ΕΔΩ Βοηθεια !

Εδω θα βρείτε διάφορους οδηγούς ΠΡΙΝ ρωτήσετε και γίνετε ενεργά μέλη διαβάστε !
vaskokkal
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
Δημοσιεύσεις: 4730
Εγγραφή: 02 Νοέμ 2010, 09:40
Νομός κατοικίας: Ν. Ιωαννίνων
Δήμος - Κοινότητα: Ιωαννίνων
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 38
Μπλούζα: L
Επικοινωνία:

Re: ΕΔΩ Βοηθεια !

Δημοσίευση από vaskokkal » 30 Ιουν 2011, 09:02

Καλημέρα σε όλους. Υπάρχει κάποιος τρόπος να τσεκάρω κάποιο θέμα (πχ παιδικά είδη Ν. Θεσσαλονίκης) κ να βλέπω την καινούργιο υπάρχει ή θα πρέπει να βλέπω τις αγγελίες συνολικά;


Άβαταρ μέλους
Angela_Lar
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις: 4988
Εγγραφή: 18 Ιουν 2010, 16:03
Νομός κατοικίας: Ν. Λάρισας
Δήμος - Κοινότητα: Λάρισας
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 37
Μπλούζα: L
Τραπ. λογ/σμός: Πειραιώς
Τοποθεσία: Λάρισα
Επικοινωνία:

Re: ΕΔΩ Βοηθεια !

Δημοσίευση από Angela_Lar » 30 Ιουν 2011, 12:40

Έχω το εξής πρόβλημα.Έχω κάνει αίτηση για κούριερ από τις 24/6 και ακόμη δεν έχει έρθει κανείς ούτε μου τηλεφώνησαν.Την έκανα στις 24 για να έρθουν να το πάρουν 25 που είχα κατέβει Λάρισα για δουλειές.Έχω κάνει και εκτροπή στο κινητό του σπιτιού μου οπότε δεν έχασα καμία κλήση.
Πώς μπορώ να ξέρω ποιά μέρα θα έρθουν ή αν μπορώ να στείλω κάποιον να το πάει στην μεταφορική ΕΛΤΑ για μένα γιατί θα είμαι εκτός.
Σήμερα ο μήνας έχει 30 και ανησυχώ αν θα έρθουν καθόλου ή αν με ξέχασαν,εδώ είναι και η φόρμα....
ID αποστολής: 175
Παραλήπτης: ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΥ ΜΥΡΙΑΜ ΜΥΡΣΙΝΗ - Ψευδώνυμο παραλήπτη: mirsini_st
Τίτλος της αγγελίας: [ΧΑΡΙΖΩ]Μπότες και μποτάκια
Διαστάσεις: 10X10X20
Βάρος: 2 kg 3,5€
Ώρες παραλαβής: 15:00 - 18:00
Παρατηρήσεις:
Κατάσταση: Προς εκτέλεση
Ημ. Καταχώρησης: 24/06/2011
ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΔΙΑΒΑΖΕΤΕ ΠΡΩΤΑ ΤΗΝ ΥΠΟΓΡΑΦΗ ΜΟΥ

ΣΤΕΛΝΩ ΕΛΤΑ,ΠΡΟΠΛΗΡ,
ΔΕΝ ΣΤΕΛΝΩ ΚΟΥΡΙΕΡ ΓΙΑΤΙ ΜΕ ΚΛΕΙΝΟΥΝ ΜΕΣΑ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ,ΜΟΝΟ ΣΥΣΤΗΜΕΝΑ ΕΛΤΑ ΑΝ ΘΕΛΈΤΕ ΓΙΑ ΝΑ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΝΟΝΙΣΩ ΕΓΩ ΤΗΝ ΩΡΑ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ ΠΟΥ ΜΕ ΒΟΛΕΥΕΙ

Αν υπάρξει ζήτηση απο μέλος στη Λάρισα,θα δωθεί προτεραιότητα λόγω διευκόλυνσης σαφώς
Όλες οι ανοιχτές αγγελίες μου εδώ:
http://bit.ly/dB1P1h

