[ΕΚΛΕΙΣΕ] Πάνω από 60 βιβλία

Κανόνες Δ. Συζήτησης
ΠΡΟΣΟΧΗ ΕΙΣΤΕ ΣΤΟ ΑΡΧΕΙΟ !
ΕΔΩ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΚΛΕΙΣΕΙ !


1) ΔΕΝ ΖΗΤΑΜΕ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ! Αν είναι πραγματική ανάγκη στείλτε πρώτα email στο info [at] xariseto.gr ή στο 2312203040
2) Οταν πάρουμε ή δώσουμε κάτι ποστάρουμε και ευχαριστούμε-αξιολογούμε το μέλος
3) ΚΛΕΙΔΩΝΟΥΜΕ την αγγελία που ΞΕΚΙΝΗΣΑΜΕ (αφου πρώτα απαντήσει-ευχαριστήσει το μέλος που πήρε το αντικείμενο)!

ΔΙΑΒΑΣΤΕ τους ΒΑΣΙΚΟΥΣ ΟΡΟΥΣ ΧΡΗΣΗΣ!
Κλειδωμένο
vya
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις: 1873
Εγγραφή: 14 Μαρ 2011, 15:19
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Χαλανδρίου Αττικής
Φύλο: Άντρας
Παπούτσι: 44
Μπλούζα: XL
Επικοινωνία:

[ΕΚΛΕΙΣΕ] Πάνω από 60 βιβλία

Δημοσίευση από vya » 30 Ιουν 2020, 16:47

Χαρίζω όλα τα παρακάτω βιβλία. Κάποια κανονικές εκδόσεις, κάποια από εφημερίδες. Τα λευκώματα είναι όλα με σκληρό εξώφυλλο. Τα περισσότερα σε άριστη κάτασταση, κάποια που είναι παλιά σε μέτρια κατάσταση αλλά χωρίς μουντζούρες και σκισίματα. Ζητήστε όσα θέλετε με σειρά επιθυμίας (πρώτα το πιο επιθυμητό) και θα δω πώς θα τα μοιράσω. Ιδανικά θα ήθελα να φύγουν όλα μέσα από αυτήν την αγγελία.

ΓΡΑΨΤΕ ΠΛΗΡΗ ΤΙΤΛΟ ΓΙΑ Ο,ΤΙ ΖΗΤΗΣΕΤΕ για να με διευκολύνετε, όχι π.χ. "θέλω του Παπαδιαμάντη" ή "τα τρία τσέπης", τέτοια αιτήματα θα αγνοούνται χωρίς δεύτερη σκέψη! Αν βαριέστε εσείς μία να γράψετε τίτλο, εγώ βαριέμαι δύο να κάνω την αντιστοίχιση. Επίσης, ΠΡΙΝ ζητήσετε διαβάστε τους όρους κάτω από την αγγελία.

Παραλαβή από Χαλάνδρι. Εναλλακτικά αποστολή με δέμα ΕΛΤΑ και χρέωση ανάλογα με το βάρος, αλλά μετά τις 5 Ιουλίου.

