Οποιος ΠΟΥΛΑΕΙ δώρα του xariseto.gr την ΠΑΤΑΕΙ!!!!

sofi_k
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
Δημοσιεύσεις: 1374
Εγγραφή: 05 Ιούλ 2010, 22:52
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Θεσσαλονίκης
Φύλο: Γυναίκα
Επικοινωνία:

Re: XARISETO.GR !!! Οποιος ΠΟΥΛΑΕΙ την ΠΑΤΑΕΙ !!!

Δημοσίευση από sofi_k » 27 Σεπ 2012, 14:14

Othon έγραψε:Σε περίπτωση που δεν το έχετε καταλάβει, η διαδικασία του να χαρίζεις και να περιμένεις ο άλλος να πατήσει "Ευχαριστώ",
πάλι αγοραπωλησία ονομάζεται.
Να το πω πιο απλά, πουλάτε τα αντικείμενά σας, για να αγοράζετε το δικαίωμα να ζητάτε.
Τίποτε άλλο δεν θέλω να σχολιάσω, αηδίασα πάλι...
Αγαπητέ Όθωνα αυτή δεν είναι όμως η διαδικασία στο χαρισέτο? Αν εγώ χαρίζω πραγματα χωρίς το ευχαριστώ, αλλά το πατάω σε άλλους, τότε θα βγει ο Μάκης και θα πει:" Α, πήρες παραπάνω από όσα έδωσες, μην ξαναζητήσεις γιατί θα φας μπαν!" Κάνω λάθος? Και γιατί είναι τόσο κακή αυτή η "αγοροπωλησία"? Εγώ έχω ανάγκη από κάποια πράγματα που δεν μπορώ να αγοράσω με χρήματα, πχ. ρούχα παιδικά, γιατί να μην έχω αυτην την εναλλλακτική? Το θωρώ άσχετο όλο αυτό με την πώληση αντικειμένων από το χαρισέτο σε άλλα σάιτ πράξη με την οποία φυσικά δεν συμφωνώ καθόλου.
Φιλικά, Σοφία.
Παρακαλώ όσοι-ες μου στέλνετε φακέλους ή γραμματόσημα να γράφετε το όνομα χρήστη και το αντικείμενο που ζητάτε. Μόλις παραλάβετε φροντίστε να ενημερώσετε την αγγελία και να πατήσετε το "Ευχαριστώ"
Ευχαριστώ!


numismat
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις: 2426
Εγγραφή: 19 Απρ 2012, 18:46
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Θεσσαλονίκης
Φύλο: Γυναίκα
Τοποθεσία: Τούμπα
Επικοινωνία:

Re: XARISETO.GR !!! Οποιος ΠΟΥΛΑΕΙ την ΠΑΤΑΕΙ !!!

Δημοσίευση από numismat » 27 Σεπ 2012, 14:16

Othon έγραψε:Σε περίπτωση που δεν το έχετε καταλάβει, η διαδικασία του να χαρίζεις και να περιμένεις ο άλλος να πατήσει "Ευχαριστώ",
πάλι αγοραπωλησία ονομάζεται.
Να το πω πιο απλά, πουλάτε τα αντικείμενά σας, για να αγοράζετε το δικαίωμα να ζητάτε.
Τίποτε άλλο δεν θέλω να σχολιάσω, αηδίασα πάλι...
Ας καταργηθει τοτε το συστημα με Ευχαριστουδια και ας μην μετριούνται Παρε/Δωσε για να αποφύγουμε αγοραπωλησία!

Άβαταρ μέλους
Othon
Πιστοποιημένο Μέλος
Πιστοποιημένο Μέλος
Δημοσιεύσεις: 2392
Εγγραφή: 13 Μάιος 2008, 12:50
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Θεσσαλονίκης
Φύλο: Άντρας
Παπούτσι: 45
Μπλούζα: XL
Τραπ. λογ/σμός: Paypal
Τοποθεσία: Κάτω Τούμπα
Επικοινωνία:

Re: XARISETO.GR !!! Οποιος ΠΟΥΛΑΕΙ την ΠΑΤΑΕΙ !!!