Άβαταρ μέλους
makis
Διαχειριστής Site
Διαχειριστής Site
Δημοσιεύσεις: 6724
Εγγραφή: 29 Φεβ 2008, 18:19
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Θεσσαλονίκης
Φύλο: Άντρας
Παπούτσι: 46
Μπλούζα: L
Τραπ. λογ/σμός: Eurobank
Τοποθεσία: ΠΛΑΤΕΙΑ ΑΝΤΙΓΟΝΙΔΩΝ - ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
Επικοινωνία:

Re: ΕΔΩ Βοηθεια !

Δημοσίευση από makis » 30 Ιουν 2011, 22:23

vaskokkal έγραψε:Καλημέρα σε όλους. Υπάρχει κάποιος τρόπος να τσεκάρω κάποιο θέμα (πχ παιδικά είδη Ν. Θεσσαλονίκης) κ να βλέπω την καινούργιο υπάρχει ή θα πρέπει να βλέπω τις αγγελίες συνολικά;
Πανω απο ΚΑΘΕ αγγελια στο ροζ φοντο που λεει για τους κανονες λεει και αυτο !
ΑΠΟ ΑΥΡΙΟ ΕΝΑ ΚΑΛΥΤΕΡΟ XARISETO.GR

===========================
THRIFT STORE (ΧΑΡΙΣΟΜΑΓΑΖΟ) Ανοιχτο 15:00 εψς 23:00 ΕΚΤΟΣ Κυριακης

CU: 6945.175598 , Τηλ: 231.2.203040

Χρωστάω γραμ/μα : dianeira
ΒΟΗΘΟΣ ΜΕΛΩΝ

Άβαταρ μέλους
zasia
VIP Member
VIP Member
63 92
Δημοσιεύσεις: 811
Εγγραφή: 05 Φεβ 2009, 20:08
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Παιανίας Αττικής
Επικοινωνία:

Re: ΕΔΩ Βοηθεια !

Δημοσίευση από zasia » 01 Ιούλ 2011, 00:10

Να ρωτησω κι εγω κατι, εδω και λιγο καιρο ειχα κανει καταθεση στη Eurobank για να λαβω απο μια αγγελια, επειδη ομως μας εφεραν αντιστοιχο αντικειμενο δωρο απεσυρα το ενδιαφερον, να το παρει καποιος αλλος, Το ποσο δεν θελω να το χρησιμοποιησω σε καποια αλλη ζητηση αλλα να διατεθει σαν δωρεα στο σαϊτ, ενταξει, ειναι πολυ μικρο σαν ποσο, αλλα φασουλι το φασουλι, γεμιζει το σακουλι... Γινεται αυτο??
Ζητω συγνωμη για την καθυστερηση, επιστρεφω Αθηνα και θα τακτοποιησω οποια εκρεμμοτητα, ευχαριστω.


ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ

Άβαταρ μέλους
gogo
Πιστοποιημένο Μέλος
Πιστοποιημένο Μέλος
Δημοσιεύσεις: 5023
Εγγραφή: 29 Φεβ 2008, 20:41
Νομός κατοικίας: Ν. Πιερίας
Δήμος - Κοινότητα: Κατερίνης
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 39
Επικοινωνία:

Re: ΕΔΩ Βοηθεια !

Δημοσίευση από gogo » 01 Ιούλ 2011, 00:12

zasia έγραψε:Να ρωτησω κι εγω κατι, εδω και λιγο καιρο ειχα κανει καταθεση στη Eurobank για να λαβω απο μια αγγελια, επειδη ομως μας εφεραν αντιστοιχο αντικειμενο δωρο απεσυρα το ενδιαφερον, να το παρει καποιος αλλος, Το ποσο δεν θελω να το χρησιμοποιησω σε καποια αλλη ζητηση αλλα να διατεθει σαν δωρεα στο σαϊτ, ενταξει, ειναι πολυ μικρο σαν ποσο, αλλα φασουλι το φασουλι, γεμιζει το σακουλι... Γινεται αυτο??
γινεται

Άβαταρ μέλους
zasia
VIP Member
VIP Member
63 92
Δημοσιεύσεις: 811
Εγγραφή: 05 Φεβ 2009, 20:08
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Παιανίας Αττικής
Επικοινωνία:

Re: ΕΔΩ Βοηθεια !