Εικόνα Εικόνα Εικόνα Εικόνα Εικόνα ΕικόναΕικόνα Εικόνα Εικόνα Εικόνα Εικόνα Εικόνα Εικόνα Εικόνα Εικόνα Εικόνα Εικόνα Εικόνα Εικόνα Εικόνα Εικόνα Εικόνα Εικόνα Εικόνα Εικόνα Εικόνα Εικόνα Εικόνα Εικόνα Εικόνα Εικόνα Εικόνα Εικόνα Εικόνα Εικόνα Εικόνα Εικόνα Εικόνα Εικόνα Εικόνα Εικόνα Εικόνα Εικόνα Εικόνα Εικόνα Εικόνα Εικόνα Εικόνα Εικόνα Εικόνα Εικόνα Εικόνα Εικόνα Εικόνα Εικόνα Εικόνα Εικόνα Εικόνα Εικόνα Εικόνα Εικόνα
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος vya την 04 Δεκ 2020, 13:16, έχει επεξεργασθεί 2 φορές συνολικά.
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ
  • Αν δεν έχετε χαρίσει ποτέ ούτε ένα αντικείμενο στο xariseto.gr και δεν έχετε ενεργές αγγελίες χαρίσματος, μην κάνετε καν τον κόπο να μου ζητήσετε κάτι. Επίσης δεν δίνω σε ζήτουλες.
  • Μην μου στέλνετε ΠΜ ζητώντας κάτι αν δεν επικοινωνήσω πρώτα εγώ μαζί σας. Αν ζητάτε κάτι που χαρίζω, απαντήστε στην αγγελία και θα σας στείλω πρώτα εγώ ΠΜ ή θα απαντήσω στην αγγελία. Μπορεί και να μην απαντήσω καθόλου αν δώσω το αντικείμενο σε άλλο μέλος.
  • Άμα αργώ να απαντήσω μπορεί να είμαι πνιγμένος στη δουλειά ή να λείπω σε ταξίδι.
  • Παρακαλώ ελέγχετε συχνά τα "Εισερχόμενα" σας, διότι αν έχει γεμίσει ο φάκελος ΔΕΝ θα λάβετε τα ΠΜ που σας έχω στείλει για συνεννόηση!


ilias iliopoulos
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις: 2916
Εγγραφή: 22 Μάιος 2012, 16:10
Νομός κατοικίας: Ν. Ηλείας
Δήμος - Κοινότητα: Πύργου Ηλείας
Φύλο: Άντρας
Παπούτσι: 44
Μπλούζα: L
Τραπ. λογ/σμός: Εθνική
Επικοινωνία:

[ΕΚΛΕΙΣΕ] Re: Πάνω από 60 βιβλία

Δημοσίευση από ilias iliopoulos » 30 Ιουν 2020, 17:10

Με ενδιαφέρουν Ιστορία της ελληνικής φωτογραφίας,Καμα Σουτρα, Εθνικό ιστορικό Μουσείο,Ιστορια της πολεως των Πατρων,Εύξεινος ποντος,Καλή όρεξη,Οργανωση της διδασκαλιας,Φωτογραφία ευχαριστω
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος ilias iliopoulos την 01 Ιούλ 2020, 13:28, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ

Οπως λένε στην Αμερική,''one person garbage is another person treasure''(το σκουπίδι του ενός είναι ο θησαυρός του άλλου)

Στο λογαριασμό μπαίνει και απαντάει και η αδερφή μου.

Άβαταρ μέλους
giouli34
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις: 5265
Εγγραφή: 02 Οκτ 2016, 11:53
Νομός κατοικίας: Ν. Έβρου
Δήμος - Κοινότητα: Αλεξανδρούπολης
Φύλο: Γυναίκα
Επικοινωνία:

[ΕΚΛΕΙΣΕ] Re: Πάνω από 60 βιβλία

Δημοσίευση από giouli34 » 30 Ιουν 2020, 17:28

Καλησπέρα. Θα ήθελα Ελευθέριος Βενιζέλος, Κωνσταντίνος Καραμανλής, Ιωάννης Καποδίστριας και αν δεν ζητηθούν τα δύο του Καζαντζάκη και Τόλκιν. Ευχαριστώ 😊
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ


Ψάχνω για: ΕΞΩΣΧΟΛΙΚΑ ΒΙΒΛΙΑ, SUPERZINGS, LEGO FRIENDS και ΕΠΙΤΡΑΠΕΖΙΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ

ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΟΤΑΝ ΖΗΤΑΤΕ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΣΥΝΕΠΕΙΣ ΓΙΑ ΝΑ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΑΜΕΣΑ ΟΙ ΑΠΟΣΤΟΛΕΣ ΜΕ BOX NOW. Άτομα που δεν ανταποκρίνονται, ενώ έχουν κάνει ζήτηση, θα αποκλείονται από μελλοντική ζήτηση.