Δημοσίευση από Othon » 27 Σεπ 2012, 14:18

Despoinakiser έγραψε:Αν ήμασταν στο fecebook θα πατούσα like στην υπογραφή σου!!
Έλεος! Όχι άλλα κουμπιά στη ζωή μου, φτάνει! :lol:
Εφιάλτες θα αρχίσω να βλέπω! :lol:
Ευτυχώς, υπήρξαν άνθρωποι που ανταποκρίθηκαν στο κάλεσμά μου και μου στέλνουν διαρκώς μηνύματα, προκειμένου να εξυπηρετήσουμε καταστάσεις.
Μην στεναχωριέστε πάντως μερικοί, δεν τα στερώ από ανάγκες του χάρισέ το, γιατί μερικά δεν είναι και στην καλύτερη κατάσταση,
η ζεστασιά πάντως με την οποία τα προσφέρουν μέλη εδώ μέσα αξίζει πολύ περισσότερο από μία φωτογραφία και ακόμα χειρότερα από ένα ευχαριστώ.
Anyway, το θέμα μας δεν είναι αυτό, αλλά το γεγονός ότι βρέθηκαν μέλη τα οποία παρόλο που συμφώνησαν στους όρους ότι δεν θα πουλάνε αυτά που αποκτούν από εδώ, στην πορεία ακολούθησαν λάθος δρόμο.
Εγώ προσωπικά είμαι ενάντια στο να περιορίζεις κάποιον τι θα κάνει αυτό που του χαρίζεις. Τελείως αντίθετος!
Όταν γράφτηκα εδώ όμως σεβάστηκα αυτόν τον κανόνα και αυτόν ακολουθώ μέχρι και σήμερα.
Εκτός χάρισέ το, πολλές φορές έτυχε να χαρίσω πράγματα σε κόσμο, τον οποίο πολλές φορές παρέπεμψα να τα πουλήσει ή να τα δώσει αλλού αν δεν του έκαναν τη δουλειά.
Εδώ όμως με πειράζει και ξέρεις γιατί;
Γιατί μ' ενοχλεί η επιπολαιότητα.
Όταν αγοράζεις υπολογιστή με Windows, ξέρεις εξ αρχής ότι η διακίνηση του λογισμικού απαγορεύεται και δεν το κάνεις, σε αντίθεση με το linux το οποίο σου δίνει το δικαίωμα ακόμα και να παρέμβεις στο λειτουργικό.
Άρα λοιπόν, για να καταλήξω κιόλας, από τη στιγμή που γράφεσαι εδώ και αποδέχεσαι τον κανόνα, τότε καλά σου κάνουν και σε κυνηγάνε.
Αν έχεις μυαλό, βάλτο να δουλέψει και πήγαινε σε άλλες κοινότητες που το επιτρέπουν, να πουλάς ελεύθερα αυτά που άλλοι με τόση αγάπη σου προσφέρουν.

sofi_k έγραψε:Αγαπητέ Όθωνα αυτή δεν είναι όμως η διαδικασία στο χαρισέτο? Αν εγώ χαρίζω πραγματα χωρίς το ευχαριστώ, αλλά το πατάω σε άλλους, τότε θα βγει ο Μάκης και θα πει:" Α, πήρες παραπάνω από όσα έδωσες, μην ξαναζητήσεις γιατί θα φας μπαν!" Κάνω λάθος? Και γιατί είναι τόσο κακή αυτή η "αγοροπωλησία"? Εγώ έχω ανάγκη από κάποια πράγματα που δεν μπορώ να αγοράσω με χρήματα, πχ. ρούχα παιδικά, γιατί να μην έχω αυτην την εναλλλακτική? Το θωρώ άσχετο όλο αυτό με την πώληση αντικειμένων από το χαρισέτο σε άλλα σάιτ πράξη με την οποία φυσικά δεν συμφωνώ καθόλου.
Φιλικά, Σοφία.
Σοφία, θα σου απαντήσω.
Εγώ που χαρίζω πολλές φορές χωρίς ευχαριστώ, βλέπεις να έχουν επηρεαστεί τα ποσοστά μου;
Όχι, γιατί πολύ απλά το χάρισέ το δεν το χρησιμοποιώ από χόμπι, αλλά από ανάγκη.
Για να γίνω πιο συγκεκριμένος, έχω χαρίσει άπειρα αντικείμενα, σε μέλη τα οποία είχαν αγγελίες, χωρίς πολλές φορές να ζητήσω να πατήσει κουμπάκι, ενώ αντίθετα ότι μα ότι ζητάω, από την πλευρά μου πάντα πατάω.
Ακόμα και σήμερα όμως βρίσκομαι στο σημείο να φαίνομαι ότι έχω ζητήσει τα μισά απ' όσα έχω δώσει.
Και να σκεφτείς ότι βρίσκομαι εδώ από το 2008!

