Ομαδοποιημένες ή μεμονωμένες αγγελίες και κατάχρηση

Τι σας άρεσε και τι όχι στο site του XariseTo.Gr. Απόψεις, Σχόλια, Προτάσεις ή οτιδήποτε πιστεύετε ότι θα ικανοποιήσει τις... επιθυμίες σας!
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Τι σας άρεσε και τι όχι στο site του XariseTo.Gr. Απόψεις, σχόλια, προτάσεις ή οτιδήποτε πιστεύετε ότι θα ικανοποιήσει τις... επιθυμίες σας!
Άβαταρ μέλους
Anastasiak
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις: 2122
Εγγραφή: 28 Ιαν 2011, 14:43
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Ναρθακίου Λάρισας
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 38
Μπλούζα: S
Επικοινωνία:

Re: ΕΔΩ Βοηθεια !

Δημοσίευση από Anastasiak » 03 Φεβ 2012, 11:01

Διορθώστε με αν κάνω λάθος, αλλά νομίζω πως δεν κάνω.
Κατά καιρούς έχει παρατηρηθεί να μπαίνουν αγγελίες από ορισμένα μέλη, ίδιας θεματικής ενότητας, την ίδια μέρα σε πολλές αγγελίες... πχ.
χαρίζω διάφορα ένδυσης ή συσκευές ή διάφορα και τα βλέπεις τοποθετημένα σε ξεχωριστές αγγελίες.
Απ΄ όσο ξέρω όμως όταν έχω να χαρίσω ρούχα, γυναικεία ή ανδρικά τα βάζω σε μια αγγελία, όταν έχω να χαρίσω συσκευές ττις βάζω όλες σε μια αγγελία, κοσμήματα και διάφορα άλλα μικροπράγματα σε μια αγγελία...
Αναφέρομαι γενικά κι όλοι ξέρουμε που έχουμε παρατυπίσει επ΄ αυτού ... για να μην μπω τώρα στη διαδικασία να βάλω εδώ τις αγγελίες αυτές και γίνω κακιά...

Πρέπει επιτέλους να ξεκαθαριστεί τί ισχύει. Κι αυτό γτ εγώ κ μερικοί άλλοι εδώ αναφορικά με αυτό αισθανόμαστε... κορόϊδα για να μηνπω κάτι άλλο. Γτ να βάλω κι εγώ κι όσοι είμαστε τυπικοί σε αυτό, μια μια αγγελία για ίδιας κατηγορίας πράγματα, ξέρουμε πως θα το κάνουμε, αλλά ΔΕΝ το κάνουμε... ή έχει κανείς προνόμοια επ΄ αυτού κι εμείς όχι? Για να ξέρω αγαπητοί φίλοι εδώ μέσα τί ισχύει και για ποιόν ισχύει...
Και για να προλάβω θα προσθέσω και κάτι ακόμη και πείτε με κακιά, αλλά μάλλον δίκαιη είμαι.... όποιος αισθάνεται καλά ως άτομο με αυτό που κάνει ιδίως εσκεμμένα είναι άξιος της τύχης του, αν όχι τώρα κάποια στιγμή.

Παρακαλώ να με κατατοπίσουν οι συντονιστές γτ ίσως να χρειαστεί να αναιρέσω τα προλεγόμενα μου... μπορεί εγώ να είμαι άδικη!
Oι αγγελίες μου εδώ:
http://goo.gl/CXGnQ
Εξυπηρετώ με μαζικές αποστολές - ας γίνουμε περισσότεροι! Μη σπαταλάτε πόρους!
Tηλ επ/νίας: Q 699 2782664
[/size]


Άβαταρ μέλους
Anastasiak
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις: 2122
Εγγραφή: 28 Ιαν 2011, 14:43
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Ναρθακίου Λάρισας
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 38
Μπλούζα: S
Επικοινωνία:

Ομαδοποιημένες ή μεμονωμένες αγγελίες και κατάχρηση

Δημοσίευση από Anastasiak » 07 Φεβ 2012, 16:51

Αγαπητοί συμφορίτες και συμφορίτισες,

έχει παρατηρηθεί από πολλούς από μας ότι οι συντονιστές κάνουν τα στραβά μάτια σε τέτοιες αγγελίες που ανεβαίνουν μια μια, για πολλούς και διάφορους λόγους! Φυσικά αυτή την ελαστικότητα την εκμεταλλεύονται σχεδόν όλοι θα ΄λεγα και βαράνε στο σταυρό για να μαζέψουν ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!
Συγγνώμη που γίνομαι τόσο ωμή, αλλά μήπως λέω ψέματα?
Πολλά νέα μέλη φυσικά όταν βλέπουν κάτι τέτοιο, δεν μπορούν να κάνουν κι αυτά κάτι άλλο κ πολλές φορές μη γνωρίζοντας κιόλας, ότι πρόκειται για παράβαση κανόνα! Όπως κι εγώ την πρώτη φορά με ρούχα παιδικά, κι από τότε δεν το ξαναέκανα.

