Νομική συμβουλή περί φασαρίας

Κανόνες Δ. Συζήτησης
Διαβάστε τους κανόνες της κατηγορίας
Αν βρείτε κάποιο θέμα που δεν ισχύει πλέον παρακαλούμε πατήστε την αναφορά για να το ελέγξουμε και να το σβήσουμε
Απάντηση
Άβαταρ μέλους
Μελαγκέλ
Υπέρβαση ορίου ζήτησης
Δημοσιεύσεις: 3141
Εγγραφή: 20 Οκτ 2017, 23:07
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Θέρμης Θεσσαλονίκης
Φύλο: Οικογένεια
Τραπ. λογ/σμός: Εθνική
Επικοινωνία:

Νομική συμβουλή περί φασαρίας

Δημοσίευση από Μελαγκέλ » 01 Ιουν 2018, 17:22

Καλησπέρα.. Θα ήθελα κάποια γνώμη πανω σε ενα θεμα που μας ταλαιπωρεί εδώ και Πολυ καιρό..Μένουμε σε διαμέρισμα με τρεις ορόφους..Εμείς στον επάνω τελευταίο και από κάτω είναι διώροφη μεζονέτα με μια οικογένεια με δυο έφηβες. Το πρόβλημα τους εδώ κ δυο χρόνια είναι η τσιριδα του μικρού μας ο οποίος είναι πολύ μα πολύ ζωηρός και φωνακλάς.. προσπαθούμε με πολύ κόπο να τον προσέχουμε τουλάχιστον τις ώρες κοινής ησυχίας είτε Ν κοιμάται είτε Ν παίζει ήσυχα..Αλλά είναι ένα παιδί υπερκινητικό το οποίο κοιμάται πολύ λίγο το μεσημέρι κ οπότε και δεν μένει στο κρεβατάκι του διότι θέλει να παίζει στο παιδικό του. Όπως όλοι γνωρίζουμε ένα παιδάκι και συγκεκριμένα ένα πολύ ζωηρό αγοράκι του είναι αδύνατο Ν κάτσει κ να παίξει με νεκρική ησυχία. Αφού λοιπόν κατάλαβε ότι δεν μπορεί να φέρει αστυνομία (γιατί μας είχε απειλήσει) μας απειλήσε λοιπόν με πρόνοια.. φώναζε ότι μας ηχογραφεί πολύ καιρό.. ότι σπαράζει η καρδιά της Ν το ακούει να κλαίει όταν το μαλώνουμε.και πολλά τρέλα γιατί φωνάζουμε στο παιδί.. εντωμεταξύ πρώτον Ποιος γονιός δεν έχει φωνάξει το παιδί του και Δευτέρον όταν του φωναζαμε(σε λογικά πλαίσια!) ήταν μετα απο πολλές προσπάθειες Ν μείνει ήσυχος ώστε να μην τους ενοχλεί. Στην αστυνομία οριοταν Πως την πειράζει το γεγονός ότι του μιλάμε άσχημα και δεν έχει κανένα θέμα με το παιδάκι που τσιρίζει ΟΛΗ ΜΕΡΑ κυριολεκτικά.. (άσχημα δεν του μιλάμε σε καμία περίπτωση Αλλά είπε πολλά ψέματα)εν πάσι περίπτωση. Ο άντρας της κάνοντάς μας παρατήρηση αποσιωπουσε το γεγονός με πρόνοιες και αστυνομίες και έλεγε πως την ενοχλεί η φασαρία του μικρού και κάτι πρέπει ν κάνουμε γιατί δεν πάει άλλο Θ πάρει μέτρα κ νομικά κλπ... Δεν μπορώ Ν πω πως δεν μας έχει επηρεάσει το γεγονός σε πολλούς τομείς διότι ουσιαστικά με εμποδίζει να διαπαιδαγώγησω το παιδί μ Όπως Εγώ πιστεύω καλύτερα ώστε να γίνει σωστός άνθρωπος.. Η ερώτηση μου είναι τι μπορώ να κάνω..και αν όντως πρέπει να φοβάμαι ακόμα και να του φωνάξω με έντονο τόνο πχ αν κάνει ζημιά ή κάνει φασαρία. Γιατί το ότι είναι με πρόβλημα και οι δύο νομίζω είναι προφανές..δεν ξέρουν τι θέλουν. Αλλά από αυτούς φοβάσαι..τους "τρελούς"
Και Πως μπορείς ένα παιδάκι 1,5 χρονών Ν το κάνεις να είναι ήσυχο για 2,5 ώρες..