Δημοσίευση από zasia » 01 Ιούλ 2011, 00:28

Oκ, καντε το τοτε :D
Ζητω συγνωμη για την καθυστερηση, επιστρεφω Αθηνα και θα τακτοποιησω οποια εκρεμμοτητα, ευχαριστω.


ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ

vaskokkal
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
Δημοσιεύσεις: 4730
Εγγραφή: 02 Νοέμ 2010, 09:40
Νομός κατοικίας: Ν. Ιωαννίνων
Δήμος - Κοινότητα: Ιωαννίνων
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 38
Μπλούζα: L
Επικοινωνία:

Re: ΕΔΩ Βοηθεια !

Δημοσίευση από vaskokkal » 01 Ιούλ 2011, 01:18

makis έγραψε:
vaskokkal έγραψε:Καλημέρα σε όλους. Υπάρχει κάποιος τρόπος να τσεκάρω κάποιο θέμα (πχ παιδικά είδη Ν. Θεσσαλονίκης) κ να βλέπω την καινούργιο υπάρχει ή θα πρέπει να βλέπω τις αγγελίες συνολικά;
Πανω απο ΚΑΘΕ αγγελια στο ροζ φοντο που λεει για τους κανονες λεει και αυτο !

Απαντήστε μου κ σε αυτό το μήνυμα:
Αγαπητοί administrator γιατί δεν απαντάτε σε πμ; Ή εγώ δεν στέλνω σωστά μήνυμα (γιατί δεν εμφανίζεται στα απεσταλμένα) ή εσείς έχετε πολύ φόρτο κ δεν προλαβαίνετε να απαντήσετε σε όλα τα μηνύματα. Τι γίνεται τελικά

Άβαταρ μέλους
niki_Z
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις: 12246
Εγγραφή: 12 Ιουν 2010, 11:51
Νομός κατοικίας: Ν. Χανίων
Δήμος - Κοινότητα: Παμίσου Καρδίτσας
Επικοινωνία:

Re: ΕΔΩ Βοηθεια !

Δημοσίευση από niki_Z » 01 Ιούλ 2011, 01:37

giotagts έγραψε:ειχα δανισει ενα βιβλιο σε ενα παιδι σε μια αγγελια που το ζητσουσε. για να κλεισει τωρα που επεστραφει εχω μια απορια, τι γινεται με τα ευχαριστω? βαζουμε κι οι δυο? δε βαζει κανεις οπως στις ανταλλαγες? γινεται κατι αλλο? :mm:
λογικα δεν πρεπει να βαλει κανεις ευχαριστω..
Δείτε εδώ τις ενεργές αγγελίες μου: http://bit.ly/gLm82f

Προτιμώ να χαρίζω σε άτομα που είναι εντάξει στις υποχρεώσεις τους
Αποστολή με ΔΕΜΑ ΕΛΤΑ

παρακαλώ πολύ τα μελή που μου στέλνουν γραμματόσημα να γραφούν μέσα για ποιο αντικείμενο είναι και το ψευδώνυμο τους όταν δεν παραλαμβάνω γραμματόσημα εντός 15 ημερών χωρίς να υπάρχει σοβαρός λόγος το αντικείμενο θα πηγαίνει στον επόμενο ενδιαφερόμενο ευχαριστώ
ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΩΝ ΔΕΝ ΜΠΑΙΝΩ ΣΥΧΝΑ ΛΟΓΩ ΕΛΛΕΙΨΗΣ ΧΡΟΝΟΥ

Άβαταρ μέλους
cactus
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
Δημοσιεύσεις: 1744
Εγγραφή: 17 Σεπ 2010, 23:15
Νομός κατοικίας: Ν. Ηρακλείου
Δήμος - Κοινότητα: Ηρακλείου Κρήτης
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 40
Μπλούζα: L
Επικοινωνία:

Re: ΕΔΩ Βοηθεια !

