Μέλος palleta δεν ανταποκρίνεται

Άβαταρ μέλους
Vaswred
Μεγάλη υπέρβαση ορίου ζήτησης
Δημοσιεύσεις: 1363
Εγγραφή: 08 Ιουν 2019, 00:46
Νομός κατοικίας: Ν. Λάρισας
Δήμος - Κοινότητα: Λάρισας
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 39
Μπλούζα: M
Τραπ. λογ/σμός: Εθνική
Επικοινωνία:

Μέλος palleta δεν ανταποκρίνεται

Δημοσίευση από Vaswred » 04 Οκτ 2019, 19:12

Καλησπέρα παρόλο που είμαι μόνο λίγους μήνες μέλος του site θα ήθελα να αναφέρω τη δυσαρέσκεια μου για το συγκεκριμένο μέλος.Είναι γαϊδουριά Η κομψότερη λέξη που μπορώ να χρησιμοποιήσω κάποιος να σου χαρίζει κι εσύ να τον γράφεις εκεί που δεν πιάνει Η μελάνη.Της χάρισα την πρώτη φορά καινούργια παπούτσια και το μόνο που έκανε ήταν να μου στείλει τα στοιχεία της(αντρικα για την ακριβεια) κι όταν έστειλα για την κατάθεση με αγνόησε πανηγυρικά κι ούτε καν μπήκε στη διαδικασία να αποσύρει.Το ίδιο έκανε και τώρα που μου ζήτησε κάτι μικρότερης αξίας και είπα να δώσω μια ευκαιρία αλλά έκανε ακριβώς το ίδιο έστειλε στοιχεία αλλά απάντηση για την αποστολή δεν έλαβα ποτέ.Δεν ξέρω αν είμαι υπερβολική αλλά εγώ κάτι τέτοιο δεν το δέχομαι.Δεν ξέρω αν το έχει κΆνει και σε κάποιον άλλο αλλά δεν νομίζω όλα τα υπόλοιπα μέλη να είναι χαζοί που είναι συνεπεις κι εκεινη εξυπνη.Ευχαριστώ και Συ γνώμη αν σας κούρασα.


palleta
Πιστοποιημένο Μέλος
Πιστοποιημένο Μέλος
Δημοσιεύσεις: 6426
Εγγραφή: 27 Νοέμ 2011, 14:18
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Θερμαϊκού Θεσσαλονίκης
Φύλο: Γυναίκα
Τραπ. λογ/σμός: Εθνική
Επικοινωνία:

Re: Μέλος palleta

Δημοσίευση από palleta » 04 Οκτ 2019, 19:24

Με συγχωρείτε που σας έκανα να αισθανθείτε έτσι . Δεν σας γνωρίζω ούτε έχω κάτι προσωπικό μαζί σας . Και πάλι συγνώμη που σας έφτασα σε σημείο να γράψετε δημόσιο σχολιασμό.
Μου είχατε πει ότι υπάρχει πιθανότητα να κάνετε ομαδική αποστολή και σας είπα ότι θα περιμένω για 2 σαμπουάν .
Εχτές 3/10 μου στείλατε μνμ αν ενδιαφέρομαι ακόμα.
Δεν σας απάντησα άμεσα εκείνη την στιγμή που το είδα και θα σας απαντούσα σήμερα . Δεν πέρασαν ούτε 24 ώρες από το μύνημα σας . Δεν μπορώ να καταλάβω ως προς τι αυτή η επιθετικότητα.
Με συγχωρείτε και πάλι.
Έχω σκυλάκι και υπάρχει περίπτωση να βρείτε τριχούλες αν και προσέχω όσο μπορώ
Έχω εθνική ibank !!!

Άβαταρ μέλους
Vaswred
Μεγάλη υπέρβαση ορίου ζήτησης
Δημοσιεύσεις: 1363
Εγγραφή: 08 Ιουν 2019, 00:46
Νομός κατοικίας: Ν. Λάρισας
Δήμος - Κοινότητα: Λάρισας
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 39
Μπλούζα: M
Τραπ. λογ/σμός: Εθνική
Επικοινωνία:

Re: Μέλος palleta

Δημοσίευση από Vaswred » 04 Οκτ 2019, 19:37

Δεν το κάνατε μόνο Τώρα αλλά και τότε με τις κιτρινες γόβες που είχα ετοιμάσει το δέμα και με γράψατε κανονικά.Αν δεν θέλετε κάτι να το λέτε Η να αποσύρετε όχι να περιμένει ο άλλος ποτέ θα θυμηθείτε να του στείλετε.Ούτε εγώ σας γνωρίζω Προσωπικά αλλά κανείς άλλος δεν μου έκανε κάτι παρομοιο με εσάς.Καμία επιθετικοτητα εξέφρασα τη γνώμη μου όπως και άλλα μέλη για όλους.Κανόνισα να κάνω ομαδική για να εξυπηρετήσω αλλά εννοείται ότι δεν θα στείλω.Συ γνώμη αν προσβλήθηκατε στα άλλα μέλη αλλά είπα την αλήθεια.Δεν νομίζω να σας άρεσε να σας κάνουν το ίδιο.