Ζητώ συγγνώμη για την μεγάλη ανάρτηση..αλλα Έχουμε απηυδησει.. ν είναι άσχετη ή δεν έχει λόγο ύπαρξης ας διαγραφεί..Ευχαριστώ.
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ
Λόγω εγκυμοσύνης και 4 μικρων παιδιων και για να είμαι συνεπής θα πηγαίνω ταχυδρομείο μια δυο φορές το μήνα.
Ευχαριστώ για την κατανόηση.
:thank:

Χρωστάω:
Έστειλα δεμα:
Περιμένω δεμα:
Περιμένω κατάθεση:katerina0184:0,7 , peggouliny:0,44,
Να κάνω κατάθεση:
Αναμονή ευχαριστώ:
Να στείλω:
Συναντηση:


ΑΠΟ ΑΥΡΙΟ ΕΝΑ ΚΑΛΥΤΕΡΟ XARISETO.GR


Άβαταρ μέλους
GeorgeF
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις: 7863
Εγγραφή: 03 Ιούλ 2009, 18:13
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Θεσσαλονίκης
Φύλο: Άντρας
Επικοινωνία:

Re: Νομική συμβουλή περί φασαρίας

Δημοσίευση από GeorgeF » 01 Ιουν 2018, 21:07

Αν φωνάζετε στο παιδί τόσο ώστε να σας ακούνε οι από κάτω τότε δεν είναι σε λογικά πλαίσια οι φωνές.Η ηχογράφηση χωρίς τη συγκατάθεση σου δεν στέκει νομικά.Φροντίστε να μην υψώνετε τη φωνή σας και να μην ακούγεστε πέρα από το σπίτι σας.Προσπαθήστε να απασχολείτε το παιδί σας δημιουργικά για να φωνάζει όσο το δυνατόν λιγότερο.
Από κει και πέρα δεν μπορεί να σου κάνει κάτι,ούτε καν με την πρόνοια.
  • Δεν χαρίζω σε μέλη τα οποία δεν στέλνουν με ταχυδρομείο αλλά ζητάνε να παραλάβουν με ταχυδρομείο.

    Οι αγγελίες μου

Άβαταρ μέλους
Μελαγκέλ
Υπέρβαση ορίου ζήτησης
Δημοσιεύσεις: 3141
Εγγραφή: 20 Οκτ 2017, 23:07
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Θέρμης Θεσσαλονίκης
Φύλο: Οικογένεια
Τραπ. λογ/σμός: Εθνική
Επικοινωνία:

Re: Νομική συμβουλή περί φασαρίας

Δημοσίευση από Μελαγκέλ » 01 Ιουν 2018, 21:20

GeorgeF έγραψε:
01 Ιουν 2018, 21:07
Αν φωνάζετε στο παιδί τόσο ώστε να σας ακούνε οι από κάτω τότε δεν είναι σε λογικά πλαίσια οι φωνές.Η ηχογράφηση χωρίς τη συγκατάθεση σου δεν στέκει νομικά.Φροντίστε να μην υψώνετε τη φωνή σας και να μην ακούγεστε πέρα από το σπίτι σας.Προσπαθήστε να απασχολείτε το παιδί σας δημιουργικά για να φωνάζει όσο το δυνατόν λιγότερο.
Από κει και πέρα δεν μπορεί να σου κάνει κάτι,ούτε καν με την πρόνοια.
Το παιδί το φωνάζουμε Όπως ένας φυσιολογικός γονιός.. Όπως ακούμε κ Τους δίπλα και τους απέναντι να φωνάζουν τα παιδάκια.. Επίσης μας ακούει γιατί Η ηχομόνωση είναι χάλια..εδώ Εμείς τους ακούμε που μιλάνε και είμαστε από πάνω.. φανταστείτε ή δίπλα μέχρι που το έβριζε τον μικρό της Αλλά επειδή πίνουν καφέ μαζί Μια παρατήρηση δεν έχει κάνει.. μονο για τον μικρό μας την πήρε ο πόνος.. αυτο με ενδιαφέρει περισσότερο. Αν μπορεί να καταφέρει κάτι..Ευχαριστώ για την απάντηση!
:thank:
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ
Λόγω εγκυμοσύνης και 4 μικρων παιδιων και για να είμαι συνεπής θα πηγαίνω ταχυδρομείο μια δυο φορές το μήνα.
Ευχαριστώ για την κατανόηση.
:thank:

Χρωστάω:
Έστειλα δεμα:
Περιμένω δεμα:
Περιμένω κατάθεση:katerina0184:0,7 , peggouliny:0,44,
Να κάνω κατάθεση:
Αναμονή ευχαριστώ:
Να στείλω:
Συναντηση:


ΑΠΟ ΑΥΡΙΟ ΕΝΑ ΚΑΛΥΤΕΡΟ XARISETO.GR

Άβαταρ μέλους
lanciateo
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις: 2367
Εγγραφή: 03 Αύγ 2012, 23:31
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Σταυρουπόλεως Θεσσαλονίκης
Φύλο: Οικογένεια
Τραπ. λογ/σμός: Εθνική
Τοποθεσία: Βιτσι
Επικοινωνία:

Re: Νομική συμβουλή περί φασαρίας

Δημοσίευση από lanciateo » 01 Ιουν 2018, 22:33

Την προνοια μπορει να την καλεσει οποιοσδηποτε. Απλα οταν ερθουν και διαπιστωσουν οτι δεν ευσταθουν τα μισα και παραπανω απο αυτα που λεει,... δεν δινουν βαση. Εννοειται οτι υπαρχουν και θα υπαρξουν φορες, που θα βγεις και συ σαν γονιος, εξω απο τα ρουχα σου, αλλα αυτο δεν σημαινει οτι ειναι ''παρανομο''. Αυτοι ενοχλουνται προφανως απο το παιδι και την φασαρια του, οποτε για να μην τα ριξει σε αυτο, τα ριχνει σ'εσενα.
Δεν θέλω χαρίσματα από elenica.
viewtopic.php?p=1478261#p1478261

ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ

--Για παραλαβη απο τον χωρο σας, κατοπιν συννενοησης, πιθανον να υπαρχουν καθυστερησεις λόγω δουλειας!!!...Και αν δειτε οτι καθυστερω παααρα πολυ, στειλτε ενα μηνυμα.!!!
--Οσο αφορα σε αποστολες, δεχομαι και στελνω μονο δεματα.

Η συλλογη απο Zippo εδω
Η συλλογή από κινητά εδώ

Εικόνα

morfo212
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
Δημοσιεύσεις: 11195
Εγγραφή: 05 Ιαν 2010, 16:53
Νομός κατοικίας: Ν. Λέσβου
Δήμος - Κοινότητα: Μυτιλήνης Λέσβου
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 41
Μπλούζα: XL
Τραπ. λογ/σμός: Εθνική
Επικοινωνία:

Re: Νομική συμβουλή περί φασαρίας

Δημοσίευση από morfo212 » 02 Ιουν 2018, 09:25

Βγάλε το παιδί έξω σε πάρκα ή εξωσχολικές δραστηριότητες πχ κολυμβητήριο ώστρ να εκτωνώνεται και μέσα στο σπίτι ασχολήσου μαζί του με παιχνίδια παζλ παραμΰθια .... Βάλτου και κανένα dvd!!!!
Έχω E- BANKING στις τράπεζες Αγροτική- Πειραιώς ,Αλφα, Eurobank και Εθνική.Όταν μου καταθέτετε παρακαλώ να γράφετε το username σας και όταν με ενημερώνετε για την κατάθεση να μου στέλνετε και τη δ/νση σας μαζί γιατί δεν κρατάω παλιά μηνύματα και διευθύνσεις. Ζητάω μαύρες μπαλαρίνες ή άλλου χρώματοςΧαρίζω κηραλοιφές με βαλσαμόλαδο και μαστίχα Χίου ιδανική για δερματικές παθήσεις επίσης χαρίζω κηραλοιφές με βάλσαμο, τζίντζερ και κανέλα για μυϊκούς πόνους και άλλα πολλά ρίξτε μια ματιά ΕΔΩ!!!
Ας προσπαθήσουμε όλοι μαζί για ένα νέο xariseto.

