ΕΔΩ Βοηθεια !

Εδω θα βρείτε διάφορους οδηγούς ΠΡΙΝ ρωτήσετε και γίνετε ενεργά μέλη διαβάστε !
Απάντηση
Άβαταρ μέλους
ΜΑΡΑΤΑ
Πιστοποιημένο Μέλος
Πιστοποιημένο Μέλος
Δημοσιεύσεις: 1856
Εγγραφή: 15 Μάιος 2009, 12:04
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Ζάρακα Λακωνίας
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 41
Μπλούζα: XXXL
Τοποθεσία: ΙΛΙΟΝ
Επικοινωνία:

Re: ΕΔΩ Βοηθεια !

Δημοσίευση από ΜΑΡΑΤΑ » 01 Ιούλ 2009, 11:56

Νάντια έγραψε:
ΜΑΡΑΤΑ έγραψε:Δεν υποτίθεται οτι κάποιος απαντάει;;;;Τόσο χαζές είναι οι ερωτήσεις που δεν ασχολείτε κανείς :( :(
Τώρα ρε κορίτσι!! Βιάζεσαι κιόλας...
Κάποιος ξέρεις πρέπει να μπει στο site, κ στο ποστ για να σου απαντήσει
Κ οι moderators έχουν κ προσωπική ζωή εκτός του Xariseto
Δεν είναι υποχρεωμένοι να χτυπάνε κάρτα!
Εντάξη καλέ κυρία μην μαλώνεις νόμιζα οτι 4 μέρες ήταν αρκετές,δεν το κατέχω και το άθλημα καλά :? :? Τι στο καλό θα φάμε και ηλεκτρονικό ξύλο :lol: :lol: :lol: :lol: Όχι τίποτα άλλο δεν αντέχω την βία :wink: :wink: :wink: :wink: Είμαι λίγο ανυπόμονη τι να κάνω γιατρέ μου :oops: :oops: :oops: :oops:
Οι κανόνες υπάρχουν για να κάνουν τη συνεργασία μας καλύτερη.Ακολουθώντας τους κερδίζουμε όλοι!
Τα ΕΛΤΑ δεν στέλνουν πια προπληρωμένο χωρίς να το ζυγίσουν και επίσης δουλεύω μόνο και πάντα πρωί...Οπότε στο εξής χέρι με χέρι συναλλαγές στον Άγιο Αντώνιο ΜΟΝΟ!!!
Αν σας βολεύει...

ΕικόναΕικόναΕικόναΕικόναΕικόνα


s-stratos
VIP Member
VIP Member
23 34
Δημοσιεύσεις: 1748
Εγγραφή: 14 Απρ 2009, 08:43
Νομός κατοικίας: Ν. Ροδόπης
Δήμος - Κοινότητα: Κάτω Ολύμπου Λάρισας
Φύλο: Άντρας
Παπούτσι: 43
Μπλούζα: XXXL
Τοποθεσία: Κομοτηνή
Επικοινωνία:

Re: ΕΔΩ Βοηθεια !

Δημοσίευση από s-stratos » 04 Ιούλ 2009, 00:24

Βλέπω την πόλη που γεννηθηκα να μην εχει προσφορά στο site :lol: :lol: :lol:
γι'αυτο ρώτησα αν ειναι να τις βάζω και εκει , να ξυπνήσουνε λίγο !!
Ευχαριστώ πάντως
"...Vainly I had sought to borrow
From my books surcease of sorrow..."

Στις αγγελίες μου θα προτιμηθούν τα άτομα που μπορούν να παραλαμβάνουν με την υπηρεσία courier του xariseto (μονο με 3.5 ευρω τα 4 κιλά !!). Πληροφορίες ΕΔΩ

Οτιδήποτε δεν συμφωνεί με τους ΚΑΝΟΝΕΣ ή επηρεάζει την ψυχική μου υγεία θα τροποποιείται κατάλληλα... :D

Εχουν σταλεί γραμματόσημα στους χρήστες : ThanasisK
Περιμένω παραλλαβη μεσω κουριερ απο :

Άβαταρ μέλους
ΜΑΡΑΤΑ
Πιστοποιημένο Μέλος
Πιστοποιημένο Μέλος
Δημοσιεύσεις: 1856
Εγγραφή: 15 Μάιος 2009, 12:04
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Ζάρακα Λακωνίας
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 41
Μπλούζα: XXXL
Τοποθεσία: ΙΛΙΟΝ
Επικοινωνία:

Re: ΕΔΩ Βοηθεια !