palleta
Πιστοποιημένο Μέλος
Πιστοποιημένο Μέλος
Δημοσιεύσεις: 6426
Εγγραφή: 27 Νοέμ 2011, 14:18
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Θερμαϊκού Θεσσαλονίκης
Φύλο: Γυναίκα
Τραπ. λογ/σμός: Εθνική
Επικοινωνία:

Re: Μέλος palleta

Δημοσίευση από palleta » 04 Οκτ 2019, 20:10

Στο xariseto είμαι ενεργό μέλος πάρα πολλά χρόνια .
Σίγουρα μέσα σε αυτά τα χρόνια θα έχω κάνει και λάθη πολλά όπως και όλοι μας .
Εσείς δεν μου δώσατε περιθώριο να επανορθώσω στην δεύτερη συναλλαγή μας διότι μου φιλουσατε κακεντρέχεια από την πρώτη συναλλαγή μας.
Δεν πειράζει , να είστε καλά . Καλή συνέχεια στο site .
Έχω σκυλάκι και υπάρχει περίπτωση να βρείτε τριχούλες αν και προσέχω όσο μπορώ
Έχω εθνική ibank !!!

Άβαταρ μέλους
Vaswred
Μεγάλη υπέρβαση ορίου ζήτησης
Δημοσιεύσεις: 1363
Εγγραφή: 08 Ιουν 2019, 00:46
Νομός κατοικίας: Ν. Λάρισας
Δήμος - Κοινότητα: Λάρισας
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 39
Μπλούζα: M
Τραπ. λογ/σμός: Εθνική
Επικοινωνία:

Re: Μέλος palleta

Δημοσίευση από Vaswred » 04 Οκτ 2019, 22:20

Αν σας φυλουσα κακεντρεχεία όπως λέτε δεν θα έμπαινα στη διαδικασία να σας ξαναχαρίσω.Αυτή τη στιγμή προσπαθείτε να το παίξετε το θύμα της υπόθεσης κι εγώ Η κακία.Δε θα μπω σε αυτό το τριπακι λοιπόν και για να μην μπήκε κανείς στον κόπο να σχολιάσει μάλλον θα είστε τέλεια.Καλή συνέχεια κα σε εσάς.

palleta
Πιστοποιημένο Μέλος
Πιστοποιημένο Μέλος
Δημοσιεύσεις: 6426
Εγγραφή: 27 Νοέμ 2011, 14:18
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Θερμαϊκού Θεσσαλονίκης
Φύλο: Γυναίκα
Τραπ. λογ/σμός: Εθνική
Επικοινωνία:

Re: Μέλος palleta

Δημοσίευση από palleta » 04 Οκτ 2019, 22:46

Αλήθεια λυπάμαι πολύ για όλο αυτό που έγινε. Θύμα ούτε είμαι ούτε το παίζω όπως λέτε.
Τέλεια φυσικά και δεν είμαι . Ατελής άνθρωπος είμαι όπως όλοι μας με καθημερινό αγώνα για το καλύτερο .
Θα τα λάβω όλα όσα είπατε υπόψιν για να γίνω ένα κλικ καλύτερη στο μέλλον. Καλή συνέχεια.
Έχω σκυλάκι και υπάρχει περίπτωση να βρείτε τριχούλες αν και προσέχω όσο μπορώ
Έχω εθνική ibank !!!

Άβαταρ μέλους
milko
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις: 4824
Εγγραφή: 08 Ιαν 2016, 00:02
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Δραπετσώνας Πειραιά
Φύλο: Γυναίκα
Επικοινωνία:

Re: Μέλος palleta

Δημοσίευση από milko » 04 Οκτ 2019, 22:56

Καλησπερα, δεν ξερω τι και πως εχει γινει σε συγκεκριμενη περιπτωση αλλα θελω να πω δυο πραγματα:
1.για μενα προσωπικα πολλες φορες συμβαινει, εαν καποιο μελος χαριζοντας γραφει οτι πιθανον θα κανει ομαδικη, θα περιμενω με την καταθεση σταλτικων ωσπου θα με ενημερωσει το μελος για την μειωμενο κοστος και μετα θα καταθεω.
2.υπαρχουν αρκετα μελη, ακομα και απο παλια, οποια θα ζητανε και μετα θα εξαφανιζονται αλλα το μελος palleta ειναι ενα απο τα πιο τυπικα, συνεπης και ευγενικα μελη οποια εχω "συναντηθει" εδω! τουλαχιστον σε ολες δικες μας συναλλαγες, οποιες δεν ειναι και λιγες!
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ
ΕΔΩ ΟΙ ΣΥΛΛΟΓΕΣ ΜΟΥ
ΖΗΤΑΩ:
* γραμματοσημα

•Με μερικα μελη βολευομαστε με κοινες αποστολες/παραλαβες.

