Οποιος ΠΟΥΛΑΕΙ δώρα του xariseto.gr την ΠΑΤΑΕΙ!!!!

Άβαταρ μέλους
pisicasissy
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
Δημοσιεύσεις: 5016
Εγγραφή: 21 Μαρ 2011, 06:57
Νομός κατοικίας: Ν. Μαγνησίας
Δήμος - Κοινότητα: Φερών Μαγνησίας
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 40
Μπλούζα: L
Τραπ. λογ/σμός: Πειραιώς
Επικοινωνία:

Re: ΣΥΝΤΟΜΑ Η ΛΙΣΤΑ ΜΕ ΤΟΥΣ "ΑΠΑΤΕΩΝΕΣ" ΤΟΥ XARISETO ΠΟΥ ΠΟΥ

Δημοσίευση από pisicasissy » 08 Σεπ 2013, 09:02

Παιδια και'γω τα'βαλα για πουλημα στο ρικαρδο τα μωρουδιακα επιπλα που εβγαλα απο το δωματιο του παιδιου,δεν πουληθηκαν ομως και απεσυρα απο'κει και το'βαλα το κρεββατακι για ΧΑΡΙΣΜΑ εδω.

Επειδη σκεφτηκα οτι ειναι ισως καλυτερα να το χαρουν πιο πολλα παιδια,και ειλικρινα σας λεω επειδη μου περασε και απο το μυαλο το ενδεχομενο οτι χαριζωντα'το μπορει το μελος που το παιρνει να το πουλαει κιολας,την εκλεισα την αγγελια εδω και θα το δωσω μωλις μπορεσω σε ενα ορφανοτρωφειο κατι.
Θεωρειται κακο αυτο? :z
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ

- Εχω στο μελος spyros_tazz 1,50Ε για μελλωντικη συναλλαγη (απο τα ρολογια).

Άβαταρ μέλους
polina27
Πιστοποιημένο Μέλος
Πιστοποιημένο Μέλος
Δημοσιεύσεις: 5581
Εγγραφή: 06 Φεβ 2013, 13:26
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Επανομής Θεσσαλονίκης
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 41
Μπλούζα: XL
Τραπ. λογ/σμός: Εθνική
Επικοινωνία:

Re: ΣΥΝΤΟΜΑ Η ΛΙΣΤΑ ΜΕ ΤΟΥΣ "ΑΠΑΤΕΩΝΕΣ" ΤΟΥ XARISETO ΠΟΥ ΠΟΥ

Δημοσίευση από polina27 » 08 Σεπ 2013, 09:12

φυσικά και δεν ειναι κακό, καταρχάς το αντικείμενο ήταν δικό σου... δεν το πήρες απο εδω για να βγάλεις κέρδος απο κάτι που σου χάρισαν...
και εγώ εχω κάνει ομαδα στο φβ για μαμαδες για να αλληλοβοηθιωμαστε μεταξύ μας
https://www.facebook.com/groups/185149961642310/" onclick="window.open(this.href);return false; και εγώ και όλοι μας εχει τυχει να δωσουμε κάτι εκτός χαρισετο. .απλά φροντίζουμε να ειμαστε και στο εδω σαιτ εντάξει.. για μένα αν θες να βοηθησεις κάποιον μπορείς να συμμετέχεις όπου θες αρκει να εισαι εντάξει οπου συμμετέχεις.. ..
το θεμα ομως εδω ειναι η κοροιδία.. του τυπου αχ δεν εχω για το καημενο το παιδακι μου για την καημενη την μανουλα μου κλπ κλπ και μολις παρεις το αντικειμενο πας και το πουλας .. μιλάμε κατι τετοια ατομα θελουν πολυ ξυλο...
Αποστολές κάνω 2 φορες τον μήνα!
Εχω 3 μωρά,το τελευταιο ειναι ακομα βρεφος
ΖΗΤΩ ΤΗΝ ΚΑΤΑΝΟΗΣΗ ΣΑΣ ΛΟΙΠΌΝ ΓΙΑΤΙ ΟΤΑΝ ΖΗΤΆΤΕ ΚΑΤΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΘΑ ΤΟ ΛΑΜΒΆΝΕΤΕ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 1 ΜΕ 1.5 ΜΗΝΑ!


