Αξιολογήσεις μελών (θετικά και αρνητικά)

Άβαταρ μέλους
fightwoman
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις: 1968
Εγγραφή: 03 Οκτ 2010, 22:55
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Θεσσαλιώτιδος Φθιώτιδας
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 38
Μπλούζα: M
Επικοινωνία:

Re: Αξιολογήσεις μελών (θετικά και αρνητικά)

Δημοσίευση από fightwoman » 14 Σεπ 2012, 15:01

γελαστηκες καλη μου μολις του εστειλα κι εγω του μακη το μηνυμα που σου ειχα στειλει.αντε να σε δω τωρα τι εχεις να πεις.οπως επισης εχω και το μηνυμα που σου εστειλα οτι το τηλ σου ειναι νεκρο και δε δουλευει.να δουμε τωρα ποιος ειναι ο ψευτης και να μη βγαζεις προς τα εξω οτι σου κατεβει.αντε γιατι πολυ ασχοληθηκα με το θεμα.
ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΑΜΕΣΗ ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΓΡΑΜΜΑΤΟΣΗΜΩΝ.ΕΙΝΑ ΓΑΙΔΟΥΡΙΑ ΝΑ ΖΗΤΑΣ ΚΑΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΕΞΑΦΑΝΙΖΕΣAI.ΚΑΙ ΠΛΕΟΝ ΧΑΡΙΖΩ ΣΕ ΑΤΟΜΑ ΜΕ ΦΙΛΟΤΙΜΟ ΚΑΙ ΑΞΙΟΠΙΣΤΑ ΜΕΛΗ.ΕΑΝ ΔΕΝ ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΤΑ ΓΡΑΜΜΑΤΟΣΗΜΑ ΣΕ 1 ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΘΑ ΔΙΝΟΝΤΑΙ ΣΤΟ ΕΠΟΜΕΝΟ ΜΕΛΟΣ.

Άβαταρ μέλους
Euphoria9
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις: 4609
Εγγραφή: 27 Νοέμ 2010, 12:43
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Νέας Σμύρνης Αττικής
Φύλο: Γυναίκα
Τραπ. λογ/σμός: Πειραιώς
Επικοινωνία:

Re: Αξιολογήσεις μελών (θετικά και αρνητικά)

Δημοσίευση από Euphoria9 » 14 Σεπ 2012, 15:29

δεν καταλαβαινω γιατι νευριαζεις τοσο πολυ. δειξε μου το μηνυμα που λες οτι φευγεις εκτος αθηνων, δειξε μου! πηρα τηλεφωνο στο wind (μόνο επειδή εσύ το είπες!) και μου είπε ότι εχει πρόβλημα το γκραμι αυτές τις μέρες, τι να πω, δεν ξερω, ετσι κι αλλιως θα το κοψουμε σε 3 εβδομαδες. τα μηνυματα εδω, στο χαρισετο, δεν είναι chat, δεν μπορω να απαντησω και αμεσως, και εχω και δυο μωρα στην αγκαλιά! Εσύ τι νομίζεις - ότι δεν έχω τι αλλο να κανω, παρα να κάτσω εδώ και να δίνω τα λαθος νουμερα???
οι ανθρωποι σαν εσυ κοβει ολη την ορεξει για το forum.
Καλή σου μέρα.
Κανένας δεν έγινε φτωχός δίνοντας
-------------------------------------------------------
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ

Άβαταρ μέλους
fightwoman
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις: 1968
Εγγραφή: 03 Οκτ 2010, 22:55
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Θεσσαλιώτιδος Φθιώτιδας
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 38
Μπλούζα: M
Επικοινωνία:

Re: Αξιολογήσεις μελών (θετικά και αρνητικά)

Δημοσίευση από fightwoman » 14 Σεπ 2012, 15:33

πολυ ασχοληθηκα τα εστειλα στο μακη.τελος χαρισμα σου και τα πραγματα.
ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΑΜΕΣΗ ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΓΡΑΜΜΑΤΟΣΗΜΩΝ.ΕΙΝΑ ΓΑΙΔΟΥΡΙΑ ΝΑ ΖΗΤΑΣ ΚΑΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΕΞΑΦΑΝΙΖΕΣAI.ΚΑΙ ΠΛΕΟΝ ΧΑΡΙΖΩ ΣΕ ΑΤΟΜΑ ΜΕ ΦΙΛΟΤΙΜΟ ΚΑΙ ΑΞΙΟΠΙΣΤΑ ΜΕΛΗ.ΕΑΝ ΔΕΝ ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΤΑ ΓΡΑΜΜΑΤΟΣΗΜΑ ΣΕ 1 ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΘΑ ΔΙΝΟΝΤΑΙ ΣΤΟ ΕΠΟΜΕΝΟ ΜΕΛΟΣ.