Δημοσίευση από ΜΑΡΑΤΑ » 03 Αύγ 2009, 16:25

Καλήν εσπέρα!!!Να ρωτήσω πάλι :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: κάτι!!!!!Επειδή το ΧΑΡΙΖΩ δεν μου αρέσει νιώθω σαν να πουλάω μούρη,σαν να το παίζω κάπως... ... ... Έγραφα στις αγγελίες Xαρίζονται ή χαρίζεται....Πρόσεξα πως σε κάποια είχα διώρθωση απο τον Μάκη για αυτόν το λόγο.Μήπως θα μπορούσε να είναι και το Χαρίζονται στα σωστά!!!Ούτος ή άλλος νομίζω πως δεν διωρθώθηκε όλες τις φορές και δεν είναι άσχημο ενώ αντίθετα το ΧΑΡΙΖΩ κάνει κάπως...Έτσι μου έκατσε παράξενα!!!Μπορώ τουλάχιστον εγώ που έφαγα το κόλλημα να γράφω Χαρίζονται που το βρήσκω πιο σικ :?: :?: :oops: :oops:Δεν είναι και τρομερή παρατυπία :? :? :? :? :? :? :?
Οι κανόνες υπάρχουν για να κάνουν τη συνεργασία μας καλύτερη.Ακολουθώντας τους κερδίζουμε όλοι!
Τα ΕΛΤΑ δεν στέλνουν πια προπληρωμένο χωρίς να το ζυγίσουν και επίσης δουλεύω μόνο και πάντα πρωί...Οπότε στο εξής χέρι με χέρι συναλλαγές στον Άγιο Αντώνιο ΜΟΝΟ!!!
Αν σας βολεύει...

ΕικόναΕικόναΕικόναΕικόναΕικόνα

Άβαταρ μέλους
gogo
Πιστοποιημένο Μέλος
Πιστοποιημένο Μέλος
Δημοσιεύσεις: 5023
Εγγραφή: 29 Φεβ 2008, 20:41
Νομός κατοικίας: Ν. Πιερίας
Δήμος - Κοινότητα: Κατερίνης
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 39
Επικοινωνία:

Re: ΕΔΩ Βοηθεια !

Δημοσίευση από gogo » 03 Αύγ 2009, 16:33

επειδή ειναι μικρή και εύκολη-κλασικη (για τις αναζητήσεις) λέξη για αυτό την επιλέξαμε

και
επειδή το ΧΑΡΊΖΕΤΑΙ (είναι ενικός) και ΧΑΡΊΖΟΝΤΑΙ (είναι πληθυντικός) άρα θα έχει πολλές εκδοχές
ενώ τώρα μόνο [ΧΑΡΊΖΩ] και [ΖΗΤΆΩ]

Άβαταρ μέλους
ΜΑΡΑΤΑ
Πιστοποιημένο Μέλος
Πιστοποιημένο Μέλος
Δημοσιεύσεις: 1856
Εγγραφή: 15 Μάιος 2009, 12:04
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Ζάρακα Λακωνίας
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 41
Μπλούζα: XXXL
Τοποθεσία: ΙΛΙΟΝ
Επικοινωνία:

Re: ΕΔΩ Βοηθεια !

Δημοσίευση από ΜΑΡΑΤΑ » 03 Αύγ 2009, 16:59

Έχεις δίκιο για τις πολλές εκδοχές αλλά εξακολουθεί να μην μου κάθεται καλά!!!Tέλος πάντων θα το καταπιούμε και αυτό :lol: :lol: Να'σαι καλά βρέ Γωγούλα και αν βρεθείς ποτέ στη γειτονιά μου σου χρωστάω κέρασμα γιατί σε έχω ταλαιπωρήσει αρκετά!!!! :roll: :roll: :roll: :roll: Να έχεις πάντα υπομονή... ... ... :wink: :wink:
Οι κανόνες υπάρχουν για να κάνουν τη συνεργασία μας καλύτερη.Ακολουθώντας τους κερδίζουμε όλοι!
Τα ΕΛΤΑ δεν στέλνουν πια προπληρωμένο χωρίς να το ζυγίσουν και επίσης δουλεύω μόνο και πάντα πρωί...Οπότε στο εξής χέρι με χέρι συναλλαγές στον Άγιο Αντώνιο ΜΟΝΟ!!!
Αν σας βολεύει...

