[ΕΚΛΕΙΣΕ] ΤΕΛΕΙΕΣ ΜΠΟΤΕΣ

Αγγελίες που έχουν κλείσει. Μην ζητάτε απο αυτές !
Κανόνες Δ. Συζήτησης
ΠΡΟΣΟΧΗ ΕΙΣΤΕ ΣΤΟ ΑΡΧΕΙΟ !
ΕΔΩ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΚΛΕΙΣΕΙ !


1) ΔΕΝ ΖΗΤΑΜΕ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ! Αν είναι πραγματική ανάγκη στείλτε πρώτα email στο info [at] xariseto.gr ή στο 2312203040
2) Οταν πάρουμε ή δώσουμε κάτι ποστάρουμε και ευχαριστούμε-αξιολογούμε το μέλος
3) ΚΛΕΙΔΩΝΟΥΜΕ την αγγελία που ΞΕΚΙΝΗΣΑΜΕ (αφου πρώτα απαντήσει-ευχαριστήσει το μέλος που πήρε το αντικείμενο)!

ΔΙΑΒΑΣΤΕ τους ΒΑΣΙΚΟΥΣ ΟΡΟΥΣ ΧΡΗΣΗΣ!
Κλειδωμένο
Άβαταρ μέλους
ol_dim
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
Δημοσιεύσεις: 876
Εγγραφή: 28 Φεβ 2011, 01:04
Νομός κατοικίας: Ν. Φθιώτιδας
Δήμος - Κοινότητα: Κρανιδίου Αργολίδας
Επικοινωνία:

[ΕΚΛΕΙΣΕ] ΤΕΛΕΙΕΣ ΜΠΟΤΕΣ

Δημοσίευση από ol_dim » 17 Οκτ 2012, 06:35

Καλημέρα!Χθες παρέλαβα τις μπότες αυτές, νούμερο 5 στην αγγελία http://xariseto.gr/viewtopic.php?p=625796#p625796. είναι ΤΕΛΕΙΕΣ αλλά δυστυχώς με στενεύουν :< :< :< κι έτσι τις ξαναχαρίζω ....νομίζω λίγο που ξαναδιάβασα την αγγελία τις έχουν ζητήσει πρώτα το μέλος nik_baby_girl και μετά η Κατερίνα, μέλος katerina eyrypidis. Οπότε θα δώσω αντίστοιχα προτεραιότητα πρώτα στα παραπάνω μέλη...ενημερώνω ότι η αποστολή θα γίνει από Δευτέρα γιατί λείπω για μερικές μέρες... :thank:
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος ol_dim την 07 Νοέμ 2012, 19:38, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
"Bereue nie was du getan hast, wenn du es zum Zeitpunkt des Geschehens auch wolltest......"

Παρακαλώ να είστε συνεπείς όταν δηλώνετε για κάτι ενδιαφέρον, διότι ο χρόνος μου είναι περιορισμένος...Ευχαριστώ πολύ!!

Άβαταρ μέλους
SPORIDIO
VIP Member
VIP Member
43 80
Δημοσιεύσεις: 1070
Εγγραφή: 31 Ιαν 2011, 14:35
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Ομαλών Κεφαλληνίας
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 39
Μπλούζα: L
Επικοινωνία:

Re: [ΞΑΝΑΧΑΡΙΖΩ] ΤΕΛΕΙΕΣ ΜΠΟΤΕΣ

Δημοσίευση από SPORIDIO » 17 Οκτ 2012, 10:27

καλημερα σας πολυ ομορφες οι μποτουλες αλλα μικρες για μενα....μια μερα πριν ειχα μια ολοκληρη ιστορια και απιστευτα λογομαχιας και ειρωνιας απο το αλλο μελος που εδωσα προτεραιοτητα σε καποιο μελος κκαι δεν εδωσα σε εκεινον .
εν ντελει εκλεισα την αγγελια γιατι βαρεθηκα να απανταω σαυτο το κακοβουλο ατομο... απλα ηθελα την γνωμη σας..ευχαριστω και συγνωμη που αναφερομαι απλα αν ξερετε μου απαντατε

