Τα μέλη ΘανοςΣαρις, ΒΑΣΙΛΙΚΗ31 και Buzzaki δημοσίευσαν από την ιδια ΙΡ

Άβαταρ μέλους
ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις: 11350
Εγγραφή: 22 Σεπ 2010, 11:24
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Αμπελοκήπων Θεσσαλονίκης
Φύλο: Ζευγάρι
Παπούτσι: 43
Μπλούζα: XL
Τραπ. λογ/σμός: Πειραιώς
Επικοινωνία:

Re: Τα μέλη ΘανοςΣαρις, ΒΑΣΙΛΙΚΗ31 και Buzzaki δημοσίευσαν από την ιδια ΙΡ

Δημοσίευση από ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ » 31 Ιαν 2018, 17:31

Το μέλος ΒΑΣΙΛΙΚΗ31 είχε αγγελία ζήτησης για έπιπλα και της προτείναμε κάποια κομμάτια που περίσσεψαν από παλιά αγγελία
viewtopic.php?f=212&t=170000&p=1673553#p1673553
Τα έπιπλα δεν τα έχουμε στο σπίτι μας αλλά σε διαμέρισμα συγγενικού προσώπου.
Αν και συμφωνήσαμε να έρθει για να δει αν της κάνουν, ούτε ήρθε ούτε ενημέρωσε.
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ
ΑΠΟ ΑΥΡΙΟ ΕΝΑ ΚΑΛΥΤΕΡΟ XARISETO.GR
Αναστάσιος-Ξανθίππη
Η ΣΥΛΛΟΓΗ ΜΟΥ ΜΕ ΚΟΜΙΞ ΚΑΙ ΦΙΓΟΥΡΕΣ *DISNEY*
ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΓΙΑ ΑΜΕΣΗ ΠΑΡΑΛΑΒΗ, ΕΑΝ ΣΕ 5 ΗΜΕΡΕΣ ΠΟΥ ΔΙΝΩ ΤΟ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΟ ΤΟ ΜΕΛΟΣ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ ΚΑΤΑΘΕΣΗ ΘΑ ΠΗΓΑΙΝΕΙ ΣΤΟ ΕΠΟΜΕΝΟ ΜΕΛΟΣ.


Άβαταρ μέλους
ΘανοςΣαρις
Υπέρβαση ορίου ζήτησης
11
Δημοσιεύσεις: 167
Εγγραφή: 13 Ιαν 2018, 22:09
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Θεσσαλονίκης
Φύλο: Ζευγάρι
Παπούτσι: 45
Μπλούζα: M
Τραπ. λογ/σμός: Πειραιώς
Τοποθεσία: Αγιος Δημητριος
Επικοινωνία:

Re: Τα μέλη ΘανοςΣαρις, ΒΑΣΙΛΙΚΗ31 και Buzzaki δημοσίευσαν από την ιδια ΙΡ

Δημοσίευση από ΘανοςΣαρις » 02 Φεβ 2018, 12:52

Καλησπέρα να ενημερωσω οτι ειχαμε παρει τον κυριο αναστασιο τηλέφωνο αλλα ηταν κλειστο και ετσι βολευτηκαμε με τπν να αγορασουμε με δοσεις απο φοιτητικα επιπλα. Γινεται πολυ ντορος για το ονομα μου και δεν ειναι σωστο εχετε πει παρα πολλα με εχετε βρισει και δεν μιλαω. Αλλα κριτης ειναι μονο ο θεος. Εγω δεν θα κατσω να ασχοληθώ με κανεναν γιατι οι μικρομυαλοι ελληνες μαθατε να κρινετε νεα παιδιά με το μυαλο του μικροαστου. Λυπαμαι αλλα ενα ζευγαρι και δε φοιτητες που εχουν μυαλο περισσότερα απο ολο το site μαζι και προσπαθουν να κάνω υν κατι στην ελλαδα εσεις το κατακρινετε και σπιλωνετε τα ονοματα τους. Λυπάμαι παρα πολυ. Εγω θα βοηθησω άνθρωπους οπως κανω με το ιδριμα που εχουμε αλλα εδω δεν πρόκειται να κατσω να ασχοληθώ να σπιλωνουν τα ονοματα μας επειδη ετσι θελουν κατι να πουν
Κρίνεται τον εαυτό σας πρωτα και μετα τους αλλους.
Δωστε τα σε ανθρώπους που θα τα πουλησουν για κερδος γιατι στην τελικη τον ελληνα μονο αυτο τον νοιάζει οτι πιούμε οτι φαμε και ότι αρπαξει ο εαυτος μας. Ειμαι πολυ ευγενικος και θεωρω το θεμα ληξαν
Το μελος Βασιλικη31 ειναι γυναικα μου και μολις τακτοποιησει τις δικες τις εκκρεμότητες η κλεισουν οι δικες μου πρωτα ενας απο τους δυο λογαριασμους κλεινει.
Λογω εργασια και ταυτοχρονων σπουδων ο χρονος μου ειναι περιορισμενος και ζητω κατανοηση αν αργω να απαντησω.
Ειμαι νεο μελος στην οικογένεια του χαρισετο αλλα θα το στηριξω οσο περισσότερα μπορουμε γιατι αυτο ειναι ελληνικη ιδεα για ενα καλυερο μελλον.
Δεν πεταμε κατι το χαριζουμε. Καλυτερο απο το πουλαμε
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ

Άβαταρ μέλους
ΘανοςΣαρις
Υπέρβαση ορίου ζήτησης
11
Δημοσιεύσεις: 167
Εγγραφή: 13 Ιαν 2018, 22:09
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Θεσσαλονίκης
Φύλο: Ζευγάρι
Παπούτσι: 45
Μπλούζα: M
Τραπ. λογ/σμός: Πειραιώς
Τοποθεσία: Αγιος Δημητριος
Επικοινωνία:

Re: Τα μέλη ΘανοςΣαρις, ΒΑΣΙΛΙΚΗ31 και Buzzaki δημοσίευσαν από την ιδια ΙΡ

Δημοσίευση από ΘανοςΣαρις » 02 Φεβ 2018, 12:54

Και κατι ακομα το μελος Βασιλικη31 ειναι στο νοσοκομείο με ατύχημα και ο λόγος που δεν πηγαμε για το ενυδρείο είναι αυτος.δεν με αφορουν οι αππψεις τπυ τυπου δεν μπορουμε να διαπιστωσουμε τι εγινε παρτε τηλέφωνο στο διαβαλκανικο και ζητηστε το δωμάτιο 402 στο ονομα Καραγαση Βασιλικη γιατι πολυ καχυποπτοι ειστε ολοι εδω μεσα
Το μελος Βασιλικη31 ειναι γυναικα μου και μολις τακτοποιησει τις δικες τις εκκρεμότητες η κλεισουν οι δικες μου πρωτα ενας απο τους δυο λογαριασμους κλεινει.
Λογω εργασια και ταυτοχρονων σπουδων ο χρονος μου ειναι περιορισμενος και ζητω κατανοηση αν αργω να απαντησω.
Ειμαι νεο μελος στην οικογένεια του χαρισετο αλλα θα το στηριξω οσο περισσότερα μπορουμε γιατι αυτο ειναι ελληνικη ιδεα για ενα καλυερο μελλον.
Δεν πεταμε κατι το χαριζουμε. Καλυτερο απο το πουλαμε
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ

Άβαταρ μέλους
ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις: 11350
Εγγραφή: 22 Σεπ 2010, 11:24
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Αμπελοκήπων Θεσσαλονίκης
Φύλο: Ζευγάρι
Παπούτσι: 43
Μπλούζα: XL
Τραπ. λογ/σμός: Πειραιώς
Επικοινωνία:

Re: Τα μέλη ΘανοςΣαρις, ΒΑΣΙΛΙΚΗ31 και Buzzaki δημοσίευσαν από την ιδια ΙΡ

Δημοσίευση από ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ » 02 Φεβ 2018, 14:04

ΘανοςΣαρις έγραψε:
02 Φεβ 2018, 12:52
Καλησπέρα να ενημερωσω οτι ειχαμε παρει τον κυριο αναστασιο τηλέφωνο αλλα ηταν κλειστο και ετσι βολευτηκαμε με τπν να αγορασουμε με δοσεις απο φοιτητικα επιπλα. Γινεται πολυ ντορος για το ονομα μου και δεν ειναι σωστο εχετε πει παρα πολλα με εχετε βρισει και δεν μιλαω. Αλλα κριτης ειναι μονο ο θεος. Εγω δεν θα κατσω να ασχοληθώ με κανεναν γιατι οι μικρομυαλοι ελληνες μαθατε να κρινετε νεα παιδιά με το μυαλο του μικροαστου. Λυπαμαι αλλα ενα ζευγαρι και δε φοιτητες που εχουν μυαλο περισσότερα απο ολο το site μαζι και προσπαθουν να κάνω υν κατι στην ελλαδα εσεις το κατακρινετε και σπιλωνετε τα ονοματα τους. Λυπάμαι παρα πολυ. Εγω θα βοηθησω άνθρωπους οπως κανω με το ιδριμα που εχουμε αλλα εδω δεν πρόκειται να κατσω να ασχοληθώ να σπιλωνουν τα ονοματα μας επειδη ετσι θελουν κατι να πουν
Κρίνεται τον εαυτό σας πρωτα και μετα τους αλλους.
Δωστε τα σε ανθρώπους που θα τα πουλησουν για κερδος γιατι στην τελικη τον ελληνα μονο αυτο τον νοιάζει οτι πιούμε οτι φαμε και ότι αρπαξει ο εαυτος μας. Ειμαι πολυ ευγενικος και θεωρω το θεμα ληξαν
Κατ' αρχην περαστικά στην σύζυγο σας και εύχομαι όλα να είναι καλά, εδώ είμαστε ένα σάιτ που κοιτάζουμε να βοηθήσουμε ο ένας τον άλλον όπως μπορούμε. Όταν έχετε τέτοιο σοβαρό θεμα με την σύζυγό σας μπορούσατε να το γράψετε στην υπογραφή σας για να ξέρουμε όσοι έχουμε συναλλαγή μαζί σας, αντιθέτως μπαίνετε και ζητούσατε από τις αγγελίες. Όσο αφορά εμένα το Σάββατο μίλησα με την σύζυγό σας και της είπα που ακριβώς είναι τα έπιπλα, την Κυριακή δύο ή ώρα την ξανά πήρα τηλέφωνο και της είπα ότι βρίσκομαι στο σημείο που είναι τα έπιπλα και της είπα πλήρη διεύθυνση και πιο θυροτηλεφωνο θα χτυπήσει. Το τηλέφωνό το είχα δίπλα μου και ΗΤΑΝ ανοιχτό και δεν χτύπησε. Πολλά νέα μέλη μπαίνουνε ζητάνε τους τα δινουμε και μετά εξαφανίζονται, ούτε παραλαμβάνουν, ούτε αποσύρουν. Δεν έχουμε διάθεση ούτε για μαλωματα ούτε για αντιπαραθέσεις ούτε να μετρήσουμε ποιοι έχουν περισσότερο μυαλό και ποιοι λιγότερο. Σας εύχομαι καλή συνέχεια στο σάιτ.
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ
ΑΠΟ ΑΥΡΙΟ ΕΝΑ ΚΑΛΥΤΕΡΟ XARISETO.GR
Αναστάσιος-Ξανθίππη
Η ΣΥΛΛΟΓΗ ΜΟΥ ΜΕ ΚΟΜΙΞ ΚΑΙ ΦΙΓΟΥΡΕΣ *DISNEY*
ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΓΙΑ ΑΜΕΣΗ ΠΑΡΑΛΑΒΗ, ΕΑΝ ΣΕ 5 ΗΜΕΡΕΣ ΠΟΥ ΔΙΝΩ ΤΟ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΟ ΤΟ ΜΕΛΟΣ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ ΚΑΤΑΘΕΣΗ ΘΑ ΠΗΓΑΙΝΕΙ ΣΤΟ ΕΠΟΜΕΝΟ ΜΕΛΟΣ.