Αν λιοπόν υφίσταται ο κανόνας αυτός, τότε θα έπρεπε να ισχύει για όλους, ασχέτως αν ορισμένοι εσκεμμένα παρατυπούν και οι συντονιστές είτε δεν το βλέπουν, είτε δε θέλουν να το δουν ή κάνουν τα στραβά μάτια ή ή ή... όπου δούμε κάτι τέτοιο όμως να κάνουμε ευγενική σύσταση!

Οι παλιοί όμως εδώ μέσα είμαστε απλά απαράδεκτοι και δε δικαιολογούμαστε για κανένα μα κανένα λόγο. Δείχνουμε με τη συμπεριφορά μας πόσο εκμεταλλευόμαστε την καλοσύνη και το φιλότιμο των συνανθρώπων μας και κατ΄επέκατση πόσο μικροί είμαστε όπως και την ελαστικότητα των συντονιστών του φόρουμ!

Προσωπικά δεν το ξανακάνω και δε θα ΄θελα να το ξαναδώ από κανένα, ούτε από τα μέλη που αγάπησα, ούτε από τα μέλη που μου έχουν χαρίσει κάτι κ νιώθω άβολα να τους το πω, αλλά πρέπει να τους το πω, αν είναι φίλοι μου πολύ περισσότερο όταν το δω...
Ευχαριστώ πάρα πολύ και συγγνώμη που σας τάραξα, αλλά κι εγώ αισθάνομαι ταραγμένη όταν μας ακούω να διαμαρτυρόμαστε για την κατάντια μας σαν κοινωνία, όταν εμείς καταντούμε έτσι εσκεμμένα για λόγους συμφέροντος που κατ΄εμέ είναι γελοίοι!

Γίνε ΕΣΥ η αλλαγή που θες να δεις!
Μ. Γκάντι
Oι αγγελίες μου εδώ:
http://goo.gl/CXGnQ
Εξυπηρετώ με μαζικές αποστολές - ας γίνουμε περισσότεροι! Μη σπαταλάτε πόρους!
Tηλ επ/νίας: Q 699 2782664
[/size]

Άβαταρ μέλους
taou
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
59 42
Δημοσιεύσεις: 786
Εγγραφή: 03 Απρ 2011, 19:09
Νομός κατοικίας: Ν. Έβρου
Δήμος - Κοινότητα: Αλεξανδρούπολης
Φύλο: Άντρας
Τοποθεσία: Αλεξανδρούπολη
Επικοινωνία:

Re: Αγγελίες π ανεβαίνουν αντικείμενα ένα ένα γ ευνόητους λόγους

Δημοσίευση από taou » 07 Φεβ 2012, 17:08

Καλησπερα,

Οντως γινεται αυτο, το εχω παρατηρησει κι εγω, αλλα ποια ειναι η παραβιαση κανονα;
Ξαναδιαβασα τους κανονες και δε λεει κατι τετοιο... :mm:
Κανένας δεν έγινε ποτέ φτωχός δίνοντας. Άννα Φρανκ
Εδώ οι αγγελίες μου

Άβαταρ μέλους
Anastasiak
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις: 2122
Εγγραφή: 28 Ιαν 2011, 14:43
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Ναρθακίου Λάρισας
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 38
Μπλούζα: S
Επικοινωνία:

Re: Αγγελίες π ανεβαίνουν αντικείμενα ένα ένα γ ευνόητους λόγους

Δημοσίευση από Anastasiak » 07 Φεβ 2012, 17:19

τον κανόνα δυστυχώς δεν μπορώ να τον ανακαλύψω, παρόλο που μου έκανε τότε σύσταση ο συντονιστής stratos και το έχω δει σε κουβέντα κι αλλού!
Νομίζω πως οι συντονιστές είναι οι πλέον υπεύθυνοι να μας απαντήσουν. Αν δεν απαντήσουν, τότε και η συστάσεις που γίνονται ακυρώνονται και φυσικά μπορούμε να κάνουμε αυτό πλέον ελεύθερα υποτιμώντας τους εαυτούς μας!
Oι αγγελίες μου εδώ:
http://goo.gl/CXGnQ
Εξυπηρετώ με μαζικές αποστολές - ας γίνουμε περισσότεροι! Μη σπαταλάτε πόρους!
Tηλ επ/νίας: Q 699 2782664
[/size]

Άβαταρ μέλους
mengre
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
Δημοσιεύσεις: 6266
Εγγραφή: 12 Μάιος 2010, 13:03
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Αθήνας
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 40
Επικοινωνία:

Re: Αγγελίες π ανεβαίνουν αντικείμενα ένα ένα γ ευνόητους λόγους

Δημοσίευση από mengre » 07 Φεβ 2012, 17:58

Αναστασακι συμφωνω με τα χιλια...το ξερεις αλλωστε....
ε δεν γινεται για παραδειγμα τωρα να βγαζεις μια αγγελια που να λεει χαριζω μπλουζα και καπακι να βγαζεις μια αλλη αγγελια που να λεει χαριζω μπλουζες...δηλαδη ελεος......γιατι να μπουνε χωρια?????δεν το καλαταβαινω...ασε που γινεται ενας πανικος με χιλιες δυο αγγελιες, ανανεωσεις...
και η κλασικη απαντηση οταν ρε παιδι μου το επισημαινεις ειναι: με βολευει ετσι καλυτερα, δεν τα μπερδευω, την επομενη φορα θα το ξαναμελετησω καλυτερα...κτλ κτλ κτλ κτλ χαχαχααχαχ...........
Πιθανον να αργω στις παραλαβες λογω μωρου και λογω κλεισιματος των ελτα της περιοχης μου πουμε γινοταν η επιδοση των δεματων με αποτελεσμα να τα στελνουν αλλου μακρια..

ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ

Προσφορά για ιδιαίτερα μαθήματα!

Άβαταρ μέλους
polvar
Συντονιστής
Συντονιστής
Δημοσιεύσεις: 39579
Εγγραφή: 22 Δεκ 2009, 12:30
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Θεσσαλονίκης
Φύλο: Άντρας
Τοποθεσία: Τούμπα
Επικοινωνία:

Re: Αγγελίες π ανεβαίνουν αντικείμενα ένα ένα γ ευνόητους λόγους

Δημοσίευση από polvar » 07 Φεβ 2012, 18:30

Κατ' αρχήν να ξεκαθαρίσω ότι μιλώ όπως πάντα εκ μέρους μου και για κανενός άλλου λογαριασμό. Κατά δεύτερον να ζητήσω συγγνώμη από όποιους τους κουράζω λέγοντας τα ίδια και τα ίδια αλλά φαίνεται ότι δεν λαμβάνομαι σοβαρά υπόψη.

Το θέμα που θίγετε το έχουμε ξανασυζητήσει πολλές φορές στο παρελθόν είτε σε αυτόνομα θέματα (πχ
http://www.xariseto.gr/viewtopic.php?f=264&t=10185) είτε ως σχόλια σε συναφή θέματα (πχ http://www.xariseto.gr/viewtopic.php?f= ... =18#p51760)

