Τι να κάνουμε με τα μέλη των ομάδων "Μεγάλη υπέρβαση ζήτησης" και "Περιορισμένα μέλη";

Τι σας άρεσε και τι όχι στο site του XariseTo.Gr. Απόψεις, Σχόλια, Προτάσεις ή οτιδήποτε πιστεύετε ότι θα ικανοποιήσει τις... επιθυμίες σας!
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Τι σας άρεσε και τι όχι στο site του XariseTo.Gr. Απόψεις, σχόλια, προτάσεις ή οτιδήποτε πιστεύετε ότι θα ικανοποιήσει τις... επιθυμίες σας!

Τι να κάνουμε με τα μέλη με κόκκινο άβαταρ

Να τους στερούμε την δυνατότητα να πατάνε 'ευχαριστώ'
27
30%
Να σβήνουμε τις ζητήσεις τους ή γενικά οι δημοσιεύσεις τους να περνάνε από έγκριση
10
11%
Να τα αποβάλλουμε οριστικά
5
5%
Συνδυασμό των παραπάνω ανάλογα με το μέλος και το πως κρίνει η διαχείριση
36
40%
Τιποτα από τα παραπάνω, να συμμετέχουν ισότιμα με τα άλλα μέλη στις δοσοληψίες
12
13%
Δεν ξέρω/δεν απαντώ
1
1%
 
Σύνολο ψήφων: 91

Άβαταρ μέλους
chris kings
Diamond Member
Diamond Member
11 51
Δημοσιεύσεις: 648
Εγγραφή: 23 Μάιος 2016, 15:41
Νομός κατοικίας: Ν. Καβάλας
Δήμος - Κοινότητα: Πιερέων Καβάλας
Φύλο: Άντρας
Επικοινωνία:

Re: Τι να κάνουμε με τα μέλη των ομάδων "Μεγάλη υπέρβαση ζήτησης" και "Περιορισμένα μέλη";

Δημοσίευση από chris kings » 21 Σεπ 2018, 15:48

andromachi έγραψε:
21 Σεπ 2018, 15:44
Πρώτον, γιατί τα ήθελα και δεύτερον, γιατί αν δεν σου ζητήσουμε αυτά που χαρίζεις, δεν θα διορθώσεις ποτέ τα στατιστικά σου.
Γράφει πουθενά, ότι τα μέλη με καλά στατιστικά δεν κάνει να ζητούν από μέλη με κακά στατιστικά?
Επιπλέον, 56 χρονών, δεν με λες και κοπελιά.
Δεν ειπα αυτα αλλα σου λεω απο την μια με κατηγορειτε και αππ την αλλη μπυ ζητατε δηλαδη δεν καταλαβαινω το σκεπτικο σας


Άβαταρ μέλους
andromachi
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
Δημοσιεύσεις: 12943
Εγγραφή: 09 Απρ 2009, 22:50
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Καλαμαριάς Θεσσαλονίκης
Φύλο: Γυναίκα
Επικοινωνία:

Re: Τι να κάνουμε με τα μέλη των ομάδων "Μεγάλη υπέρβαση ζήτησης" και "Περιορισμένα μέλη";

Δημοσίευση από andromachi » 21 Σεπ 2018, 16:02

Εφόσον, παρόλες τις δηλώσεις σου, ότι τάχα θέλεις να σε διαγράψουν, συνεχίζεις να μπαίνεις στο σάιτ και να χαρίζεις κάποια πράγματα και θα σου ζητήσουμε και θα σου συμπεριφερθούμε σαν ισότιμο μέλος.
Όπως έγραψα και πιο πάνω, αν δεν πάρουμε αυτά που χαρίζεις, με την προϋπόθεση ότι τα θέλουμε, δεν θα διορθώσεις ποτέ τα στατιστικά σου.
Πόσο πολύπλοκο είναι αυτό το σκεπτικό και δεν το καταλαβαίνεις?
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ

Έχω 3 εμβολιασμένες γάτες, οπότε, θα βρείτε τριχούλες στα αντικείμενα που χαρίζω.
Να το έχετε υπ' όψιν σας, αν είστε αλλεργικοί ή αν σιχαίνεστε.