Άβαταρ μέλους
eleana1987
Banned member !!
Banned member !!
Δημοσιεύσεις: 2376
Εγγραφή: 21 Ιαν 2011, 22:43
Νομός κατοικίας: Ν. Καβάλας
Δήμος - Κοινότητα: Ηρακλείας Κυκλάδων
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 37
Μπλούζα: S
Επικοινωνία:

Re: [ΞΑΝΑΧΑΡΙΖΩ] ΤΕΛΕΙΕΣ ΜΠΟΤΕΣ

Δημοσίευση από eleana1987 » 17 Οκτ 2012, 11:10

Δηλώνω κ εγω ενδιαφέρον. Θα τις ηθελα μονο αν δε ζητηθουν απο αλλο ατομο μιας κ τα στατιστικα μου δεν ειναι καλα. Ευχαριστώ :}
Αποκλεισμένη, ίδιο μέλος με Aspasoula

Άβαταρ μέλους
djapal
Πιστοποιημένο Μέλος
Πιστοποιημένο Μέλος
21 19
Δημοσιεύσεις: 264
Εγγραφή: 15 Νοέμ 2009, 21:35
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Τοποθεσία: Μαρούσι
Επικοινωνία:

Re: [ΞΑΝΑΧΑΡΙΖΩ] ΤΕΛΕΙΕΣ ΜΠΟΤΕΣ

Δημοσίευση από djapal » 17 Οκτ 2012, 11:21

Επισυνάπτω από τους όρους του xariseto προς απάντηση στις απορίες


ΚΑΝΟΝΑΣ 11 : ΑΠΑΓΟΡΕΥΟΝΤΑΙ ΟΙ ΠΡΟΤΕΡΑΙΟΤΗΤΕΣ!!! Το μέλος που χαρίζει έχει την πλήρη ευθύνη και εκείνο παίρνει την τελική απόφαση σε ποιον θα χαρίσει τελικά το αντικείμενο, ανεξάρτητα εάν το ζήτησε πρώτο, δεύτερο ή τελευταίο!!! Μοναδική εξαίρεση αποτελεί η περίπτωση που το μέλος που παραλάβει δεν του κάνει και το ξανά χαρίσει. Τότε μπορεί (εάν το επιθυμεί) να θέσει ως προτεραιότητα μέλος που είχε ζητήσει το αντικείμενο στην πρώτη αγγελία.

Άρα το μέλος μπορεί κανονικά να βάλει προτεραιότητα στη συγκεκριμένη αγγελία.

Άβαταρ μέλους
SPORIDIO
VIP Member
VIP Member
43 80
Δημοσιεύσεις: 1070
Εγγραφή: 31 Ιαν 2011, 14:35
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Ομαλών Κεφαλληνίας
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 39
Μπλούζα: L
Επικοινωνία:

Re: [ΞΑΝΑΧΑΡΙΖΩ] ΤΕΛΕΙΕΣ ΜΠΟΤΕΣ

Δημοσίευση από SPORIDIO » 17 Οκτ 2012, 11:30

ε τοτε δεν απαγορευεται γενικα η προτεραιοτητα, αφου δινεις προτεραιοτητα σε αλλο μέλος ακομα και αν το ξαναδινεις. οπως και σε περιπτωσεις που εχουν ζητηθει ηδη σε αγγελια και δινεις προτεραιοτητα σε εκεινους.