Το xariseto ξεκίνησε ως υπηρεσία χαρίσματος αντικειμένων στα πλαίσια αλληλοβοήθειας και αλτρουϊσμού. Όμως η φιλαυτία μερικών που είχαν την τάση να συγκεντρώνουν πολλά και καλά αντικείμενα είχε ως αποτέλεσμα την θέσπιση του "ευχαριστώ". Όμως, όπως σε κάθε κοινωνία που οι συναλλαγές αποτιμώνται σε νόμισμα (και το "ευχαριστώ" είναι μια υποτυπώδης μορφή) παρατηρούνται φαινόμενα απάτης και αποτέλεσμα αυτών είναι αυτό το οποίο εσείς σήμερα καυτηριάζετε. Για τον ίδιο λόγο σε κάποια στιγμή πρότεινα αν είναι να μετατραπεί το xariseto σε κανονικό site ανταλλαγών με αποτίμηση σε εναλλακτικό νόμισμα (ή πόντους) της αξίας των αντικειμένων που ανταλλάσσονται, πρόταση η οποία είναι δύσκολο να εφαρμοστεί στην υπάρχουσα πλατφόρμα.
Δυστυχώς δεν έχει γίνει κατανοητό από πολλούς ότι το xariseto βασίζεται σε λογισμικό συζητήσεων, επομένως οι όποιες (αστυνομικές ή άλλες) παρεμβάσεις γίνονται με τεράστια δαπάνη χρόνου από τους διαχειριστές και τους συντονιστές. Επομένως δεν μπορούμε να είμαστε απαιτητικοί. Αυτό το xariseto έχουμε, με αυτό πορευόμαστε. Αν μελλοντικά μπορεί να γίνει καλύτερο, καλοδεχούμενο.
Έχω προτείνει πολλές φορές να σηκώσουν το βάρος της σωστής λειτουργίας του site τα ίδια τα μέλη όπως θα έπρεπε να κάνουν οι πολίτες για την κοινωνία στην οποία ζουν. Τι θέλω να πω; Να φροντίζει το κάθε μέλος με ποιον συναλλάσσεται ώστε να ελαχιστοποιούνται τα φαινόμενα απάτης και αν τελικά συμβεί κάποια να την καταγγέλλει ανοιχτά για να ενημερωθούν τόσο οι διαχειριστές και τα άλλα μέλη, όσο και για να έχει το δικαίωμα να "απολογηθεί" το "κατηγορούμενο" μέλος. Και όταν πληθύνουν οι καταγγελίες για κάποιο μέλος τότε αυτό τι θα κάνει; Ή θα διορθωθεί ή δεν θα συναλλάσσεται κανείς μαζί του και επομένως θα περιοριστεί.

Με λίγα λόγια θέλω να πω ότι θα πρέπει να αναλάβουμε όλοι δράση για την σωστή λειτουργία. Δεν μπορούμε να τα περιμένουμε όλα από τους "κυβερνήτες" και τους "αστυνομικούς" της μικρής κοινωνίας του xariseto, την ώρα μάλιστα που αυτοί αφιερώνουν τεράστιο ποσό χρόνου και προσπάθειας για το site αυτό ουσιαστικά χωρίς αμοιβή.

Στο προκείμενο τώρα, αν κάποιο μέλος χαρίζει ένα ένα "κοκκαλάκι" σε χωριστή αγγελία για να πάρει χωριστά "ευχαριστώ" και εσείς πιστεύετε ότι δεν αξίζουν, απλά δεν τα παίρνετε. Δεν χρειάζεται πολλή φιλοσοφία.

Άβαταρ μέλους
katterin
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
43 23
Δημοσιεύσεις: 531
Εγγραφή: 23 Φεβ 2009, 10:39
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Μεταμορφώσεως Αττικής
Φύλο: Γυναίκα
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Re: Αγγελίες π ανεβαίνουν αντικείμενα ένα ένα γ ευνόητους λόγους

Δημοσίευση από katterin » 07 Φεβ 2012, 18:50

polvar έγραψε:
Spoiler:
Κατ' αρχήν να ξεκαθαρίσω ότι μιλώ όπως πάντα εκ μέρους μου και για κανενός άλλου λογαριασμό. Κατά δεύτερον να ζητήσω συγγνώμη από όποιους τους κουράζω λέγοντας τα ίδια και τα ίδια αλλά φαίνεται ότι δεν λαμβάνομαι σοβαρά υπόψη.
Το θέμα που θίγετε το έχουμε ξανασυζητήσει πολλές φορές στο παρελθόν είτε σε αυτόνομα θέματα (πχ
http://www.xariseto.gr/viewtopic.php?f=264&t=10185) είτε ως σχόλια σε συναφή θέματα (πχ http://www.xariseto.gr/viewtopic.php?f= ... p51760)
Το xariseto ξεκίνησε ως υπηρεσία χαρίσματος αντικειμένων στα πλαίσια αλληλοβοήθειας και αλτρουϊσμού. Όμως η φιλαυτία μερικών που είχαν την τάση να συγκεντρώνουν πολλά και καλά αντικείμενα είχε ως αποτέλεσμα την θέσπιση του "ευχαριστώ". Όμως, όπως σε κάθε κοινωνία που οι συναλλαγές αποτιμώνται σε νόμισμα (και το "ευχαριστώ" είναι μια υποτυπώδης μορφή) παρατηρούνται φαινόμενα απάτης και αποτέλεσμα αυτών είναι αυτό το οποίο εσείς σήμερα καυτηριάζετε.
Για τον ίδιο λόγο σε κάποια στιγμή πρότεινα αν είναι να μετατραπεί το xariseto σε κανονικό site ανταλλαγών με αποτίμηση σε εναλλακτικό νόμισμα (ή πόντους) της αξίας των αντικειμένων που ανταλλάσσονται, πρόταση η οποία είναι δύσκολο να εφαρμοστεί στην υπάρχουσα πλατφόρμα.