Άβαταρ μέλους
Bromogato
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις: 2078
Εγγραφή: 05 Οκτ 2010, 01:03
Νομός κατοικίας: Ν. Κεφαλληνίας
Δήμος - Κοινότητα: Πυλαρέων Κεφαλληνίας
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 38
Μπλούζα: S
Επικοινωνία:

Re: XARISETO.GR !!! Οποιος ΠΟΥΛΑΕΙ την ΠΑΤΑΕΙ !!!

Δημοσίευση από Bromogato » 27 Σεπ 2012, 14:26

Μία από τις δεκάδες περιπτώσεις... είναι δεδομένο ότι θα υπάρχουν τέτοια περιστατικά, το ερώτημα όμως είναι, πως ξέρουμε τι ισχύει κάθε φορά πριν πάρουμε τον άλλον στο λαιμό μας! Πολλοί από εμάς έχουμε λογαριασμούς σε σάιτ με πωλήσεις χωρίς όμως να σημαίνει απαραίτητα πως εκμεταλλευόμαστε αντικείμενα και άτομα του χάρισέ το. Οπότε για να συμπληρώσω τον τίτλο του τόπικ, Όποιος πουλάει (αντικείμενα από το χάρισέ το), την Πατάει!

Προσωπικά, έχω λογαριασμούς σε ricardo και emarket, αλλά και στο aggeliopolis, όπου διαθέτω προς πώληση δικά μου αντικείμενα (κυρίως βιβλία) λόγω ανάγκης, όποιος θέλει, μπορεί να με ψάξει για επιβεβαίωση, μιας και αυτά που δίνω, δεν έχουν καμία σχέση με τα του χάρισέ το.

theosve
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
Δημοσιεύσεις: 9562
Εγγραφή: 28 Απρ 2010, 01:59
Νομός κατοικίας: Ν. Δράμας
Δήμος - Κοινότητα: Δοξάτου Δράμας
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 40
Μπλούζα: XXL
Επικοινωνία:

Re: XARISETO.GR !!! Οποιος ΠΟΥΛΑΕΙ την ΠΑΤΑΕΙ !!!

Δημοσίευση από theosve » 27 Σεπ 2012, 14:37

Δε μπορω να διανοηθω να πουλησω κατι που πηρα απο δω γιατι με την εγγραφη μου αποδεχτηκα αυτον τον κανονα.
ΟΜΩΣ δε σημαινει οτι θεωρω οτι ειναι απολυτα σωστος.
ΤΙς προαλλες ειδα σε ενα σαιτ για μαμαδες να πωλειται ενα μπουφανακι Γαλλικης εταιριας που δεν υπαρχει στην Ελλαδα.
Το σχεδιο το χρωμα και η ηλικια ηταν ακριβως ιδια με ενα μπουφανακι που μου εφερε ο αδερφος μου πριν απο ενα χρονο για την κορη μου απο την Γαλλια. Εγω αυτο το ειχα βαλει σε ενα απο τα δεματα που εστειλα σε καποιες κοπελες απο δω.
Δεν μπορω να παρω ορκο αν ειναι το ιδιο αλλα τι με νοιαζει;
Eγω το χαρισα με ολη την καρδια μου. Το φορεσε το κοριτσακι απο κει και περα ας το κανει οτι θελει η μαμα.
Αν το πουλησει, οπως ακριβως λεει ο Οθωνας, "χανει" ενα δικαιωμα ζητησης απο δω.
Ειλικρινα δεν ξερω...
θα επιστρεψω την Πεμπτη 25/5

Οφείλει σταλτικά στο viewtopic.php?f=173&t=129786

Άβαταρ μέλους
tolis287
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις: 3099
Εγγραφή: 08 Μάιος 2009, 13:41
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Ευόσμου Θεσσαλονίκης
Φύλο: Άντρας
Παπούτσι: 43
Μπλούζα: L
Τραπ. λογ/σμός: Πειραιώς
Επικοινωνία:

Re: XARISETO.GR !!! Οποιος ΠΟΥΛΑΕΙ την ΠΑΤΑΕΙ !!!

