Οποιος ΠΟΥΛΑΕΙ δώρα του xariseto.gr την ΠΑΤΑΕΙ!!!!

Άβαταρ μέλους
ισα
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
Δημοσιεύσεις: 5660
Εγγραφή: 28 Μαρ 2011, 17:49
Νομός κατοικίας: Ν. Ημαθίας
Δήμος - Κοινότητα: Αλεξάνδρειας Ημαθίας
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 39
Μπλούζα: S
Τραπ. λογ/σμός: Πειραιώς
Επικοινωνία:

Re: ΣΥΝΤΟΜΑ Η ΛΙΣΤΑ ΜΕ ΤΟΥΣ "ΑΠΑΤΕΩΝΕΣ" ΤΟΥ XARISETO ΠΟΥ ΠΟΥ

Δημοσίευση από ισα » 12 Σεπ 2013, 15:03

Καταλαβαίνω οτι και η δική σας δουλειά είναι δύσκολη ..αλλα με έκανε να ντραπώ με τον τρόπο της έκανα φασαρία στο ταχυδρομείο για αυτήν!!! τις έστελνα και όλο έλεγε δεν έχω παραλάβη και το παιζε τίμια αν αποδείξει πως όντως έγνε ετσι οκ τοτε συγνώμη αλλα τις εχω στηλει και πμ το διάβασε και δεν μου απάντησε αυτό είναι αν όχι ντροπή γαιδουριά να κλέβεις τους φακέλουσ των αλλον ......
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ
Εικόνα
Έχω λογαριασμό στην ΠΕΙΡΑΙΩΣ και στέλνω και ΤΑΧΥΔΡΟΜΙΚΑ!

Καμιά φορά αργώ η ξεχνάω μένω σε χωριό οπότε οι μετακινήσεις μου είναι δύσκολες,έχω μια μικρή πριγκίπισσα και την μεγαλώνω μόνη μου !
Είμαι αδερφή με το μέλος peggouliny


Άβαταρ μέλους
polina27
Πιστοποιημένο Μέλος
Πιστοποιημένο Μέλος
Δημοσιεύσεις: 5581
Εγγραφή: 06 Φεβ 2013, 13:26
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Επανομής Θεσσαλονίκης
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 41
Μπλούζα: XL
Τραπ. λογ/σμός: Εθνική
Επικοινωνία:

Re: ΣΥΝΤΟΜΑ Η ΛΙΣΤΑ ΜΕ ΤΟΥΣ "ΑΠΑΤΕΩΝΕΣ" ΤΟΥ XARISETO ΠΟΥ ΠΟΥ

Δημοσίευση από polina27 » 12 Σεπ 2013, 15:05

ισα έγραψε:Καταλαβαίνω οτι και η δική σας δουλειά είναι δύσκολη ..αλλα με έκανε να ντραπώ με τον τρόπο της έκανα φασαρία στο ταχυδρομείο για αυτήν!!! τις έστελνα και όλο έλεγε δεν έχω παραλάβη και το παιζε τίμια αν αποδείξει πως όντως έγνε ετσι οκ τοτε συγνώμη αλλα τις εχω στηλει και πμ το διάβασε και δεν μου απάντησε αυτό είναι αν όχι ντροπή γαιδουριά να κλέβεις τους φακέλουσ των αλλον ......
καλε σε λέω και σε μένα τα ίδια έκανε.. μεχρι και στον διευθηντη του ταχυδρομειου μας ειχα φτάσει για την χάρη της ασε.. κοντεψα να τρελαθω μιλάμε...
ενταξει θα τυχει να χαθεί αλλά όχι συνέχεια!!
ειχα κάνει τότε εγω αναφορα..
Αποστολές κάνω 2 φορες τον μήνα!
Εχω 3 μωρά,το τελευταιο ειναι ακομα βρεφος
ΖΗΤΩ ΤΗΝ ΚΑΤΑΝΟΗΣΗ ΣΑΣ ΛΟΙΠΌΝ ΓΙΑΤΙ ΟΤΑΝ ΖΗΤΆΤΕ ΚΑΤΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΘΑ ΤΟ ΛΑΜΒΆΝΕΤΕ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 1 ΜΕ 1.5 ΜΗΝΑ!