ΕΧΩ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟ ΣΕ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΙ ΠΕΙΡΑΙΩΣ ΚΑΙ PAYPAL
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ

επομενη αποστολη θα γινει 1 ή 4/4

Άβαταρ μέλους
pisicasissy
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
Δημοσιεύσεις: 5016
Εγγραφή: 21 Μαρ 2011, 06:57
Νομός κατοικίας: Ν. Μαγνησίας
Δήμος - Κοινότητα: Φερών Μαγνησίας
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 40
Μπλούζα: L
Τραπ. λογ/σμός: Πειραιώς
Επικοινωνία:

Re: ΣΥΝΤΟΜΑ Η ΛΙΣΤΑ ΜΕ ΤΟΥΣ "ΑΠΑΤΕΩΝΕΣ" ΤΟΥ XARISETO ΠΟΥ ΠΟΥ

Δημοσίευση από pisicasissy » 08 Σεπ 2013, 09:35

Βρε Πολινα μου καλη επειδη τωρα ανοιξαμε τη σηζητηση και εδω και 2 χρονια εχω μια απορια...θα το πω.

Στην αρχη-αρχη χαρισα σε ενα μελος το Peg-Perego καροτσι του παιδιου που μαζι με ολα τα εξτρα του με στοιχοισε γυρο στα 550 Ευρο. Δεν φαινοταν καν οτι ειναι μεταχειρισμενο,ειλικρινα σου το λεω.
Το μελος το παρελαβε και εξαφανιστηκε υστερα καποιο δυαστημα.

Μετα απ'αυτο εμφανιστηκε με αλλο ψευδωνημο (την καταλαβα γιατι τα στοιχεια ηταν ιδια) και μου ζητησε κατι μικρο-πραγματακια. Τα παρελαβε και αυτα και απο'κει μεχρι και σημερα ειναι αφαντη και παλι.

Τωρα εχω υποψιες εδω και δυο χρονια οτι το πουλησε το καροτσι...και αν θα το μαθω αυτο θα νοιωθω πολυ ασχημα,ειμαι σιγουρη. Κατα καποιο τροπο θελω και δεν θελω να μαθω....θα νοιωθω πολυ πληγωμενη και προδωμενη... :{ ειναι παιδια σαν να σε λυστευουν...κατι τετοιο.

Πως μπορουμε να το μαθουμε αυτο? Η καλυτερα οχι?..........
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ

- Εχω στο μελος spyros_tazz 1,50Ε για μελλωντικη συναλλαγη (απο τα ρολογια).

Άβαταρ μέλους
polina27
Πιστοποιημένο Μέλος
Πιστοποιημένο Μέλος
Δημοσιεύσεις: 5581
Εγγραφή: 06 Φεβ 2013, 13:26
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Επανομής Θεσσαλονίκης
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 41
Μπλούζα: XL
Τραπ. λογ/σμός: Εθνική
Επικοινωνία:

Re: ΣΥΝΤΟΜΑ Η ΛΙΣΤΑ ΜΕ ΤΟΥΣ "ΑΠΑΤΕΩΝΕΣ" ΤΟΥ XARISETO ΠΟΥ ΠΟΥ

Δημοσίευση από polina27 » 08 Σεπ 2013, 09:42

καλυτερα να ξέρεις για μένα..
πραγματικά εσυ το καλό το εκανες απο εκεί και περα η αμαρτια οπως λεω εγώ πεφτει σε αυτήν που μπορεί να το πουλησε. εχει τυχει και σε μενα αυτο και οταν μου ξαναζήτησαν κάτι απλά δνε το εδωσα. επίσης μπορεις να τσεκάρεις μέλοι και σε αλλα σαιτ .. να δεις αν ζητανε τι ζητάνε και αν πουλάνε.. πχ εγω μπαινω συχνα πυκνα στο παρεντσ στο παρεντσ καφε στο αγγελιοπολις στο φβ σε καποιες σελίδες που ήμουν μελος και τσεκάρω μελοι ή προσπαθω να δω αν πουλητε κατι που παρθηκε απο εδω.. μεχρι τωρα δεν ειχα βρει τιποτα .. αν και δεν ασχολιομουν με τις ωρες μιας και κατι τετοιο θελει πολυ χρόνο.. αλλά για ακριβά αντικείμενα και ιδιως παιδικα μπορεις να το τσεκαρεις στο ειμαι μαμα και στο παρεντς.. εχω βρει μερικά μελοι που εχουν μαζεψει ενα σωρο.. ευτυχως δεν τα εχω δει εδω...
Αποστολές κάνω 2 φορες τον μήνα!
Εχω 3 μωρά,το τελευταιο ειναι ακομα βρεφος
ΖΗΤΩ ΤΗΝ ΚΑΤΑΝΟΗΣΗ ΣΑΣ ΛΟΙΠΌΝ ΓΙΑΤΙ ΟΤΑΝ ΖΗΤΆΤΕ ΚΑΤΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΘΑ ΤΟ ΛΑΜΒΆΝΕΤΕ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 1 ΜΕ 1.5 ΜΗΝΑ!