Άβαταρ μέλους
Aria
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
Δημοσιεύσεις: 23540
Εγγραφή: 03 Οκτ 2011, 14:44
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Περάματος Πειραιά
Φύλο: Γυναίκα
Επικοινωνία:

Re: Αξιολογήσεις μελών (θετικά και αρνητικά)

Δημοσίευση από Aria » 14 Σεπ 2012, 16:55

fightwoman διχως να θέλω να κάνω τον δικηγόρο του διαβόλου, δεν καταλαβαίνω τον λόγο που έγινες τόσο πολύ έξαλλη και το έκανες τόσο μεγάλο θέμα.....
Είσαι νέο μέλος εδώ και σαφώς δεν έχεις εμπειρία, αν είχες θα 'ηξερες πως δεν είναι πάντα τα μέλη συνεχώς απάνω στον υπολογιστή τους. Κι εμένα μέσα μπορεί να με βλέπεις αλλά δεν είμαι στην ουσία. Απλά για να μην ανοίγω κάθε φορά το έχω ανοιχτό και ρίχνω όταν δεν έχω δουλειά και αν το θυμηθώ μια ματιά. Και φυσικά μπορεί να κάνω να μπω μέρες. Μπορεί να μου έτυχε κάτι πολύ πιο σοβαρό από να μπω εδώ και φυσικά δεν θα είναι η έννοια μου να μπω να ενημερώσω αυτούς που έχω συναλλαγές σε εκκρεμότητα! Αν ήμουν το μέλος που λες πως σε "αδίκησε" από την πρώτη στιγμή θα ακύρωνα ότι ήταν να σου δώσω! Το ότι είχε την διάθεση να σου χαρίσει κάποια πράγματα αυτό δεν σημαίνει πως ήταν και υποχρεωμένο το μέλος να είναι ανα πάσα ώρα και λεπτό εδώ μέσα να σου απαντάει!
Το μέλος που κατηγορείς με τόσο μεγάλο πάθος προσωπικά δεν μου έχει δείξει καμία ασυνέπεια σε συναλλαγές που είχα μαζί του. Και δεν είναι συμπέρασμα μόνο από προσωπική εμπειρία, βλέπω τι έχει δώσει κιόλας και τι έχει πάρει και κρίνω.
Εσύ βλέπω έχεις δώσει ΜΟΝΟ μία φορά και αμέσως άρχισες τους διαπληκτισμούς! Και δίκιο να έχεις, από την στιγμή που είσαι νέο μέλος και δεν γνωρίζεις πολλά, ίσως να καθόσουν να σκεφτείς πως μπορεί να ήταν ένα μεμονωμένο περιστατικό και να περίμενες να δεις αν γίνεται συνέχεια με τα μέλη αυτό...ή όπως σου είπα στο ποστ που άνοιξες, ας έστελνες ένα μήνυμα στους διαχειριστές και θα έβρισκαν εκείνοι την άκρη δίχως να κάνεις λες και σου χρωστούσαν χρήματα και δεν στα έδιναν!

Άβαταρ μέλους
makis
Διαχειριστής Site
Διαχειριστής Site
Δημοσιεύσεις: 6723
Εγγραφή: 29 Φεβ 2008, 18:19
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Θεσσαλονίκης
Φύλο: Άντρας
Παπούτσι: 46
Μπλούζα: L
Τραπ. λογ/σμός: Eurobank
Τοποθεσία: ΠΛΑΤΕΙΑ ΑΝΤΙΓΟΝΙΔΩΝ - ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
Επικοινωνία:

Re: Αξιολογήσεις μελών (θετικά και αρνητικά)

Δημοσίευση από makis » 15 Σεπ 2012, 01:36

fightwoman έγραψε:η κυρια euphoria9 τα λεει οπως θελει.γιατι δε μας λεει οτι της εστειλα μηνυμα οτι φευγω εκτος αθηνων και θα την επερνα τηλ.κι οποιος θελει απο περιεργεια να του δωσω το τηλ που μου εδωσε να μου πει αν δεν ειναι νεκρο η οχι.για να μη τα λεει οπως θελει.
εγω ζητησα να στειλεις το "επιμαχο" πμ με το τηλεφωνο και εσυ με εστειλες αλλο !!!!