ΕΧΩ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟ ΣΕ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΙ ΠΕΙΡΑΙΩΣ ΚΑΙ PAYPAL
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ

επομενη αποστολη θα γινει 1 ή 4/4

Άβαταρ μέλους
ισα
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
Δημοσιεύσεις: 5660
Εγγραφή: 28 Μαρ 2011, 17:49
Νομός κατοικίας: Ν. Ημαθίας
Δήμος - Κοινότητα: Αλεξάνδρειας Ημαθίας
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 39
Μπλούζα: S
Τραπ. λογ/σμός: Πειραιώς
Επικοινωνία:

Re: ΣΥΝΤΟΜΑ Η ΛΙΣΤΑ ΜΕ ΤΟΥΣ "ΑΠΑΤΕΩΝΕΣ" ΤΟΥ XARISETO ΠΟΥ ΠΟΥ

Δημοσίευση από ισα » 12 Σεπ 2013, 15:28

Μπράβο τι να πω δεν καταλαβινω το λογο να μου πει ψεμματα για ενα φακελο και δυο 15 ευρω εδωσα και με εκανε να ντραπω κιολας....φωτια να τα εβαζα να τα καιγα καλυτερα οχι τετοιο δουλεμμα...
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ
Εικόνα
Έχω λογαριασμό στην ΠΕΙΡΑΙΩΣ και στέλνω και ΤΑΧΥΔΡΟΜΙΚΑ!

Καμιά φορά αργώ η ξεχνάω μένω σε χωριό οπότε οι μετακινήσεις μου είναι δύσκολες,έχω μια μικρή πριγκίπισσα και την μεγαλώνω μόνη μου !
Είμαι αδερφή με το μέλος peggouliny

Άβαταρ μέλους
Aria
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
Δημοσιεύσεις: 23547
Εγγραφή: 03 Οκτ 2011, 14:44
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Περάματος Πειραιά
Φύλο: Γυναίκα
Επικοινωνία:

Re: ΣΥΝΤΟΜΑ Η ΛΙΣΤΑ ΜΕ ΤΟΥΣ "ΑΠΑΤΕΩΝΕΣ" ΤΟΥ XARISETO ΠΟΥ ΠΟΥ

Δημοσίευση από Aria » 12 Σεπ 2013, 15:31

ισα έγραψε:Μπράβο τι να πω δεν καταλαβινω το λογο να μου πει ψεμματα για ενα φακελο και δυο 15 ευρω εδωσα και με εκανε να ντραπω κιολας....φωτια να τα εβαζα να τα καιγα καλυτερα οχι τετοιο δουλεμμα...
Μα με αυτόν το τρόπο την έβγαζε τσάμπα για τις δικές της αποστολές, και αφού το έκανε μόνιμα σε όλα τα μέλη, δεν πλήρωνε και από την τσέπη της τπτ. Τι δεν καταλαβαίνεις..

Άβαταρ μέλους
makis
Διαχειριστής Site
Διαχειριστής Site
Δημοσιεύσεις: 6724
Εγγραφή: 29 Φεβ 2008, 18:19
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Θεσσαλονίκης
Φύλο: Άντρας
Παπούτσι: 46
Μπλούζα: L
Τραπ. λογ/σμός: Eurobank
Τοποθεσία: ΠΛΑΤΕΙΑ ΑΝΤΙΓΟΝΙΔΩΝ - ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
Επικοινωνία:

Re: ΣΥΝΤΟΜΑ Η ΛΙΣΤΑ ΜΕ ΤΟΥΣ "ΑΠΑΤΕΩΝΕΣ" ΤΟΥ XARISETO ΠΟΥ ΠΟΥ

Δημοσίευση από makis » 12 Σεπ 2013, 16:04

Τελικα ηταν μια πουτ@%&^$ , και ενω ειχε κανει τοσα θεματα δεν κανατε αναφορες να την παρουμε απο την αρχη χαμπαρη .

Μου αρεσει που ο αντρας της μου ειπε "ξερω τι κανει η γυναικα μου"

Αραγε ξερει οτι η γυναικα του πηδάει ....... :yikes:
Spoiler:
πολλα παλουκια και καποιο θα της μπει !
Ετσι ειναι οι πουτίγκες
ΑΠΟ ΑΥΡΙΟ ΕΝΑ ΚΑΛΥΤΕΡΟ XARISETO.GR

===========================
THRIFT STORE (ΧΑΡΙΣΟΜΑΓΑΖΟ) Ανοιχτο 15:00 εψς 23:00 ΕΚΤΟΣ Κυριακης