Άβαταρ μέλους
Anast
Μεγάλη υπέρβαση ορίου ζήτησης
Δημοσιεύσεις: 1093
Εγγραφή: 25 Οκτ 2017, 13:52
Νομός κατοικίας: Ν. Κιλκίς
Δήμος - Κοινότητα: Ευρωπού Κιλκίς
Φύλο: Γυναίκα
Τραπ. λογ/σμός: Πειραιώς
Επικοινωνία:

Re: Νομική συμβουλή περί φασαρίας

Δημοσίευση από Anast » 02 Ιουν 2018, 10:18

Πολλοι ειναι κατα της τηλεορασης κ εγω μαζι ομως ειναι ο μονος τροπος γ ν κανω εστω μια δουλεια οχι πως μπορω ν κανω συχνα εχουμε γινει αχουρι κ ειναι στανταρ οτι θ γινει μαιμουνια η θα χτυπησουν φυσικα προτιμω βιντεακια εκπαιδευτικα κ τραγουδακια η αστεια π τους αρεσουν κ π τα εχω δει προβλημα με φασαρια δν εχουμε μπορουμε ανετα να ουρλιαζουμε κ να πεταμε μπαλακια (χωριο βλεπεις) αλλα θυμαμαι μικρη π μεναμε στ κεντεο της πολης γ μενα ηταν πολυ αγχωτικο να μ λεει η μαμα μ σσσσσσ κ σσσσ καθως κ εγω ημουν ζωηρη κ μεχρι ν περασει τ μεσημερι ηταν σα ν ημουν φυλακη ευτυχως στα 7 φυγαμε απο κέντρο.
Για το εξω ναι βρισκω οτι τα εξοντωνει ειναι κομματια κ κοιμουνται μετα εστω μια ωριτσα φυσικα κ ειναι δυσκολο ν βγαινεις συνεχεια (ειδικα εγω με διδυμα αστα) επισης θα φωναξω γτ βγαινω απ τα ρουχα μου κ γιατι κανουν ταρζανιες κ χτυπανε ασχημα αλλα βλεπω οταν φωναζω στ μικρο μετα ειναι ολη μερα στη τσιτα κ κανει χειροτερα!! Η δε μικρη κλαιει ακομη κ αν φωναζω τον αλλον. Πρεπει ν υπαρχει κατανοηση στη γειτονια παιδια ειχαν κ αυτοι τι τα εκαναν τα εβαζαν σιγαστηρα??? Εγω επειδη τ βρισκω ακρως αγχωτικο θα κοιτουσα να λειπω πραγματικα τις ωρες κοινης ησυχιας κ θα ευχομουν να φυγουν χαχα ουστ η θα εφευγα εγω. Φυσικα αυτο δν ειναι παντα επιλογη. Καλο κουραγιο αν κ δν εχω καποια νομικη συμβουλη φανταζομαι συστασεις θα σας κανουν. Ναι μεν θελουν την ησυχια τους γτ μπορει ν εχουν λιγες ωρες ξεκουρασης κ θα προσπαθησετε γ αυτο ομωσ απο εκει κ περα τι ν το κανεις να το φιμωσεις? Ισως χρειαζεται μια συζήτηση με το καλο.
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ


Να καταθεσω: giouli34 0,50
vaggosdespina 0,44

Να μου καταθεσουν : loukia1981 0,50
geotsax 0,50

Μαρια30 : 1,40

Άβαταρ μέλους
Anast
Μεγάλη υπέρβαση ορίου ζήτησης
Δημοσιεύσεις: 1093
Εγγραφή: 25 Οκτ 2017, 13:52
Νομός κατοικίας: Ν. Κιλκίς
Δήμος - Κοινότητα: Ευρωπού Κιλκίς
Φύλο: Γυναίκα
Τραπ. λογ/σμός: Πειραιώς
Επικοινωνία:

Re: Νομική συμβουλή περί φασαρίας

Δημοσίευση από Anast » 02 Ιουν 2018, 10:47

Επισης τα δικα μου κανουν οτι βλεπουν πχ εγω θα τα φωναξω γτ θα ανεβουν στ επιπλο της τηλεορασης αν μετα δεν ανεβουν θα πανε εκει μπροστά κ θα φωναζουν (σαν να με κοροιδευουν) οποτε προσπαθω να τα "μαλωσω" χωρις φωνες θα τα πω οχι θα κανω πως κλαιω η πως φοβηθηκα θα εξηγησω με μπουμ κ αι παραστατικα βεβαια ο μικρος καποια στιγμη θα τ ξανακανει αλλα τουλαχιστον δ θα ουρλιαζουν σα τα παλαβα. Επισης οταν ερθουν σε επαφη με παιδακια π φωναζουν η τρεχουν κ πετανε πραγματα η χτυπανε τουσ παιρνει μερεσ να ησυχασουν κ επιμενω να τους δειχνω το ησυχο πχ αυτο δε το πεταμε κ ουρλιαζουμε αλλα το πιανουμε απαλα κ το ακουμπαμε εκει γτ θα κλαιει κ θα πονεσει. Απειρες επαναληψεις. Κ αυτα γελανε κ τα πετανε καποια στιγμη το ξεχνανε. Βρισκω οτι οταν κανουν κατι κ τα φωναξω η τσιριζουν κ παλι τα φωναξω αυτα φψναζουν πιο πολυ μεσα στη μερα ειναι φαυλος κυκλος. Η π θα τα αφησω να τσιροκοπανε κανοντας κατι αλλο κ κσποια στιγμη ισως σταματησουν η θα τα τραγουδησω κατι κ θα χορευω καραγκιοζιλικια δλδ κανενα βιβλιο να διαβασουμε κανενα διαφημιστικο να καταστρεψουν κανενα μπισκοτο να ψιχουλιαζουν παντου κ να το πετανε κ υπομονη.... Μπολικη. Προσωπικα επαθα ανοσια στ κλαμα αλλα φανταζομαι οι γυρω μου οχι. Γενικα πρεπει να κοιταμε τι ειναι καλο γ τα παιδια κ το να το αναγκασεισ να κανει ησυχια οπωσ εμενα μ ελεγαν ειτε με φοβερεσ ειτε αλλιωσ ειναι ψυχοφθορο κ δ πιανει νομιζω καλυτερα να το ξεχασει οτι πρεπει ν κανει ησυχια κανοντασ κατι αλλο.. Τι ν πω γεμισα το ποστ. Να μας βοηθατε βρε παιδια εσεις π δεν εχετε μικρα με τη κατανοηση σας θα περασει ο καιρος θα μεγαλωσει υπομονη καμια ωτοασπιδα κ εμεις οτι μπορουμε κανουμε ποιοσ θελει τισ φωνες. Η ελευθερια του ενοσ τελειωνει εκει π αρχιζει του αλλου.
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ


Να καταθεσω: giouli34 0,50
vaggosdespina 0,44

Να μου καταθεσουν : loukia1981 0,50
geotsax 0,50

Μαρια30 : 1,40

Άβαταρ μέλους
Μελαγκέλ
Υπέρβαση ορίου ζήτησης
Δημοσιεύσεις: 3141
Εγγραφή: 20 Οκτ 2017, 23:07
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Θέρμης Θεσσαλονίκης
Φύλο: Οικογένεια
Τραπ. λογ/σμός: Εθνική
Επικοινωνία:

Re: Νομική συμβουλή περί φασαρίας

Δημοσίευση από Μελαγκέλ » 02 Ιουν 2018, 11:23

Αυτό είναι που δεν μπορούν να καταλάβουν.. κάνουμε ότι μπορούμε..Όταν ο σύζυγος λείπει μόνη επουδενι δεν μπορώ Ν τα παω κκάπου.. έρχεται απόγευμα συνήθως.. οπότε με δυο παιδιά βρέφη είναι σαν δίδυμα.. κάνει και ζήλιες ο μεγάλος.. Αφήστε.. και επιμένει ότι περισσότερο υπομονή έχει το μωρό 1,5 χρονών από την έφηβη κόρη Τ.. Όλα όσα αναφέρετε τα περισσότεα γίνονται.. Δεν έχω χρόνο για μένα ούτε και για τους δυο μας... Ακόμα κ ένα φαγητό να φτιάξω γίνεται πανικος..και αυτό δεν μπορούν να το καταλάβουν. Πώς θέλει υπομονή..Όπως και να έχει Σας ευχαριστώ πολύ για τις συμβουλές! Το θέμα μπορεί να κλείσει ή μένει ανοιχτό?
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ
Λόγω εγκυμοσύνης και 4 μικρων παιδιων και για να είμαι συνεπής θα πηγαίνω ταχυδρομείο μια δυο φορές το μήνα.
Ευχαριστώ για την κατανόηση.
:thank:

Χρωστάω:
Έστειλα δεμα:
Περιμένω δεμα:
Περιμένω κατάθεση:katerina0184:0,7 , peggouliny:0,44,
Να κάνω κατάθεση:
Αναμονή ευχαριστώ:
Να στείλω:
Συναντηση:


ΑΠΟ ΑΥΡΙΟ ΕΝΑ ΚΑΛΥΤΕΡΟ XARISETO.GR

Άβαταρ μέλους
ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις: 11350
Εγγραφή: 22 Σεπ 2010, 11:24
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Αμπελοκήπων Θεσσαλονίκης
Φύλο: Ζευγάρι
Παπούτσι: 43
Μπλούζα: XL
Τραπ. λογ/σμός: Πειραιώς
Επικοινωνία:

Re: Νομική συμβουλή περί φασαρίας

Δημοσίευση από ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ » 02 Ιουν 2018, 12:28

Εμένα είναι 9 χρονών και είναι ακόμα πολύ άτακτη!στο πέρασμά της αφήνει χαλάσματα :yikes: πεταμένα ρούχα,βιβλία, μπογιές, ψίχουλα κλπ! αυτό με κουράζει γιατί μέχρι να προλάβω να τελειώσω μια δουλειά, ανοίγει άλλες!
Στη διάρκεια της σχολικής χρονιάς έχει βέβαια εξωσχολικές δραστηριότητες κι αυτό είναι καλό και για τις δυο μας
Όταν δεν έχει σχολείο,η καλύτερη λύση είναι να την απασχολώ έξω από το σπίτι όσο περισσότερο μπορώ.Αντί να φθείρομαι με φωνές και άκαρπες προσπάθειες κάνουμε ό,τι μπορεί κανείς να φανταστεί! είναι και οι ώρες που είμαι 100% αφοσιωμένη γιατί δεν αποσπάται η προσοχή μου σε διάφορα, αλλά παίζουμε, ακούω τις ιστορίες που μου διηγείται, περπατάμε, κάνουμε πικνικ σε ωραία πάρκα και πολλά άλλα!
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ
ΑΠΟ ΑΥΡΙΟ ΕΝΑ ΚΑΛΥΤΕΡΟ XARISETO.GR
Αναστάσιος-Ξανθίππη
Η ΣΥΛΛΟΓΗ ΜΟΥ ΜΕ ΚΟΜΙΞ ΚΑΙ ΦΙΓΟΥΡΕΣ *DISNEY*
ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΓΙΑ ΑΜΕΣΗ ΠΑΡΑΛΑΒΗ, ΕΑΝ ΣΕ 5 ΗΜΕΡΕΣ ΠΟΥ ΔΙΝΩ ΤΟ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΟ ΤΟ ΜΕΛΟΣ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ ΚΑΤΑΘΕΣΗ ΘΑ ΠΗΓΑΙΝΕΙ ΣΤΟ ΕΠΟΜΕΝΟ ΜΕΛΟΣ.

Άβαταρ μέλους
Μελαγκέλ
Υπέρβαση ορίου ζήτησης
Δημοσιεύσεις: 3141
Εγγραφή: 20 Οκτ 2017, 23:07
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Θέρμης Θεσσαλονίκης
Φύλο: Οικογένεια
Τραπ. λογ/σμός: Εθνική
Επικοινωνία:

Re: Νομική συμβουλή περί φασαρίας

Δημοσίευση από Μελαγκέλ » 02 Ιουν 2018, 12:38

Η κάθε ηλικία έχει Τις δυσκολίες της.. και πρέπει να υπάρχει κατανόηση. Όχι να απειλείς με αστυνομια και πρόνοια.. με τρόμαξε πολύ Γιατί δεν είναι ότι καλύτερο..κανουμε ότι μπορούμε όλη μέρα ώστε και νά Ν τον ικανοποιησουμε σαν παιδί και να μην ενοχλεί τους κάτω. Και ο έξι μηνών θέλει κ εκείνος χέρια και υπομονή.
Ο μεγάλος δεν μιλάει από ζήλια κι Ότι και να θέλει απλά τσιριζει.. επίτηδες.. όλη μέρα..οπότε Όσο υπομονή και να κάνεις κάποια στιγμή σε εξαντλεί.. έξι μήνες έτσι είναι..τι να πεις.. υπομονή.
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ
Λόγω εγκυμοσύνης και 4 μικρων παιδιων και για να είμαι συνεπής θα πηγαίνω ταχυδρομείο μια δυο φορές το μήνα.
Ευχαριστώ για την κατανόηση.
:thank:

Χρωστάω:
Έστειλα δεμα:
Περιμένω δεμα:
Περιμένω κατάθεση:katerina0184:0,7 , peggouliny:0,44,
Να κάνω κατάθεση:
Αναμονή ευχαριστώ:
Να στείλω:
Συναντηση:


ΑΠΟ ΑΥΡΙΟ ΕΝΑ ΚΑΛΥΤΕΡΟ XARISETO.GR

Απάντηση

Επιστροφή στο “Άνθρωπος, ψυχή και σχέσεις”