πανε στο πμ με το τηλεφωνο που ελαβες και πατα "ΠΡΟΩΘΗΣΗ" και γραψε στους παραληπτες και το δικο μου ονομα στην κατω σειρα και πατα αποστολη !


φυσικα το οτι εστειλες αλλο πμ δειχνει οτι δεν θες να στειλεις το τηλεφωνο γιατι ηταν σωστο !
ΑΠΟ ΑΥΡΙΟ ΕΝΑ ΚΑΛΥΤΕΡΟ XARISETO.GR

===========================
THRIFT STORE (ΧΑΡΙΣΟΜΑΓΑΖΟ) Ανοιχτο 15:00 εψς 23:00 ΕΚΤΟΣ Κυριακης

CU: 6945.175598 , Τηλ: 231.2.203040

Χρωστάω γραμ/μα : dianeira
ΒΟΗΘΟΣ ΜΕΛΩΝ

Άβαταρ μέλους
Euphoria9
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις: 4609
Εγγραφή: 27 Νοέμ 2010, 12:43
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Νέας Σμύρνης Αττικής
Φύλο: Γυναίκα
Τραπ. λογ/σμός: Πειραιώς
Επικοινωνία:

Re: Αξιολογήσεις μελών (θετικά και αρνητικά)

Δημοσίευση από Euphoria9 » 15 Σεπ 2012, 10:00

Maki, εγω σου εστειλα ολα τα μηνυματα, αλλα το τηλεφωνο εχει κατι, θα παει ο αντρας μου τη Δευτέρα να το δει. Δεν χρησιμοποιούμε καθολου το σταθερο.
Πέμ 13 Σεπ, 2012 12:19 pm μου λεει οτι το τηλεφωνο μου δεν δουλεύει, και
Πέμ 13 Σεπ, 2012 4:02 pm αρχιζει να με βριζει
http://www.xariseto.gr/viewtopic.php?f= ... 84#p604784
ομως αυτη τη βδομαδα 3 μελι εχουν περασει απο το σπιτι μου και κανενας δεν είχε πρόβλημα, οπως δεν είχε ποτέ κανένας στην ιστορία μου!
εμαθα και κατι απο αυτη τη ιστορια - τα στοιχεια μας δινουμε με παρα πολυ προσοχη, γιατι δεν ξερεις ποτε πόσο προβληματισμένος άνθρωπος μπορει να μπει μεσα στο σπίτι σου!
Κανένας δεν έγινε φτωχός δίνοντας
-------------------------------------------------------
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ

Άβαταρ μέλους
fightwoman
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις: 1968
Εγγραφή: 03 Οκτ 2010, 22:55
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Θεσσαλιώτιδος Φθιώτιδας
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 38
Μπλούζα: M
Επικοινωνία:

Re: Αξιολογήσεις μελών (θετικά και αρνητικά)

Δημοσίευση από fightwoman » 02 Οκτ 2012, 23:16

Julia21 :D
αψογη στη συνναλλαγη της και ακριβης στην ωρα τη μερα της παραδοσης.οτι και να πω θα ειναι λιγα για αυτο το κοριτσι.
ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΑΜΕΣΗ ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΓΡΑΜΜΑΤΟΣΗΜΩΝ.ΕΙΝΑ ΓΑΙΔΟΥΡΙΑ ΝΑ ΖΗΤΑΣ ΚΑΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΕΞΑΦΑΝΙΖΕΣAI.ΚΑΙ ΠΛΕΟΝ ΧΑΡΙΖΩ ΣΕ ΑΤΟΜΑ ΜΕ ΦΙΛΟΤΙΜΟ ΚΑΙ ΑΞΙΟΠΙΣΤΑ ΜΕΛΗ.ΕΑΝ ΔΕΝ ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΤΑ ΓΡΑΜΜΑΤΟΣΗΜΑ ΣΕ 1 ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΘΑ ΔΙΝΟΝΤΑΙ ΣΤΟ ΕΠΟΜΕΝΟ ΜΕΛΟΣ.

