 μηνων,εστω και λιγο,αρα το καθισμα απλα το αποτρεπει απο το να μαθει
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ

Τωρα πια εχουμε τρια παιδακια!!!! Γι αυτο ισως καθυστερω λιγο την αποστολη η την αναγνωση μηνυματων
Απο δω και περα θα κανω σπανια αποστολες γιατι η κατασταση στα ελτα της περιοχης μου εχει ξεφυγει απο τα ορια και δε μπορω να καθομαι με τις ωρες να περιμενω να εξυπηρετηθω ενω κλαιει το μικρο και να μη δεχονται και ομαδικες αποστολες κιολας

Απάντηση

Επιστροφή στο “Σπίτι - χόμπι - διασκέδαση”