Spoiler:
Δυστυχώς δεν έχει γίνει κατανοητό από πολλούς ότι το xariseto βασίζεται σε λογισμικό συζητήσεων, επομένως οι όποιες (αστυνομικές ή άλλες) παρεμβάσεις γίνονται με τεράστια δαπάνη χρόνου από τους διαχειριστές και τους συντονιστές. Επομένως δεν μπορούμε να είμαστε απαιτητικοί. Αυτό το xariseto έχουμε, με αυτό πορευόμαστε. Αν μελλοντικά μπορεί να γίνει καλύτερο, καλοδεχούμενο.
Έχω προτείνει πολλές φορές να σηκώσουν το βάρος της σωστής λειτουργίας του site τα ίδια τα μέλη όπως θα έπρεπε να κάνουν οι πολίτες για την κοινωνία στην οποία ζουν. Τι θέλω να πω; Να φροντίζει το κάθε μέλος με ποιον συναλλάσσεται ώστε να ελαχιστοποιούνται τα φαινόμενα απάτης και αν τελικά συμβεί κάποια να την καταγγέλλει ανοιχτά για να ενημερωθούν τόσο οι διαχειριστές και τα άλλα μέλη, όσο και για να έχει το δικαίωμα να "απολογηθεί" το "κατηγορούμενο" μέλος. Και όταν πληθύνουν οι καταγγελίες για κάποιο μέλος τότε αυτό τι θα κάνει; Ή θα διορθωθεί ή δεν θα συναλλάσσεται κανείς μαζί του και επομένως θα περιοριστεί.
Με λίγα λόγια θέλω να πω ότι θα πρέπει να αναλάβουμε όλοι δράση για την σωστή λειτουργία. Δεν μπορούμε να τα περιμένουμε όλα από τους "κυβερνήτες" και τους "αστυνομικούς" της μικρής κοινωνίας του xariseto, την ώρα μάλιστα που αυτοί αφιερώνουν τεράστιο ποσό χρόνου και προσπάθειας για το site αυτό ουσιαστικά χωρίς αμοιβή.
Στο προκείμενο τώρα, αν κάποιο μέλος χαρίζει ένα ένα "κοκκαλάκι" σε χωριστή αγγελία για να πάρει χωριστά "ευχαριστώ" και εσείς πιστεύετε ότι δεν αξίζουν, απλά δεν τα παίρνετε. Δεν χρειάζεται πολλή φιλοσοφία.

Και μακάρι τώρα που έγιναν όλα αυτά, να μαζευτούν αρκετά χρήματα ώστε να μπορέσουν ο Μάκης και η Γωγώ να πληρώσουν κάποιον επαγγελματία να στήσει το σάιτ σε δυναμική πλατφόρμα, εναλλακτικού νομίσματος.

pan-ki
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
Δημοσιεύσεις: 1757
Εγγραφή: 10 Απρ 2009, 21:48
Νομός κατοικίας: Ν. Πιερίας
Δήμος - Κοινότητα: Καλλιθέας Θεσσαλονίκης
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 40
Μπλούζα: M
Επικοινωνία:

Re: Αγγελίες π ανεβαίνουν αντικείμενα ένα ένα γ ευνόητους λόγους

Δημοσίευση από pan-ki » 07 Φεβ 2012, 20:38

Ας πω και εγώ την άποψή μου. Συμφωνώ με την Αναστασία απόλυτα.Αλλά... υπάρχει πάντα ένα αλλά.Να εξηγηθώ.Μέχρι πριν λίγο καιρό δεν είχα τη δυνατότητα επεξεργασίας των αγγελιών μου .Το αποτέλεσμα ; Όταν ήθελα να βάλω παρόμοια αντικείμενα μετά από μερικές μέρες δεν είχα τη δυνατότητα.Τώρα ποια έχω αυτή τη δυνατότητα αλλά την έχουν όλοι;Μην παρεξηγούμε λοιπόν τους πάντες γιατί καμιά φορά μπορεί να υπάρχει λόγος.Δεν διαφωνώ όμως ότι κάποιες περιπτώσεις είναι τρανταχτές.