Δημοσίευση από tolis287 » 27 Σεπ 2012, 14:54

Συγγνωμη ρε παιδια θα καθομαστε να απολογουμαστε για αυτο το ασχετο απαραδεκτο που εγραψε ο Μακης;Εφοσον δεν πoυλαω το κινητο που πηρα απο εδω μου απαγορευει να πουλησω ενα αλλο που εχω αγορασει γιατι αυτος θεωρει οτι κρατησα αυτο που μου χαριστηκε εδω και ετσι βγαζω λεφτα πουλωντας το δικο μου που το εχω πληρωσει????Δηλ εξισωνει αυτα τα δυο???
ΡΕ ΠΑΜΕ ΚΑΛΑ?????

theosve
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
Δημοσιεύσεις: 9562
Εγγραφή: 28 Απρ 2010, 01:59
Νομός κατοικίας: Ν. Δράμας
Δήμος - Κοινότητα: Δοξάτου Δράμας
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 40
Μπλούζα: XXL
Επικοινωνία:

Re: XARISETO.GR !!! Οποιος ΠΟΥΛΑΕΙ την ΠΑΤΑΕΙ !!!

Δημοσίευση από theosve » 27 Σεπ 2012, 14:55

Και επισης να συμπληρωσω οτι πολλες φορες ζηταμε κατι για δωρακι ή για γνωστους μας που εχουν αναγκη.
Εγω εννοειται οτι αν παρω κατι για δωρακι δε λεω στον παραληπτη οτι το πηρα απο το χαρισετο.
Αν αυτος (σπανια περιπτωση αλλα οχι απιθανη) το πουλησει, εγω θα διαγραφω απο το φορουμ;
Θελω να ελπιζω οτι γινεται καποιος ελεγχος για την ταυτοτητα του πωλητη, ετσι δεν ειναι;
θα επιστρεψω την Πεμπτη 25/5

Οφείλει σταλτικά στο viewtopic.php?f=173&t=129786

Άβαταρ μέλους
tolis287
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις: 3099
Εγγραφή: 08 Μάιος 2009, 13:41
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Ευόσμου Θεσσαλονίκης
Φύλο: Άντρας
Παπούτσι: 43
Μπλούζα: L
Τραπ. λογ/σμός: Πειραιώς
Επικοινωνία:

Re: XARISETO.GR !!! Οποιος ΠΟΥΛΑΕΙ την ΠΑΤΑΕΙ !!!

Δημοσίευση από tolis287 » 27 Σεπ 2012, 15:01

makis έγραψε: Πωληση θεωρείτε και αν ζητησετε ενα κινητο απο εδω (και καλα γιατι δεν εχετε) και σας πιασουμε να πουλατε αλλο κινητο (εστω και δικο σας)
Θελω πολυ να δω πως η DAS θα στοιχειοθετησει νομικα αυτο το παραπανω!Θα πεσει πολυ γελιο!!!

Άβαταρ μέλους
athanasiamak
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
Δημοσιεύσεις: 15989
Εγγραφή: 09 Ιουν 2012, 10:07
Νομός κατοικίας: Ν. Κορινθίας
Δήμος - Κοινότητα: Σικυωνίων Κορινθίας
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 39
Μπλούζα: L
Τραπ. λογ/σμός: Πειραιώς
Επικοινωνία:

Re: XARISETO.GR !!! Οποιος ΠΟΥΛΑΕΙ την ΠΑΤΑΕΙ !!!

