Οποιος ΠΟΥΛΑΕΙ δώρα του xariseto.gr την ΠΑΤΑΕΙ!!!!

Άβαταρ μέλους
BOBMANOS
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
Δημοσιεύσεις: 1190
Εγγραφή: 29 Μαρ 2009, 21:09
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Πειραιά
Φύλο: Άντρας
Παπούτσι: 43
Μπλούζα: L
Τοποθεσία: Αττικη
Επικοινωνία:

Re: ΣΥΝΤΟΜΑ Η ΛΙΣΤΑ ΜΕ ΤΟΥΣ "ΑΠΑΤΕΩΝΕΣ" ΤΟΥ XARISETO ΠΟΥ ΠΟΥ

Δημοσίευση από BOBMANOS » 08 Σεπ 2013, 13:13

Φίλε vadaris δυστυχώς είμαστε άξιοι της τύχης μας ,
Μάκη καλη συνέχεια σε σένα και στην ομάδα

Άβαταρ μέλους
polina27
Πιστοποιημένο Μέλος
Πιστοποιημένο Μέλος
Δημοσιεύσεις: 5581
Εγγραφή: 06 Φεβ 2013, 13:26
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Επανομής Θεσσαλονίκης
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 41
Μπλούζα: XL
Τραπ. λογ/σμός: Εθνική
Επικοινωνία:

Re: ΣΥΝΤΟΜΑ Η ΛΙΣΤΑ ΜΕ ΤΟΥΣ "ΑΠΑΤΕΩΝΕΣ" ΤΟΥ XARISETO ΠΟΥ ΠΟΥ

Δημοσίευση από polina27 » 08 Σεπ 2013, 13:17

παιδια καθιστε να δουμε και ποιος αλλος ειναι .. πραγματικά εχω μεγάλη περιεργεια να δω και τα υπόλοιπα ονοματα ..
Αποστολές κάνω 2 φορες τον μήνα!
Εχω 3 μωρά,το τελευταιο ειναι ακομα βρεφος
ΖΗΤΩ ΤΗΝ ΚΑΤΑΝΟΗΣΗ ΣΑΣ ΛΟΙΠΌΝ ΓΙΑΤΙ ΟΤΑΝ ΖΗΤΆΤΕ ΚΑΤΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΘΑ ΤΟ ΛΑΜΒΆΝΕΤΕ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 1 ΜΕ 1.5 ΜΗΝΑ!


ΕΧΩ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟ ΣΕ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΙ ΠΕΙΡΑΙΩΣ ΚΑΙ PAYPAL
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ

επομενη αποστολη θα γινει 1 ή 4/4

Julia21
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις: 3344
Εγγραφή: 11 Αύγ 2010, 10:02
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Νέας Ιωνίας Αττικής
Φύλο: Ζευγάρι
Επικοινωνία:

Re: ΣΥΝΤΟΜΑ Η ΛΙΣΤΑ ΜΕ ΤΟΥΣ "ΑΠΑΤΕΩΝΕΣ" ΤΟΥ XARISETO ΠΟΥ ΠΟΥ

Δημοσίευση από Julia21 » 08 Σεπ 2013, 13:39

Μόλις εχθές παρέλαβε η fightwoman 2 ζευγάρια παπούτσια και μία τσάντα από εμένα.. λέτε να τα δώ στο fb να μοσχοπουλιούνται; :lol:
Εντάξει, sorry για τα γέλια, αλλά μόνο έτσι μπορώ να αντιμετωπίσω τη γυφτιά....
Και τώρα που το συζητάμε, θυμάμαι κάποια στιγμή, παλιότερα, που είχε έρθει να παραλάβει ένα ζευγάρι μπότες και με είχε παρακαλέσει από την προηγούμενη της συνάντησής μας να της δώσω ρουχαλάκια για μία ορφανή κοπελίτσα που είχε στη γειτονιά της η οποία είχε πάρα πολύ μεγάλη ανάγκη! Κι εγώ φυσικά της έδωσα μια σακούλα γεμάτη ρούχα για να βοηθήσουμε το καημένο το ορφανό... ή τελικά το φιλόπτωχο ταμείο της όπως αποδεικνύεται...
:wall:

xristinaspa
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις: 1300
Εγγραφή: 16 Φεβ 2013, 22:40
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Βιστωνίδος Ξάνθης
Φύλο: Γυναίκα
Επικοινωνία:

Re: ΣΥΝΤΟΜΑ Η ΛΙΣΤΑ ΜΕ ΤΟΥΣ "ΑΠΑΤΕΩΝΕΣ" ΤΟΥ XARISETO ΠΟΥ ΠΟΥ

Δημοσίευση από xristinaspa » 08 Σεπ 2013, 13:56

καλησπερα!!ειμαι καινουργια στην ομορφη αυτη παρεα,αλλα θα ηθελα να πω,ντροπη τους!!ειμαι θυμωμενη!!!υπαρχουν μητερες που δινουν και τα προσωπικα τους αντικειμενα,κοσμηματα,ρουχα,ειδη σπιτιου για να αποκτησουν τα παιδια τους καποια πραγματακια(γιατι εγω μονο για τα παιδια μου παλευω) και αυτοι οι "ανθρωποι" το εκμεταλευονται!!!ειναι ξεφτιλα!!και ζητω συγνωμη απο τα αξιοπρεπη μελη αυτου του site για την εκφραση μου!!

Άβαταρ μέλους
tolis287
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις: 3098
Εγγραφή: 08 Μάιος 2009, 13:41
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Ευόσμου Θεσσαλονίκης
Φύλο: Άντρας
Παπούτσι: 43
Μπλούζα: L
Τραπ. λογ/σμός: Πειραιώς
Επικοινωνία:

Re: ΣΥΝΤΟΜΑ Η ΛΙΣΤΑ ΜΕ ΤΟΥΣ "ΑΠΑΤΕΩΝΕΣ" ΤΟΥ XARISETO ΠΟΥ ΠΟΥ

Δημοσίευση από tolis287 » 08 Σεπ 2013, 14:23

Παντως ας μη γελιομαστε νομικα δε μπορει να κινηθει κανενας εναντιων αυτων.Ο δικαστης με τη μια θα βαλει στο αρχειο τετοιες υποθεσεις.Εχουν να ασχοληθουν με σοβαροτερα πραγματα και οχι αν καποιος πουλησε 10 κινητα ή 5 ρουχα που πηρε απο δω.Ας ειμαστε προσγειωμενοι στην πραγματικοτητα.Και οι δικηγοροι κανουν τη δουλεια τους κανενας δεν θα σου πει οτι δε μπορεις να το κυνηγησεις, λεφτα θελουν να παρουν.

Άβαταρ μέλους
fightwoman
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις: 1968
Εγγραφή: 03 Οκτ 2010, 22:55
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Θεσσαλιώτιδος Φθιώτιδας
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 38
Μπλούζα: M
Επικοινωνία:

