[ΕΚΛΕΙΣΕ] Πλαστικά Χρώματα

Κανόνες Δ. Συζήτησης
ΠΡΟΣΟΧΗ ΕΙΣΤΕ ΣΤΟ ΑΡΧΕΙΟ !
ΕΔΩ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΚΛΕΙΣΕΙ !


1) ΔΕΝ ΖΗΤΑΜΕ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ! Αν είναι πραγματική ανάγκη στείλτε πρώτα email στο info [at] xariseto.gr ή στο 2312203040
2) Οταν πάρουμε ή δώσουμε κάτι ποστάρουμε και ευχαριστούμε-αξιολογούμε το μέλος
3) ΚΛΕΙΔΩΝΟΥΜΕ την αγγελία που ΞΕΚΙΝΗΣΑΜΕ (αφου πρώτα απαντήσει-ευχαριστήσει το μέλος που πήρε το αντικείμενο)!

ΔΙΑΒΑΣΤΕ τους ΒΑΣΙΚΟΥΣ ΟΡΟΥΣ ΧΡΗΣΗΣ!
Κλειδωμένο
Άβαταρ μέλους
mikrox
Platinum Member
Platinum Member
21 22
Δημοσιεύσεις: 195
Εγγραφή: 26 Ιαν 2016, 17:40
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Αθήνας
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 38
Μπλούζα: S
Τραπ. λογ/σμός: Εθνική
Τοποθεσία: Παγκράτι
Επικοινωνία:

[ΕΚΛΕΙΣΕ] Πλαστικά Χρώματα

Δημοσίευση από mikrox » 19 Ιουν 2017, 13:50

Γειά σας,
Ζητάω αν έχει κάποιος πλαστικά χρώματα, βερνίκια και άλλα σχετικά με το βάψιμο! Αν κάποιος έχει ξεμείνει, θα μπορούσα να το χρησιμοποιήσω. Ευχαριστώ πολύ!
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος mikrox την 08 Αύγ 2017, 20:42, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ

Για τις καταθέσεις έχω λογαριασμό στην Εθνική & PayPal .
Eνημερώνω όσους έχουν αλλεργίες πως έχω γάτα και σκύλο!!

Άβαταρ μέλους
fanio
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
Δημοσιεύσεις: 1597
Εγγραφή: 27 Απρ 2010, 00:17
Νομός κατοικίας: Ν. Χαλκιδικής
Δήμος - Κοινότητα: Πολυγύρου Χαλκιδικής
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 39
Επικοινωνία:

[ΕΚΛΕΙΣΕ] Re: Πλαστικά Χρώματα

Δημοσίευση από fanio » 14 Ιούλ 2017, 00:05

Καλησπερα ! Χαιρομαι πολυ που βρισκω την αγγελια σας. Εχω μερικα δειγματα της benjamin moor. Προκειται για μισόλιτρα σε ανοιχτες αποχρωσεις. Το ενα ειναι αχρησιμοποιητο, σε αλλα εχει μεινει το μισο. Θα δω αυριο τι αξιζει να σταλει και θα σας πω.
Θα σας παρακαλουσα ...
α. μαζι με την απαντηση σας σε καποια αγγελια να μου στελνατε και πμ για να μην ξεχαστω και παρεξηγηθω.
β. αφου παραλαβετε κατι απο μενα , εκτος απο το "ευχαριστω" να κανατε και καποιο σχολιο για το αντικειμενο
γ.οι συναλλαγες μας θα προτιμουσα να γινονται μεσω ταχυδρομειου γιατι μενω εκτος Θεσσαλονικης .
δ. Εχω λογαριασμο στην ΕΘΝΙΚΗ και μπορω να κανω e-banking μονο προς την ΕΘΝΙΚΗ
ε. Μοιραζομαι τον λογαριασμο με την κορη μου και υπογραφουμε με διαφορετικο αρχικο γραμμα.

Ευχαριστω πολυ.

