[ΖΗΤΑΩ] Σημπαρασταση

Τι σας άρεσε και τι όχι στο site του XariseTo.Gr. Απόψεις, Σχόλια, Προτάσεις ή οτιδήποτε πιστεύετε ότι θα ικανοποιήσει τις... επιθυμίες σας!
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Τι σας άρεσε και τι όχι στο site του XariseTo.Gr. Απόψεις, σχόλια, προτάσεις ή οτιδήποτε πιστεύετε ότι θα ικανοποιήσει τις... επιθυμίες σας!
Άβαταρ μέλους
Aria
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Περάματος Πειραιά
Φύλο: Γυναίκα
Επικοινωνία:

[ΖΗΤΑΩ] Re: Περί ορθογραφίας

Δημοσίευση από Aria » 13 Απρ 2017, 10:06

λιωνταρινα κι εγώ ομολογώ πως δυσκολεύομαι πολύ να καταλάβω τα όσα γράφετε και πρέπει να τα διαβάσω 2-3 φορές για να τα κατανοήσω.
Δεν είναι κακό που το μέλος έδωσε συμβουλές σχετικά με την ορθογραφία.

Θα παρακαλούσα όμως τα υπόλοιπα μέλη λίγο πιο χαλαρά....δεν είναι και τόσο κακό το να μην ξέρει ορθογραφία κάποιος, κακό είναι τα greeklish!

Άβαταρ μέλους
Aliki1984
Υπέρβαση ορίου ζήτησης
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Ζωγράφου Αττικής
Επικοινωνία:

[ΖΗΤΑΩ] Re: Σημπαρασταση

Δημοσίευση από Aliki1984 » 14 Απρ 2017, 00:46

Καλησπερα.
Ψαχνοντας τις αγγελιες επεσα σε μια διαμαχη. Θεματα επι θεματων ανοιχτηκαν και κλειδωθηκαν και συνηθως αποφευγω να εμπλακω , ειδικα αν δεν εχω γνωμη επι του θεματος. Αλλα ενα σχολιο με εβγαλε εκτος εαυτου. Και θα παρακαλουσα καποιος διαχειριστης να επιληφθει. Το ενα μελος αποκαλεσε το αλλο ΖΗΤΙΑΝΑ. Απο ποτε γιναμε ζητιανοι? Το οτι εγω δεν χρειαζομαι κατι και το χαριζω σε καποιον αλλο, που εχει ή δεν εχει οικονομικη αναγκη, αλλα χρειαζεται το συγκεκριμενο αντικειμενο, τον κανει ζητιανο? Νομιζω οτι τετοιες εκφρασεις ειναι ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΕΣ και πραγματικα ντρεπομαι για το σκεπτικο της. Δεν ξερω αν ξερει ή δεν ξερει ορθογραφια, αλλα παιδεία δεν εχει. Αυτο ειναι σίγουρο
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ

Εδώ οι συλλογές μου με νομίσματα, γραμματόσημα, αλληλογραφίες, κάρτες, κτλ

Προτιμώ το ταχυδρομείο λόγω φορτωμένου προγράμματος.
Έχω Πειραιώς. Μπορώ και Εθνική, αλλά πρέπει να βάλω άλλον.
Αν δείτε καθυστερώ κάποια αποστολή ή κατάθεση, σημαίνει το ξέχασα! Σας παρακαλώ στείλτε μου ένα πμ να μου το θυμίσετε! 'Ενα μυαλό είναι αυτό!
(να στείλω πιατάκι μπλε στο μέλος olem)
Κατά καιρους [απαγορευετε η πωληση] καποια πραγματα σε διαφορες σελιδες (χειροποίητα ή 2ο χερι ρουχα μου και παπουτσια)

Άβαταρ μέλους
alisa020
Diamond Member
Diamond Member
59 38
Νομός κατοικίας: Ν. Αρκαδίας
Δήμος - Κοινότητα: Τυρού Αρκαδίας
Τραπ. λογ/σμός: Εθνική
Επικοινωνία:

[ΖΗΤΑΩ] Re: Σημπαρασταση

Δημοσίευση από alisa020 » 14 Απρ 2017, 09:32

Πάνω σε αυτό που λες Αλίκη εγώ κάθε φορά σκέφτομαι κατά πόσο είναι σωστό που δίνουμε τα προσωπικά μας στοιχεία και τους αριθμούς λογαριασμού στον πρώτο τυχόντα που δεν ξέρουμε από πού κρατάει η σκούφια του.
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ Εκτελω και ζηταω Αμεσες συναλλαγες. Χαιρομαι οταν γνωριζω ευγενικα και τυπικα μελη.

Περιμενω καταθεση απο:
Περιμενω να παραλάβουν:
Χρωσταω 1€ σε zoe2401

Κλειδωμένο

Επιστροφή στο “Σχολιασμός και ιδέες”