Δεν θα ξανακάνω ομαδική αποστολή!

Τι σας άρεσε και τι όχι στο site του XariseTo.Gr. Απόψεις, Σχόλια, Προτάσεις ή οτιδήποτε πιστεύετε ότι θα ικανοποιήσει τις... επιθυμίες σας!
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Τι σας άρεσε και τι όχι στο site του XariseTo.Gr. Απόψεις, σχόλια, προτάσεις ή οτιδήποτε πιστεύετε ότι θα ικανοποιήσει τις... επιθυμίες σας!
Άβαταρ μέλους
lizouli86
Υπέρβαση ορίου ζήτησης
Δημοσιεύσεις: 8650
Εγγραφή: 14 Ιούλ 2010, 18:01
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Πειραιά
Φύλο: Γυναίκα
Τραπ. λογ/σμός: Πειραιώς
Τοποθεσία: Αττική,Πειραιάς
Επικοινωνία:

Re: Τελευταία ομαδική αποστολή από andromachi

Δημοσίευση από lizouli86 » 11 Ιούλ 2018, 11:31

GeorgeF έγραψε:
11 Ιούλ 2018, 10:48
lizouli86 έγραψε:
11 Ιούλ 2018, 10:33
ε ρε παιδια ποσα πμ ελαβα

Γιατι μπορω να παραλαβω μονο τοτε
Γιατι να μην ερθω νωριτερα
Γιατι μονο 10 αντικείμενα
Γιατι δεν θα το κανω αποστολή
Από αυτούς που σας εστείλαν πμ είναι κάποιος που σας ζήτησε χωρίς να εκδηλώσει ενδιαφέρον στην αγγελία;
Αν ναι να το αναφέρετε γιατί αντιβαίνει στους κανονισμούς.
Οχι δεν ζητούσε κανεις ηταν ρητορικές ερωτήσεις για πραγματα που διευκρινιζα στην αγγελια


Άβαταρ μέλους
andromachi
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
Δημοσιεύσεις: 12944
Εγγραφή: 09 Απρ 2009, 22:50
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Καλαμαριάς Θεσσαλονίκης
Φύλο: Γυναίκα
Επικοινωνία:

Re: Τελευταία ομαδική αποστολή από andromachi

Δημοσίευση από andromachi » 11 Ιούλ 2018, 15:36

Επειδή το θέμα αρχίζει και ξεφεύγει και η πρόθεσή μου ήταν κυρίως να κάνω μια ανακοίνωση, γράφω κάτι τελευταίο και το κλείνω:
Συγγνώμη, αν ακούστηκα γκρινιάρα ή αγενής. Χαρίζω πολλά πράγματα, με όλη μου την καρδιά. Έχω βάλει στο λούκι συγγενείς, γνωστούς και φίλους, να μην πετάνε, γιατί υπάρχουν άνθρωποι, που τα χρειάζονται. Όμως, με την τακτική αυτή, γίνεται το δικό μου σπίτι μια ανανεούμενη αποθήκη και σ' αυτό συντελεί κατά πολύ και η καθυστέρηση των ομαδικών αποστολών.
Θα συνεχίσω να χαρίζω, αλλά, μόνο αν μου περισσεύει κάποιο αντικείμενο, με μεμονωμένες αποστολές και σε άτομα, που θα καταθέτουν ή θα παραλαμβάνουν, σε σύντομο χρονικό διάστημα, μετά την ζήτηση.
Θα συνεχίσω να ζητώ κάποια πράγματα, για μένα ή για άτομα που νοιάζομαι, αν τα χρειάζομαι και θα είμαι συνεπής.
Δεν κρατώ κακία σε κανέναν και ελπίζω, να μην μου κρατήσουν κακία και όσοι, άμεσα ή έμμεσα, θίχτηκαν από τη δημοσίευσή μου.
Ευχαριστώ, Ανδρομάχη.
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ

Έχω 3 εμβολιασμένες γάτες, οπότε, θα βρείτε τριχούλες στα αντικείμενα που χαρίζω.
Να το έχετε υπ' όψιν σας, αν είστε αλλεργικοί ή αν σιχαίνεστε.


Δεν κάνω αποστολές, πριν μου καταθέσουν, γιατί την έχω πατήσει.
Επίσης δεν χαρίζω, σε όσους χαρίζουν αποκλειστικά χέρι με χέρι, στον τάδε σταθμό, αλλά ζητούν, να πάρουν πράγματα από άλλες πόλεις, μέσω ταχυδρομείου.


Εδώ οι συλλογές μου με γραμματόσημα και μεταλλικά κουτιά και του γιου μου με ρολόγια

Κλειδωμένο

Επιστροφή στο “Σχολιασμός και ιδέες”