Άβαταρ μέλους
mikrox
Platinum Member
Platinum Member
21 22
Δημοσιεύσεις: 195
Εγγραφή: 26 Ιαν 2016, 17:40
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Αθήνας
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 38
Μπλούζα: S
Τραπ. λογ/σμός: Εθνική
Τοποθεσία: Παγκράτι
Επικοινωνία:

[ΕΚΛΕΙΣΕ] Re: Πλαστικά Χρώματα

Δημοσίευση από mikrox » 14 Ιούλ 2017, 07:14

fanio έγραψε:
14 Ιούλ 2017, 00:05
Καλησπερα ! Χαιρομαι πολυ που βρισκω την αγγελια σας. Εχω μερικα δειγματα της benjamin moor. Προκειται για μισόλιτρα σε ανοιχτες αποχρωσεις. Το ενα ειναι αχρησιμοποιητο, σε αλλα εχει μεινει το μισο. Θα δω αυριο τι αξιζει να σταλει και θα σας πω.
Καλημέρα!
Τέλεια! Ευχαριστώ πάρα πολύ! :hapi:
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ

Για τις καταθέσεις έχω λογαριασμό στην Εθνική & PayPal .
Eνημερώνω όσους έχουν αλλεργίες πως έχω γάτα και σκύλο!!

Άβαταρ μέλους
fanio
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
Δημοσιεύσεις: 1597
Εγγραφή: 27 Απρ 2010, 00:17
Νομός κατοικίας: Ν. Χαλκιδικής
Δήμος - Κοινότητα: Πολυγύρου Χαλκιδικής
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 39
Επικοινωνία:

[ΕΚΛΕΙΣΕ] Re: Πλαστικά Χρώματα

Δημοσίευση από fanio » 15 Ιούλ 2017, 18:42

Να μαι παλι. Εχτες ειχε μεγαλη κακοκαιρια και οταν πια βρηκα χρονο και ειδα τα χρωματα δεν μπορουσα να ανοιξω υπολογιστη γιατι εκανε ολο διακοπες.
Λοιπον, χαρηκα πολυ για την αγγελια σας γιατι μολις τελειωνω κι εγω το βαψιμο στο σπιτι μου και δεν ειχα πολυ χωρο για να αποθηκευσω τα καινουρια μου υπολοιπα χρωματων. Γενικα βαφω τακτικα και παντα κραταω back up για τυχον ατελειες ή φρεσκαρισματα, οποτε οι μπογες μου ελεγχονται συχνα για την κατασταση τους. Αυτη τη στιγμη μπορω να σας στειλω αυτα που σας ειπα: 2 μισολιτρα της benjamin moore σε ανοιχτες αποχρωσεις. Το σχεδον αχρησιμοποιητο ειναι ενα σπαστο ασπρο και το αλλο ενα παλι σαν λευκο που λιγο πρασινιζει. Τα χρωματα που κραταω ειναι καθαρη μπογια , δηλαδη χωρις νερο, γιατι τα αναμειγνειω σε αλλο μπολ, ωστε να μου κρατουν για πολυ χρονο. Αν θελετε φωτογραφια θα μπορεσω να την ανεβασω απο Δευτερα. Αν οχι, τα πακεταρω σημερα και τα ταχυδρομω τη Δευτερα...
Καλο Σαββατοβραδο
φιλικα
φ.
Θα σας παρακαλουσα ...
α. μαζι με την απαντηση σας σε καποια αγγελια να μου στελνατε και πμ για να μην ξεχαστω και παρεξηγηθω.
β. αφου παραλαβετε κατι απο μενα , εκτος απο το "ευχαριστω" να κανατε και καποιο σχολιο για το αντικειμενο
γ.οι συναλλαγες μας θα προτιμουσα να γινονται μεσω ταχυδρομειου γιατι μενω εκτος Θεσσαλονικης .
δ. Εχω λογαριασμο στην ΕΘΝΙΚΗ και μπορω να κανω e-banking μονο προς την ΕΘΝΙΚΗ
ε. Μοιραζομαι τον λογαριασμο με την κορη μου και υπογραφουμε με διαφορετικο αρχικο γραμμα.

Ευχαριστω πολυ.

Άβαταρ μέλους
mikrox
Platinum Member
Platinum Member
21 22
Δημοσιεύσεις: 195
Εγγραφή: 26 Ιαν 2016, 17:40
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Αθήνας
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 38
Μπλούζα: S
Τραπ. λογ/σμός: Εθνική
Τοποθεσία: Παγκράτι
Επικοινωνία:

[ΕΚΛΕΙΣΕ] Re: Πλαστικά Χρώματα

Δημοσίευση από mikrox » 15 Ιούλ 2017, 19:24

fanio έγραψε:
15 Ιούλ 2017, 18:42
Να μαι παλι. Εχτες ειχε μεγαλη κακοκαιρια και οταν πια βρηκα χρονο και ειδα τα χρωματα δεν μπορουσα να ανοιξω υπολογιστη γιατι εκανε ολο διακοπες.
Λοιπον, χαρηκα πολυ για την αγγελια σας γιατι μολις τελειωνω κι εγω το βαψιμο στο σπιτι μου και δεν ειχα πολυ χωρο για να αποθηκευσω τα καινουρια μου υπολοιπα χρωματων. Γενικα βαφω τακτικα και παντα κραταω back up για τυχον ατελειες ή φρεσκαρισματα, οποτε οι μπογες μου ελεγχονται συχνα για την κατασταση τους. Αυτη τη στιγμη μπορω να σας στειλω αυτα που σας ειπα: 2 μισολιτρα της benjamin moore σε ανοιχτες αποχρωσεις. Το σχεδον αχρησιμοποιητο ειναι ενα σπαστο ασπρο και το αλλο ενα παλι σαν λευκο που λιγο πρασινιζει. Τα χρωματα που κραταω ειναι καθαρη μπογια , δηλαδη χωρις νερο, γιατι τα αναμειγνειω σε αλλο μπολ, ωστε να μου κρατουν για πολυ χρονο. Αν θελετε φωτογραφια θα μπορεσω να την ανεβασω απο Δευτερα. Αν οχι, τα πακεταρω σημερα και τα ταχυδρομω τη Δευτερα...
Καλο Σαββατοβραδο
φιλικα
φ.

Καλησπέρα! και εγω χαιρομαι πολυ, γενικά τρελαίνομαι για τις αλλαγές στο σπίτι και με τις κατασκευές.Δεν χρειαζετε φωτο.
Ευχαριστώ παρά πολύ!! Στείλτε μου λογαριασμό κατάθεσης!
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ

Για τις καταθέσεις έχω λογαριασμό στην Εθνική & PayPal .
Eνημερώνω όσους έχουν αλλεργίες πως έχω γάτα και σκύλο!!

Άβαταρ μέλους
mikrox
Platinum Member
Platinum Member
21 22
Δημοσιεύσεις: 195
Εγγραφή: 26 Ιαν 2016, 17:40
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Αθήνας
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 38
Μπλούζα: S
Τραπ. λογ/σμός: Εθνική
Τοποθεσία: Παγκράτι
Επικοινωνία:

[ΕΚΛΕΙΣΕ] Re: Πλαστικά Χρώματα

Δημοσίευση από mikrox » 21 Ιούλ 2017, 11:11

Παρέλαβα τα χρώματα,θα κανω μια δοκιμασια αυριο
Ευχαριστώ πάρα πολύ!
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ

Για τις καταθέσεις έχω λογαριασμό στην Εθνική & PayPal .
Eνημερώνω όσους έχουν αλλεργίες πως έχω γάτα και σκύλο!!

Άβαταρ μέλους
fanio
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
Δημοσιεύσεις: 1597
Εγγραφή: 27 Απρ 2010, 00:17
Νομός κατοικίας: Ν. Χαλκιδικής
Δήμος - Κοινότητα: Πολυγύρου Χαλκιδικής
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 39
Επικοινωνία:

[ΕΚΛΕΙΣΕ] Re: Πλαστικά Χρώματα

Δημοσίευση από fanio » 21 Ιούλ 2017, 12:58

Ελπιζω να εφτασαν σωα και ασφαλη !
Νομιζω οτι το ξαναειπα, ειναι καθαρη μπογια χωρις νερο οποτε θα θελει αραιωση και πολυ καλο ανακατεμα.
Καλες.... αλλαγες
Θα σας παρακαλουσα ...
α. μαζι με την απαντηση σας σε καποια αγγελια να μου στελνατε και πμ για να μην ξεχαστω και παρεξηγηθω.
β. αφου παραλαβετε κατι απο μενα , εκτος απο το "ευχαριστω" να κανατε και καποιο σχολιο για το αντικειμενο
γ.οι συναλλαγες μας θα προτιμουσα να γινονται μεσω ταχυδρομειου γιατι μενω εκτος Θεσσαλονικης .
δ. Εχω λογαριασμο στην ΕΘΝΙΚΗ και μπορω να κανω e-banking μονο προς την ΕΘΝΙΚΗ
ε. Μοιραζομαι τον λογαριασμο με την κορη μου και υπογραφουμε με διαφορετικο αρχικο γραμμα.

Ευχαριστω πολυ.

Κλειδωμένο

Επιστροφή στο “ΑΡΧΕΙΟ ΑΤΤΙΚΗΣ (Κλειστές αγγελίες)”