Άβαταρ μέλους
bella aldama
Υπέρβαση ορίου ζήτησης
Δημοσιεύσεις: 3460
Εγγραφή: 11 Σεπ 2011, 18:43
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Θεσσαλονίκης
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 39
Μπλούζα: M
Τραπ. λογ/σμός: Χέρι με Χέρι
Επικοινωνία:

Re: Αξιολογήσεις μελών (θετικά και αρνητικά)

Δημοσίευση από bella aldama » 02 Οκτ 2012, 23:29

pissicasissy το πιο ευγενικο πλασμα που υπαρχει,ευγε Βιργινια μου!!!!!!!!! :D :D :hump: theosve απ τα καλυτερα κοριτσια!!!!! :D :D φιλια πολλα!!!!!
Στελνω με box now

Προτεραιοτητα στα ατομα που παραλαμβανουν απο την περιοχη μου!!!

elenikaram
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
Δημοσιεύσεις: 14125
Εγγραφή: 23 Αύγ 2011, 16:31
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Καλλιθέας Αττικής
Φύλο: Γυναίκα
Επικοινωνία:

Re: Αξιολογήσεις μελών (θετικά και αρνητικά)

Δημοσίευση από elenikaram » 02 Οκτ 2012, 23:30

εγω εχω συνεργαστει 3 φορες στο παρελθον με την Euphoria9 και οφειλω να πω πως ειχαμε αψογη συνεργασια!
την μια φορα ηρθε και παρελαβε απο το σπιτι μου πραγματα που της χαρισα και ουτε με εστησε αν και ηταν και εγκυος με την κοιλια απεναντι και φανερα κουρασμενη, ουτε με ενοχλησε!
την αλλη φορα πηγα εγω να παραλαβω απο το σπιτι της και επειδη ψιλοχαθηκα της τηλεφωνησα στο δρομο που εψαχνα το σπιτι της και με καθοδηγησε χωρις κανενα προβλημα!
δεν μπορω να πω κατι κακο για την κοπελα!

fightwoman θα συμφωνησω με την ar_ia οτι κακως ξεμπροστιαζεις καποια παλιοτερα μελη, χωρις να τα ξερεις καλα-καλα! καλυτερα να εισαι πιο προσεκτικη..
Για τις καταθέσεις έχω λογαριασμό στην Alpha Bank + Iris .

-Στέλνω και παραλαμβάνω με Box Now-


katmangeo
VIP Member
VIP Member
81 91
Δημοσιεύσεις: 1153
Εγγραφή: 01 Νοέμ 2009, 01:45
Νομός κατοικίας: Ν. Ηρακλείου
Δήμος - Κοινότητα: Εσπερίων Κέρκυρας
Φύλο: Γυναίκα
Επικοινωνία:

Re: Αξιολογήσεις μελών (θετικά και αρνητικά)

Δημοσίευση από katmangeo » 03 Οκτ 2012, 07:12

για το μελος DORATHAN εχω παρει αρκετα ρουχακια "διχως ευχαριστω"-(2 αγγελιες),να ναι καλα η κοπελα.
το μελος emmanikos αψογη συνεργασια,τοσο καλη καρδια-εχω λογο που το λεω,
το μελος despoinakiser-ψυχουλα,μου εκανε εξυπηρετηση + οτι μου παραχωρησε τη σειρα της σε αγγελια και πηρα κατι το οποιο εδωσε στα παιδια μου πολυ χαρα+οτι μου χαρισε κατι ακομη γι'αυτα χωρις ευχαριστω!!!!
Λίγη υπομονή με γραμματόσημα/δέματα γιατί πάω στο ταχυδρομείο μία φορά την εβδομάδα.
εστειλα πραγματα σε:
περιμενω ευχαριστω απο : tinkerbellpatra.

Απάντηση

Επιστροφή στο “Προβλήματα με μέλη”