ΕικόναΕικόναΕικόναΕικόναΕικόνα

Άβαταρ μέλους
ΜΑΡΑΤΑ
Πιστοποιημένο Μέλος
Πιστοποιημένο Μέλος
Δημοσιεύσεις: 1856
Εγγραφή: 15 Μάιος 2009, 12:04
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Ζάρακα Λακωνίας
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 41
Μπλούζα: XXXL
Τοποθεσία: ΙΛΙΟΝ
Επικοινωνία:

Re: ΕΔΩ Βοηθεια !

Δημοσίευση από ΜΑΡΑΤΑ » 05 Αύγ 2009, 11:30

Έμαθα οτι δημιουργήθηκε ένα θέμα σχετικά με την Βιργινία.Εγώ έχω να πω πως της έδωσα τις εγκυκλοπαίδειες και εκείνη χωρίς να είναι υποχρεωμένη μου έδωσε παιχνίδια στα παιδιά που έτυχε να τα έχω μαζί μου.Το βρίσκω καλή χειρονομία και νομίζω πως έχει δώσει σε όλα τα μέλη που της έδωσαν πράγματα αντίστοιχα κάτι.Να πούν λοιπόν όσοι είχαν συναλλαγή μαζί της αν έχουν κάτι κακό.Εγώ όταν ρώτησα σε προσωπικό μύνημα τον Μάκη τι γίνετε με το πόσα ζητάμε μου είπε οτι μέλη που δίνουν παραπάνω έχουν και το δικαίωμα να ζητούν παραπάνω.Αν λοιπόν κάποιος τον προηγούμενο μήνα έδωσε ας πούμε 10 πράγματα αλλά δεν υπήρχε κάτι να τον ενδιαφέρει και έτυχε να βρεί τώρα ενδιαφέροντα πράγματα τι γίνετε;;;Η στην περίπτωση της που (κακός)έδεινε χωρίς να φαίνεται;;;Δεν έχει δικαίωμα να ζητήσει ή θα κρατάμε οτι είναι για δώσιμο σαν δόλωμα για όποτε κάτι μας ενδιαφέρει;;;Έχω την εντύπωση πως οι κανόνες είναι λίγο χαλαροί και για αυτό το λόγο δεν φταίνε τα μέλη να τρώνε παρατηρήσεις.Δεν έχω φιλίες με την Βιργινία αλλά αυριό μπορεί να βρεθώ εγώ στη θέση της.Μήπως να γίνουν πρώτα οι κανόνες σαφείς για κάθε περίπτωση και μετά να τα βάζουμε με τον κόσμο.Είναι μια παγίδα που μπορεί να πέσει ο οποιοσδήποτε.Εγώ ας πούμε είχα ψαχτεί πανω σε αυτό απο πριν αλλά δεν είδα να αλλάζει κάτι.Συγκεκριμένα του είχα πεί του Μάκη οτι έδωσα σε μέλος 40 τόσα dvd με μια αγγελία μήπως να τα έβαζα 2,2 σε ξεχωριστές αγγελίες για να κάνω μπούγιο και να φαίνομαι!!!!Κοιτάξτε το θέμα πιο συγκεκριμένων κανονισμών γιατί θα συνεχιστεί αυτή η αδικία.Είναι εξ ίσου κακό με το να μην έχει δώσει κάποιος τίποτα το τελευταίο δίμηνο αλλά να έχει πάρει τα τρία πράγματα που δικαιούται κάθε μήνα!!!!!ΚΑΙ ΤΥΠΙΚΑ ΕΙΝΑΙ ΣΩΣΤΟΣ!!!Δεν είναι άδικο προς την ΚΑΘΕ Βιργινία!!!Επειδή κλαίει το μωρό και πρέπει να το θηλάσω σας αφήνω προς το παρόν και θα επανέλθω... ... ...
Οι κανόνες υπάρχουν για να κάνουν τη συνεργασία μας καλύτερη.Ακολουθώντας τους κερδίζουμε όλοι!
Τα ΕΛΤΑ δεν στέλνουν πια προπληρωμένο χωρίς να το ζυγίσουν και επίσης δουλεύω μόνο και πάντα πρωί...Οπότε στο εξής χέρι με χέρι συναλλαγές στον Άγιο Αντώνιο ΜΟΝΟ!!!
Αν σας βολεύει...