Δεν κάνω αποστολές, πριν μου καταθέσουν, γιατί την έχω πατήσει.
Επίσης δεν χαρίζω, σε όσους χαρίζουν αποκλειστικά χέρι με χέρι, στον τάδε σταθμό, αλλά ζητούν, να πάρουν πράγματα από άλλες πόλεις, μέσω ταχυδρομείου.


Εδώ οι συλλογές μου με γραμματόσημα και μεταλλικά κουτιά και του γιου μου με ρολόγια

Άβαταρ μέλους
lizouli86
Υπέρβαση ορίου ζήτησης
Δημοσιεύσεις: 8650
Εγγραφή: 14 Ιούλ 2010, 18:01
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Πειραιά
Φύλο: Γυναίκα
Τραπ. λογ/σμός: Πειραιώς
Τοποθεσία: Αττική,Πειραιάς
Επικοινωνία:

Re: Τι να κάνουμε με τα μέλη των ομάδων "Μεγάλη υπέρβαση ζήτησης" και "Περιορισμένα μέλη";

Δημοσίευση από lizouli86 » 21 Σεπ 2018, 16:09

chris kings έγραψε:
21 Σεπ 2018, 15:48
andromachi έγραψε:
21 Σεπ 2018, 15:44
Πρώτον, γιατί τα ήθελα και δεύτερον, γιατί αν δεν σου ζητήσουμε αυτά που χαρίζεις, δεν θα διορθώσεις ποτέ τα στατιστικά σου.
Γράφει πουθενά, ότι τα μέλη με καλά στατιστικά δεν κάνει να ζητούν από μέλη με κακά στατιστικά?
Επιπλέον, 56 χρονών, δεν με λες και κοπελιά.
Δεν ειπα αυτα αλλα σου λεω απο την μια με κατηγορειτε και αππ την αλλη μπυ ζητατε δηλαδη δεν καταλαβαινω το σκεπτικο σας
Ποια ανάγκη;;;
Οτι σε αγγελιες δικες μου ζητουσες μπομπονιερες για να φας τα κουφέτα; ΑΝΑΓΚΗ ειναι τα κουφέτα;;;

Ότι καθε τρεις και λιγο βαζεις αγγελιες με πομπωδη τιτλο ΦΕΥΓΩ ΑΝΤΙΟ ΕΧΕΤΕ ΓΕΙΑ;; και ολο εδω εισαι.

Εχει καταντησει γελοίο το ολο ζητημα, η ασεβεια σου, η ασυνέπεια, οι χαρακτηρισμοί σου με υβρεις σε αλλα μελη. Πλεον εχεις γινει γραφικος και η μόνη δικαιολογία ειναι οτι μαλλον εχουμε να κανουμε με καποιο δεκαχρονο γιατι οτιδηποτε αλλο δεν θα ηθελα να συνεχισω με χαρακτηρισμους.
Οποτε ΕΧΕ ΓΕΙΑ, ΑΝΤΙΟ ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΜΥΑΛΑ αμα θιγεσαι για τις ανοησιες και την ασχημη συμπεριφορα σου.

Άβαταρ μέλους
chris kings
Diamond Member
Diamond Member
11 51
Δημοσιεύσεις: 648
Εγγραφή: 23 Μάιος 2016, 15:41
Νομός κατοικίας: Ν. Καβάλας
Δήμος - Κοινότητα: Πιερέων Καβάλας
Φύλο: Άντρας
Επικοινωνία:

Re: Τι να κάνουμε με τα μέλη των ομάδων "Μεγάλη υπέρβαση ζήτησης" και "Περιορισμένα μέλη";