CU: 6945.175598 , Τηλ: 231.2.203040

Χρωστάω γραμ/μα : dianeira
ΒΟΗΘΟΣ ΜΕΛΩΝ

Άβαταρ μέλους
marimari
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
Δημοσιεύσεις: 4659
Εγγραφή: 01 Μαρ 2011, 13:26
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Αθήνας
Φύλο: Γυναίκα
Επικοινωνία:

Re: ΣΥΝΤΟΜΑ Η ΛΙΣΤΑ ΜΕ ΤΟΥΣ "ΑΠΑΤΕΩΝΕΣ" ΤΟΥ XARISETO ΠΟΥ ΠΟΥ

Δημοσίευση από marimari » 12 Σεπ 2013, 16:25

http://xariseto.gr/viewtopic.php?f=213&t=98963&start=10
το συγκεκριμένο μέλος είχε ΚΑΙ αυτό το πρόβλημα![/quote]

Θεέ μου , τι τρόπος.....

Άβαταρ μέλους
ισα
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
Δημοσιεύσεις: 5660
Εγγραφή: 28 Μαρ 2011, 17:49
Νομός κατοικίας: Ν. Ημαθίας
Δήμος - Κοινότητα: Αλεξάνδρειας Ημαθίας
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 39
Μπλούζα: S
Τραπ. λογ/σμός: Πειραιώς
Επικοινωνία:

Re: ΣΥΝΤΟΜΑ Η ΛΙΣΤΑ ΜΕ ΤΟΥΣ "ΑΠΑΤΕΩΝΕΣ" ΤΟΥ XARISETO ΠΟΥ ΠΟΥ

Δημοσίευση από ισα » 12 Σεπ 2013, 16:46

Μου αρέσει πολύ που μου έλεγε πως είναι συνεπής!και ππως μόνο με εμένα και με ακόμα μια κοπέλα είχε πρόβλημα που λέει πως τελικά δεν της ήρθε φάκελος ποτέ !
Που είναι η συνεπειά της?
Και εγώ δεν έχω πολλά προσπαθώ όμως κάπως να βοηθάω και εδω μέσα έχω λάβει και εγώ πολύ βοήθεια πιστέυω και πως αυτός είναι ένας απο τους πολούς λόγουσ που υπάρχει το Χαρισετο...
Να αλληλοβοηθιόμαστε βρε παιδιά όχι να κλέβουμε και να πουλάμε χαρισμένα αντικείμενα .... όριστε τώρα όλοι υποψιάζονται όλους φοβούνται αυτά τα μέλη χρειάζοται μόνιμο :ban: μια και καλή όπως λέει και ο κ.Μάκης να καθαρίσει επιτέλους το σιτε ...
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ
Εικόνα
Έχω λογαριασμό στην ΠΕΙΡΑΙΩΣ και στέλνω και ΤΑΧΥΔΡΟΜΙΚΑ!

Καμιά φορά αργώ η ξεχνάω μένω σε χωριό οπότε οι μετακινήσεις μου είναι δύσκολες,έχω μια μικρή πριγκίπισσα και την μεγαλώνω μόνη μου !
Είμαι αδερφή με το μέλος peggouliny

elenikaram
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
Δημοσιεύσεις: 14115
Εγγραφή: 23 Αύγ 2011, 16:31
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Καλλιθέας Αττικής
Φύλο: Γυναίκα
Επικοινωνία:

Re: ΣΥΝΤΟΜΑ Η ΛΙΣΤΑ ΜΕ ΤΟΥΣ "ΑΠΑΤΕΩΝΕΣ" ΤΟΥ XARISETO ΠΟΥ ΠΟΥ

Δημοσίευση από elenikaram » 12 Σεπ 2013, 17:34

Επειδή είχα συναντηθεί 3-4 φορές με το μέλος fightwoman αυτό που κατάλαβα ειλικρινά από την 1η κιόλας φορά που συναντήθηκα μαζί της είναι ότι πρόκειται για κακιά γυναίκα και ότι λέει πολλά ψέματα!
Μου είχε κατηγορήσει πολλά μέλη από εδώ για διάφορους λόγους. Δεν θυμάμαι ποια μέλη ούτε τι μου είχε πει γιατί απλά δεν της έδινα πολύ βάση αφού είχα καταλάβει τον χαρακτήρα της!
Δείτε εδώ πόσες φορές έγραψε ότι πλημμύρισε το σπίτι της με την μεγάλη καταιγίδα που είχαμε τον Μάρτιο ενώ εγώ που έχω συναντηθεί μαζί της έξω από το σπίτι της απόρησα πως κατάφερε να πλημμυρίσει αφού δεν είναι ούτε υπόγειο, ούτε ισόγειο, ούτε ημιυπόγειο. Ανεβαίνει σκάλα για να μπει στο σπίτι της!
Μια φορά μάλιστα την ρώτησα πως πλημμύρισε το σπίτι της αλλά για καλή της τύχη είχα την μικρή μου μαζί μου και αφού την ρώτησα απέφυγε να μου απαντήσει και ασχολήθηκε με την κόρη μου!
1.http://www.xariseto.gr/viewtopic.php?f= ... 72#p801872
fightwoman έγραψε:να παρω κι εγω σειρα να στο ζητησω μιας και το φεβρουαριο που πλημυρισα πεταξα και το playstation και το xbox που ειχα :{
2.http://www.xariseto.gr/viewtopic.php?f= ... 51#p766851
fightwoman έγραψε:αν και υπαρχει μεγαλη ζητηση ας τη ζητησω κι εγω μια και η δικη μου εκανε μπλουμ πριν 2 βδομαδες που πλημυρισε το σπιτι μου
3.http://www.xariseto.gr/viewtopic.php?f= ... 74#p855774
fightwoman έγραψε:Δηλωνω κι εγω ενδιαφερον μια και το δικο μου το φεβρουαριο που μου πλημυρισε το σπιτι εκανε μπλουμ :D :D
4.http://www.xariseto.gr/viewtopic.php?f= ... 19#p868119
fightwoman έγραψε:γιουλη μου καλησπερα θα μπω κι εγω στη σειρα για το playstation μια και το δικο μου εκανε μπλουμ το φεβρουαριο που πλημυρισε το σπιτι μου
5.http://xariseto.gr/viewtopic.php?f=213& ... B5#p711799
fightwoman έγραψε:γιουλη μου καλησπερα θα μπω κι εγω στη σειρα για το playstation μια και το δικο μου εκανε μπλουμ το φεβρουαριο που πλημυρισε το σπιτι μου
Μια φορά μου είχε ζητήσει ένα παντελόνι τζιν που χάριζα και όταν μέσω πμ συνεννοηθήκαμε να έρθει να το παραλάβει, μου ζήτησε να έρθει στο σπίτι μου να το δοκιμάσει, αλλιώς να μην το πάρει τζάμπα! :judge:
Μην μου ζητάτε να σας χαρίσω εάν αργείτε να καταθέσετε τα έξοδα αποστολής!!!

Για τις καταθέσεις έχω λογαριασμό στην Εθνική.


ΖΗΤΑΩ ΤΟ ΑΡΩΜΑ HYPNOTIC POISON

-Δεν κάνω ομαδικές αποστολές-


Άβαταρ μέλους
melinaprs
Banned member !!
Banned member !!
78 41
Δημοσιεύσεις: 764
Εγγραφή: 28 Αύγ 2013, 16:00
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Ασκληπιείου Αργολίδας
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 38
Μπλούζα: S
Επικοινωνία:

Re: ΣΥΝΤΟΜΑ Η ΛΙΣΤΑ ΜΕ ΤΟΥΣ "ΑΠΑΤΕΩΝΕΣ" ΤΟΥ XARISETO ΠΟΥ ΠΟΥ

Δημοσίευση από melinaprs » 12 Σεπ 2013, 23:14

polina27 έγραψε:
ισα έγραψε:Θα ήθελα να ρωτήσω αν έχει γίνει κάπιο ban στην κυρία fightwoman
Ζήτησα κάποια απο τα ρούχα της και είχαμε θεματάκια με την αποστολή !δεν ξέρω γιατί αλλα δεν τις ερχόντουσαν οι φάκελοι
τις έχω στήλει:

Φάκελο Α4 εξπρές(2,80)
Γραμματόσημα 4 ευρώ
2 φακέλους Α4 απλούς (3,00)