ΕικόναΕικόναΕικόναΕικόναΕικόνα

Άβαταρ μέλους
makis
Διαχειριστής Site
Διαχειριστής Site
Δημοσιεύσεις: 6724
Εγγραφή: 29 Φεβ 2008, 18:19
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Θεσσαλονίκης
Φύλο: Άντρας
Παπούτσι: 46
Μπλούζα: L
Τραπ. λογ/σμός: Eurobank
Τοποθεσία: ΠΛΑΤΕΙΑ ΑΝΤΙΓΟΝΙΔΩΝ - ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
Επικοινωνία:

Re: ΕΔΩ Βοηθεια !

Δημοσίευση από makis » 05 Αύγ 2009, 11:48

ΜΑΡΑΤΑ αυτο ακριβως της ελεγα πριν λιγο μεσω pm , οτι ολοι εμεις βλεπουμε ΜΟΝΟ το τι χαριζει και τι ζηταει (οχι της ανταλλαγες που απαγορευονται και πρεπει να τις αποφευγουμε) γιατι εσενα μπορει να σου αρεσαν τα ακρουδακια αλλα αν ηταν αλλο ατομο να μην τα ηθελε και να τα επερνε απο ευγενια και να ειχε ενα"αχρηστο" για αυτον ανταλλαγμα !

Γι'αυτο αν καθίσεις και δεις τι ζήτησε και τι έδωσε θα δεις οτι είναι πολύ περισσότερα και πολλές φόρες πχ σε βιβλία δεν προλαβαίνει ΚΑΝΕΙΣ άλλος να απαντήσει !

Το τρίτο κομμάτι οσο αφορά σε παλιές αγγελίες , για μενα ενα άτομο που ζητάει σε αγγελία που ΗΔΗ εχουν ζητήσει άλλα άτομα και βγαίνει άλλος ενας ειναι ΣΑΝ ΝΑ ΑΔΙΑΦΟΡΕΙ πλήρως και ζητάει οτι βρει μπροστά του !

και το τέταρτο και βασικό ούτε καν έγραψε ενα τηλέφωνο επικοινωνίας στην φόρμα εγγραφής !!!!

αρα σε αυτή την περίπτωση υπάρχει πλήρη αδιαφορία για τους κανόνες απο το μέλος !

οι βασικοί κανόνες είναι, αυτοί που έχω στην υπογραφή μου (όπως και σε πολλά μέλη) που κάποια άτομα δεν βλέπους αυτούς τους βασικούς , φαντάζεσαι να ήταν ποιο αναλυτική ?? όπως αυτό με το cd?
ΑΠΟ ΑΥΡΙΟ ΕΝΑ ΚΑΛΥΤΕΡΟ XARISETO.GR

===========================
THRIFT STORE (ΧΑΡΙΣΟΜΑΓΑΖΟ) Ανοιχτο 15:00 εψς 23:00 ΕΚΤΟΣ Κυριακης

CU: 6945.175598 , Τηλ: 231.2.203040

Χρωστάω γραμ/μα : dianeira
ΒΟΗΘΟΣ ΜΕΛΩΝ

Άβαταρ μέλους
ΜΑΡΑΤΑ
Πιστοποιημένο Μέλος
Πιστοποιημένο Μέλος
Δημοσιεύσεις: 1856
Εγγραφή: 15 Μάιος 2009, 12:04
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Ζάρακα Λακωνίας
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 41
Μπλούζα: XXXL
Τοποθεσία: ΙΛΙΟΝ
Επικοινωνία:

Re: ΕΔΩ Βοηθεια !