Δημοσίευση από athanasiamak » 27 Σεπ 2012, 15:07

sofi_k έγραψε:
Othon έγραψε:Σε περίπτωση που δεν το έχετε καταλάβει, η διαδικασία του να χαρίζεις και να περιμένεις ο άλλος να πατήσει "Ευχαριστώ",
πάλι αγοραπωλησία ονομάζεται.
Να το πω πιο απλά, πουλάτε τα αντικείμενά σας, για να αγοράζετε το δικαίωμα να ζητάτε.
Τίποτε άλλο δεν θέλω να σχολιάσω, αηδίασα πάλι...
Αγαπητέ Όθωνα αυτή δεν είναι όμως η διαδικασία στο χαρισέτο? Αν εγώ χαρίζω πραγματα χωρίς το ευχαριστώ, αλλά το πατάω σε άλλους, τότε θα βγει ο Μάκης και θα πει:" Α, πήρες παραπάνω από όσα έδωσες, μην ξαναζητήσεις γιατί θα φας μπαν!" Κάνω λάθος? Και γιατί είναι τόσο κακή αυτή η "αγοροπωλησία"? Εγώ έχω ανάγκη από κάποια πράγματα που δεν μπορώ να αγοράσω με χρήματα, πχ. ρούχα παιδικά, γιατί να μην έχω αυτην την εναλλλακτική? Το θωρώ άσχετο όλο αυτό με την πώληση αντικειμένων από το χαρισέτο σε άλλα σάιτ πράξη με την οποία φυσικά δεν συμφωνώ καθόλου.
Φιλικά, Σοφία.
και από numismat
Ας καταργηθει τοτε το συστημα με Ευχαριστουδια και ας μην μετριούνται Παρε/Δωσε για να αποφύγουμε αγοραπωλησία!
Δεν μπορώ να μην καταθέσω άποψη και να μην συμφωνήσω με τα μέλη sofi_k και numismat !!! Αφού είμαστε σε site με συγκεκριμένους κανόνες πρέπει να τηρούμε όλους τους κανόνες! Σέβομαι την ιδεολογία του καθενός και τον τρόπο σκέψης και λειτουργίας του εδώ μέσα ειδικά όταν αυτή είναι προς όφελος του άλλου πρωτίστως αγαπητέ μου Όθωνα, αλλά δεν είναι σωστό να κάνουμε μέλη που είναι απολύτως σωστά να αισθάνονται και άσχημα που περιμένουν το πάτημα του κουμπιού "ευχαριστώ" όταν αυτό είναι σύμφωνο με τους κανόνες και θα τον βοηθήσει να μην αποκλειστεί από το να ζητήσει κάτι που το χρειάζεται.
Ακόμη, πολλά μέλη(τα οποία γνωρίζω πολλά από αυτά) δίνουν πολλά και καλά χωρίς ευχαριστώ και χωρίς να το αναφέρουν ποτέ! και δε θα αναφέρω βέβαια τα ονόματά τους, αφού το καλό δεν το κάνουν για να μαθευτεί αλλά επειδή απλά το νιώθουν! Οπότε, ας πράττει ο καθένας αυτό που μπορεί και νομίζει και προτείνω με όλη μου την καλή διάθεση να μην κάνουμε κανέναν να αισθάνεται άσχημα ή λιγότερο καλός δωρητής από άλλους εφόσον όλα συνάδουν με τους κανόνες του site.
Στην τελική, αν βγει το ευχαριστώ, που οι υπεύθυνοι για κάποιους λόγους το έβαλαν, δε θα υπάρχει αυτό το ζήτημα. Όσο υπάρχει, ας το χρησιμοποιούμε όλοι όπως υποδεικνύεται.
Ευχαριστώ,
Αθανασία.

Άβαταρ μέλους
Dimitris&Alice
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις: 7757
Εγγραφή: 07 Οκτ 2010, 12:19
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Θεσσαλονίκης
Φύλο: Ζευγάρι
Τραπ. λογ/σμός: Πειραιώς
Τοποθεσία: Ηλιούπολη
Επικοινωνία:

Re: XARISETO.GR !!! Οποιος ΠΟΥΛΑΕΙ την ΠΑΤΑΕΙ !!!