Δημοσίευση από chris kings » 21 Σεπ 2018, 16:12

lizouli86 έγραψε:
21 Σεπ 2018, 16:09
chris kings έγραψε:
21 Σεπ 2018, 15:48
andromachi έγραψε:
21 Σεπ 2018, 15:44
Πρώτον, γιατί τα ήθελα και δεύτερον, γιατί αν δεν σου ζητήσουμε αυτά που χαρίζεις, δεν θα διορθώσεις ποτέ τα στατιστικά σου.
Γράφει πουθενά, ότι τα μέλη με καλά στατιστικά δεν κάνει να ζητούν από μέλη με κακά στατιστικά?
Επιπλέον, 56 χρονών, δεν με λες και κοπελιά.
Δεν ειπα αυτα αλλα σου λεω απο την μια με κατηγορειτε και αππ την αλλη μπυ ζητατε δηλαδη δεν καταλαβαινω το σκεπτικο σας
Ποια ανάγκη;;;
Οτι σε αγγελιες δικες μου ζητουσες μπομπονιερες για να φας τα κουφέτα; ΑΝΑΓΚΗ ειναι τα κουφέτα;;;

Ότι καθε τρεις και λιγο βαζεις αγγελιες με πομπωδη τιτλο ΦΕΥΓΩ ΑΝΤΙΟ ΕΧΕΤΕ ΓΕΙΑ;; και ολο εδω εισαι.

Εχει καταντησει γελοίο το ολο ζητημα, η ασεβεια σου, η ασυνέπεια, οι χαρακτηρισμοί σου με υβρεις σε αλλα μελη. Πλεον εχεις γινει γραφικος και η μόνη δικαιολογία ειναι οτι μαλλον εχουμε να κανουμε με καποιο δεκαχρονο γιατι οτιδηποτε αλλο δεν θα ηθελα να συνεχισω με χαρακτηρισμους.
Οποτε ΕΧΕ ΓΕΙΑ, ΑΝΤΙΟ ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΜΥΑΛΑ αμα θιγεσαι για τις ανοησιες και την ασχημη συμπεριφορα σου.
Τοις μπομπονεριες να της φας εσυ και να γιναεις 200 κιλα εγω για αλλο λογο της ηθελα αλλα τελοσπαντων αμα εσυ τωρα το πεζεις οτι εισαι καπια θα στο πω ξεκαθαρα εισαι ενα τιποτα μπροστα μου για να καθεσε να με κρινεις

Άβαταρ μέλους
melomakarono
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις: 5230
Εγγραφή: 06 Νοέμ 2014, 17:02
Νομός κατοικίας: Ν. Αιτωλοακαρνανίας
Δήμος - Κοινότητα: Ναυπάκτου Αιτωλοακαρνανίας
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 39
Μπλούζα: L
Τραπ. λογ/σμός: Πειραιώς
Επικοινωνία:

Re: Τι να κάνουμε με τα μέλη των ομάδων "Μεγάλη υπέρβαση ζήτησης" και "Περιορισμένα μέλη";

Δημοσίευση από melomakarono » 21 Σεπ 2018, 16:27

Σε κάποια μέλη τελικά είναι δευτερεύον το αν έχουν αρνητικά στατιστικά, πιο σημαντικός είναι ο τρόπος συμπεριφοράς..
Ψάχνετε να βγάλετε άκρη, πόσα πήραν και γιατί δεν έδωσαν..... Εχει καμία σημασία λέτε????
🤐

Άβαταρ μέλους
lizouli86
Υπέρβαση ορίου ζήτησης
Δημοσιεύσεις: 8650
Εγγραφή: 14 Ιούλ 2010, 18:01
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Πειραιά
Φύλο: Γυναίκα
Τραπ. λογ/σμός: Πειραιώς
Τοποθεσία: Αττική,Πειραιάς
Επικοινωνία:

Re: Τι να κάνουμε με τα μέλη των ομάδων "Μεγάλη υπέρβαση ζήτησης" και "Περιορισμένα μέλη";