Άβαταρ μέλους
PavlitoRT
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
80 30
Δημοσιεύσεις: 14859
Εγγραφή: 24 Μάιος 2009, 18:51
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Ευπαλίου Φωκίδας
Φύλο: Άντρας
Παπούτσι: 43
Μπλούζα: M
Τοποθεσία: Περαία
Επικοινωνία:

Re: [ΞΑΝΑΧΑΡΙΖΩ] ΤΕΛΕΙΕΣ ΜΠΟΤΕΣ

Δημοσίευση από PavlitoRT » 17 Οκτ 2012, 11:35

SPORIDIO έγραψε:ε τοτε δεν απαγορευεται γενικα η προτεραιοτητα, αφου δινεις προτεραιοτητα σε αλλο μέλος ακομα και αν το ξαναδινεις. οπως και σε περιπτωσεις που εχουν ζητηθει ηδη σε αγγελια και δινεις προτεραιοτητα σε εκεινους.
Όσο αφορά τους κανόνες, στην προηγούμενη δημοσίευση γίνεται ορθά η παρουσίαση του κανόνα 11 περί προτεραιοτήτων.

Όταν πιστεύετε ότι κάποιος παραβαίνει τους κανόνες και σας αδικεί, μπορείτε να κάνετε αναφορά πατώντας δεξιά στη δημοσίευση το κουμπάκι με το ανάποδο τρίγωνο και το θαυμαστικό εσωτερικά ή να το αναφέρετε σε κάποιον συντονιστή με π.μ.
Εικόνα

Άβαταρ μέλους
SPORIDIO
VIP Member
VIP Member
43 80
Δημοσιεύσεις: 1070
Εγγραφή: 31 Ιαν 2011, 14:35
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Ομαλών Κεφαλληνίας
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 39
Μπλούζα: L
Επικοινωνία:

Re: [ΞΑΝΑΧΑΡΙΖΩ] ΤΕΛΕΙΕΣ ΜΠΟΤΕΣ

Δημοσίευση από SPORIDIO » 17 Οκτ 2012, 11:52

PavlitoRT έγραψε:
SPORIDIO έγραψε:ε τοτε δεν απαγορευεται γενικα η προτεραιοτητα, αφου δινεις προτεραιοτητα σε αλλο μέλος ακομα και αν το ξαναδινεις. οπως και σε περιπτωσεις που εχουν ζητηθει ηδη σε αγγελια και δινεις προτεραιοτητα σε εκεινους.
Όσο αφορά τους κανόνες, στην προηγούμενη δημοσίευση γίνεται ορθά η παρουσίαση του κανόνα 11 περί προτεραιοτήτων.

Όταν πιστεύετε ότι κάποιος παραβαίνει τους κανόνες και σας αδικεί, μπορείτε να κάνετε αναφορά πατώντας δεξιά στη δημοσίευση το κουμπάκι με το ανάποδο τρίγωνο και το θαυμαστικό εσωτερικά ή να το αναφέρετε σε κάποιον συντονιστή με π.μ.
σαυτο συμφωνω οχι ομως ο καθε ενας που καλως η κακως αδικειτε..να σε ειρωνευετε και να σου λεει για τα σημεια στιξης σου η χρονο εχεις η δεν εχεις ,,,,πατα αυτο και ασε τον αρμοδιο να κλεισει εκεινος το θεμα αν παραβιαζει τον κανονα η οχι και οχι να ακουμε οτι θελουμε εμεις. ξεκιναμε ενα καλο και στο τελος φτανουμε ν χαλαμε και την μερα μας .

Άβαταρ μέλους
katerina eyripidis
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
Δημοσιεύσεις: 20127
Εγγραφή: 28 Φεβ 2012, 12:38
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Θέρμης Θεσσαλονίκης
Φύλο: Γυναίκα
Επικοινωνία:

Re: [ΞΑΝΑΧΑΡΙΖΩ] ΤΕΛΕΙΕΣ ΜΠΟΤΕΣ

Δημοσίευση από katerina eyripidis » 17 Οκτ 2012, 13:47

καλημερα ολγα! ναι ενδιαφερομαι πολυ ακομη!!!! ευχαριστω!
Eδω ολες οι ενεργες αγγελιες μου

Εχω λογαριασμο σε εθνικη. ΔΕΝ κανω συναντησεις(εκτος αν κριθει απαραιτητο λογω ογκου κτλ)!στελνω με ελτα!