Οφείλω: 0,30 σε kspil ..
Μου οφείλουν: Anast, skrisos 0,50

Άβαταρ μέλους
polvar
Συντονιστής
Συντονιστής
Δημοσιεύσεις: 39420
Εγγραφή: 22 Δεκ 2009, 12:30
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Θεσσαλονίκης
Φύλο: Άντρας
Τοποθεσία: Τούμπα
Επικοινωνία:

[ΕΚΛΕΙΣΕ] Re: Πάνω από 60 βιβλία

Δημοσίευση από polvar » 30 Ιουν 2020, 19:38

vya έγραψε:
30 Ιουν 2020, 16:47
ΓΡΑΨΤΕ ΠΛΗΡΗ ΤΙΤΛΟ ΓΙΑ Ο,ΤΙ ΖΗΤΗΣΕΤΕ για να με διευκολύνετε, όχι π.χ. "θέλω του Παπαδιαμάντη" ή "τα τρία τσέπης", τέτοια αιτήματα θα αγνοούνται χωρίς δεύτερη σκέψη! Αν βαριέστε εσείς μία να γράψετε τίτλο, εγώ βαριέμαι δύο να κάνω την αντιστοίχιση. Επίσης, ΠΡΙΝ ζητήσετε διαβάστε τους όρους κάτω από την αγγελία.
αμα τα αριθμούσατε δεν θα υπήρχε κανένα πρόβλημα

ΓΙΩΡΓΟΣ-ΧΡΙΣΤΙΝΑ
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις: 2719
Εγγραφή: 13 Μαρ 2013, 23:16
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Ευόσμου Θεσσαλονίκης
Φύλο: Ζευγάρι
Επικοινωνία:

[ΕΚΛΕΙΣΕ] Re: Πάνω από 60 βιβλία

Δημοσίευση από ΓΙΩΡΓΟΣ-ΧΡΙΣΤΙΝΑ » 30 Ιουν 2020, 23:47

Καλησπέρα, με ενδιαφέρουν οι Έλληνες αγίου, προφητείες, πολυορκια κωνσταντινουπολεως, Oxford λεξικό, νομίσματα, Εύξεινος πόντος.
Σας ευχαριστώ πολύ. 😊
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ


Παρακαλώ επειδή έχουμε αλλεργίες , όποιος έχει κατοικίδιο ζώο να μας ενημερώσει.

Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων.

Άβαταρ μέλους
Daffodil
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
60 30
Δημοσιεύσεις: 649
Εγγραφή: 17 Ιουν 2017, 20:37
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Αγίας Βαρβάρας Αττικής
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 40
Μπλούζα: M
Τραπ. λογ/σμός: Eurobank
Επικοινωνία:

[ΕΚΛΕΙΣΕ] Re: Πάνω από 60 βιβλία

Δημοσίευση από Daffodil » 01 Ιούλ 2020, 13:15

Θα με ενδιέφερε το Νησί των Καταραμένων για αποστολή με το ταχυδρομείο. Ευχαριστώ
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Daffodil την 01 Ιούλ 2020, 13:40, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ

Παράδοση χέρι χέρι Αγία Βαρβάρα / Πειραιά, ή ταχυδρομείο.
Έχω Paypal και λογαριασμό Eurobank, HSBC και Πειραιώς.
Το μέλος piano123 είναι η μητέρα μου.

