[ΧΑΡΙΖΩ] Ρουχαλακια για κοριτσι 0-18 μηνών, για αγορι 0-12 και παπουτσακια για κοριτσι 20, 21νουμερο και καποια αγκαλιας.

Κανόνες Δ. Συζήτησης
ΠΡΟΣΟΧΗ ΕΙΣΤΕ ΣΤΟ ΑΡΧΕΙΟ !
ΕΔΩ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΚΛΕΙΣΕΙ !


1) ΔΕΝ ΖΗΤΑΜΕ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ! Αν είναι πραγματική ανάγκη στείλτε πρώτα email στο info [at] xariseto.gr ή στο 2312203040
2) Οταν πάρουμε ή δώσουμε κάτι ποστάρουμε και ευχαριστούμε-αξιολογούμε το μέλος
3) ΚΛΕΙΔΩΝΟΥΜΕ την αγγελία που ΞΕΚΙΝΗΣΑΜΕ (αφου πρώτα απαντήσει-ευχαριστήσει το μέλος που πήρε το αντικείμενο)!

ΔΙΑΒΑΣΤΕ τους ΒΑΣΙΚΟΥΣ ΟΡΟΥΣ ΧΡΗΣΗΣ!
Κλειδωμένο
Ioannalps
Platinum Member
Platinum Member
12 9
Δημοσιεύσεις: 152
Εγγραφή: 30 Ιαν 2014, 13:00
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Αθήνας
Φύλο: Γυναίκα
Επικοινωνία:

[ΧΑΡΙΖΩ] Ρουχαλακια για κοριτσι 0-18 μηνών, για αγορι 0-12 και παπουτσακια για κοριτσι 20, 21νουμερο και καποια αγκαλιας.

Δημοσίευση από Ioannalps » 26 Ιούλ 2017, 11:03

Καλημερα! Χαριζω ρουχαλακια για κοριτσακι απο νεογεννητο μεχρι και 18 μηνων. Τα περισσοτερα ειναι καλοκαιρινα και λιγα για φθινοπωρο.
Επισης ρουχαλακια για αγορι απο νεογεννητο εως 12 μηνών χεμωνιατικα.
Ακομα χαριζω παπουτσάκια για κοριτσι μποτακια νούμερο 20 και 21. Μαυρα και τα 2. Το ρνα τυπου allstar λουστρινι.
Τα ρουχαλακια ειναι αρκετά και θα ηθελα να μοιραστουν.Το καθε μελος θα παρει αρκετα. Φωτογραφίες δυσκολο να βαλω γιατι ειναι πολλα και δεν υπάρχει χρονος. Τα περισσότερα ρουχα ειναι σε καλη κατασταση. Εαν κατι δεν ειναι θα το επισημανω.
ΠΡΟΤΕΡΑΙΟΤΗΤΑ σε μελη απο ΑΘΗΝΑ που μπορουν να παραλαβουν απο μετρο καθως μου ειναι δυσκολο να παω ταχυδρομειο και θελω να τα δωσω ΑΜΕΣΑ.

Άβαταρ μέλους
Κατερίναπα28
Υπέρβαση ορίου ζήτησης
Δημοσιεύσεις: 4740
Εγγραφή: 12 Νοέμ 2016, 11:45
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Καλλιθέας Αττικής
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 40
Μπλούζα: M
Τραπ. λογ/σμός: Εθνική
Επικοινωνία:

[ΧΑΡΙΖΩ] Re: Ρουχαλακια για κοριτσι 0-18 μηνών, για αγορι 0-12 και παπουτσακια για κοριτσι 20, 21νουμερο και καποια αγκαλιας.

Δημοσίευση από Κατερίναπα28 » 26 Ιούλ 2017, 12:11

Ενδιαφέρομαι πολύ. Εχω ενα κοριτσάκι 4 μηνών. Ευχαριστώ
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ
Στελνω με box now

εχω 3 παιδάκια

Άβαταρ μέλους
dimitr@
Υπέρβαση ορίου ζήτησης
Δημοσιεύσεις: 1155
Εγγραφή: 12 Απρ 2017, 17:48
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Πειραιά
Φύλο: Γυναίκα
Τραπ. λογ/σμός: Πειραιώς
Επικοινωνία:

[ΧΑΡΙΖΩ] Re: Ρουχαλακια για κοριτσι 0-18 μηνών, για αγορι 0-12 και παπουτσακια για κοριτσι 20, 21νουμερο και καποια αγκαλιας.