Δημοσίευση από ΜΑΡΑΤΑ » 05 Αύγ 2009, 13:02

Δεν μπορώ να πω οτι έχεις 'αδικο όπως το θέτεις το θέμα αλλά...Νομίζω πως έχει δικαίωμα να δείχνει προτίμηση σε κάτι.Εγώ ας πούμε λόγο του ότι έχω παιδιά ενδιαφέρομαι για άλλα πράγματα που μια κοπέλα ελεύθερη την αφήνουν αδιάφορη.Έχω συνέχεια το νού μου για παιδικά είδη.Επίσης πόσο βαρύ πέφτει σε κάποιον ένα χάρισμα!!!Αφού μπορεί άνετα να το βάλει αγγελία και να φανεί και ότι χαρίζει κάτι παραπάνω ακόμη!!!Δεν είναι αντάλλαγμα αν δεν είσαι κακόπιστος είναι ένα δωράκι που δεν σου στιχίζει κάτι αφού θα είσουν εκεί ούτος ή άλλος.Κάτι σαν μπόνους ας πούμε :lol: :lol: Όσο για τις παλιές αγγελίες έκει κάνω πίσω!!!Εγώ δεν μπαίνω στον κόπο να ασχοληθώ αν είναι πάνω απο δύο αυτοί που ζήτησαν κάτι.Και στο θέμα του τηλεφώνου επικοινωνίας...Δεν δίνουν εύκολα το τηλέφωνο τους όλοι οι άνθρωποι.Εγώ ας πούμε ούτε που θυμάμαι αν το έχω συμπληρώσει!!!Θα είναι όμως χρήσιμο για να βρεθούν αυτοί με τις αγγελίες φαντάσματα που έχουν υπόχρεους πολλούς απο εμας!!!Όπως ο Lykeios ας πούμε με εκείνη την κάμερα pc!!!Θελώ να πω πως αν δεν ξέρεις τους λόγους που σου ζητούν κάτι καμιά φορά δεν θεωρείς αναγκαίο να το δώσεις!!!Eπίσης υπάρχουν μέλη που δεν έδωσαν τίποτα και πήραν πολλά πράγματα που είχαν και κάποια αξία και ενώ δεν παρακολουθώ διαπιστώνω πως βγάζουν μάτι και σε άλλα μέλη οι κινήσεις τους!!!Εγώ σου είχα απο καιρο επισημάνει αυτό που νομίζω σαν πρόβλημα για να μην φτάσουμε να τρώμε τις σάρκες μας μεταξύ μας!!!Τέλος επειδή με το θέμα ίντερ νετ είμαι καινούργια σχετικά και σίγουρα δεν έχουν δεί πολλά τα μάτια μου ούτε εχω πονηρευτεί ακόμη εξακολουθώ να βλέπω τα πράγματα πιο καλόπιστα!!!Ελπίζω να μην χρειαστεί να γίνονται τέτοια θέματα,απο το λίγο που την είδα την κοπέλα δεν φάνηκε να είναι κακός άνθρωπος ούτε και είρων ή ψέφτική και το θεωρώ κρίμα.Θεωρώ οτι αξίζει να είναι μέλος αυτής της παρέας πολύ περισσότερο απο κάποιους άλλους.Τι να πώ!!!Το θεώρησα καθήκον μου να υπερασπιστώ μια καλή και ευγενική κοπέλα...Λάθος,σωστό ποιος ξέρει...Θέμα άποψης!!!!
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος ΜΑΡΑΤΑ την 05 Αύγ 2009, 13:50, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
Οι κανόνες υπάρχουν για να κάνουν τη συνεργασία μας καλύτερη.Ακολουθώντας τους κερδίζουμε όλοι!
Τα ΕΛΤΑ δεν στέλνουν πια προπληρωμένο χωρίς να το ζυγίσουν και επίσης δουλεύω μόνο και πάντα πρωί...Οπότε στο εξής χέρι με χέρι συναλλαγές στον Άγιο Αντώνιο ΜΟΝΟ!!!
Αν σας βολεύει...