Δημοσίευση από lizouli86 » 21 Σεπ 2018, 16:49

chris kings έγραψε:
21 Σεπ 2018, 16:12

Τοις μπομπονεριες να της φας εσυ και να γιναεις 200 κιλα εγω για αλλο λογο της ηθελα αλλα τελοσπαντων αμα εσυ τωρα το πεζεις οτι εισαι καπια θα στο πω ξεκαθαρα εισαι ενα τιποτα μπροστα μου για να καθεσε να με κρινεις
Το λυπηρό της υπόθεσης ειναι οτι όντως μιλας σαν δεκάχρονο οποτε μην θυμώνεις οταν ετσι σε αντιμετωπίζουν.
Μιλας στην κυρια Ανδρομάχη λες και μιλας στην συμμαθήτρια σου , ενω θα μπορούσε να ειναι μητερα σου.
Βριζεις, λες οτι αρτζι μπουρτζι σου κατεβει και παραλληλα θυμωνεις γιατι σου επισημαινουν οτι εισαι φαουλ.
Πραγματικά παλι ελαμψες με τους καλούς σου τροπους.
Ειναι κριμα νεος ανθρωπος και να μην διαθετεις ίχνος παιδειας.
Οπως ξαναπα ΣΤΟ ΚΑΛΟ και το σταματω εδω γιατι ψάχνεσαι παλι να θυματοποιηθεις και επιτέλους καποιος πρεπει να ειναι ο ενηλικας.

Άβαταρ μέλους
chris kings
Diamond Member
Diamond Member
11 51
Δημοσιεύσεις: 648
Εγγραφή: 23 Μάιος 2016, 15:41
Νομός κατοικίας: Ν. Καβάλας
Δήμος - Κοινότητα: Πιερέων Καβάλας
Φύλο: Άντρας
Επικοινωνία:

Re: Τι να κάνουμε με τα μέλη των ομάδων "Μεγάλη υπέρβαση ζήτησης" και "Περιορισμένα μέλη";

Δημοσίευση από chris kings » 21 Σεπ 2018, 16:53

lizouli86 έγραψε:
21 Σεπ 2018, 16:49
chris kings έγραψε:
21 Σεπ 2018, 16:12

Τοις μπομπονεριες να της φας εσυ και να γιναεις 200 κιλα εγω για αλλο λογο της ηθελα αλλα τελοσπαντων αμα εσυ τωρα το πεζεις οτι εισαι καπια θα στο πω ξεκαθαρα εισαι ενα τιποτα μπροστα μου για να καθεσε να με κρινεις
Το λυπηρό της υπόθεσης ειναι οτι όντως μιλας σαν δεκάχρονο οποτε μην θυμώνεις οταν ετσι σε αντιμετωπίζουν.
Μιλας στην κυρια Ανδρομάχη λες και μιλας στην συμμαθήτρια σου , ενω θα μπορούσε να ειναι μητερα σου.
Βριζεις, λες οτι αρτζι μπουρτζι σου κατεβει και παραλληλα θυμωνεις γιατι σου επισημαινουν οτι εισαι φαουλ.
Πραγματικά παλι ελαμψες με τους καλούς σου τροπους.
Ειναι κριμα νεος ανθρωπος και να μην διαθετεις ίχνος παιδειας.
Οπως ξαναπα ΣΤΟ ΚΑΛΟ και το σταματω εδω γιατι ψάχνεσαι παλι να θυματοποιηθεις και επιτέλους καποιος πρεπει να ειναι ο ενηλικας.
Το να λες ειμαι 10χρονο σημαινει οτι χανεις καταρχας με ρωτησες εαν θα ηθελα την αλλη την αντε να μην πω για μανα μου εε το μονο φαουλ εισαι εσυ και λειπαμε το σοι σου που σε ανεχετε τωρα αφησε με ησυχο και κατσε ασχολησου με τα προβληματα σου

Άβαταρ μέλους
GeorgeF
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις: 7863
Εγγραφή: 03 Ιούλ 2009, 18:13
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Θεσσαλονίκης
Φύλο: Άντρας
Επικοινωνία:

Re: Τι να κάνουμε με τα μέλη των ομάδων "Μεγάλη υπέρβαση ζήτησης" και "Περιορισμένα μέλη";

Δημοσίευση από GeorgeF » 21 Σεπ 2018, 22:41

melomakarono έγραψε:
21 Σεπ 2018, 16:27
Σε κάποια μέλη τελικά είναι δευτερεύον το αν έχουν αρνητικά στατιστικά, πιο σημαντικός είναι ο τρόπος συμπεριφοράς..
Ψάχνετε να βγάλετε άκρη, πόσα πήραν και γιατί δεν έδωσαν..... Εχει καμία σημασία λέτε????
🤐
Η εμπειρία λέει πως είναι αλληλένδετα το ένα με το άλλο.
  • Δεν χαρίζω σε μέλη τα οποία δεν στέλνουν με ταχυδρομείο αλλά ζητάνε να παραλάβουν με ταχυδρομείο.