οφειλω 0,30: eltsa,Giorgoslitsa,Euphoria9. 1,20:eirini_78. 0,20:zoe2401
μου οφειλει: vaggosdespoina διαφορα από ομαδικη;

Άβαταρ μέλους
Vaswred
Μεγάλη υπέρβαση ορίου ζήτησης
Δημοσιεύσεις: 1363
Εγγραφή: 08 Ιουν 2019, 00:46
Νομός κατοικίας: Ν. Λάρισας
Δήμος - Κοινότητα: Λάρισας
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 39
Μπλούζα: M
Τραπ. λογ/σμός: Εθνική
Επικοινωνία:

Re: Μέλος palleta

Δημοσίευση από Vaswred » 04 Οκτ 2019, 23:00

Δυστυχώς σε εμένα δεν ήτανε τυπική είτε το πιστεύετε είτε όχι.και μπορώ να βρω ίσως και την αγγελία για να το δείτε.Νομίζω ήταν και η πρώτη μου αγγελία και με πείραξε.Θα τακτοποιησω οποιαδήποτε εκκρεμότητα και θα αποχωρήσω από το site.Ευχαριστώ για τον χρόνο σας.

ilias iliopoulos
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις: 2916
Εγγραφή: 22 Μάιος 2012, 16:10
Νομός κατοικίας: Ν. Ηλείας
Δήμος - Κοινότητα: Πύργου Ηλείας
Φύλο: Άντρας
Παπούτσι: 44
Μπλούζα: L
Τραπ. λογ/σμός: Εθνική
Επικοινωνία:

Re: Μέλος palleta

Δημοσίευση από ilias iliopoulos » 04 Οκτ 2019, 23:15

Καλησπερα θεωρω οτι απο τη στιγμη που συναλλασσομαστε τοσοι ανθρωποι αυτα μπορει να συμβουν ομως εσεις γιατι να αποχωρησετε απο το σαιτ;μπορειτε απλα να σταματησετε να συναλλασεστε με το μελος με το οποιο δε τα βρισκετε
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ

Οπως λένε στην Αμερική,''one person garbage is another person treasure''(το σκουπίδι του ενός είναι ο θησαυρός του άλλου)

Στο λογαριασμό μπαίνει και απαντάει και η αδερφή μου.

Άβαταρ μέλους
ισα
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
Δημοσιεύσεις: 5660
Εγγραφή: 28 Μαρ 2011, 17:49
Νομός κατοικίας: Ν. Ημαθίας
Δήμος - Κοινότητα: Αλεξάνδρειας Ημαθίας
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 39
Μπλούζα: S
Τραπ. λογ/σμός: Πειραιώς
Επικοινωνία:

Re: Μέλος palleta

Δημοσίευση από ισα » 05 Οκτ 2019, 14:00

Δεν θέλω και ούτε πρόκειται να πάρω μέρος (μέλους) !
Είναι πολύ και διάφοροι λόγοι που δεν απάντησε κάποιος σε κάποιο πμ η που δεν κατάφερε να είναι συνεπείς!(Helloοο real life)
Εσείς είστε πάντα ;
Δεν θεωρώ ''σωστή'' εκ μέρους σας κίνηση προς το μέλος να γίνετε δημόσια μια τέτοιου είδους συζήτηση ,συνέβη 1-2 φορές το μέλος είναι εδώ χρόνιααα,με τι σκεπτικό προειδοποιήτε τα υπόλοιπα μέλη για το συγκεκριμένο ;
Έχουνε γίνει πάνω κάτω 700 συναλλαγές στις 5 και στις 10 και στις 15 φορές ναι κάποιος μπορεί να μην είναι και τόσο σωστός πρώτα όμως αν θέλετε να είστε σωστός και συνεπείς μιλήστε με το μέλος και μετά βγείτε δημόσια να κατηγορήσετε την ''όποια''συμπεριφορά'' !
Και τέλος νομίζω ότι ψάχνετε την εύκολη οδό αυτής .....της φυγής !
Είναι χιλιάδες μέλη εδώ μέσα και θα αποχωρήσετε επειδή 1 μέλος καθυστέρησε να απάντηση ;
Συγνώμη κιόλας αλλά εδώ γίνεται έργο και εσείς λέτε πως αποχωρείτε για μια καθυστερημένη απάντηση;
:bow: ίσως το βλέπω λάθος ήθελα να εκφράσω την σκέψη μου... καλή συνέχεια...
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ
Εικόνα
Έχω λογαριασμό στην ΠΕΙΡΑΙΩΣ και στέλνω και ΤΑΧΥΔΡΟΜΙΚΑ!

Καμιά φορά αργώ η ξεχνάω μένω σε χωριό οπότε οι μετακινήσεις μου είναι δύσκολες,έχω μια μικρή πριγκίπισσα και την μεγαλώνω μόνη μου !
Είμαι αδερφή με το μέλος peggouliny

Απάντηση

Επιστροφή στο “Προβλήματα με μέλη”