[ΕΚΛΕΙΣΕ] Συγκεντρωτική 26 τεμάχια - ΚΟΥΖΙΝΙΚΑ & ΔΙΑΦΟΡΑ ΕΙΔΗ ΣΠΙΤΙΟΥ ΟΜΑΔΙΚΗ!

Κανόνες Δ. Συζήτησης
ΠΡΟΣΟΧΗ ΕΙΣΤΕ ΣΤΟ ΑΡΧΕΙΟ !
ΕΔΩ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΚΛΕΙΣΕΙ !


1) ΔΕΝ ΖΗΤΑΜΕ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ! Αν είναι πραγματική ανάγκη στείλτε πρώτα email στο info [at] xariseto.gr ή στο 2312203040
2) Οταν πάρουμε ή δώσουμε κάτι ποστάρουμε και ευχαριστούμε-αξιολογούμε το μέλος
3) ΚΛΕΙΔΩΝΟΥΜΕ την αγγελία που ΞΕΚΙΝΗΣΑΜΕ (αφου πρώτα απαντήσει-ευχαριστήσει το μέλος που πήρε το αντικείμενο)!

ΔΙΑΒΑΣΤΕ τους ΒΑΣΙΚΟΥΣ ΟΡΟΥΣ ΧΡΗΣΗΣ!
Κλειδωμένο
Άβαταρ μέλους
ΦΑΙΗ22/08
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις: 4387
Εγγραφή: 02 Φεβ 2018, 15:24
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Αθήνας
Φύλο: Γυναίκα
Επικοινωνία:

[ΕΚΛΕΙΣΕ] Re: Συγκεντρωτική 26 τεμάχια - ΚΟΥΖΙΝΙΚΑ & ΔΙΑΦΟΡΑ ΕΙΔΗ ΣΠΙΤΙΟΥ ΟΜΑΔΙΚΗ!

Δημοσίευση από ΦΑΙΗ22/08 » 24 Οκτ 2019, 22:25

Χρυσα33 έγραψε:
24 Οκτ 2019, 15:30
Καλησπερα,Φαιη μου,μολις παρελαβα σε υπερ ευχαριστω ολα τελεια μαλλον καπια αλλα που ειχα γραψει στην ιδια αγγελια θα δοθηκανε.ευχαριστω παρα πολυ εχω ανεβασει καποια πραγματα θα ανεβασω κιαλλα γιατι ταχω στο πατρικο μου κ ειχα μετακομισεις.Αν σου αρεσει ευχαριστως να σου στειλω.και παλι ευχαριστω πολυ
Καλησπέρα,
Χρύσα μου μάλλον από άλλη αγγελία ζήτησες. Από αυτή την αγγελία σου έστειλα όλα όσα ζήτησες. Διάβασε και ποιό πάνω να εξακριβώσεις.
Θα περιμένω τις αγγελίες σου με αγωνία.
Καλό βράδυ!
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ

Οφείλω: στην Nasa 0,10, στρουμφίτα 0,70, Χρυσα33 1,20, vickoula86 0.20, LPs 0,50
Μου οφείλουν:

Black List:
giotasar: ζήτησε παραλαβή εκ μέρους της και αφού έγινε η παραλαβή, απέσυρε .... έμεινε το μίξερ στα χέρια μου αμανάτι!

Άβαταρ μέλους
Χρυσα33
Μεγάλη υπέρβαση ορίου ζήτησης
15 43
Δημοσιεύσεις: 307
Εγγραφή: 14 Απρ 2019, 22:54
Νομός κατοικίας: Ν. Φωκίδας
Δήμος - Κοινότητα: Γαλαξιδίου Φωκίδας
Φύλο: Κορίτσι
Παπούτσι: 39
Μπλούζα: M
Επικοινωνία:

[ΕΚΛΕΙΣΕ] Re: Συγκεντρωτική 26 τεμάχια - ΚΟΥΖΙΝΙΚΑ & ΔΙΑΦΟΡΑ ΕΙΔΗ ΣΠΙΤΙΟΥ ΟΜΑΔΙΚΗ!

Δημοσίευση από Χρυσα33 » 24 Οκτ 2019, 22:54

Καλησπερα Φαιη μου ενταξει,ευχαριστω κιολας καταρχας,μολις ευκαιρεσω θα παρω τα περισοτερα πραγματα ειναι στο πατρικο μου και παιρνω πραγματα αλλα θελω να τα συγκεντρωσω μαζι και θα τα ανεβασω ειδη εχω παρει καπια δεν προλαβα,επισης εκρεμω με ευχαριστω να σου βαλω σε αγγελιες ηταν κιαλλες που ελαβα απλα δεν προλαβα μολις ευκαιρεσω θα ανεβασω και δινω προτεραιοτητα στα ατομα που μου χαριζουν.και παλι σε ευχαριστω πολυ καλο βραδι
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ

Εχω σκυλακι και γατα,προσεχω οσο μπορω ευχαριστω

Άβαταρ μέλους
ΦΑΙΗ22/08
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις: 4387
Εγγραφή: 02 Φεβ 2018, 15:24
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Αθήνας
Φύλο: Γυναίκα
Επικοινωνία:

[ΕΚΛΕΙΣΕ] Re: Συγκεντρωτική 26 τεμάχια - ΚΟΥΖΙΝΙΚΑ & ΔΙΑΦΟΡΑ ΕΙΔΗ ΣΠΙΤΙΟΥ ΟΜΑΔΙΚΗ!

Δημοσίευση από ΦΑΙΗ22/08 » 27 Οκτ 2019, 16:15

Η αγγελία κλείνει. τα διαθέσιμα θα μπουν σε συγκεντρωτική.
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ

Οφείλω: στην Nasa 0,10, στρουμφίτα 0,70, Χρυσα33 1,20, vickoula86 0.20, LPs 0,50
Μου οφείλουν:

Black List:
giotasar: ζήτησε παραλαβή εκ μέρους της και αφού έγινε η παραλαβή, απέσυρε .... έμεινε το μίξερ στα χέρια μου αμανάτι!

Κλειδωμένο

Επιστροφή στο “ΑΡΧΕΙΟ ΑΤΤΙΚΗΣ (Κλειστές αγγελίες)”