μου χρωστανε0,30 απο ομαδικη:tonia1990,marcor,marialena1992
χρωσταω:alikigr(0,80)
μου χρωστανε:katerina22 (0.40),αποστολια γρεβενα (0.50), Nancy.v(1.50),ΜΕΛΑΓΚΕΛ(0,50),tatis(3.10)
μου χρωστανε ευχαριστω:

Άβαταρ μέλους
ol_dim
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
Δημοσιεύσεις: 876
Εγγραφή: 28 Φεβ 2011, 01:04
Νομός κατοικίας: Ν. Φθιώτιδας
Δήμος - Κοινότητα: Κρανιδίου Αργολίδας
Επικοινωνία:

Re: [ΞΑΝΑΧΑΡΙΖΩ] ΤΕΛΕΙΕΣ ΜΠΟΤΕΣ

Δημοσίευση από ol_dim » 19 Οκτ 2012, 16:21

Καταρχήν συγνώμη αν έθιξα κάποιους με την απόφαση μου να δώσω προτεραιότητα στα μέλη που τα είχαν ζητήσει παλιά...αλλά και αυτό θεωρώ ότι είναι το σωστό και θυμόμουν ότι κάτι τέτοιο επιτρέπεται από τους κανόνες...από εκεί και πέρα καλό είναι να μην εμπλεκόμαστε προσωπικά σε διάφορες αψιμαχίες μεταξύ μας...δε θα ήθελα παρακαλώ να σχολιάσω ή να συμμετάσχω σε συζητήσεις σχετικά με διαφωνίες μελών μεταξύ τους οπότε θα μου επιτρέψετε να μην κάνω κανένα περαιτέρω σχόλιο...ευχαριστώ πολύ....

Κατερίνα αφού δεν εκδήλωσε το άλλο μέλος ενδιαφέρον δικές σου οι μποτούλες είναι ειλικρινά τέλειες, μόνο που επιστρέφω Κυριακή σπίτι, οπότε από Δευτέρα μπορώ να στις στείλω, αν θες στείλε μου τα στοιχεία κούριερ ώστε να κάνω έστω τη φόρμα...
"Bereue nie was du getan hast, wenn du es zum Zeitpunkt des Geschehens auch wolltest......"

Παρακαλώ να είστε συνεπείς όταν δηλώνετε για κάτι ενδιαφέρον, διότι ο χρόνος μου είναι περιορισμένος...Ευχαριστώ πολύ!!

Άβαταρ μέλους
katerina eyripidis
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
Δημοσιεύσεις: 20127
Εγγραφή: 28 Φεβ 2012, 12:38
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Θέρμης Θεσσαλονίκης
Φύλο: Γυναίκα
Επικοινωνία:

Re: [ΞΑΝΑΧΑΡΙΖΩ] ΤΕΛΕΙΕΣ ΜΠΟΤΕΣ

Δημοσίευση από katerina eyripidis » 20 Οκτ 2012, 22:18

σε ευχαριστω πολυ ολγα!!!
Eδω ολες οι ενεργες αγγελιες μου

Εχω λογαριασμο σε εθνικη. ΔΕΝ κανω συναντησεις(εκτος αν κριθει απαραιτητο λογω ογκου κτλ)!στελνω με ελτα!

μου χρωστανε0,30 απο ομαδικη:tonia1990,marcor,marialena1992
χρωσταω:alikigr(0,80)
μου χρωστανε:katerina22 (0.40),αποστολια γρεβενα (0.50), Nancy.v(1.50),ΜΕΛΑΓΚΕΛ(0,50),tatis(3.10)
μου χρωστανε ευχαριστω:

Κλειδωμένο

Επιστροφή στο “ΑΡΧΕΙΟ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ (Κλειστές Αγγελίες)”