    Οι αγγελίες μου

Άβαταρ μέλους
giouli34
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις: 5261
Εγγραφή: 02 Οκτ 2016, 11:53
Νομός κατοικίας: Ν. Έβρου
Δήμος - Κοινότητα: Αλεξανδρούπολης
Φύλο: Γυναίκα
Επικοινωνία:

Re: Τι να κάνουμε με τα μέλη των ομάδων "Μεγάλη υπέρβαση ζήτησης" και "Περιορισμένα μέλη";

Δημοσίευση από giouli34 » 22 Σεπ 2018, 01:16

Καλησπερα και απο μενα. Αφου διαβασα όλα τα σχόλια, εχω να πω τα εξης:
1. Μου ειναι αδυνατον να μην χαρισω παιδικα ειδη σε μελη που εχουν υπερβει το οριο ή έχουν ασχημα στατιστικα. Σαφως δεν μπορω να ελεγξω την οικογενειακη του κατασταση, αλλα επίσης δεν μπορω να εχω τη συνειδηση μου ησυχη οτι μπορει να στερησω ειδη πρωτης αναγκης απο ενα παιδι...
2. Σχετικα με τις υπολοιπες κατηγοριες, δεν χαριζω σε ατομα με μεγαλη υπερβαση ορίου ειδικα οταν βλέπω οτι δεν υπάρχουν αγγελίες χαρίσματος παρα μονο ζήτησης... Σημαινει οτι το συγκεκριμένο άτομο μπηκε στην ομαδα για να παρει ΜΟΝΟ... Αλλά τελικά ειναι στην ευχερεια του καθενός που χαρίζει αν θα ρισκάρει. Γιατι το ευχαριστω ειναι επιβραβευση για οσους χαρίζουν... Μπορεί για πολλους να μην ειναι το τελειο συστημα, αλλα αυτο είναι...
Στα μέλη που παρα τα χαλια στατιστικά τους ανεβαζουν αγγελίες προσφορας νομιζω οτι μπορουμε να ειμαστε λιγο ελαστικοι. Αλλα δεν ειναι δυνατον να τα φτιάξουν ανεβαζοντας αγγελίες με ενα αντικειμενο καθε φορα ανεξαρτητου αξίας.
Πιστευω οτι η στερηση δυνατοτητας πατηματος του ευχαριστω δεν ειναι ιδανικη λύση, αλλά ισως τελικα να ειναι η καλυτερη. Γιατι στερει και απο τους μεν και απο τους δε..
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ


Ψάχνω για: ΕΞΩΣΧΟΛΙΚΑ ΒΙΒΛΙΑ, SUPERZINGS, LEGO FRIENDS και ΕΠΙΤΡΑΠΕΖΙΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ

ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΟΤΑΝ ΖΗΤΑΤΕ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΣΥΝΕΠΕΙΣ ΓΙΑ ΝΑ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΑΜΕΣΑ ΟΙ ΑΠΟΣΤΟΛΕΣ ΜΕ BOX NOW. Άτομα που δεν ανταποκρίνονται, ενώ έχουν κάνει ζήτηση, θα αποκλείονται από μελλοντική ζήτηση.