Re: ΣΥΝΤΟΜΑ Η ΛΙΣΤΑ ΜΕ ΤΟΥΣ "ΑΠΑΤΕΩΝΕΣ" ΤΟΥ XARISETO ΠΟΥ ΠΟΥ

Δημοσίευση από fightwoman » 08 Σεπ 2013, 14:24

βγηκατε και κατηγορισατε εμενα κι αλλα δυο τρια ατομα χωρις να σκεφτειτε οτι καποιεσ εταιρειες βγαζουνε πολλα ιδια αντικειμενα δυστιχως πεσαμε θυματα στο να εχουμε καποια πραγματα ιδια που εχουν και καποιοι αλλοι ..εγω ευτυχως η δυστυχως εγω τα εχω ολα στο σπιτι μου και οποιοσ η οποια θελει μπορω να του τα διξω ..και γι καποιεσ που λενε οτι μου εστειλαν φακελους εγω οτι φακελουσ παραλεμβανα τα εστελνα αμεσως και δεν φταιω εγω αν καποιοι η καποιεσ κοροιδευουν οτι στελνουν φακελοθσ 2 και 3 φορες εγω ενα παραλαμβανα ...και αμα θες κυρια κατερινα κανε ενα ταξιδι μεχρι την αθηνα να σου δειξω την τσαντα σου και κυρια γιουλη μαθε πρωτα να μην κοροιδευεις τον κοσμο λεγοντασ οτι τα παπουτσια ειναι ενα νουμερο μεγαλυτερο ενω ηταν ενα νουμερο μικροτερο και οσο γ τα ρουχα που λες για την κοπελα καταληξανε στα σκουπιδια γτ ηταν σε αθλια κατασταση ... καθενασ εχει το δικαιωμα να φτιαχνει σελιδα στο facebook οπως εχει κ αλλο μελοσ απο εδω μεσα σελιδα στο facebook πωλησεων κ ανταλλαγων . βεβαια κακος που απολογουμε γιατι κανενας δεν ειναι αξιος να κρινει κανεναν και ο καθενας να κοιταει τα χαλια του πρωα κ υστερα να κρινει τους αλλους..δεν θα ασχοληθω αλλο με την σελιδα σας και διαγραψτεμαι δεν τραβαω κανενα ζορι και οσο για εχω πει στ κυριο μακη οτι θα του στειλω θα το κανω αμεσα ..και ευχαριστω τα μελη που πηρα αξιολογα πραγματα και τα μελη που πηρα σκουπιδια ...
ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΑΜΕΣΗ ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΓΡΑΜΜΑΤΟΣΗΜΩΝ.ΕΙΝΑ ΓΑΙΔΟΥΡΙΑ ΝΑ ΖΗΤΑΣ ΚΑΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΕΞΑΦΑΝΙΖΕΣAI.ΚΑΙ ΠΛΕΟΝ ΧΑΡΙΖΩ ΣΕ ΑΤΟΜΑ ΜΕ ΦΙΛΟΤΙΜΟ ΚΑΙ ΑΞΙΟΠΙΣΤΑ ΜΕΛΗ.ΕΑΝ ΔΕΝ ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΤΑ ΓΡΑΜΜΑΤΟΣΗΜΑ ΣΕ 1 ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΘΑ ΔΙΝΟΝΤΑΙ ΣΤΟ ΕΠΟΜΕΝΟ ΜΕΛΟΣ.

Άβαταρ μέλους
ioannagr
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις: 3137
Εγγραφή: 13 Ιούλ 2012, 22:37
Νομός κατοικίας: Ν. Δωδεκανήσου
Δήμος - Κοινότητα: Πάτμου Δωδεκανήσου
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 40
Μπλούζα: M
Επικοινωνία:

Re: ΣΥΝΤΟΜΑ Η ΛΙΣΤΑ ΜΕ ΤΟΥΣ "ΑΠΑΤΕΩΝΕΣ" ΤΟΥ XARISETO ΠΟΥ ΠΟΥ

Δημοσίευση από ioannagr » 08 Σεπ 2013, 14:29

Με πολύ χαρά σας επιστρέφω όλα τα έξοδα της αποστολής (και πιθανών καθαριστηρίου) για το δερμάτινο μπουφάν που πήρατε. Απαιτώ να το πάρω πίσω. Τρελαίνομαι μόνο με την σκέψη ότι το πουλήσατε….
Σε 2 εβδομάδες θα είμαι Αθήνα. Χέρι χέρι θα γίνει επιστροφή….

