ΒΟΉΘΕΙΑ ΓΙΑ ΩΡΛ (ωτορινολαρυγγολόγος) ΣΕ ΑΘΗΝΑ

Κανόνες Δ. Συζήτησης
Διαβάστε τους κανόνες της κατηγορίας
Αν βρείτε κάποιο θέμα που δεν ισχύει πλέον παρακαλούμε πατήστε την αναφορά για να το ελέγξουμε και να το σβήσουμε
Απάντηση
Άβαταρ μέλους
nik_kost
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις: 1898
Εγγραφή: 06 Απρ 2015, 11:37
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Πετρουπόλεως Αττικής
Φύλο: Οικογένεια
Τραπ. λογ/σμός: Εθνική
Επικοινωνία:

ΒΟΉΘΕΙΑ ΓΙΑ ΩΡΛ (ωτορινολαρυγγολόγος) ΣΕ ΑΘΗΝΑ

Δημοσίευση από nik_kost » 03 Φεβ 2018, 14:25

Καλησπέρα!! Ειμαι σε αναζήτηση χειρουργού ωρλ στην Αθήνα. Θα ήθελα οποίος γνωρίζει κάποιον να χειρουργεί σε δημόσιο νοσοκομείο (καθώς ειμαι άνεργη οπότε θα είναι ακατόρθωτο να πάω σε ιδιωτικό) και αν έχει ιδιωτικό ιατρείο δεν έχω πρόβλημα να πάω να κανονίσουμε εκεί ότι χρειάζεται.
Δεν λέω να κλείσω ραντεβού να με δει ωρλ σε νοσοκομείο γιατί έχουν ραντεβού 3-4 μήνες μετά και εγώ δεν έχω τόσο περιθώριο.

Πρέπει επείγοντος να βγάλω τις αμυγδαλές μου γιατί το τελευταίο 3μηνο υποφέρω από αμυγδαλιτιδες με στρεπτοκοκκο. Συνέχεια είμαι με 40 πυρετό και ακαμψία και όλο αυτό είχε αποτέλεσμα να κολλήσω και το ένα από τα δύο παιδιά μου (18μηνων) και από στρεπτοκοκκο να της το γυρίσει σε οστρακια. Ο παιδίατρος και ο παθολόγος μου είπαν πως είναι πλέον νεκρές οι αμυγδαλές μου και πως αν δεν τις βγάλω τώρα θα κολλάω τα παιδιά μου συνέχεια και θα δημιουργήσω πρόβλημα και σε εκείνα.

Όποιος έχει πληροφορίες θα με βοηθούσε απίστευτα.

Με εκτίμηση
Χριστίνα.
ΣΥΝΉΘΩΣ ΖΗΤΆΩ ΠΑΠΟΎΤΣΙΑ, ΡΟΎΧΑ ΚΑΙ ΑΝΤΙΚΕΊΜΕΝΑ ΓΙΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΆ ΜΟΥ ΛΌΓΟ ΑΝΕΡΓΙΑΣ ΝΑ ΚΑΛΥΨΏ ΑΥΤΈΣ ΤΙΣ ΑΝΆΓΚΕΣ

Άβαταρ μέλους
polvar
Συντονιστής
Συντονιστής
Δημοσιεύσεις: 39604
Εγγραφή: 22 Δεκ 2009, 12:30
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Θεσσαλονίκης
Φύλο: Άντρας
Τοποθεσία: Τούμπα
Επικοινωνία:

Re: ΒΟΉΘΕΙΑ ΓΙΑ ΩΡΛ (ωτορινολαρυγγολόγος) ΣΕ ΑΘΗΝΑ

Δημοσίευση από polvar » 04 Φεβ 2018, 11:08

Μπορειτε να πατε σε εφημερευον ή να κλεισετε απογευματινο ραντεβου σε οποιοδηποτε δημοσιο νοσοκομειο

Άβαταρ μέλους
nik_kost
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις: 1898
Εγγραφή: 06 Απρ 2015, 11:37
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Πετρουπόλεως Αττικής
Φύλο: Οικογένεια
Τραπ. λογ/σμός: Εθνική
Επικοινωνία:

Re: ΒΟΉΘΕΙΑ ΓΙΑ ΩΡΛ (ωτορινολαρυγγολόγος) ΣΕ ΑΘΗΝΑ

Δημοσίευση από nik_kost » 04 Φεβ 2018, 16:24

polvar έγραψε:
04 Φεβ 2018, 11:08
Μπορειτε να πατε σε εφημερευον ή να κλεισετε απογευματινο ραντεβου σε οποιοδηποτε δημοσιο νοσοκομειο
Στα εφημερεύοντα σου δίνουν φάρμακα και σε διώχνουν δεν σε βάζουν να λύσουν το πρόβλημα... Φυσικά και στο τέλος απογευματινό θα κλείσω το θεμα ήταν αν γνώριζε κάποιος κανέναν καλό γιατρό να κλείσω εκεί να μην πάω στα τυφλά..Άσε που όπως έγραψα και πάνω δεν έχουν καθόλου ραντεβού σε κοντινές ημερομηνίες.. για να καταλάβετε εχω κλεισει για εγχείρηση στο γονατο μου απο περσινό ραντεβού και ακόμα περιμένω να με πάρουν από το νοσοκομείο να μου πουν πότε θα γίνει.. συνήθως αν δεν πας συστημένος ένα χρόνο μετά γινεται το χειρουργείο.. το γόνατό την παλεύω όμως.. τις αμυγδαλές όχι γιατί είναι τα παιδιά στη μέση.
ΣΥΝΉΘΩΣ ΖΗΤΆΩ ΠΑΠΟΎΤΣΙΑ, ΡΟΎΧΑ ΚΑΙ ΑΝΤΙΚΕΊΜΕΝΑ ΓΙΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΆ ΜΟΥ ΛΌΓΟ ΑΝΕΡΓΙΑΣ ΝΑ ΚΑΛΥΨΏ ΑΥΤΈΣ ΤΙΣ ΑΝΆΓΚΕΣ

Απάντηση

Επιστροφή στο “Ιατρική και υγεία”