Sotos_ster
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις: 1633
Εγγραφή: 30 Απρ 2016, 07:29
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Εγνατίας Θεσσαλονίκης
Φύλο: Άντρας
Παπούτσι: 43
Μπλούζα: M
Τραπ. λογ/σμός: Πειραιώς
Επικοινωνία:

Re: Τα μέλη ΘανοςΣαρις, ΒΑΣΙΛΙΚΗ31 και Buzzaki δημοσίευσαν από την ιδια ΙΡ

Δημοσίευση από Sotos_ster » 02 Φεβ 2018, 15:50

Άρα να μη μπω καν στον κόπο να πάω τα πράγματα γιατι θα με στήσει κι εμένα ...
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ

:arrow: ΖΗΤΑΩ πλυντήριο πιάτων Morris πάγκου παλαιού τύπου είτε λειτουργικό είτε χαλάσμενο .
Παραδίδω/παραλαμβάνω Ημαθία και Θεσσαλονίκη

Άβαταρ μέλους
piterc
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
Δημοσιεύσεις: 4747
Εγγραφή: 23 Ιαν 2014, 20:32
Νομός κατοικίας: Ν. Κιλκίς
Δήμος - Κοινότητα: Γαλλικού Κιλκίς
Φύλο: Ζευγάρι
Παπούτσι: 37
Μπλούζα: XL
Τραπ. λογ/σμός: Εθνική
Επικοινωνία:

Re: Τα μέλη ΘανοςΣαρις, ΒΑΣΙΛΙΚΗ31 και Buzzaki δημοσίευσαν από την ιδια ΙΡ

Δημοσίευση από piterc » 02 Φεβ 2018, 18:46

ΘανοςΣαρις έγραψε:
02 Φεβ 2018, 12:54
Και κατι ακομα το μελος Βασιλικη31 ειναι στο νοσοκομείο με ατύχημα και ο λόγος που δεν πηγαμε για το ενυδρείο είναι αυτος.δεν με αφορουν οι αππψεις τπυ τυπου δεν μπορουμε να διαπιστωσουμε τι εγινε παρτε τηλέφωνο στο διαβαλκανικο και ζητηστε το δωμάτιο 402 στο ονομα Καραγαση Βασιλικη γιατι πολυ καχυποπτοι ειστε ολοι εδω μεσα
ΟΚ είναι στο νοσοκομείο αλλά απαντήστε βρε παιδιά ξέρεις μην μας περιμένετε γτ μας έτυχε κάτι δεν ειμαι 20 χρονών κ χωρίς υποχρεώσεις να περιμένω τον Ά η Β να ερθει .έχω οικογένεια κ παιδιά κ το πρόγραμμα μου είναι καθορισμένο . Αντί να πείτε ευχαριστώ πάτε να βγείτε κ από πάνω.
Μενω σε μικρο χωριο κ δεν μπορω να κανω αποστολες.

Παρακατω θα σας αναφερω απο που μπορω να συννατηθω για την παραδοση
γαλλικος κιλκις
κιλκις (lidl)
κορδελιο

Άβαταρ μέλους
piterc
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
Δημοσιεύσεις: 4747
Εγγραφή: 23 Ιαν 2014, 20:32
Νομός κατοικίας: Ν. Κιλκίς
Δήμος - Κοινότητα: Γαλλικού Κιλκίς
Φύλο: Ζευγάρι
Παπούτσι: 37
Μπλούζα: XL
Τραπ. λογ/σμός: Εθνική
Επικοινωνία:

Re: Τα μέλη ΘανοςΣαρις, ΒΑΣΙΛΙΚΗ31 και Buzzaki δημοσίευσαν από την ιδια ΙΡ

Δημοσίευση από piterc » 02 Φεβ 2018, 18:48

Sotos_ster έγραψε:
02 Φεβ 2018, 15:50
Άρα να μη μπω καν στον κόπο να πάω τα πράγματα γιατι θα με στήσει κι εμένα ...
Καλύτερα όχι γιατι θα χάσεις τον χρόνο σου άδικα.
Φιλικα το λεω.
Μενω σε μικρο χωριο κ δεν μπορω να κανω αποστολες.

Παρακατω θα σας αναφερω απο που μπορω να συννατηθω για την παραδοση
γαλλικος κιλκις
κιλκις (lidl)
κορδελιο

Άβαταρ μέλους
kriari213
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
Δημοσιεύσεις: 13650
Εγγραφή: 24 Σεπ 2010, 09:18
Νομός κατοικίας: Ν. Μαγνησίας
Δήμος - Κοινότητα: Αλμυρού Μαγνησίας
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 38
Επικοινωνία:

Re: Τα μέλη ΘανοςΣαρις, ΒΑΣΙΛΙΚΗ31 και Buzzaki δημοσίευσαν από την ιδια ΙΡ

Δημοσίευση από kriari213 » 02 Φεβ 2018, 18:54

ΘανοςΣαρις έγραψε:
02 Φεβ 2018, 12:54
Και κατι ακομα το μελος Βασιλικη31 ειναι στο νοσοκομείο με ατύχημα και ο λόγος που δεν πηγαμε για το ενυδρείο είναι αυτος.δεν με αφορουν οι αππψεις τπυ τυπου δεν μπορουμε να διαπιστωσουμε τι εγινε παρτε τηλέφωνο στο διαβαλκανικο και ζητηστε το δωμάτιο 402 στο ονομα Καραγαση Βασιλικη γιατι πολυ καχυποπτοι ειστε ολοι εδω μεσα
Στο διαβαλκανικο για να μπεις................θελει χρημα!!!..........πως γινεται ολο αυτο ?
να πληρωσετε ιδιωτικο νοσοκομειο εχετε?.............ενω να παρετε ενα κρεββατι ...πχ.........δεν εχετε?
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ
Προτιμώ αποστολή με BOX NOW


ΚΟΙΤΑΞΤΕ Κ ΤΙΣ ΑΛΛΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ

Άβαταρ μέλους
ΘανοςΣαρις
Υπέρβαση ορίου ζήτησης
11
Δημοσιεύσεις: 167
Εγγραφή: 13 Ιαν 2018, 22:09
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Θεσσαλονίκης
Φύλο: Ζευγάρι
Παπούτσι: 45
Μπλούζα: M
Τραπ. λογ/σμός: Πειραιώς
Τοποθεσία: Αγιος Δημητριος
Επικοινωνία:

Re: Τα μέλη ΘανοςΣαρις, ΒΑΣΙΛΙΚΗ31 και Buzzaki δημοσίευσαν από την ιδια ΙΡ

Δημοσίευση από ΘανοςΣαρις » 02 Φεβ 2018, 19:01

Καλησπερα γιατι γινεται τοσος ντορος για το ονομα μας. Η ασφαλεια της μητερας της ιωτικηιδιωτικη αλλα προς τι οι ερωτησεις? Γιατι δεν εχετε κατι καλυτερο να κανετε? Τι στο καλο σας εχει πιασει ρε ελληνες του καναπε? Γιατι δουλευουμε εχουμε ιδρυμα (αγκαλια για τα παιδια) και πολλα απο οσα ζηταω δεν ειναι για μενα. Και συγγνώμη που δεν θα κατσω να χρησοπληρωσω ενα κρεβατι 300€ που ειναι μαζι με στρωμα. Δεν μας περισσεύουν τοσα. Και σημερα παρελαβα μποτες δεν στησαμε καποιον. Φυσικα και θα ζητησουμε συγγνωμη απο το μελος αλλα τοσο μισος δεν το καταλαβαινω...
Το μελος Βασιλικη31 ειναι γυναικα μου και μολις τακτοποιησει τις δικες τις εκκρεμότητες η κλεισουν οι δικες μου πρωτα ενας απο τους δυο λογαριασμους κλεινει.
Λογω εργασια και ταυτοχρονων σπουδων ο χρονος μου ειναι περιορισμενος και ζητω κατανοηση αν αργω να απαντησω.
Ειμαι νεο μελος στην οικογένεια του χαρισετο αλλα θα το στηριξω οσο περισσότερα μπορουμε γιατι αυτο ειναι ελληνικη ιδεα για ενα καλυερο μελλον.
Δεν πεταμε κατι το χαριζουμε. Καλυτερο απο το πουλαμε
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ

Άβαταρ μέλους
ΘανοςΣαρις
Υπέρβαση ορίου ζήτησης
11
Δημοσιεύσεις: 167
Εγγραφή: 13 Ιαν 2018, 22:09
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Θεσσαλονίκης
Φύλο: Ζευγάρι
Παπούτσι: 45
Μπλούζα: M
Τραπ. λογ/σμός: Πειραιώς
Τοποθεσία: Αγιος Δημητριος
Επικοινωνία:

Re: Τα μέλη ΘανοςΣαρις, ΒΑΣΙΛΙΚΗ31 και Buzzaki δημοσίευσαν από την ιδια ΙΡ

Δημοσίευση από ΘανοςΣαρις » 02 Φεβ 2018, 19:24

Και για να ληξω εδω το θεμα δεν νοιάζει κανεναν πιστευω τι δυσκολιες περναει ο καθε ενας και πως τις λυνει. Οποιος θελει να κανει συναλλαγες μαζι μου δεκτο δεν κραταω black list ουτε καν στην πραγματικη μου ζωη ποσο μαλλον σε ενα site. Απλα να θεσω ενα παράδειγμα γιαγτο πως λειτουργει τελικα το site.
Χαριζω μια βαλιτσα με 1.000.000€ και θα μοιραστουν οποιος παρει τα περισσότερα ειναι ο τοπ και ολοι πανε σε εκεινον να παρουν η να ζητησουν οποιος ομως παρει τα λιγοτερα ειναι ο ζητιανος. Καπως ετσι ειναι και οι άνθρωποι εδω μεσα. Οποιος κυριος εχει τα περισσότερα στατιστικα κερδιζει οποιος τα λιγοτερα ας κοψει τον λαιμο του να βρει να χαρισει. Λυπαμαι δεν λειτουργω ετσι. Θεωρω το θεμα ληξαν και παρακαλω να κλεισει το ολο θεμα. Εχουμε αρκετα προβληματα στην πραγματική μας ζωη για να λυσουμε και τα εικονικα. Και μια παροιμια Μην κρινεις γιατι θα κριθεις. Ευχομαι ολοι να ειστε ευτυχισμενοι και πανω απο ολα με υγεια.
Το μελος Βασιλικη31 ειναι γυναικα μου και μολις τακτοποιησει τις δικες τις εκκρεμότητες η κλεισουν οι δικες μου πρωτα ενας απο τους δυο λογαριασμους κλεινει.
Λογω εργασια και ταυτοχρονων σπουδων ο χρονος μου ειναι περιορισμενος και ζητω κατανοηση αν αργω να απαντησω.
Ειμαι νεο μελος στην οικογένεια του χαρισετο αλλα θα το στηριξω οσο περισσότερα μπορουμε γιατι αυτο ειναι ελληνικη ιδεα για ενα καλυερο μελλον.
Δεν πεταμε κατι το χαριζουμε. Καλυτερο απο το πουλαμε
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ

Απάντηση

Επιστροφή στο “Προβλήματα με μέλη”