Εχω στεναχωρεθεί πολύ γιατί της είπα οτι μώλις έρθουν οι φάκελοι η στήλτους πισω ή θα τα κάνονισουμε με τα λεφτά οτι αν της ζητουσα ξανα κατι δλδ να μου το εστελνε μεσα σε αυτους και εκεινη μου απαντησε ειρωνικά (χαχαχα θα πληροσω και απο πανω) συγνωμη που το λεω δημωσιως κ.Αλεξάνδρα αλλα εχω στεναχωρεθει με την συμπεριφορά σας εχω χάσει τουλάχιστον 15 ευρω! θέλω όμως να μου αποσταλούν είτε τα ρουχά που μου χαρισατε είτε οι φακελοι και τα γραμματόσημα μου πισω και εγω ειμαι στενα τα χρειάζομαι !
γλυκια μου μην τα περιμένεις..
και εμενα μου το έκανε αυτο και δεν φτάνει αυτο μου ζητησε και 0,30 λεπτα περιπου παραπάνω που εδωσε για την αποστολή ενώ αρχικά μου ειχε ζητήσει 2,20..
ασε τι να πείς.. η συγκεκριμένη το είχε συστημα..
Έχω θυμώσει απίστευτα και τα σκέφτομαι τόση ώρα και δεν ξέρω τί να πω. Κατ'αρχάς το μέλος ίσα είναι για'μενα αξιοπρεπέστατο και μου έκανε τρομερή εντύπωση πως εκεί που είναι δεν έβρισκε γραμματόσημα και πήγε και ήρθε και ξαναπήγε και στο τέλος έστησε ολόκληρο ''σκηνικό'' για να καταφέρει να μου στείλει τα χρήματα. Και να της φερθούν έτσι; να το πάθει αυτό; δεν το δέχομαι! από το άλλο μήνυμα κράτησα τα 30 ευρολεπτά: μα καλά! θα τρελλαθούμε τελείως; είναι δυνατόν να χαρίζεις ένα αντικείμενό σου, για 'μενα να δίνεις σε κάποιον που χρειάζεται-θέλει ένα κομμάτι της ζωής σου και του εαυτού σου κι εκεί στο μαγικό σημείο να γίνεται ντόρος για κάτι ψιλά; δλδ να χαρίσω κάτι που κοστίζει 5,10,15 δεν ξέρω πόσα εγώ ευρώ αλλά να ζητάω 0,30 λεπτά;;;Κάτι δεν πάει καλά, δε μπορεί...
Εγώ βασικά είμαι νέο μέλος εδώ και ίσως να'ναι απλά η τύχη του πρωτάρη που λένε, αλλά θα το πω: με όσα άτομα συνεργάστηκα ως τώρα όχι απλά δεν είχα το παραμικρό πρόβλημα, αλλά ήταν +ευγενέστατα, +αξιοπρεπέστατα και +συνεπέστατα. Δε σχολίασα τη συμπεριφορά της ''fight'' woman, εμφανώς και δεν την ''παλεύει''(κρίμα τ'όνομα), αλλά κι εμείς αν αντιληφθούμε ότι κάτι δεν πάει καλά με κάποιον πρέπει να κάνουμε κατ'ευθείαν ΚΡΑΑΑΑΑΑ! άκου εκεί της ζήταγε συνέχεια φακέλους, αυτή και να μην πούλησε έβγαλε λεφτά!!!ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΧΧΧΧ

elenikaram
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
Δημοσιεύσεις: 14115
Εγγραφή: 23 Αύγ 2011, 16:31
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Καλλιθέας Αττικής
Φύλο: Γυναίκα
Επικοινωνία:

Re: ΣΥΝΤΟΜΑ Η ΛΙΣΤΑ ΜΕ ΤΟΥΣ "ΑΠΑΤΕΩΝΕΣ" ΤΟΥ XARISETO ΠΟΥ ΠΟΥ

Δημοσίευση από elenikaram » 12 Σεπ 2013, 23:20

Βρε παιδιά...το σπίτι της όπως θα δείτε στο προφίλ της, είναι στην Καλλιθέα και εγώ μένω Καλλιθέα και για να μου στείλει ένα ζευγάρι αθλητικά παπούτσια που μου χάρισε, με ρώτησε αν με βολεύει να της στείλω γραμματόσημα η αν θέλω να παραλάβω από κοντά!
Μα είναι δυνατόν από την ίδια περιοχή να προτιμώ να στείλω γραμματόσημα στην ίδια περιοχή???
Τι να λέμε τώρα??? Τι άλλο να πει κανείς???
Μην μου ζητάτε να σας χαρίσω εάν αργείτε να καταθέσετε τα έξοδα αποστολής!!!

Για τις καταθέσεις έχω λογαριασμό στην Εθνική.


ΖΗΤΑΩ ΤΟ ΑΡΩΜΑ HYPNOTIC POISON

-Δεν κάνω ομαδικές αποστολές-


Απάντηση

Επιστροφή στο “Προβλήματα με μέλη”