ΕικόναΕικόναΕικόναΕικόναΕικόνα

Άβαταρ μέλους
makis
Διαχειριστής Site
Διαχειριστής Site
Δημοσιεύσεις: 6724
Εγγραφή: 29 Φεβ 2008, 18:19
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Θεσσαλονίκης
Φύλο: Άντρας
Παπούτσι: 46
Μπλούζα: L
Τραπ. λογ/σμός: Eurobank
Τοποθεσία: ΠΛΑΤΕΙΑ ΑΝΤΙΓΟΝΙΔΩΝ - ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
Επικοινωνία:

Re: ΕΔΩ Βοηθεια !

Δημοσίευση από makis » 05 Αύγ 2009, 13:26

Εσυ το εβαλες το τηλεφωνο σου (το οποιο το βλεπουν ΜΟΝΟ οι διαχειριστες δηλαδη εγω και η gogo) και το γραφω οτι τι βλεπουν μονο οι διαχειριστες και οχι καποιος αλλος !

Εγω δεν ειπα οτι ειναι κακος ανθρωπος η κατι τετοιο , αλλα πολλες φορες παρασρομαστε και ζηταμε συνεχεια, ειδικα τα βιβλια που ζηταει συνεχεια και δεν εχω δει να το ξαναχαριζει σε καποιον αλλον , που για μενα το βιβλιο ειναι κατι που πρεπει να αλλαζει χερια και οχι να μενει σε ενα ραφι !
ενω αν δεις καποια μελη που περνουν παιδικα ειδη μετα τα ξαναχαριζουν αν ειναι παλι σε καλη κατασταση !
ΑΠΟ ΑΥΡΙΟ ΕΝΑ ΚΑΛΥΤΕΡΟ XARISETO.GR

===========================
THRIFT STORE (ΧΑΡΙΣΟΜΑΓΑΖΟ) Ανοιχτο 15:00 εψς 23:00 ΕΚΤΟΣ Κυριακης

CU: 6945.175598 , Τηλ: 231.2.203040

Χρωστάω γραμ/μα : dianeira
ΒΟΗΘΟΣ ΜΕΛΩΝ

Άβαταρ μέλους
ΜΑΡΑΤΑ
Πιστοποιημένο Μέλος
Πιστοποιημένο Μέλος
Δημοσιεύσεις: 1856
Εγγραφή: 15 Μάιος 2009, 12:04
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Ζάρακα Λακωνίας
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 41
Μπλούζα: XXXL
Τοποθεσία: ΙΛΙΟΝ
Επικοινωνία:

Re: ΕΔΩ Βοηθεια !

Δημοσίευση από ΜΑΡΑΤΑ » 05 Αύγ 2009, 13:49

Βρε Μακή μου τα βιβλία πρέπει να τα διαβάσει κανείς πρώτα για να τα δώσει πάλι...Τι στο καλό 1000 μάτια να είχε πια!!!Νομίζω οτι εστιάζεις λάθος στο θέμα αλλά δεν ξέρω εσύ που έχεις συνολική εικόνα μήπως βλέπεις κάτι που εγώ δεν βλέπω!!!!Και δεν έχει νόημα να το λύσουμε εγώ κι εσύ αλλά εσύ και εκείνη και εγώ απλά ελπίζω να μην βρεθώ στη θέση της!!!Δεν ξέρω τι βλέπεις που σε έκανε να κολλήσεις έτσι!!!Παρά τις <<υποδείξεις>>δεν άλλαξε κάτι;;;Τέλος πάντων δεν πιστεύω να την διαγράψετε πια τι στο καλό!!!Εδώ σταματάω γιατί δεν είμαι συνήγορος κανενός απλά ένιωσα οτι έβλεπα μια αδικία!!!Σας φιλώ και καλή δύναμη και κουράγιο!!!!!
Οι κανόνες υπάρχουν για να κάνουν τη συνεργασία μας καλύτερη.Ακολουθώντας τους κερδίζουμε όλοι!
Τα ΕΛΤΑ δεν στέλνουν πια προπληρωμένο χωρίς να το ζυγίσουν και επίσης δουλεύω μόνο και πάντα πρωί...Οπότε στο εξής χέρι με χέρι συναλλαγές στον Άγιο Αντώνιο ΜΟΝΟ!!!
Αν σας βολεύει...

ΕικόναΕικόναΕικόναΕικόναΕικόνα

Απάντηση

Επιστροφή στο “Βοήθεια λειτουργίας”