Δημοσίευση από dimitr@ » 26 Ιούλ 2017, 12:57

Καλημέρα!!!ενδιαφερόμαστε και εμείς....έχω ένα κοριτσάκι 5 μηνών και μπορούμε να έρθουμε για παραλαβή!!ευχαριστώ

Ioannalps
Platinum Member
Platinum Member
12 9
Δημοσιεύσεις: 152
Εγγραφή: 30 Ιαν 2014, 13:00
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Αθήνας
Φύλο: Γυναίκα
Επικοινωνία:

[ΧΑΡΙΖΩ] Re: Ρουχαλακια για κοριτσι 0-18 μηνών, για αγορι 0-12 και παπουτσακια για κοριτσι 20, 21νουμερο και καποια αγκαλιας.

Δημοσίευση από Ioannalps » 27 Ιούλ 2017, 18:23

Καλησπέρα! Οπως σας ειπα τα ρουχαλακια για κοριτσακι ειναι απο 0-18 μηνων και τα περισσότερα ειναι καλοκαιρινα. Αμα θέλετε μπορειτε να μου πειτε για ποσο μηνων θελετε και να δω τι ακριβως υπάρχει. Η εναλλακτική ειναι να σας τα μοιρασω και οτι δεν σας κανει/βολευει το χαριζετε παλι... Απο μενα δεν υπάρχει θεμα να σας τα μοιρασω ολα στα 2....

Άβαταρ μέλους
dimitr@
Υπέρβαση ορίου ζήτησης
Δημοσιεύσεις: 1155
Εγγραφή: 12 Απρ 2017, 17:48
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Πειραιά
Φύλο: Γυναίκα
Τραπ. λογ/σμός: Πειραιώς
Επικοινωνία:

[ΧΑΡΙΖΩ] Re: Ρουχαλακια για κοριτσι 0-18 μηνών, για αγορι 0-12 και παπουτσακια για κοριτσι 20, 21νουμερο και καποια αγκαλιας.

Δημοσίευση από dimitr@ » 27 Ιούλ 2017, 18:31

Ioannalps έγραψε:
27 Ιούλ 2017, 18:23
Καλησπέρα! Οπως σας ειπα τα ρουχαλακια για κοριτσακι ειναι απο 0-18 μηνων και τα περισσότερα ειναι καλοκαιρινα. Αμα θέλετε μπορειτε να μου πειτε για ποσο μηνων θελετε και να δω τι ακριβως υπάρχει. Η εναλλακτική ειναι να σας τα μοιρασω και οτι δεν σας κανει/βολευει το χαριζετε παλι... Απο μενα δεν υπάρχει θεμα να σας τα μοιρασω ολα στα 2....
Οτι βολεύει εσένα Ιωάννα...ίσως το μοίρασμα στα δυο σε γλιτώσει από extra κόπο!!!ευχαριστώ και πάλι!!!

Άβαταρ μέλους
eltsa
Υπέρβαση ορίου ζήτησης
58 70
Δημοσιεύσεις: 630
Εγγραφή: 27 Σεπ 2016, 20:43
Νομός κατοικίας: Ν. Κοζάνης
Δήμος - Κοινότητα: Ασκίου Κοζάνης
Φύλο: Γυναίκα
Τραπ. λογ/σμός: Εθνική
Επικοινωνία:

[ΧΑΡΙΖΩ] Re: Ρουχαλακια για κοριτσι 0-18 μηνών, για αγορι 0-12 και παπουτσακια για κοριτσι 20, 21νουμερο και καποια αγκαλιας.