Άβαταρ μέλους
maria29586
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις: 1292
Εγγραφή: 01 Ιουν 2010, 13:24
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Αγκιστρίου Πειραιά
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 39
Επικοινωνία:

Re: ΣΥΝΤΟΜΑ Η ΛΙΣΤΑ ΜΕ ΤΟΥΣ "ΑΠΑΤΕΩΝΕΣ" ΤΟΥ XARISETO ΠΟΥ ΠΟΥ

Δημοσίευση από maria29586 » 08 Σεπ 2013, 14:34

ποιος ο λογος να παρεις κατι απο το χαρισε το λοιπον αφου εχεις το ιδιο ?
δεν μπορω να καταλαβω πως γινεται ολοι οι ανθρωποι να ειναι ψευτες εκτος απο σενα ? ολοι φταινε εκτος απο σενα ολα ειναι απαισιες συμπτωσεις που εχουν σαν στοχο να βλαψουν εσενα ? αλλα βεβαια εαν ειχες το φιλοτιμο να βγεις να παραδεχτεις αυτα που εχεις κανει θα ειχες τοτε και το φιλοτιμο να μην το κανεις εξ αρχης ...

Άβαταρ μέλους
fightwoman
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις: 1968
Εγγραφή: 03 Οκτ 2010, 22:55
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Θεσσαλιώτιδος Φθιώτιδας
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 38
Μπλούζα: M
Επικοινωνία:

Re: ΣΥΝΤΟΜΑ Η ΛΙΣΤΑ ΜΕ ΤΟΥΣ "ΑΠΑΤΕΩΝΕΣ" ΤΟΥ XARISETO ΠΟΥ ΠΟΥ

Δημοσίευση από fightwoman » 08 Σεπ 2013, 14:43

το αν εχω φιλοτιμο το ξερω εγω δε περιμενω ουτε απο σενα ουτε απο κανεναν εδω μεσα να με κρινει.και γιατι δε λετε και για μια αλλη κατηγορια εδω μεσα των ζητουλων.οπου γαμος και χαρα η βασιλω πρωτη ..κι οσο για σενα ioannagr ευχαριστως ελα παρτο αφου μου το εστειλες και μυριζε μουχλα κι οχι κλεισουρα οπως μου ειχες πει κι ευτυχως που το πηγα καθαριστηριο
ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΑΜΕΣΗ ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΓΡΑΜΜΑΤΟΣΗΜΩΝ.ΕΙΝΑ ΓΑΙΔΟΥΡΙΑ ΝΑ ΖΗΤΑΣ ΚΑΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΕΞΑΦΑΝΙΖΕΣAI.ΚΑΙ ΠΛΕΟΝ ΧΑΡΙΖΩ ΣΕ ΑΤΟΜΑ ΜΕ ΦΙΛΟΤΙΜΟ ΚΑΙ ΑΞΙΟΠΙΣΤΑ ΜΕΛΗ.ΕΑΝ ΔΕΝ ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΤΑ ΓΡΑΜΜΑΤΟΣΗΜΑ ΣΕ 1 ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΘΑ ΔΙΝΟΝΤΑΙ ΣΤΟ ΕΠΟΜΕΝΟ ΜΕΛΟΣ.

Άβαταρ μέλους
ioannagr
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις: 3137
Εγγραφή: 13 Ιούλ 2012, 22:37
Νομός κατοικίας: Ν. Δωδεκανήσου
Δήμος - Κοινότητα: Πάτμου Δωδεκανήσου
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 40
Μπλούζα: M
Επικοινωνία:

Re: ΣΥΝΤΟΜΑ Η ΛΙΣΤΑ ΜΕ ΤΟΥΣ "ΑΠΑΤΕΩΝΕΣ" ΤΟΥ XARISETO ΠΟΥ ΠΟΥ

Δημοσίευση από ioannagr » 08 Σεπ 2013, 14:57

fightwoman έγραψε:το αν εχω φιλοτιμο το ξερω εγω δε περιμενω ουτε απο σενα ουτε απο κανεναν εδω μεσα να με κρινει.και γιατι δε λετε και για μια αλλη κατηγορια εδω μεσα των ζητουλων.οπου γαμος και χαρα η βασιλω πρωτη χαχαχαχαχαχα.
Λοιπον δεν απαντας...αυριο ραντεβου για να το παραδοσεις....που και ποτε?

Απάντηση

Επιστροφή στο “Προβλήματα με μέλη”