Δημοσίευση από cactus » 01 Ιούλ 2011, 11:48

Γεία!!! Θέλω μια βοήθεια και πάλι.... :z Συμφώνησα με κάποιο μέλος να μου στείλει ένα αντικείμενο (συγκεκεριμένα ένα δερμάτινο μπουφάν) με την κούριερ του xariseto.gr! Εγώ από πλευράς μου σαν παραλήπτης τι πρέπει να κάνω; Να καταθέσω τα χρήματα στον προσωπικό λογαριασμό του αποστολέα (μέλος), ή να κάνω κατάθεση σε 1 από τις 3 τράπεζες (Πειραιώς/Εμπορική/Eurobank) που αναφέρει το site με δικαιούχο Δημούδη; Και τι ποσό πρέπει να καταθέσω....; Γιατί παέι ανάλογα με το βάρος.... έως 4 κιλά 3,5 ευρώ κτλ... και σαν ατιολογία, θα βάλω από cactus σε τάδε μέλος ή Δημούδη (δικαιούχος). Ευχαριστώ!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Με ΤΣΑΤΙΖΕΙ η ΑΓΕΝΕΙΑ και η ΑΣΥΝΕΠΕΙΑ!!!!!!!!!!! Όταν στέλνετε φάκελο να γράφετε username, τι ζητάτε και να συμπληρώνετε τα στοιχεία σας ΚΑΙ στον εσωτερικό φάκελο! Παρακαλώ η αποστολή φακέλων/γραμματοσήμων να γίνεται εντός 10 ημερών, αλλιώς το αντικείμενο θα δίνεται αλλού!

Έστειλα σε:

Περιμένω φάκελο από :


Περιμένω δέμα από:





Άβαταρ μέλους
gogo
Πιστοποιημένο Μέλος
Πιστοποιημένο Μέλος
Δημοσιεύσεις: 5023
Εγγραφή: 29 Φεβ 2008, 20:41
Νομός κατοικίας: Ν. Πιερίας
Δήμος - Κοινότητα: Κατερίνης
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 39
Επικοινωνία:

Re: ΕΔΩ Βοηθεια !

Δημοσίευση από gogo » 01 Ιούλ 2011, 11:59

cactus έγραψε:Γεία!!! Θέλω μια βοήθεια και πάλι.... :z Συμφώνησα με κάποιο μέλος να μου στείλει ένα αντικείμενο (συγκεκεριμένα ένα δερμάτινο μπουφάν) με την κούριερ του xariseto.gr! Εγώ από πλευράς μου σαν παραλήπτης τι πρέπει να κάνω; Να καταθέσω τα χρήματα στον προσωπικό λογαριασμό του αποστολέα (μέλος), ή να κάνω κατάθεση σε 1 από τις 3 τράπεζες (Πειραιώς/Εμπορική/Eurobank) που αναφέρει το site με δικαιούχο Δημούδη; Και τι ποσό πρέπει να καταθέσω....; Γιατί παέι ανάλογα με το βάρος.... έως 4 κιλά 3,5 ευρώ κτλ... και σαν ατιολογία, θα βάλω από cactus σε τάδε μέλος ή Δημούδη (δικαιούχος). Ευχαριστώ!!!!!!!!!!!!!!!!!!
θα κανεις καταθεση σε εναν απο τους 3 λογαριασμους με αιτιολογια cactous, θα κανεις καταθεση αναλογα με το βαρος του μπουφαν αν ειναι πανω απο 4 κιλα θα πρεπει να δεις ποσο ειναι η κουριερ στο σχετικο πινακα αν ειναι μεχρι 4 κιλα θα κανεις 3,5 € καταθεση

Απάντηση

Επιστροφή στο “Βοήθεια λειτουργίας”