Δημοσίευση από eltsa » 27 Ιούλ 2017, 21:02

καλησπερα δηλωνω κι εγω ενδιαφερον για τα κοριτσιστικα 12-18μηνων αν φυσικα δεν δημιουργω προβλημα με το μοιρασμα και μονο αν υπαρχει περιπτωση να σταλουν ταχυδρομικα ευχαριστω
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ

Έχω να παραλάβω απο:
Εχω στειλει δεμα σε:
Έχω να στείλω σε:
Αναμονή "Ευχαριστώ":
Oφείλω: tzilivak,
Μου οφείλουν:ισα

Ioannalps
Platinum Member
Platinum Member
12 9
Δημοσιεύσεις: 152
Εγγραφή: 30 Ιαν 2014, 13:00
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Αθήνας
Φύλο: Γυναίκα
Επικοινωνία:

[ΧΑΡΙΖΩ] Re: Ρουχαλακια για κοριτσι 0-18 μηνών, για αγορι 0-12 και παπουτσακια για κοριτσι 20, 21νουμερο και καποια αγκαλιας.

Δημοσίευση από Ioannalps » 01 Αύγ 2017, 17:33

Καλησπερα! Δεν σας ξεχασα απλα αρρωστησαμε οικογενειακως καλοκαιριατικα.... Μολις συνελθω λιγο θα κοιταξω να κανω τη μοιρασιά. :oups:

Άβαταρ μέλους
π1973194
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις: 994
Εγγραφή: 31 Ιούλ 2015, 13:52
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Αθήνας
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 38
Μπλούζα: XL
Τραπ. λογ/σμός: Πειραιώς
Επικοινωνία:

[ΧΑΡΙΖΩ] Re: Ρουχαλακια για κοριτσι 0-18 μηνών, για αγορι 0-12 και παπουτσακια για κοριτσι 20, 21νουμερο και καποια αγκαλιας.

Δημοσίευση από π1973194 » 01 Αύγ 2017, 20:07

Καλησπερα μπορεις μηπως να μου βαλεις φωτο απο το παπουτσακι νο 21? Μπορω να παραλαβω απο μετρο. Ευχαριστω!
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ

Παραλαβή από μετρό Σεπολίων ή αποστολή ως δέματα με ΕΛΤΑ
Έχω web-banking στην Πειραιώς & στην Εθνική

Μου χρωστάνε: xristina pap 0,30€ (από ομαδική)

Άβαταρ μέλους
Alexiaprev
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις: 1652
Εγγραφή: 29 Ιούλ 2017, 18:08
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Αθήνας
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 38
Μπλούζα: S
Τραπ. λογ/σμός: Εθνική
Τοποθεσία: Αθηνα
Επικοινωνία:

[ΧΑΡΙΖΩ] Re: Ρουχαλακια για κοριτσι 0-18 μηνών, για αγορι 0-12 και παπουτσακια για κοριτσι 20, 21νουμερο και καποια αγκαλιας.

Δημοσίευση από Alexiaprev » 01 Αύγ 2017, 20:13

Αν ισχύει ακόμα με ενδιαφέρει οτιδηποτε ειναι για αγοράκι. Παρακαλω στείλτε μου μειλ αν ισχυει. alexiaprev@gmail.com
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ

ενδιαφέρομαι κυριως για ρούχα για αγοράκι 4 ετων.

Παρακαλω ρίξτε μια ματια κ στις άλλες αγγελίες μου μηπως βρείτε κατι να σας ενδιαφερει διότι δεν μπορω να κραταω τα πραγματα για πολυ καιρο κ αναγκαστικά θα τα κατεβάζω στο δρομο αν δε δίνονται σχετικά γρηγορα.

Ioannalps
Platinum Member
Platinum Member
12 9
Δημοσιεύσεις: 152
Εγγραφή: 30 Ιαν 2014, 13:00
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Αθήνας
Φύλο: Γυναίκα
Επικοινωνία:

[ΧΑΡΙΖΩ] Re: Ρουχαλακια για κοριτσι 0-18 μηνών, για αγορι 0-12 και παπουτσακια για κοριτσι 20, 21νουμερο και καποια αγκαλιας.

Δημοσίευση από Ioannalps » 07 Σεπ 2017, 15:37

Ισχυουν ολα κανονικά και εχω βρει μπολικα! Θα κανονιστεί η μοιρασια απο Δευτερα. Δωστε μου λιγο χρόνο γιατι μου πέσαν πολλα μαζεμενα και δεν ειχα χρονο να ασχοληθω.

Κλειδωμένο

Επιστροφή στο “ΑΡΧΕΙΟ ΑΤΤΙΚΗΣ (Κλειστές αγγελίες)”