Δημοσίευση από Dimitris&Alice » 27 Σεπ 2012, 15:30

numismat έγραψε:Κ'εγω την εστειλα ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΤΖΙΝ!!!! Εγω τι φταιω???? Που δεν θα παρω ουτε το τζιν πισω, ουτε το Ευχαριστω της!
Λετε μην χαριζετε οπου να'ναι! Δλδ να χαριζουμε μονο σε ατομα που ξερουμε? Μετα λετε για κλικες και ανοιγουν θεματα για αναφορα χριστη γι'αυτο!!!!
Νομιζω το θεμα με το μπαν πρεπει λιγο ν'αλλαξει, δλδ να μην εχει πλεον τη δυνατοτητα το ατομο να ζηταει, αλλα να μπορει να πατησει το Ευχαριστω στα μελη που πηρε πραγματα! Και να εξηγηθεί... Η να μπορει ο Μοδ η Αδμιν να πατησει εκ μερος του.
Με εκτιμηση
Λενα
Συγμωμη αλλα βλεπω το θεμα σας ειναι να μπει το ευχαριστω αλλα τι δουλεια εχει ενας συντονιστης(mod) να πατησει εκμερους του?Ιδια μελη ειμαστε ολοι,οτι ισχυει σε εσας ισχυει κ σε εμας.

tolis287 έγραψε:Συγγνωμη ρε παιδια θα καθομαστε να απολογουμαστε για αυτο το ασχετο απαραδεκτο που εγραψε ο Μακης;Εφοσον δεν πoυλαω το κινητο που πηρα απο εδω μου απαγορευει να πουλησω ενα αλλο που εχω αγορασει γιατι αυτος θεωρει οτι κρατησα αυτο που μου χαριστηκε εδω και ετσι βγαζω λεφτα πουλωντας το δικο μου που το εχω πληρωσει????Δηλ εξισωνει αυτα τα δυο???
ΡΕ ΠΑΜΕ ΚΑΛΑ?????
Οσο κ εαν απιθανο σου φαινεται τολη ελα που απο ενα μελος απο εδω μεσα το εχει κανει συστημα.Δλδ σου ειναι δικαιο εσενα ο αλλος να πουλαει 10 κινητα κ να ζηταει κ αλλα απο εδω μεσα για αντικατασταση τους?Λιγο πιο ευγενικα σε παρακαλω πολυ.
theosve έγραψε:Και επισης να συμπληρωσω οτι πολλες φορες ζηταμε κατι για δωρακι ή για γνωστους μας που εχουν αναγκη.
Εγω εννοειται οτι αν παρω κατι για δωρακι δε λεω στον παραληπτη οτι το πηρα απο το χαρισετο.
Αν αυτος (σπανια περιπτωση αλλα οχι απιθανη) το πουλησει, εγω θα διαγραφω απο το φορουμ;
Θελω να ελπιζω οτι γινεται καποιος ελεγχος για την ταυτοτητα του πωλητη, ετσι δεν ειναι;
Πριν βγει καποιος στην φορα φυσικα κ εχουν συγκεντρωθει κ εξακριβωθει τα στοιχεια του μελους πωλησεις σε σιτε κ ζητησεις εντος σιτε.


Εγω συμφωνω απολυτως με τον μακη μιας κ ολοι εχουμε συμφωνησει στους κανονες του σιτε,τετοια μελη δεν τα θελουμε εδω μεσα.Υπαρχουν οικογενειες που θα τα εκτιμουσαν ολα αυτα κ δεν θα τα πουλουσαν για να βγαλουν χρηματα αλλα για να ζεσταθουν κ να εχουν τα απαραιτητα αντικειμενα στο σπιτικο τους.Με ολη μας την καρδια χαριζουμε για να πιασουν τοπο κ ας μην παρουμε και 100 ευχαριστω,αλλα επειδη ετσι λειτουργει το σιτε κ πρεπει να τους κυνηγαμε μετα εστω κ στον λιγο χρονο που διαθετουμε.


Οσο για το θεμα να βγουν τα παρε-δωσε τοτε ειναι που θα γινεται Ο ΧΑΜΟΣ με αναφορες κ καβγαδες μελων κ δεν θα ξερουμε τι εχει παρει ο καθενας.

Αυτα τα ολιγα,καλη διαμονη.
Παραλαβές ΜΌΝΟ χέρι - χέρι από Ηλιούπολη θεσ/νίκης , αποστολές δεν γίνονται πλέον
Προσωπική συλλογή τηλεκαρτών

Απάντηση

Επιστροφή στο “Προβλήματα με μέλη”