Οφείλω: 0,30 σε kspil ..
Μου οφείλουν: Anast, skrisos 0,50

Άβαταρ μέλους
zakmackraken
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις: 1243
Εγγραφή: 21 Αύγ 2009, 14:38
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Αθήνας
Φύλο: Άντρας
Μπλούζα: XL
Επικοινωνία:

Re: Τι να κάνουμε με τα μέλη των ομάδων "Μεγάλη υπέρβαση ζήτησης" και "Περιορισμένα μέλη";

Δημοσίευση από zakmackraken » 22 Σεπ 2018, 17:45

Καλησπέρα σας και πάλι, όπως καταλαβαίνεται από το thread αλλά και από τις απαντήσεις και τους σχολιασμούς συγκεκριμένων μελών στις αντίστοιχες αγγελίες, το πρόβλημα δεν είναι μόνο στα στατιστικά, εδώ μηλάμε για ενα καταπληκτικό distortion field of reality και αντίληψης. Οι αριθμοί δεν λένε ποτέ ψέματα, ας πάρουμε για παράδειγμα το μέλος chris kings, έχει πάρει πενήντα, κάτσε να το ξαναγράψω ΠΕΝΤΗΝΤΑ και έχει δώσει εννιά, ΕΝΝΙΑ, λες εντάξει, έτυχε, μπορεί να έχει πραγματική ανάγκη, μπορεί το ένα μπορεί το άλλο και το καταπίνεις περιμένοντας να βελτιώσει τα στατιστικά του κάποια στιγμή.
Έχουνε περάσει 2,5 χρόνια από την εγγραφή του και τα στατιστικά είναι χάλια, όπως χάλια είνια και όλες οι απαντήσεις του κάθε φορά που έρχεται σε διένεξη για την τήριση των κανόνων, όπου αυτό είναι και το μεγάλο πρόβλημα το θράσος να μην θέλει να ακολουθεί τους κανόνες και δεν είναι τυχαίο ότι αναφέρθηκαν πολλοί στα συγκεκριμένα μέλη.

Το xariseto πρέπει να πιστοποιήσει όλα τα μέλη του, αυτό είναι μια καλή αρχή, έτσι θα δούμε ποιός έχει διπλό λογαριασμό κτλ.

Για να σε προλάβω chris kings, και πριν ρωτήσεις γιατι ασχολούμαι μαζί σου. Κοίτα τα στατιστικά μου, και όμως δεν λένε την αλήθεια, μέσα σχεδόν στα 10 χρόνια, τα αντικείμενα που έχω δώσει δεν ειναι οδοντογλυφίδες, σαπουνάκια κτλ. τα περισσότερα ειναι ακριβά αντικείμενα, ηλεκτρονικά και προπάντων ηλεκτρονικούς υπολογιστές, που μαζί με τον υπολογιστή πάνε και οι ατελείωτες ώρες ενασχόλισης ώστε να τα καθαρίσω, να τα πλύνω, να τα συναρμολογίσω, να τα τεστάρω, να τους βάλω λειτουργικό σύστημα και να εξασφαλίσω ότι λειτουργούν.

Για να τα πάρει κάποια στιγμή, κάποιο άτομο που πραγματικά το έχει ανάγκη, πχ. ένας εφηβος/έφηβη για να κάνει τις σχολικές εργασίες, να φτιάξει ενα βιογραφικό κτλ. διότι όταν ήμουν εγώ έφηβος δεν είχα κάνεναν να με βοηθήσει. Έχω κάνει τον πάτο μου σαν γερμανικό κράνος (make that a picture in your mind) για να τρέξω σε κουβαλήματα διότι μέλη δεν είχαν καν την δυνατότα μετακίνησης να παραλάβουν την εκάστοτε γκουμούτσα υπολογιστή (βάλε βενζίνες και χρόνο) και από τα αντικείμενα που μου έχουν χαρίσει πολλά από αυτά ήταν εξαρτήματα για την συναρμολόγιση των προαναφερώμενων υπολογιστών, δηλαδή είναι και ομαδική δουλειά από μέλη γι αυτο τον σκοπό.

Ασχολούμαι μαζί σου και με τα λοιπά μέλη που έχουν χάλια στατιστικά διότι έχετε και το θράσσος να απαντάτε με στόμφο και ύφος.
Θα πρέπει να ξαναπαντήσεις σε thread και σε αγγελία όταν θα έχεις φέρει τα στατιστικά σου με θετικό πρόσημο και σου έχει βγεί η παναγία όπως μου βγήκε εμένα, μέχρι σήμερα.

FFF

Απάντηση

Επιστροφή στο “Σχολιασμός και ιδέες”