ΕΧΩ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟ ΣΕ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΙ ΠΕΙΡΑΙΩΣ ΚΑΙ PAYPAL
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ

επομενη αποστολη θα γινει 1 ή 4/4

agapi_i
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις: 1611
Εγγραφή: 05 Ιούλ 2012, 15:21
Νομός κατοικίας: Ν. Έβρου
Δήμος - Κοινότητα: Ορεστιάδας Έβρου
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 36
Μπλούζα: L
Τραπ. λογ/σμός: Πειραιώς
Τοποθεσία: N.Βυσσα
Επικοινωνία:

Re: ΣΥΝΤΟΜΑ Η ΛΙΣΤΑ ΜΕ ΤΟΥΣ "ΑΠΑΤΕΩΝΕΣ" ΤΟΥ XARISETO ΠΟΥ ΠΟΥ

Δημοσίευση από agapi_i » 08 Σεπ 2013, 10:16

Παιδια και εχω βαλει αγγελια για να πουλησω καλλυντικα που εχω απο την Oriflame ειμαι μελος τις ετεριας και wifi απο το μαγαζιν μου secondhand pc.
Κάνε ένα καλό και ρίξ'το στο γιαλό....

Εχω 3 παιδακια


ΕΣΤΕΙΛΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΣΕ:
ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΚΑΤΑΘΕΣΗ ΓΙΑ ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΔΕΜΑΤΟΣ.
ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΠΡΑΓΜΑΤΑ:

Άβαταρ μέλους
VickyV
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
Δημοσιεύσεις: 18029
Εγγραφή: 02 Σεπ 2012, 15:59
Νομός κατοικίας: Ν. Καρδίτσας
Δήμος - Κοινότητα: Καρδίτσας
Φύλο: Γυναίκα
Τραπ. λογ/σμός: Εθνική
Επικοινωνία:

Re: ΣΥΝΤΟΜΑ Η ΛΙΣΤΑ ΜΕ ΤΟΥΣ "ΑΠΑΤΕΩΝΕΣ" ΤΟΥ XARISETO ΠΟΥ ΠΟΥ

Δημοσίευση από VickyV » 08 Σεπ 2013, 10:19

περιττο να πω οτι κουφαθηκα με ολα αυτα... τελικα επαληθευεται αυτο που λενε "οτι ο λαος και οι κυβερνωντες αυτων". δεν μας φταινε ουτε οι πολιτικοι ουτε τα διεπλεκομενα λαμογια για την καταντια της χωρας μας. ουτε οι δηθεν εξωτερικοι εχθροι. ο κακος μας εαυτουλης φταιει που φερεται πονηρα. το παρηγορο ειναι οτι σιγα σιγα φευγει αυτη η αρρωστημενη νοοτροπια και αντικαθησταται απο αυτη της εντιμοτητας και της αλληλεγγιης.
θα στειλω πραγματα σε:
εστειλα πραγματα σε:
περιμενω πραγματα απο:
εκανα καταθεση :
θα παρω πραγματα απο:
----------------------------------------------------------------------------------------------

εχω λογαριασμο εθνικη
δεν κανω ομαδικες, δεν προλαβαινω

Άβαταρ μέλους
polina27
Πιστοποιημένο Μέλος
Πιστοποιημένο Μέλος
Δημοσιεύσεις: 5581
Εγγραφή: 06 Φεβ 2013, 13:26
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Επανομής Θεσσαλονίκης
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 41
Μπλούζα: XL
Τραπ. λογ/σμός: Εθνική
Επικοινωνία:

Re: ΣΥΝΤΟΜΑ Η ΛΙΣΤΑ ΜΕ ΤΟΥΣ "ΑΠΑΤΕΩΝΕΣ" ΤΟΥ XARISETO ΠΟΥ ΠΟΥ

Δημοσίευση από polina27 » 08 Σεπ 2013, 10:22

vickyvaitsi έγραψε:περιττο να πω οτι κουφαθηκα με ολα αυτα... τελικα επαληθευεται αυτο που λενε "οτι ο λαος και οι κυβερνωντες αυτων". δεν μας φταινε ουτε οι πολιτικοι ουτε τα διεπλεκομενα λαμογια για την καταντια της χωρας μας. ουτε οι δηθεν εξωτερικοι εχθροι. ο κακος μας εαυτουλης φταιει που φερεται πονηρα. το παρηγορο ειναι οτι σιγα σιγα φευγει αυτη η αρρωστημενη νοοτροπια και αντικαθησταται απο αυτη της εντιμοτητας και της αλληλεγγιης.
συμφωνω σε αυτο που λες απολυτα.. δεν φταινε μονο οι κυβερνοντες αλλά και ο λαος...
Αποστολές κάνω 2 φορες τον μήνα!
Εχω 3 μωρά,το τελευταιο ειναι ακομα βρεφος
ΖΗΤΩ ΤΗΝ ΚΑΤΑΝΟΗΣΗ ΣΑΣ ΛΟΙΠΌΝ ΓΙΑΤΙ ΟΤΑΝ ΖΗΤΆΤΕ ΚΑΤΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΘΑ ΤΟ ΛΑΜΒΆΝΕΤΕ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 1 ΜΕ 1.5 ΜΗΝΑ!


ΕΧΩ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟ ΣΕ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΙ ΠΕΙΡΑΙΩΣ ΚΑΙ PAYPAL
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ

επομενη αποστολη θα γινει 1 ή 4/4

Άβαταρ μέλους
skrissos
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις: 6538
Εγγραφή: 15 Μαρ 2010, 14:12
Νομός κατοικίας: Ν. Καβάλας
Δήμος - Κοινότητα: Καβάλας
Φύλο: Άντρας
Τραπ. λογ/σμός: Πειραιώς
Επικοινωνία:

Re: ΣΥΝΤΟΜΑ Η ΛΙΣΤΑ ΜΕ ΤΟΥΣ "ΑΠΑΤΕΩΝΕΣ" ΤΟΥ XARISETO ΠΟΥ ΠΟΥ

Δημοσίευση από skrissos » 08 Σεπ 2013, 10:24

Ελληναρες με τα ολα τους....ζουμε στην εποχη της πατεντας και της κλεψιας....οτι και να γινει εδω μεσα παιδια δεν αλλαζει....ΤΙΠΟΤΑ.....παντα θα υπαρχει ο εξυπνος που θα τρυπωνει καπου ετσι ειναι η ζωη
ΧΑΡΙΖΩ σ'ολους τους νομους ΔΕΝ ΣΤΕΛΝΩ ΜΕ ΚΟΥΡΙΕΡ εξυπηρετω και χαριζω μονο σε φιλικα προς εμενα προσωπα απο εδω μεσα γιατι η γαιδουρια ορισμενων μελων δεν εχει ορια. ΔΙΑΤΗΡΩ BLACK LIST... Δε σκαω πλεον αλλα χαριζω επιλεκτικα εκει που θελω..........................................................ΔΕ ΚΑΝΩ ΟΜΑΔΙΚΗ ΑΠΟΣΤΟΛΗ

ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ Εικόνα Εικόνα

elenikaram
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
Δημοσιεύσεις: 14126
Εγγραφή: 23 Αύγ 2011, 16:31
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Καλλιθέας Αττικής
Φύλο: Γυναίκα
Επικοινωνία:

Re: 2ος "ΑΠΑΤΕΩΝΑΣ" derizio

Δημοσίευση από elenikaram » 08 Σεπ 2013, 11:07

έχω πει και έχω ξαναπεί μην εμπιστεύεστε άτομα εδώ μέσα! (εκτός κάποιον εξαιρέσεων βέβαια!)Μπορεί να σου δείχνει κάποιος οτι έχει χαρακτήρα ενός αγγέλου αλλά στην πραγματικότητα δεν ξέρεις ποιος είναι! Για να κερδίσουν χρήματα εις βάρος σου, εις βάρος μου, εις βάρος του καθένα θα δείξουν χαρακτήρα Άγιου! Είναι μεγάλο λάθος αυτό που κάνουμε να εμπιστευόμαστε!
Μπορέι να γραφτεί ένα νέο μέλος σήμερα στο σαιτ και να πει μένω στο δρόμο με το παιδί μου, δεν έχω να το ταίσω και κοιμόμαστε στα παγκάκια! θα τρέξεις εσύ, εγώ και ο καθένας να στείλεις πράγματα και να βοηθήσεις με όποιον τρόπο μπορείς όμως δεν ξέρεις στην πραγματικότητα ποιος κρύβεται πίσω από την οθόνη του υπολογιστή!
Ίσως να ακούγομαι σκληρή και κακιά αλλά εγώ παιδιά, δεν εμπιστεύομαι εύκολα...ας δω με τα μάτια μου και ύστερα θα κάνω ότι καλύτερο μπορώ!
Για τις καταθέσεις έχω λογαριασμό στην Alpha Bank + Iris .

-Στέλνω και παραλαμβάνω με Box Now-


Άβαταρ μέλους
katerina eyripidis
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
Δημοσιεύσεις: 20127
Εγγραφή: 28 Φεβ 2012, 12:38
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Θέρμης Θεσσαλονίκης
Φύλο: Γυναίκα
Επικοινωνία:

Re: ΣΥΝΤΟΜΑ Η ΛΙΣΤΑ ΜΕ ΤΟΥΣ "ΑΠΑΤΕΩΝΕΣ" ΤΟΥ XARISETO ΠΟΥ ΠΟΥ

Δημοσίευση από katerina eyripidis » 08 Σεπ 2013, 11:12

makis έγραψε:Το μελος fightwoman (μιλουσαμε μεσω fb) λεει οτι ΕΤΥΧΕ να τα εχει ιδια
και
η κιτρινη τσαντα δεν ειναι κιτρινη !!!!!!! απλα εχει μια ιδιο σχεδιο για πουλημα αλλα αλλο χρωμα
το ρολοι ειναι μιας φιλης και μοιαζει λιγο , αλλα λεει κυκλοφορουν πολλα !!!!
το τσαντακι το εδωσε στην μαμα αλλα ετυχε να εχει ιδιο και το ζήλεψε η "μαμα"

αρα αν η μαμα μου ζηλεψει το τζιν που πηρα απο εδω θα της βρω ενα ιδιο (μανα μου ειναι να μην εχει ιδιο μιας και εχουμε ιδια ηλικία) ;;;


Δεν ξερω ποσο "εξυπνα" ειναι καποια ατομα !
τοσο ηλιθιους μας περνανε!!! μεχρι και οι τσακισεις διπλωματος στην τσαντα που πηρε απο εμενα και που πουλουσε ηταν ιδιες, τυχη και αυτο; και τα παπουτσια τυχη; μα γιατι δεν ειναι κυριοι τουλαχιστον να παραδεχτουν την πραξη τους και βρισκουν ενα σωρο δικαιολογιες χαζες,γελοιοποιωντας ακομη περισσοτερο τον εαυτο τους;
Eδω ολες οι ενεργες αγγελιες μου

Εχω λογαριασμο σε εθνικη. ΔΕΝ κανω συναντησεις(εκτος αν κριθει απαραιτητο λογω ογκου κτλ)!στελνω με ελτα!

μου χρωστανε0,30 απο ομαδικη:tonia1990,marcor,marialena1992
χρωσταω:alikigr(0,80)
μου χρωστανε:katerina22 (0.40),αποστολια γρεβενα (0.50), Nancy.v(1.50),ΜΕΛΑΓΚΕΛ(0,50),tatis(3.10)
μου χρωστανε ευχαριστω:

Απάντηση

Επιστροφή στο “Προβλήματα με μέλη”