Αν έχετε να στείλετε ή να πάρετε και από Tougia2 μπορούμε να παραλάβουμε μαζί για μεγαλύτερη οικονομία
ΒΡΕΙΤΕ ΜΕ ΣΤΟ FACEBOOK: Cindi Greek
ΠΑΡΑΚΑΛΩ , ΒΟΗΘΗΣΤΕ ΝΑ ΑΔΕΙΑΣΕΙ ΤΟ ΣΠΙΤΙ

Έστειλα φακέλους: siful,kouklakis,djdaisy90 (8/5)
Έστειλα πράγματα:andromahi tsav. (2/4), pupeta,kriari,chrisel (9/5)
Έστειλα γραμματόσημα: olympia (17/4) , Eleny (17/4) ,mariagkl (17/4)

Άβαταρ μέλους
Anastasiak
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις: 2122
Εγγραφή: 28 Ιαν 2011, 14:43
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Ναρθακίου Λάρισας
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 38
Μπλούζα: S
Επικοινωνία:

Re: Αγγελίες π ανεβαίνουν αντικείμενα ένα ένα γ ευνόητους λόγους

Δημοσίευση από Anastasiak » 07 Φεβ 2012, 20:47

Κική μου, όταν μετά από μια δυο μέρες θες να βάλεις ξανά παπούτσια ή τα προσθέτεις σε υπάρχουσα αν μπορείς ή βάζεις νεα... αλλά όταν την ίδια μέρα βάζει παπούτσια, μετά από λίγη ώρα ξανά παπούτσια, τότε αυτό είναι παρατυπία κι όχι το προηγούμενο.
Δηλ όταν στην ίδια κατηγορία αντικειμένων βάζεις την ίδια μέρα κι άλλη αγγελλία με παρόμολια αντικείμενα.

Όταν θα γίνουμε πιο σύγχροινοι, μια χαρά θα ΄ναι.
Σχετιά με τους συντονιστές που βλέπουν ή όχι, δεν αναφέρομαι αποκλειστικά στο Μάκη κ τη Γωγώ. Αναφέρομαι σε όλους και σε μας τους ίδιους.... ή θα γίνουμε σωστοί άνθρωποι ή .... τί να πω?
Απλά ντρέπομαι να δίνω μια τέτοια εικόνα προς τα έξω, το παίρνω πολύ προσωπικά και θα ΄θελα πολυ να συμμαζευτούμε λιγάκι.

Ζητάω πολλά? :D
Oι αγγελίες μου εδώ:
http://goo.gl/CXGnQ
Εξυπηρετώ με μαζικές αποστολές - ας γίνουμε περισσότεροι! Μη σπαταλάτε πόρους!
Tηλ επ/νίας: Q 699 2782664
[/size]

pan-ki
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
Δημοσιεύσεις: 1757
Εγγραφή: 10 Απρ 2009, 21:48
Νομός κατοικίας: Ν. Πιερίας
Δήμος - Κοινότητα: Καλλιθέας Θεσσαλονίκης
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 40
Μπλούζα: M
Επικοινωνία:

Re: Αγγελίες π ανεβαίνουν αντικείμενα ένα ένα γ ευνόητους λόγους

Δημοσίευση από pan-ki » 08 Φεβ 2012, 01:49

Όπως είπα και πριν , έχεις απόλυτο δίκιο!!!!!!!!!!!

Αν έχετε να στείλετε ή να πάρετε και από Tougia2 μπορούμε να παραλάβουμε μαζί για μεγαλύτερη οικονομία
ΒΡΕΙΤΕ ΜΕ ΣΤΟ FACEBOOK: Cindi Greek
ΠΑΡΑΚΑΛΩ , ΒΟΗΘΗΣΤΕ ΝΑ ΑΔΕΙΑΣΕΙ ΤΟ ΣΠΙΤΙ

Έστειλα φακέλους: siful,kouklakis,djdaisy90 (8/5)
Έστειλα πράγματα:andromahi tsav. (2/4), pupeta,kriari,chrisel (9/5)
Έστειλα γραμματόσημα: olympia (17/4) , Eleny (17/4) ,mariagkl (17/4)

Απάντηση

Επιστροφή στο “Σχολιασμός και ιδέες”