Ψάχνω περιοδικά Witch από το τεύχος #55 και έπειτα, εκτός των τευχών 57, 58, 59, 62, 63, 68,70, 73, 74, 84, 87. Δείτε τις αγγελίες μου

evi_athan
new member
new member
2
Δημοσιεύσεις: 23
Εγγραφή: 22 Φεβ 2018, 14:02
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Αθήνας
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 41
Επικοινωνία:

[ΕΚΛΕΙΣΕ] Re: Πάνω από 60 βιβλία

Δημοσίευση από evi_athan » 01 Ιούλ 2020, 13:24

καλησπέρα θα με ενδιεφεραν τα 2 βιβλια που αφορουν τη φωτογραφια (εγκυκλοπαιδικο λεξικο "φωτογραφια" & το ιστορια της νεοελληνικης φωτογραφιας) μιας και το σπουδαζω κιολας :P , το βιβλιο "μανιφεστο του κομμουνιστικου κομματος - καρλ μαρξ" , του jo nesbo το "the redeemer", το "οι επικυριαρχοι" και το "η αυτοκρατορια της γης"

τα εχω βαλει με σειρα προτεραιοτητας
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ
----------
Προτιμώ χέρι με χέρι σε στάση μετρό/ηλεκτρικό
Αν ενδιαφέρεστε για κάποιο προιόν παρακαλώ στείλτε μου μήνυμα, σπάνια βλέπω τα σχόλια :D

Άβαταρ μέλους
Granada
Diamond Member
Diamond Member
84 37
Δημοσιεύσεις: 555
Εγγραφή: 22 Ιουν 2020, 01:50
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Αθήνας
Φύλο: Γυναίκα
Επικοινωνία:

[ΕΚΛΕΙΣΕ] Re: Πάνω από 60 βιβλία

Δημοσίευση από Granada » 01 Ιούλ 2020, 14:30

Καλησπέρα, με ενδιαφέρουν οι σχολικές εκδόσεις του '79, Ξενοφώντος Κύρου Ανάβασις και Ιλιάδα.
Υπάρχει γάτος στο σπίτι ('.') Προτιμώ συναλλαγές χέρι με χέρι, ιδανικά σταθμό Αττικής ή Σεπόλια. Προτιμώ αποστολές με Box Now.

ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ

Άβαταρ μέλους
VickyV
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
Δημοσιεύσεις: 18029
Εγγραφή: 02 Σεπ 2012, 15:59
Νομός κατοικίας: Ν. Καρδίτσας
Δήμος - Κοινότητα: Καρδίτσας
Φύλο: Γυναίκα
Τραπ. λογ/σμός: Εθνική
Επικοινωνία:

[ΕΚΛΕΙΣΕ] Re: Πάνω από 60 βιβλία

Δημοσίευση από VickyV » 02 Ιούλ 2020, 12:23

Καλημερα, θα ηθελα
Σαν τα ψηλα βουνα Ζαχ. Παπαντωνιου
Τhe redeemer Jo Nesbo
θα στειλω πραγματα σε:
εστειλα πραγματα σε:
περιμενω πραγματα απο:
εκανα καταθεση :
θα παρω πραγματα απο:
----------------------------------------------------------------------------------------------

εχω λογαριασμο εθνικη
δεν κανω ομαδικες, δεν προλαβαινω

Dimitris_bel
new member
new member
1
Δημοσιεύσεις: 10
Εγγραφή: 04 Ιούλ 2020, 10:44
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Γαλατσίου Αττικής
Φύλο: Άντρας
Επικοινωνία:

[ΕΚΛΕΙΣΕ] Re: Πάνω από 60 βιβλία

Δημοσίευση από Dimitris_bel » 09 Ιούλ 2020, 18:24

Καλησπέρα θα με ενδιέφερε αν έχει μείνει κάτι από:
Στάλιν,Η Ελλάδα μεταξύ δύο πολέμων,υπάρχει ο παράδεισος αλλά υπάρχει και η κόλαση, προφητείες,το νησί των καταραμένων, θεωρίες συνομωσίας για αρχάριους,και ο πόλεμος στον κόσμο😊

Κλειδωμένο

Επιστροφή στο “ΑΡΧΕΙΟ ΑΤΤΙΚΗΣ (Κλειστές αγγελίες)”